Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) prokxy


prokxy
veterán

Mondjuk azt nem értem, h itt honnan tudta merre van az enemy?
Nem látom bespotolva, nem is lő, alapból és nem is látom vagy ennyire vak lennék, 0:58-nál:
YT link

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15102) bul07 válasza guftabi96 (#15092) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyet le is lő oké, majd elmegy tölteni és addigra már nincsenek jelölve de csak lövi őket és nem ám úgy vaktában
Ha téged se érdekel akkor miért véded annyira
Ahogy nekem sejtésem van hogy csal, úgy neked sejtésed van hogy nem csal

Lenne még példa a videóból(falon keresztül követi) de hagyom a fenébe

(#15100) prokxy

Az egyik ilyen kupa is olyan volt, nem is tudom melyikbe(BF3-BF4-be talán) kiderült hogy az egyik játékos csal(nem sokon múlott hogy nem)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15103) prokxy válasza bul07 (#15102) üzenetére


prokxy
veterán

BF4-ben óvtak meg minket,mert a streamből az látszott, h egyikünk falon keresztül szedi le az egyik enemyt.
Persze mi tagadtunk és újra átvettük a stream jelenetet már a vezetőkkel, majd kiderült, h a stream spectator módja csinálja ezt és bazira nem volt csalás, ez BF4-es időszak.
3-ban én nem kupáztam itthoniakkal.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15104) bul07 válasza prokxy (#15103) üzenetére


bul07
nagyúr

Arra konkrétan emlékszek hogy egy gyerek megbukott akkor lehet a BF3-ba volt

Csak ugye nem a első körben, és nem is kezdték előről
És ugye úgy már nem volt fer az addig kiesőkkel szemben, mert simán lehet hogy az a plusz jelentett a csapatának a továbbjutást
Így meg is lett a véleményem a magyar szervezésről, nem is követtem utána

És ha jól emlékszek csak épen kapták el, simán lehetett más is aki használt akár egy egyszerű WH-t is
WH ha jól csinálja és csak kritikus pillanatban egy kis időre kapcsolja be sose bukik le, mondjuk az egére beállított gombra jön ellő egy egy pillanatra

Ahol pénz nyeremény van bárkibe megbízni hát, főleg messziről jött emberbe

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15105) prokxy válasza bul07 (#15104) üzenetére


prokxy
veterán

Tuti a gyiku volt az, #csalóg3ci! :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15106) protegum válasza prokxy (#15103) üzenetére


protegum
aktív tag

Erre emlékszem, hatalmas vihar volt a biliben. Az ellenfél meg zavart érzett az erőben.

(#15107) prokxy válasza protegum (#15106) üzenetére


prokxy
veterán

Jah, egy estém ment rá, h tisztázzuk a dolgokat Whit3R-ékkel és a többiekkel, szar dolog ez, főleg, h tudod a másik nem csal. btw tűzbe tenném a kezem mai napig a srácért, magaménak éreztem a dolgot, de rájöttek és nyertünk. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15108) lofagi válasza zzola (#15083) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Xfactor? Ez nekem új.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15109) Lendova válasza prokxy (#15101) üzenetére


Lendova
őstag

A youtube ront a minőségen elég szépen, nem 150-200 fps-sel nézi az ember és lehet még a felbontás is kissebb az eredetihez képest. Elveszik az a részlet, amiből látni lehetne, hogy volt-e ott észlelhető mozgás vagy sem.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#15110) dkess válasza polgi803 (#15099) üzenetére


dkess
őstag

Nem lehet, hogy pont egy szerveren voltunk tegnap? Pont ezt a "csalós" témát olvastam tegnap itt a fórumon és utána rögtön az első meccsen futottam bele. Barátom éppen Firestorm Solo -t nyomott és addig léptem be ide. Még örültem is, hogy szokás szerint kevés ticket volt támadó oldalon - hamar végzünk 'Major defeat' -el (vagy innen szép nyerni :) ). Hangár támadása volt éppen soron, belépek 'B' -n és a ház mögül kilépve rögtön fekszek. Akkor tűnt fel kommentekben, hogy mindenki nyomja a 'report' -os dumát. Visszamenve látom a csapattársak dőlnek mellettem, mint a kalász - mondtam is TS -en barátomnak megint van egy "terminátorunk" ... Persze én is lepihentem hamar, amint kinéztem.

Az alábbi képernyőmentéseket tegnap 20:54 -kor lőttem:

A killog a sráccal volt tele. Itt mondjuk elszúrtam, mert pont becsúszott egy "nemfejes" is - homokszem csúszott a srác gépezetébe is:

Ekkor 281-5 -nél és 87K pontnál járt éppen:

Ő preludemaster - MG 42 -vel: 12,363 Kill és ebből 11,449 Headshot (ez majdnem 93% fejes MG42 hipshot -al séta közben !!).

Azaz, aki nyomja a dumát, hogy nem csaló az aki jobb nálunk. Ez így van. Ez a srác jobb nálam - meg úgy kb. mindenkinél itt a fórumon. Szerintem ilyet alapból shroud és stodeh se tud - Náluk is jobb ...

A BfV "anticsít" -hez meg a EA/Dice hozzállásához a dologhoz azoknak akik azt gondolják, hogy valami azért működik: ez a srác is lőtt több, mint 12,5 K hasonlót csak MG42 -vel. Szerintem nem csak most reportálták dögivel. Még mindig aktív játékos - az összes többi más által idecitált hasonló kollégával egyetemben.

Egyébként tegnap este a Firestorm is rogyásig volt ilyenekkel - nem tudom valami "akció" volt mostanában csíter körökben ? Mondjuk volt néhány balf@sz is köztük ...

(#15111) dkess válasza Lendova (#15109) üzenetére


dkess
őstag

A videó 1440/60fps. A felbontás szerintem ugyanaz - az fps nem. Ez Youtube tömörítés lesz - egyébként kimerevítve látszik is egy ember formájú "szellemalak" ott. Szerintem itt a "nincs itt semmi látnivaló" esetébe futottunk bele ... :)

(#15112) Qtya123 válasza dkess (#15110) üzenetére


Qtya123
őstag

Nincs ezen semmi meglepő. Gondolom ezek a reportok és statisztikák hozzá futnak be, mint csítszűrőhöz. Legalábbis az eddigiek alapján ebben majdnem 100%-ig biztos vagyok.

(#15113) dkess válasza Qtya123 (#15112) üzenetére


dkess
őstag

Avagy lehet Ő is egy "pro" játékos. Minek recoil script, ha így kezeled az egeret ... :D

(#15114) Locutus válasza dkess (#15110) üzenetére


Locutus
veterán

Már 20 éve cs-ben is sok emberre mondták, hogy ő pro és nem csal, aztán hónapokra, vagy évekre rá derült ki, hogy ja de. Egész klánok buktak le, akik egymást takargatták sokszor évekig. Ez szerintem sosem fog megváltozni a multi játékokban. Mindig lesznek olyanok is, akik alá vagy túlbecsülik a másik játékost, ezért nehéz meghúzni a határt, hogy ez most csaló vagy sem. Bár azt nem hiszem, hogy bárki vitatná, ha valakinek 93%-os headshot aránya van...
Egy dolog viszont biztos, manapság már egy csaló sem játszik huzamosabb ideig. Nem azért, mert bannolják, hanem mert a csalás instant elveszi a játékélményt, és nem fogja ezt hetekig sem űzni, nemhogy hónapokig. Megy át más játékba és kész.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15115) Leon77 válasza Locutus (#15114) üzenetére


Leon77
őstag

De addig az a nehany csaló tönkreteszi több ezer ember játék élményét és mindig jön helyettük új. Csak szándék kéne a játék készítők részéről. Van ismerősöm aki csak és kizárólag ezért váltott ps4 pro ra. Megunta a csalókat.

Pedig egyszerű lenne, néhány ember ellenorizné és mehet az adott játékra a hw ban. Lehet újat venni.

De valamiért nem érdekük, esetleg pont a jelenlegi helyzet az érdekük. Ki tudja milyen módon fejlesztenek ki egy ilyen aimbotot adott játékhoz.

Anno mohaa nal kiprobaltam. Dobbenet volt, mindent be tudtam állítani rajta, hova lojon, milyen pontosan az enemy milyen színű legyen a fal előtt, milyen mögötte. Döbbenet volt. Termeszetesen csak kipróbáltam, de basszus, nagyon profi volt már akkor.

Ha valakinek mg42 vel 93% fejese van, ott a csalás ténye nem is kérdés.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#15116) Locutus válasza Leon77 (#15115) üzenetére


Locutus
veterán

Lol, PC-ről kvarcjátékra a csalók miatt? Mintha forma1-ben autó helyett görkorizni kezdenél, csak mert idegesít a fogyasztása...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15117) Leon77 válasza Locutus (#15116) üzenetére


Leon77
őstag

Biztos vagyok benne, hogy nincsen egyedül. Zzola is ott tolja

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#15118) Polllen válasza Leon77 (#15115) üzenetére


Polllen
nagyúr

Milyen jó lehet neki, amikor a bill+egér felhasználók lövik le a pc-s csalók helyett... :DDD
Minőségi csere. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15119) zzola válasza Polllen (#15118) üzenetére


zzola
félisten

Inkább az, mint a 285/3. Persze ha szeretitek az ilyet, akkor ne gyertek ide sírni... :U

(#15120) zzola válasza Leon77 (#15117) üzenetére


zzola
félisten

Én nem a csalók miatt tértem vissza konzolra...

(#15121) Gainka


Gainka
őstag

Hali, miért lettek kissebbek, az az kisebb helyen játszhatóak a megszokott mapok, semmit nem állitottam át conquest tehát sima zászlófoglalosdiról van szó... :F :B Aszem sejtem xd

[ Szerkesztve ]

(#15122) zzola


zzola
félisten

Tuti classic CQ-t indítottál?

(#15123) Polllen válasza zzola (#15119) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igaz igaz, BO-ban ps4-n a 3-4 körönként előforduló 50/3 mégis csak jobb statisztikailag, mint PC-n a ritka 285/3. ;]

Nyilván BFV-ben killcam hiányában nem látja az ember, hogy lőtték le, így lehet úgy csinálni, mintha nem is léteznének az emulátorosok.

Számtalan értelmes indok lehet amellett, hogy az ember a konzolt választja. A csaló téma már jó ideje sajnos nem az és nem is lesz amíg a gyártók nem oldják meg az emulátor kérdést. Már azoknak, akiket valóban zavartak a PC-n a csalók.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15124) protegum válasza Gainka (#15121) üzenetére


protegum
aktív tag

Szerintem a fostalicska grid módot indítottad el ;) . Egy kínszenvedés, camperfest.

(#15125) BerserkGuts válasza Laby (#15061) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Most miért azt a szart nézed?

Nem mindegy hány %-on van :F (ha már msi afterburnert használod nézd meg a 0.1%fps-t )

Írd be a konzolba (megnyomod a 0-át) hogy perfoverlay.drawgraph 1

és látni fogod miért akad a játék

A cpu sárgával a gpu pedig zölddel van jelezve és szépen látni mivel van a baj játék közben.
Ezt a hülyeséget meg felejtsd el hány százalékon van kit érdekel.

[+ssd nélkül a hdd miatt vannak több akadások és abból is nem árt jó minőségűt venni.]

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15126) Centaurus


Centaurus
tag

Sziasztok!

Esetleg valamit lehet hallani mikor lesz hardcore mod a játékban?

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#15127) protegum válasza Centaurus (#15126) üzenetére


protegum
aktív tag

Majd ha elindul az RSP. Amint lehet szervert bérelni ;)

(#15128) Centaurus válasza protegum (#15127) üzenetére


Centaurus
tag

Köszi a választ :)
És az mikor lesz :D

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#15129) zzola válasza Centaurus (#15128) üzenetére


zzola
félisten

Soha? :DDD

(#15130) protegum válasza Centaurus (#15128) üzenetére


protegum
aktív tag

Szerintem már soha. A dice csak maszatól, ha rákérdeznek. Állítólag még nem söpörték le az asztalról. Csak éppen mindjárt kifut a bfv, aztán a csalókkal se kezdtek még semmit. Csak az idióta küldetések és a szarabbnál szarabb módok érkeznek.

[ Szerkesztve ]

(#15131) Centaurus


Centaurus
tag

Sajnálnám ha nem lenne hardcore mod..Amúgy nem rossz a játék de ez nagyon hiányzik belőle.

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#15132) tyielow


tyielow
aktív tag

Kezdek belejönni a firestorm solo-ba
Kérdés: a battlefield tracker nem bugos kicsit?

Szerintem azért több játékot is toltam, ahol elég hamar kiestem. Mintha azokat nem számolná, túl jó az arány itt a weboldalon. :F

YouTube: toty1ka

(#15133) Lendova válasza tyielow (#15132) üzenetére


Lendova
őstag

Bajok vannak a statok frissítésével, már felvették a kapcsolatot a Dice-szal.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#15134) bul07


bul07
nagyúr

Mi a fenne van ma

Nagyon sok fedezék mögötti halálom van, mintha késne az adat a szerver felől

Meg sok egy lövés halál, bármilyen fegyverből, mintha elveszne adat és csak a halált küldené felém a szerver

Meg tankkal tankot meglövöm rajta robban de nem sérül, és nem ám egyszer hanem többször is

Na meg ezek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15135) zzola válasza bul07 (#15134) üzenetére


zzola
félisten

Sok a csaló!? ;]

(#15136) bul07 válasza zzola (#15135) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nem tudom de nagyon sok érdekes ember van

Ez is tegnap éjfél tájból

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15137) zzola válasza bul07 (#15136) üzenetére


zzola
félisten

Bal oldalt sok a noob. :DDD

(#15138) Polllen válasza bul07 (#15134) üzenetére


Polllen
nagyúr

Lehet a szolgáltatód nem bírja a húsvéti terhelést.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15139) bul07 válasza zzola (#15137) üzenetére


bul07
nagyúr

Én egy trágya feladatott csináltam azt hiszem a 5000 lövedék kilövését, egy MMG-vel osztottam vaktában mindenre a feladatra nem is figyelve :)

Kellenek az ilyen feladatok hogy rombolják a játékot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15140) voodoo98


voodoo98
addikt

Commando Carbine-t(?) hogyan kell feloldalni?
Illetve ezt hol talalom meg?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#15141) tyielow válasza voodoo98 (#15140) üzenetére


tyielow
aktív tag

Az aktuális tides of wart le kell tolni. Többnyire Grind játékmódban kell teljesíteni. A végén megkapod :K

YouTube: toty1ka

(#15142) voodoo98 válasza tyielow (#15141) üzenetére


voodoo98
addikt

Koszi. Most toltam 4kort. Nem volt rossz. Erdekes.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#15143) dkess válasza Lendova (#15133) üzenetére


dkess
őstag

Azt a problémát (amit az info sávban írtak is) már megoldották. Az az volt amikor pár napig - majd egy hétig - egyáltalán nem frissült semmilyen stat, csak a game report -ok töltődtek át. Ez már OK.

A Firestorm stat okkal más problémák vannak és ezek nem oldódtak meg - illetve van olyan ami nem is fog, pl.:

1.

A játszott meccsek száma (és az ebből számolt százalékok értelemszerűen) csak ezen stat menü elkészülte óta számolódnak. Ez lehet EA/Dice miatt is, mert amennyiben Nekik nincs meg adatbázis szinten ez az adat, akkor esély sincs, hogy jó legyen. A Firestorm nyert meccsek számát a kezdetek óta rögzíti az EA/Dice (de a Firestorm meccsek számát nem).

2.

Duo módra vonatkozó adatok egyáltalán nincsenek ...

3.

A Lifetime, Game és Combat szekcióban sok ismétlődő ugyanaz az adat, ami zavaró.

4.

A Vehicle Weapon Kills -re nem jöttem rá mi szeretne lenni - különösen az abban szereplő értékkel együtt értve ...

Érdekesság még: a Kill -eket és halálokat is beszámítja az általános stat -ba. Ilyenformán nemcsak a KD, de a KPM és SPM -re is kihatással van (+ a fegyverek stat -jai) ... A győzelmek számát is beszámítja, de pl. amikor nem nyersz azt nem számolja a vereségekhez (ez azért nagyon torzítaná az általános stat -ot). Tulajdonképpen semmit nem kéne az általános statokhoz számolnia - annyira eltérő a játékmenet és ilyenformán erőteljesen torzít ...

[ Szerkesztve ]

(#15144) lofagi


lofagi
Topikgazda

Amúgy csalók ellen van egy tök jó megoldás.

Ki kell lépni. Sose értettem,h minek küzdenek az emberek ellene. Semmi értelme. Ráadásul csak a chaten megy a sírás ellene. Ha mindenki kilépne akkor rögtön nem maradna senki ellene és ennyi.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15145) Gyula84 válasza lofagi (#15144) üzenetére


Gyula84
veterán

nem kell lespawnolni ;) :D mikor ellened vagyok ezt csinálom :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#15146) kisselandras válasza bul07 (#15136) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ezt most hogy érted ? 25/2 az már csalás? :DD
Végeztem már én is 45/5 re sokat élesztettek :C
Nem azt mondom hogy nincs csaló mert tegnap is akadt 1 belőle saját csapatársai írják hogy csaló a társuk
Ezért lenne jó ha a kedves dice valamit csinálna de nem fog jó üzlet ez nekik

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#15147) bul07 válasza kisselandras (#15146) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez az ideiglenes új módba volt, és nem ám hátulról lődözött

És ha megnézed ez még nagyon az elején volt, a végéről már nem készítettem képet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15148) dkess válasza bul07 (#15147) üzenetére


dkess
őstag

Az az érdekes, hogy ez a új átmeneti Grind mód felemásan jött be - talán inkább nem, de többször végeztem az első helyen (úgy egyébként szerintem soha nem sikerült még) - akár dupla annyi ponttal, mint a második. Ilyen 25-2 -es KD -k sorban. Csak Assault -al - azaz mégcsak nem is géppuskás support -al vagy távcsöves recon -al.

A megoldás az "explosives" használata. Nem estem kétségbe, ha egy rakáson fetrengő géppuskásba futottam avagy speckó helyen levő sniper/géppuskás volt - Nekik reppent a frag grenade rifle. Az egy helyen hentergő géppuskásoknak a PIAT (rengeteg hármas, négyes, ötös vagy éppen egy-egy hatos kill is) a hátba jövő vagy mellém kerülőknak meg az StG (meg persze normál esetekben is, de hentergő géppuskás ellen nem jó szemből az StG) - ilyenkor is akár hármat/négyet egymás után. Egyik kedvenc jelenetem Devastation -on a karzatról az ablakon keresztül ki tudnak lőni az ablakon a kezdő felől jövőkre. Ott fetrengett egy rahedli géppuskás - még a korlátra is felfeküdtek + egy-két "pro-sznájper" és nyomták a tömeghentet. Engem is elkaptak ott, élesztés után reppent a PIAT és hatan fröcsögtek le onnan. Azt az anyázást nem tettem zsebre amit utána kaptam ... :) Meg kb. minden 25-2 -es stat -om után ...

Ehhez persze rengeteg élesztés is kellett, de nekem is sokszor összejött Assault -ként 5 élesztés is Grind módban. Mondjuk sima Breakthrough -ban is voltak már 10 -en felüli élesztéseim egy meccsen - látens doki vagyok ... :)

(#15149) protegum


protegum
aktív tag

Ez a bfv már nem Battlefield, hanem egy cod-klón ami nyomokban Battlefieldet tartalmazhat. Nincs egyetlen normális járműves map, ami esetlegesen az lehetne, azon meg nincs megfelelő mennyiségű tank. Lehetne most azzal jönni, hogy de igen, mert 8 tank is lehet, ha el vannak foglalva a pontok. De. Volt olyan kör, ahol 5-6 AA volt egy oldalon, de nem ám a repülök miatt, hanem a gyalogosok ellen az legjobb. A grind mód is, baszki a csapat 3/4-e fekszik valahol a pont körül, jobb esetben. De legtöbbször a húzózónán kívül. Néha előfordult, hogy sikerült egy olyan squadot összehozni, amelyik szárnyról támadott, akkor persze nyertünk, de ez ritka volt mint Marson a holdjáró. Így inkább csak a remény maradt. Hofit idézve:" Ez így egy fos, de ha összeáll még lehet szar. "

(#15150) #13056512 válasza protegum (#15149) üzenetére


#13056512
törölt tag

+1 A másik dolog ami nagyon hiányzik a Prémium szolgáltatás. Akik annyira ellenezték nem tudom mit gondolhattak hogy majd ingyen fognak dolgozni a fejlesztők a + tartalomért ? Így most mindenki senyvedhet ezen a 9 pályán amiből 2 értékelhető.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.