Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276) Shadowguard válasza Shadowguard (#274) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Azért érnek meglepetések. Tegnap még Weldry előtt kaptam egy kétkoponyás küldetést (sima battle) erre szembejött velem két heavy mech egy Grasshopper társaságában. Oké, csak 50%-os páncél volt rajtuk, de kicsit megilletődtem, mikor láttam a szenzoron, hogy egy 70tonnás enemy jön szembe. De legalább két darabot el tudtam hozni belőle... Kicsit szerencsésebb vagyok a sorsolással már meglenne az egész.

Viszont lehet csak véletlen, de úgy tűnik javították azt a vicces dolgot is, hogy a küldetés leírásában "extremely heavy mech" szerepel és rendre egy jármű jön szembe. Már csak azt kellene megoldani, hogy a célpont ne egy firestarter legyen. Legalább olyankor ne, amikor egyébként 2 heavy mech kíséri.

Csak most kevésbé kedvez nekem a sorsolás, előző körben aránylag hamar sikerült két ON1-K-t szereznem, most meg egy darab sem jön szembe. Helyette van egy Dragon-om, egy fél JM6-S és két fél Thunderbolt. Meg összeraktam még egy QKD-4G-t a kalózé mellé. De még mediumból se jön olyan, amit szívesen használnék.

Mondjuk időm van, legalább szépen komótosan tudom szintezni a pilótákat is, meg fejlesztgetem az Argot. A Weldry után eladtam a mecheket a raktárból, rögtön lett 10 millióm. Abból már lehet gazdálkodni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.