Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) Lendova válasza deadwing (#15849) üzenetére


Lendova
őstag

Köszönjük az aktuális, kiváló észrevételeid.
A konkrétumokat vele kibeszélheted: [link]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#15852) FollowTheORI válasza deadwing (#15840) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem meg egyáltalán nem baj, ha nem minden BF ugyanolyan játékmenetileg... ha azt a pár zavaró bugot kivesszük, nagyonis jó game ez.
Az meg, hogy tartalmatlan és unalmas eléggé relatív... én nagyon jól emlékszem még a BC2 BF3-4 időkre... BC2-ben alig volt több map... akkor hogyis van ez? (Oké a Vietnam DLC-t leszámítva).
Egy-egy játékmódra 11 map volt (BF V 9 most)... összesen 14.

És a 3-4-ben is hiába volt sok térkép... a végén alig játszottak azokon, mind kihaltak szinte, mindenki az alapmapokon játszott, mert vagy nem volt prémium, vagy szarnak volt ott is titulálva szinte az összes DLC map (akkor meg minek annyi map).
A 7/24 Metro/Locker/Golmud szerverekről... (vagy 1500 ticketes) nem is beszélve, ahol elég sok embert evett a fene egész nap emlékeim szerint. :D
Hát ha az nem volt unalmas... akkor szerintem a BF V sem, csak ügye a nosztalgia mindent megszépít meg "régen minden jobb vót". :)
Azok a fránya emlékek ügye...
Hamarosan jönnek a fizetős szerverek, aztán visszajöhet majd a 7/24 cq grind meg a Panzerstrom tankozás... meglátjuk mennyire lesz unalmas. ;]

Persze nem mondom, hogy jó ami most van, elférne nagyobb változatosság... de azért az túlzás hogy a régi játékok "változatosabbak" lettek volna sokkal hosszútávon, vagy kevésbé fosak... ha csak ez a mérce. :D

Nekem kimondottan tetszik a attrition modell, meg hogy nincs gránát eső. Vagy, hogy a BF4 után inkább a Hardline féle rövidebb TTK felé mentek és nem kell 30-as tárakat az emberekbe tunkolni, hogy feküdjenek stb...
A tankok relative valóságosabb megközelítése sem baj... és elég jól kezdik kipofozni ezt is, már nem akkora papírmasék, mint a játék elején. Tigris pl kimondottan hírnevére ütő most, alig lehet kiszedni. Már ezért sem lehet sírni.
Szóval foglalkoznak azért a játékkal, előbb utóbb be fog állni egy a többség által elfogadott egyensúlyra... még ha nem is mindig minden tökéletes.

Egyébként meg nem kell megsértődni, viszlátozni, meg lelépni... lehet itt véleményt ütköztetni szabadon.
Csak nem kell naponta beírni hogy szar a játék, mint valami beakadt lemez. (az legalább annyira unalmas, mint a 9 térkép nektek)

Azokat is szívesen látjuk (bul07 kollégát is, téged is... stb) akiknek nem ez a kedvenc BF-ük épp. Csak kis önmérsékletet kérünk/kérek max.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15853) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#15852) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Sőt én a BC2 Vietnam-al szerintem majdnem többet játszottam, mint az alapjátékkal a végén... pedig az csak 5 map volt. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15854) lofagi válasza FollowTheORI (#15852) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Ezt meg már mindenki elfelejtette!

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15855) FollowTheORI válasza lofagi (#15854) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jah... és a baj, hogy maga a DICE/EA is... pedig hogy megígérték, hogy soha többet félkész játék... stb.

Nekik is rövid volt a memóriájuk. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15856) Dtomka válasza BerserkGuts (#15838) üzenetére


Dtomka
veterán

OK!

(#15840) deadwing
Bal lábbal keltél ? :U
Rámentem az első szerverre és gyalogosan készítettem 2 képet.
Bár én inkább játszom nem a grafikont nézegetem...

(#15852) FollowTheORI
Teljes mértékben egyetértek!

[ Szerkesztve ]

(#15857) deadwing válasza Dtomka (#15856) üzenetére


deadwing
addikt

Igen, egész héten. Lehet tényleg látszik... :U

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#15858) lofagi


lofagi
Topikgazda

Na végre! Hogy ezt miért nem tudták már korábban és korábbi verziókba is bevezetni?! LOL

Akinek az angol nem menne annyira, azoknak mondanám,hogy arról van szó,hogy végre lehet majd szedni életet és töltényt a medic/support classtól. Annyi a feltétel,hogy a doboznak kell berakva lenni az illetőnél. Ez a rendszer a Hardline-ban volt látható először vagy csak ott. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15859) dkess válasza lofagi (#15858) üzenetére


dkess
őstag

Érdekes változtatás lenne azonban kérdéseket is felvet. Két dolgot hangsúlyoznék ki, melyet a videó is említ:

- support -tól csak az elsődleges és másodlagos lőfegyverbe kapsz töltényt (hiába a crate van a suppport -nál - persze, ha ledobja és abból veszel, akkor a gadget -et is tölti) - azaz gadget -et és gránátot nem tölt ez a metódus,
- a support -nak/medic -nek semmilyen XP/pontot nem ad (a pouch azaz csomag esetén 10 pont alapból és 20 pont, ha squad társnak adsz) illetve a stat -okhoz sem számolódik. Azaz az a medic/support aki eddig sem volt csapatjátékos - az még így sem válik motiválttá (sőt akár ellenérdekeltté lehetnek egyesek). Szerintem ekkor is járna, mert ezt választotta - csomagos megoldásnál többet tudna szórni jellemzően, valamint, ha "jól helyezkedik" azt is lehetne ilyen módon jutalmazni még akkor is, ha félpasszív ilyenkor + az a 10/20 pont az nudli amúgyis ...

A láda igazából védekezésre jó és ezzel a kiegészítéssel is azt erősíti. Fix helyekre ledobálva illetve a több hely esetén rövid route -okat járva tudsz védekezni. Ez Assault -nál fontos. Ez egészül ki - a sok esetben egy helyben fetrengő - support -tól is tudsz felvenni lőszert (de csak azt). Támadásnál a csomag dobálás mindkét kasztnál sokkal jobb - mégha gadget -et a support ilyenkor nem tudd tölteni. Ezt a videó is külön hangsúlyozta. Érdekes szituáció lesz amikor medic -et/support -ot hajkurássza egy falka ember ... :)

Ami kezdetektől kérdés volt nálam és amennyiben jól emlékszem nem volt válasz rá, hogy az egyszer mezei játékos honnan fogja látni, hogy "ládás" support/medic -el van dolga (ugye a "csomagostól ilyen módon feltöltődni nem fogsz tudni)? Futkározol valaki után aztán adott esetben jól pofára esel ...

(#15860) FollowTheORI válasza dkess (#15859) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ez majd kiderül... attól függ milyen távolságból fogod pl látni az "interaktív E betű" jelzést...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15861) dkess válasza FollowTheORI (#15860) üzenetére


dkess
őstag

Amennyiben konzekvens a játék, akkor csak akkor látod az 'E' betűt, amikor annak hatása is van - azaz amikor azt megnyomva már veszed is fel a cuccot (azaz konkrétan a megfelelő support/medig mellett állsz közvetlenül). Amennyiben nem így lenne akkor zavaró lenne hiszen nyomod azt nem történik semmi.

Nem tudom hogy volt ez megoldva az említett korábbi játékokban, de szerintem lehetne minimap -en kiemelni illetve, ha látod, akkor a kék karika körül plussz színes karika (persze ennek jelentése amire tudatosulna a játékosállományban ...).

(#15862) lofagi válasza dkess (#15859) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Szerintem ez nem lesz probléma,hogy ki után fuss, de nyilván ez majd gyakorlatban fog kiderülni. Minden esetre én díjazom ezt a módot. Mindenki el tudja majd dönteni,hogy mennyire akar aktív tagja lenni a csapatnak és pontot szerezni. A lustábbak, de mégis hasznothajtók azért beteszik majd a ládát. Aki meg profi, az marad a csomagnál. Értem én ezalatt a mediceket.

Support azért más, mert ott a láda ad egy kis extrát, ha abből töltődsz fel amúgy is.

A videóban még más változásokat is említ, de nem tér ki,hogy mik lesznek. Reméljük,hogy hamarosan megtudjuk.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15863) FollowTheORI válasza dkess (#15861) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Én sem emlékszem már hogy volt Hardline-ban, de nem volt zavaró.
Az meg hogy kinél lehet és kinél nem, nem tudom mennyire probléma... a legjobb ha nem számítassz rá (ahogy most is van) és örülsz ha épp ott van valaki amikor kell. :)
És akkor nincs csalódás, csak pozitív. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15864) bul07 válasza lofagi (#15858) üzenetére


bul07
nagyúr

Végre

Én még olyat is behoznék, hogy aki megépíti a fix töltőpontokat az kapjon utána pontot ha valaki használja

Mint amikkor ledobod a lőszeres ládát és vesz belőle valaki akkor jön a pont

Nem is értem ez is miért nincs benne alapból

De lehetne ugyan így ha valaki felhúz egy fix géppuskát vagy megjavít egy légvédelmi ágyút stb, ha valaki használja ne csak ő kapjon pontokat hanem aki megépítette az is

Sokkal aktívabak lennének az emberek ilyen szempontból is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15865) koplarovic13


koplarovic13
tag

függvényhegyek és völgyek váltakozása? matematikai statisztika, nem, rühelltem
analizis következik, elemezzük ki a következő ábrát:
mi a lokális és globális minimumértéke, minimumhelye, maximumértéke, maximumhelye?
hogyan tudnánk közösen segiteni rajta?

(#15866) Astroboy válasza koplarovic13 (#15865) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem tudom mit tolsz, de küldhetnél belőle... :D
Én azt látom ebből a grafikonból, hogy a játékosok zöme éjjel alszik, nappal melózik este meg játszik.

(#15867) koplarovic13 válasza Astroboy (#15866) üzenetére


koplarovic13
tag

1
A bfv játékosokról elérhető már hasonló diagram?

2.
szerinted egyébként melyik játékról van szó?

(#15868) bul07


bul07
nagyúr

Kipróbáltam ezt az új módot, két kör elég is volt leszűrtem a tanulságokat

Mintha régi metró pályán lettem volna, ment a hentelés

Ez nem az én világom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15869) BerserkGuts válasza bul07 (#15839) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Első körben még új a rendszer és tesztelem addig nagyon is jó tudni mi folyik ott a gépházban.

Mert rá.aszhat ez miatt az ember :K
Ezt azóta tudom amióta Gtx460 kártyám füstölt el mert az egyik venti nem működött és szép lassan egy nyári 40fokos délután fehércsíkos aztán fekete képernyős lett mert nem vettem észre hogy baj van.

Vízpumpa jó ha tudom hogyan hajtja szét milyen hőfokon mert ugye ez hamar tönkre megy és még finom hangolom.

Persze majd megunom ha nincs vele baj de jó tudni hogy mennyire van kihasználva.
Meg nem szent írás mert tudnak ám ezek össze vissza kamu adatot adni bios-ban is.

A másik még szerencse hogy kiraktam mert ha nem nem jövök rá hogy az egyik venti nem is forog csak világít :C

VRM miatt mondjuk jó tudni a hőfokokat mennyire van hajtva
Nekem B450 tomahawk van és biza az 50 fok azt gondolnád okés ugye?

[link]

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15870) F e Z o válasza Astroboy (#15866) üzenetére


F e Z o
veterán

Minden bizonnyal Leroy reinkarnációja...

H2O über alles!

(#15871) Astroboy válasza koplarovic13 (#15867) üzenetére


Astroboy
őstag

1.
Nem tudom, de valószínűleg ugyanígy nézne ki csak más számokkal.
2.
Minecraft?
3.
Számít vagy bizonyít valamit? :F

F e Z o köszi megnyugtattál, már azt hittem velem van a baj. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15872) Leon77


Leon77
őstag

Ez az új mód ezmiez?

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#15873) prokxy válasza Leon77 (#15872) üzenetére


prokxy
veterán

Campfest :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15874) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok 2560x1080 21:9-es moncsi, 144-hz. I9-9900K és 2080-as kari. Szertném minél folyamatosabb játékélményt. Próbáltam délelött Dx12 vel de valahogy nem az igazi. most high-re raktam Dx11-el elmegy, de pl future frame renderinget vagy fov-akat hová állitsam illetve egyéb jótanácsot is elfogadok.

(#15875) prokxy válasza FaTHI (#15874) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam ugyanez van, DX11, FFR ON, Fov 74(90)
Dx12-vel ffr off, fov 74(90)
Mondjuk én full low-on tolom, res.scale 125%.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15876) FaTHI válasza prokxy (#15875) üzenetére


FaTHI
őstag

Érdekes ez a játék tök mindegy hogy low. vagy ultra akkor is leesik 100Fps- alá. sőőt low-on a gpu 60% on dolgozik miért nem hajtsa ki a vidkarit nem tudom. lehet freesync-on ? Most offon van.

[ Szerkesztve ]

(#15877) prokxy válasza FaTHI (#15876) üzenetére


prokxy
veterán

Tedd maxra a grafot, meg emelj a res.scalen, akkor menni fog a vga maxon. De uw-fhd-ra még a 2060-am is bőven unatkozik, nemhogy a 2080-ad.

Szerk: freesync on, vsync off.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15878) Vágottszemű


Vágottszemű
kezdő

Szerintetek a Battlefield 5-öt éri meg megvenni vagy a BF1-et? Melyikkel játszanak többen? Melyik szerintetek a jobb? Mert azért elég sok árkülönbség van köztük. Egyiket 3ezerért be lehet szerezni a másikat 9ért.

(#15879) FollowTheORI válasza Vágottszemű (#15878) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Battlefield V

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15880) zzola válasza Vágottszemű (#15878) üzenetére


zzola
félisten

Egyiket sem!
EA access, nemsokára benne lesz a BFV is.

(#15881) Vágottszemű válasza zzola (#15880) üzenetére


Vágottszemű
kezdő

EA Accesst ha jól tudom, nem lehet PC-n használni.

(#15882) #65537792 válasza Vágottszemű (#15881) üzenetére


#65537792
törölt tag

Origin Accessre gondolt.

Csak konzolos lett és ott EA Access van. :))

Up.:

Mondjuk honnan vesszük, hogy Vágottszemű pc-re akarja megvenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15883) zzola válasza #65537792 (#15882) üzenetére


zzola
félisten

Igen, arra gondoltam...

(#15884) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy EA is szép kis @&#@#&#@#@&#@&

A 10-hour trial berakta a Access Basic csomagba
Régen tök ingyenes volt ez a szolgáltatás, pénzéhes valamik lettek megkérdőjelezhető tartalommal

(#15878) Vágottszemű

Vedd meg a BF5 és ha nem teszik kérd vissza a pénzedet ;]

[link]
A következő esetekben nyújthatod be visszatérítési idényedet:
A játék első elindításától számított 24 órán belül.
A vásárlás napját követő 14 napon belül, ha nem indítottad el a játékot.
A megjelenés napjától számított 14 napon belül, ha előrendelted, de még nem indítottad el a játékot.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15885) Vágottszemű válasza bul07 (#15884) üzenetére


Vágottszemű
kezdő

Ez akkor is működik, ha például Instant Gamingen vesszem meg? Bár ott most jelenleg csak 1 euróval lenne olcsóbb, úgyhogy inkább Originen veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#15886) Lendova válasza Vágottszemű (#15885) üzenetére


Lendova
őstag

Jobban jársz. Ezt az oldalt konkrétan csak névről ismerem, de szürke bolt. Ezeknél nincs garancia rá, hogy jó lesz-e a kulcs, később bannolják-e vagy kaphatsz-e refund-ot, ha valami gáz van.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#15887) Vágottszemű válasza Lendova (#15886) üzenetére


Vágottszemű
kezdő

Originen, ha vásárlás előtt megveszem az Origin Accesst, akkor a BFV akciós árából is lemegy még 10%? Mert akkor jobban jönnék ki +lenne egy hónapra Origin Accessem. És esetleg meg tudjátok mondani, Originen még meddig akciós a játék? Mert sehol sem találom az akció időtartalmát.

[ Szerkesztve ]

(#15888) #65537792 válasza Vágottszemű (#15887) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen lemegy.

(#15889) Dtomka válasza FaTHI (#15876) üzenetére


Dtomka
veterán

Az alábbi 2-t az nvidia control panelben a képen látható módon állítsd be:
/IMG][/L]

Illetve futtatás msconfig és az alábbiakat:

Teljesítettem az aktuális Tides ..t de nem kaptam meg az 5000 -t. Ha véget ér akkor fogom megkapni?

[ Szerkesztve ]

(#15890) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Most hogy lassan lesz értelmes gépem, elkezdtem nézegetni a jelenkorban kiadott játékokat. Rátaláltam a Battlefield V-re. Gondoltam hm, végre a sorozat visszatér a 2. vh-t korhűen megjelenítő gyökereihez (legalábbis ahogy emlékeim közt él az 1. rész), ez a nekem való single player lövöldözős...
Aztán megnéztem a launch trailert... :U

Nem minden vándorút céltalan...

(#15891) EczkE válasza 3.Aragorn (#15890) üzenetére


EczkE
addikt

Ne az alapjan itelj, nezz rola rendes gameplayt.

Asszem mindenféleképpen!

(#15892) 3.Aragorn válasza EczkE (#15891) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Igaz, így azért már mindjárt nem az a katyvasz. :K
Amúgy milyen hosszú a single kampány?

Nem minden vándorút céltalan...

(#15893) bul07 válasza Vágottszemű (#15887) üzenetére


bul07
nagyúr

Sőt ha veszel egy hónap Basic-et lehet lesz benne 10óra próba a BF5-höz (ha jól nézem benne van)
Ezt nem tudom pontosan mert sehol nem találtam meg a listát hogy mi van most a 10-hour trial-ba

Tehát a BF1-el 1hónapig tudod tolni, ha meg bene van a BF5 akkor azzal 10 órát és össze tudod hasonlítani, meg dönteni hopgy melyik kell neked

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15894) lofagi válasza bul07 (#15893) üzenetére


lofagi
Topikgazda

10 órában lehet játszani a multit vagy a single első küldetését.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15895) bul07 válasza lofagi (#15894) üzenetére


bul07
nagyúr

Régen biztos lehetett multizni

Sok játékot így próbáltam ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15896) guftabi96 válasza 3.Aragorn (#15890) üzenetére


guftabi96
addikt

Battlefield és single player? Csalódni fogsz.
Ebben is csak azért van singleplayer, hogy el lehessen mondani, hogy van benne. Itt a multiplayer a lényeg, mindig is az volt.

#KeepFightingMichael

(#15897) 3.Aragorn válasza guftabi96 (#15896) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Féltem hogy így lesz.

Nem minden vándorút céltalan...

(#15898) tbw


tbw
aktív tag

Nem tudom.
De kábé 10 játékból csak a szenvedés van.
Itt ez az új mód a fortress.
Támadó oldalon 10 ember csak sniperkedik a spawnban.
Mindenki agyatlan ebben a játékban komolyan?
Lehet hogy már megöregedtem.
De régen a BF nem ilyen volt.
Hipfiring LMG-t mindenkinek a kezébe 200as tárral és nem is kell csinálni semmit.
Én kivenném az egész hipfire-t ebből a játékból.
Mennyivel másabb lenne.

TBW

(#15899) F e Z o


F e Z o
veterán

Engem jobban bosszant, hogy alig van pálya, amin lehet tolni a játékot. Erősen vicckategória így ez a Battlefield rész.

H2O über alles!

(#15900) Laby válasza Vágottszemű (#15878) üzenetére


Laby
senior tag

BFV topicban valószínűleg mindenki BFV-t fog ajánlani.
Meglehetősen szubjektív az egész. Ha az én szubjektív véleményem érdekel, akkor nekem a BF1 nagyjából 3-4 hétig volt izgalmas. Utána halál unalmassá vált.
BFV-t sem nyomom az elejétől, de már jópár hónapja heti 3-4 alkalommal is játszok barátokkal és még most is várom, hogy összeüljünk és nyomjuk.
Vannak hibái, vannak bugok, de melyik játékban nincsenek? Ezekkel együtt tudok élni, maga a játék elég frankó szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.