Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) MarioAna válasza Gery9112 (#4395) üzenetére


MarioAna
senior tag

kicsit hosszabb lesz, de muszáj kifejtenem a véleményemet :DDD .
Nagyon ellene vagyok a "szerveradminnak", kivéve ha az egész ellenőrzött körülmények között van (tehát nem public szeró, és ellenőrzött hátterű adminok vannak - nem havernak adok adminjogot és bannolgatja a tőle jobbakat).

A kéz-szem koordináció az elmúlt 10 évben az e-sport feltörekvése miatt sokkal nagyobbat fejlődött PC gamereknél, mint amit szerintem el tudtunk képzelni (én CS 1.6 óta követem a külföldi e-sport rendezvényeket, ég és föld a különbség az akkori és a mostani skill-gapek között, ha egy átlagos játékost nézünk). Ezzel arra akarok rávilágítani, hogy egy nem profi e-sport múlttal rendelkező admin simán permabannol egy tőle jobb képességű játékost, mert "ő csakis csalhat". Emberre nem bízunk ilyen döntést - ezért van szükség nagyon jó anticheatre. Sajnos ez nem csak BFV-ben, hanem a legtöbb multinál óriási probléma.

Természetesen itt nem a PUBG-ben autóval repkedő, vagy CS-ben földet néző búgócsigákra gondolok (vagy itt a nem meghaló emberkék amiket írtok, de egyébként PUBG-ben is megjelent ugyanez), amik egyértelmű csalások.
A wallhackből adódó előnyt és a több száz/esetleg ezer óra tapasztalatból építkező game-sense VAGY a 250ms-os reakcióidőt és tökéletes egérhasználat közötti különbséget nem tudják szűrni az átlag emberek ("honnan tudta, hogy ott vagyok, miért lőtt előre, miért tartott oda, hogy rántott pont fejre, miért nem szór neki a fegyver" kérdések).

szerk: egyébként jogilag büntethetővé kellene tenni simán az online csalást ;]

[ Szerkesztve ]

(#4403) Gery9112 válasza MarioAna (#4401) üzenetére


Gery9112
őstag

Tökéletesen egyetértek veled. Az ember hibázik/hibázhat. Anno COD 2-ben nem egyszer játszottam olyan ember ellen aki brutálisan jól játszott és személyesen ismertem (gimiben mellettem ült, így bármikor mehetett az agresszív véleménycsere :DDD) durva statjai voltak de sose csalt, egyszerűen profi játékos volt.

Amire próbáltam rávilágítani, hogy egy hosszú távon játszható multiplayer játéknak az egyik feltétele az, hogy lehessen szervert bérelni. Adjanak a játékosoknak lehetőséget egy saját "környezet" kialakítására, ahol a maguk urai lehetnek és privát meccseket játszhatnak. Engem személy szerint nem bántana (annyira) a rossz csalásvédelem ha van lehetőségünk páran összeverődni és saját szervert üzemeltetni.Így, hogy mindent csak a kiadó/fejlesztőcsapat akar irányítani szerintem nagyon rossz úton haladnak.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4404) wolf13 válasza Fitzgerald (#4399) üzenetére


wolf13
őstag

Én titokba csinálnék nekik cheater szervert, és ott ereszteném egymásba az összeset. Úgy .hogy senki ne tudjon róla. Hamar megunnák.

(#4405) lofagi


lofagi
Topikgazda

Nem tudom,hogy ti milyen bugokkal találkoztatok, de a revive volt a legdurvább nekem. Élesztettek és mégis bedobott a menübe. Közben azért éltem, viszont nem tudtam így csinálni semmit. Meg kellett várni, míg újra lelőttek, hogy tudjak éledni. Aztán volt egy kör ahol aztán beragadtam a menübe így. Jó volt, szerencsére csak a kör végén volt, így nem léptem ki, mert akkor buktam volna az xpt.

(#4404) wolf13: Már megkapták azt az elményt egy normál szerveren is, ahol a sima játékosok lealázták őket ezért folyamodtak a csaláshoz. Szomorú, hogy a küzdés, próbálkozás helyett inkább ezt választják.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4406) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Azért nem egyszerű ez, mert ha a kis kínai politikuscsemetéket kitiltja a rendszer akkor szólnak apájuknak, hogy a csúnya bácsik nem hagyják őket játszani, azok meg "odahatnak" az EA-nak, hogy ban-ért ban jár.
A privát szervereknél meg szarabb nincs, bf4ben szinte lehetetlen olyan helikopteres pályát találni, ahol nem jár kick/ban AA rakéták használatáért. Ha elviszed a helit előlük kick. Vagy elfogadod, hogy a pulykavadászaton te vagy a pulyka vagy kick.
Az egyedüli jó módszernek a "vote to kick" és a "suggest vote to kick" módszert látom.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4407) Carlos Padre válasza lofagi (#4405) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én nem tudok supportként spawnolni. Minden pontra azt írja, hogy nem létezik, a kezdőkre is és a csapattársakra is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4408) Gery9112 válasza Carlos Padre (#4406) üzenetére


Gery9112
őstag

Azért nem mind szar..... BF 4-ben a gránát/gránátvető nélküli Metro only szervereket szeretem. Ha van pálya, amiben Michael Bay-t megszégyenítő robbanások vannak az az a pálya.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4409) Dyingsoul válasza Neoteric (#4384) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Többször is vásároltam innen, nem is értem miért nem csekkoltam le itt. :DDD Köszi a tippet minden esetre! Kicsit még várok akkor vele, nincs értelme rusholni, gondolom előrendelés a játék megjelenéséig él. Bár ahogy elnézem itt a megjelenés napján kapjuk a kulcsot, vagy nem? Szóval erre nem él az előrendelői bónusz ha van olyan?

Arról van valami infó meddig kell előrendelni hogy bármiféle előrendelői (beta dogtag vagy ilyesmi) bónuszokat kapjunk?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#4410) #25529296 válasza ASSMA (#4397) üzenetére


#25529296
törölt tag

Nem költői túlzás egyik sem, létező csalások. A bf3 és bf4-ről sok ilyen videó van a neten... nem is linkelek, egy másodperc alatt találni ilyeneket.

(#4411) -FLY->


-FLY->
őstag

AMD-t, vagy NV-t érdemesebb ennek a játéknak venni? Amúgy is kéne vegyek vga-t.
PS4-en már kezdek agyfaszt kapni a sok egeres formától.

(#4412) RudY válasza guftabi96 (#4389) üzenetére


RudY
addikt

Semmi különös nincs már ebben, fizetés, letöltés, hétköznapi alkalmazás:
https://wallhax.com/hacks/battlefield-5/
A jó játékosoknak is hátrány, mert azonnal csiter besorolást kapnak.
Persze ki lehet kerülni, vegyél konzolt, vagy ne foglalkozz ilyen játékokkal, viszont ez nem megelőzés, hanem kényszerítés. A teljes fiók bannolása lehetne talán elrettentő, de ahogy láttuk, azzal is vannak problémák.

[ Szerkesztve ]

(#4414) Lendova válasza -FLY-> (#4411) üzenetére


Lendova
őstag

GameGPU tesztek
Ez a jelenlegi állást mutatja, lehet újabb driverrel meg patchekkel kicsit ide vagy oda tolódik majd.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#4415) kisza25 válasza tfk3y (#4372) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én még egyiket sem láttam

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4416) Leon77 válasza -FLY-> (#4411) üzenetére


Leon77
őstag

Egy venomx vagy egy xim sokkal olcsóbb, mint egy jó vga, hamár ps4-ezel. Én használok ps-t és pc-t is, de mindkettőt egérrel.

Nálam a bf v ps-en picit simábban fut, mint pc-n, pedig pc-n is megvan általában a 100 fps...

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#4417) prokxy válasza Leon77 (#4416) üzenetére


prokxy
veterán

Addig a jó, amíg nem multizol pl BF-ben az egér-bill párosoddal a PS4-en! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4418) MarioAna


MarioAna
senior tag

Ez a dögcédulás/dog tages mizéria visszakövethető valahol, hogy teljesítve lett-e?
Játszottam azt a módot, de a 4 meccset nem toltam végig szerintem (egyszer 3/4-re dobott be, utána a 4. meccs végén kifagyott). Amiatt szeretném tudni, hogy kell-e grindelni azért a nem látszó fémszarért még a mai estémet :DDD

(#4422) -FLY-> válasza Leon77 (#4416) üzenetére


-FLY->
őstag

Kizárt, én imádom a kontrollereket, konzolhoz nekem csak az (pro vagyok, mindennel adja :DDD ). VGA meg amúgy is kell, mint írtam.

[ Szerkesztve ]

(#4424) jozefgucci1 válasza prokxy (#4421) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem iagazán értem a problémát . Amennyiben béna vagyok kontrolerrel , mert az vagyok és veszek hozzá egér+bill kombót ami legális az miért csalás ? :W

Ui : pont ezért adtam el a boxot , mert nem ment a bf rajta .

Kisza : Ugyan már csak egy szűk réteg aki csak ezt tolja és HC módban gondolja ezt .Kit érdekel ha egy 64-es szerveren van egy ember aki így akar játszani ?
amiket példaként felsoroltál mind-mind benne vannak az EULA-ban a tiltott résznél és jó esetben még a belső progik is szürik pl a makró+ csalások . Az egér +bill használat benne van ? Nincs ugye .........

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4425) kisza25 válasza jozefgucci1 (#4424) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mert olyan előnyhöz jutsz, ami nem áll alapból mindenki rendelkezésére.
Tehát kvázi pénzért veszel előnyt, mint a csalók, csak nem szoftvert, hanem hardvert.
Ez kb olyan, mint amikor valaki makrózik, mert nem tudja megtartani a fegyvert

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4427) fuvi válasza MarioAna (#4418) üzenetére


fuvi
senior tag

ezt keresed:

ha naracssárga a jobboldal is (NEM, nem politizálok itt :D), akkor megszerezted

[ Szerkesztve ]

(#4428) Leon77 válasza kisza25 (#4425) üzenetére


Leon77
őstag

Nem tudok róla, hogy csalás lenne. Soha nem csalnék. Ellenben a barátaim pont a csalok miatt ejtették a PC t. Én nem ejtettem, mind kettővel játszom. Nekem tiszta a lelkiismeretem szvsz ebben semmi csalás nincsen. Kulonben az egyedi kontrollerek ps hez vagy speed padok pc hez is simán csalás lenne. 21:9 moncsi, stb...

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#4429) Tegla80 válasza NewHope88 (#4426) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert a kieg amit a gepre dugsz megteveszti es joy-nak fogja fel a rajta logo bill/eger parost.
Plusz mielott valaki jon,h a kormany is segitseg es elony autos jateknal,annak csak annyit,h az jatekmenuben tamogatott es allitgathato eszkoz mig a xim es tarsai nem.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#4430) Aventador91


Aventador91
őstag

Vká mester :DDD :D

(#4431) Polllen válasza Leon77 (#4428) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én meg a ps4 pvp multit a bill/egér felhasználók miatt... :DDD

Gondolkodtam, hogy szerzek egy gimx-t, de inkább pc-n multizok.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4432) prokxy válasza Aventador91 (#4430) üzenetére


prokxy
veterán

Ki ez? Vagy mi ez?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4434) X Factor válasza kisza25 (#4425) üzenetére


X Factor
addikt

Az számÍt csalásnak, amit a fejlesztő/kiadó annak titulál, az, hogy szerinted szubjektÍve előnyhöz jut, az meg egy vélemény.

Érted, én pc-n akkor előnyt élvezek, mert 21:9 monitoron játszok, nagyobb fov-val, én már akkor észreveszlek, amikor nálad nem látszódom a monitoron. Vagy, aki egy 1080ti-n játszik egy 1050 ellenében az is csal? Lévén egy combat heavy sztiuációban a sokkal fluidabb fps értékek végett, valljuk be vélhetően előnyben van.

Nem, nem olyan mint amikor recoilt makróznak.

Make things work

(#4436) protegum


protegum
aktív tag

(#4401) MarioAna: Official es servereken sose volt admin, nemhogy "ellenőrzött körülmények közötti". Az ea pont leszarja az adminolást. Ezért lehetett már a bf1-be is jó pár 100-300 kádés (operation mod) fotelhuszárt látni. Vote kickkel bárkit ki lehet rúgni a játékból akár teljesen jogtalanul. Elég ha pár idióta ismeri az "y-t.
A helikopteres példáddal élve, számtalan esetben volt példa arra, hogy egy seatswitches barom lefoglalta a helit, aztán ha valaki beült mellé, akkor mindig földhöz verte a gépet, de következőre már megint bent ült a helibe. S még rengeteg példát tudok mondani amiért szükség van adminra. Emellett persze a játékát is feláldozza, mert az adminolás nem arról szól, hogy lelőttek kibanolom!

És igenis kellenek a bérelhető konfigolható/adminolható serverek. Ott a példa bf4 locker. Vagy a bf1-be nagyon nem voltak jelentősek a base-ek, de a bfv-be már megint van jelentőségük, meg is jelentek a rape-rek. Tegnap a narvikos pályán elbuszoztak a base-re és mivel nincs sebzés mint 4-be ezért szépen killelték a leszületőket. Amire azért volt lehetőségük, mert a 32 emberből a kétharmada csipáspista volt és pár emberen kívül senki se foglalt/védett pontot, így pont se volt. Ezért jó lenne sniperlimit is, mert különben ez is csak egy snipercamperfield lesz mint az egyes.
Aztán hiába jött a platoon beta az egyesbe vissza, ha a klánok nem tudtak konfigolható/adminolható servert bérelni, 20-30 fős, évek óta együtt játszó közösség nem fog órákat várni hogy együtt tudjanak játszani, azért ez is közösségromboló.

(#4438) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A törölt témát/szálat ne folytassátok!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4439) -FLY-> válasza X Factor (#4434) üzenetére


-FLY->
őstag

Sony-kiadó nem adott meg natív egér-bill támogatást a BF esetében! Egy eszközt tudsz rádugni, ami átbassza a gépet és az egeret-billt kontrollerként látja. Tehát csalás! Képarány, stb felesleges és rossz hasonlat, ahol nem akarják ott nem engedélyezik a széles vásznat (csak egy nyújtott képed lehet max, amivel csak hátrébb vagy).

(#4440) kisza25 válasza X Factor (#4434) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem PC-ről volt szó, hanem konzolról, amit alapvetően mindenki kontrolerrel használ.
A PC-n soha nem lesznek egyenlőek az esélyek, pont a sokféle hardver miatt amit le is írtál, amúgy nem írtam, hogy csal, hanem hogy pénzért vesz előnyt, mint a csalók.
Amúgy PC-n is meg lehetne oldani fix 60FPS és nem lennének benne fov beállítások, akkor egyenlőbbek lennének az esélyek .... csak a hardver gyártóknak nem ez a lényeg.
Az számít csalásnak, amit a fejlesztő/kiadó annak titulál sajnos a makrót sem :(
philoxenia: ok :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4441) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ennek a kontrolleres egeres stb. vitának nyissatok a Lokálban egy témát, vagy írjon valamelyikőtök egy Blogout bejegyzést és ott vitassátok meg!
Ez a topik nem erről szól. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4442) IntelKiller7 válasza Aventador91 (#4430) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nee. :)) :)) :))

(#4435) NewHope88 Hát ő nagyon nem az ! :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4444) prokxy


prokxy
veterán

Na urak, csináltam egy ilyen kis szavazósdit! Gugli link

Csak, h tereljük a konzolmatyis témát! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4445) Leon77 válasza prokxy (#4444) üzenetére


Leon77
őstag

Azt hittem valódi véleményekre vagy kíváncsi... :U

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#4446) @rglaaf válasza Leon77 (#4445) üzenetére


@rglaaf
veterán

Milyen vélemény kellene még? Valaki szerelmes lett a játékba valaki rühelli mint a sz..rt és van aki kivár majd jól lesz az párezerért bundelba pár honap mulva ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#4447) peterson79


peterson79
őstag

talán hülye, de kérdés:

Meddig tart még a beta?

más:

Kinek melyik fegyver tetszik, kasztonként? jobbak a később unlockoltak vagy tök felesleges várni rájuk? mondjuk ennek egy része szubjektív, tudom. mindenki mást kedvel, meg másért szereti.

még egy uccsó: Ha rosszul upgrade-eltem egy fegyvert, azt lehet valahgoy nullázni? vagy itt beta-ban már nem, majd csak talán a full verzióban?

(#4448) Leon77 válasza @rglaaf (#4446) üzenetére


Leon77
őstag

Gondoltam olyasmi is lehetett volna, hogy még nem döntöttem el (élek a gyanúperrel, hogy sok ilyen user van, beleértve magamat is, esetleg olyan kérdés is elfért volna, hogy konzolra, vagy pc-re. Vagy majd eldöntöm megjelenés után a visszajelzéseket figyelembe véve, mivel az már nem csak egy béta lesz) :K

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#4449) fuvi válasza peterson79 (#4447) üzenetére


fuvi
senior tag

• holnap du 4-ig tart a béta

• stg 44....

• újra meg tudod venni upgradeletlenül a fegyvert, így 2 (v több) verzióban tudod különféleképpen upgradelni

(#4450) Leon77 válasza peterson79 (#4447) üzenetére


Leon77
őstag

Ha jól tudom, holnap délután 4-ig.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.