Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) guftabi96


guftabi96
addikt

What happened with the Soldier Dragging feature?
Having discovered that soldier dragging would negatively impact the core gameplay loop, we’ve decided to not add the feature to Battlefield V. To make soldier dragging look and play well, complex and long animations are necessary. This would make reviving feel slow and unresponsive, which would affect the pacing of Battlefield V’s gameplay.
tldr: nem fogjuk tudni mozgatni újraélesztésre váró társainkat.

#KeepFightingMichael

(#14552) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, végre összejött a mai 2. körből.

(#14551) guftabi96 Hát ez kész bazki, csak a mellébeszélés. Simán meglehetne jól csinálni.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#14553) lofagi


lofagi
Topikgazda

Amúgy olyan nehéz lett volna összedobni egy vizuális rendszert is a BR módhoz? rank3as páncél lehetett volna nagy sisak vagy valami hasonló. Elég gáz,hogy az ember nem tudja,hogy mire számítson egy ellenséges emberrel szemben.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#14554) voodoo98 válasza CptAdamica (#14552) üzenetére


voodoo98
addikt

Grat. Én is behúztam ma 3 győzelmet. Nagyon izgalmas meccsek voltak.
Nagyon bejön a BF és BR vegyítése nekem.
BR-t eddig nem nagyon toltam, csak kipróbáltam itt-ott. (cod (ez tetszett is), pubg, ring)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#14555) gery14


gery14
senior tag

Soloban meglet volna a winem erre armor bugom volt kör eleje óta.. felvete beraka de nem jelezte rohadjon meg uttána meg 4en éltünk és kapcsolat elveszet alt f4 és kész :D ;]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#14556) nagybá válasza guftabi96 (#14551) üzenetére


nagybá
senior tag

Na ez konkrétan szánalmas.

(#14557) CptAdamica válasza voodoo98 (#14554) üzenetére


CptAdamica
veterán

3 győzelem nekem már hard. :D Én előtte csak az Apex-el játszottam, az nem jött be.

Megyen!

(#14558) gyuribácsi88 válasza CptAdamica (#14557) üzenetére

Pedig az az igazi, ott nem lehet hasalni, végre van egy BR amiben nem lehet kempelni, ez meg ugyan olyan gagyi mint a pubg, csak szebb köntösben. Ez a BF BR is azoknak kedvez, akik szeretnek egy házban reszkető lábbakkal a sarokban ücsörögni egy shotival. Nem is lesz hosszú életű. Vártam én is, de rég csalódtam ekkorát játékban.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14559) lofagi


lofagi
Topikgazda

Egy kis loot táblázat:

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#14560) lofagi


lofagi
Topikgazda

Ja és a FireStorm Assigment sorozat végén elvileg nem kapunk mást, mint 500cc!! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#14561) Dtomka válasza lofagi (#14559) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez nem táblázat hanem 1 térkép... :)

[ Szerkesztve ]

(#14562) lofagi válasza Dtomka (#14561) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Epic loot esetleges helyét.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#14563) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Kb 2 hetet írtam azzal a problémával kapcsolatban, hogy a játék minden indításnál kéri az első beállításokat és végig kell vinnem a "tutorial"-t.
Kaptam ötleteket, hogy írásvédett a mappa stb.

Minden ilyen jellegű dolgot megcsináltam, még kétszer végigvittem azt a sz'rt majd letöröltem a játékot.

Most gondoltam megpróbálom másik ssd-n és felraktam az alapértelmezett Origin mappába, megint végigvittem amit kellett, kilép, vissza és újra mintha első indításom lenne.

Valaki segítsen már megfejteni mert már nagyon elegem van belőle, nem ezért adtam ki pénzt...

Net-en nem találok ilyen hibaleírást vagy megoldást rá. :R :R

(#14564) kisza25 válasza Daffchy (#14563) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ORIGIN felhő be van állítva? mappanévben nincsen ékezet?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14565) dkess válasza Daffchy (#14563) üzenetére


dkess
őstag

Kérlek írd le mi mindent próbáltál végig illetve egy-két releváns körülményt pontokba szedve amit próbáltál. Például:

- Windows felhasználónevemben nincs ékezet vagy speciális karakter (esetleg milyen Windows),
- Windows jelszó van beállítva,
- X/Z mappa ilyen-olyan jogosultság beállítva,
- stb.

(#14566) dkess


dkess
őstag

Ami érdekes a Firestorm Squad (Solo -t egyet sem játszottam) módban, hogy jópárszor belefutottam olyanban, hogy 1v1 tűzharcban sikerül mind a két félnek meghalnia. Ez alatt a lőfegyvereket értem - ez az érdekes benne (azaz az egyik fél sem gránát/rakéta stb. - hanem mindkét fél karabéllyal lőve pl.).

Ennek a csimborasszója volt tegnap amikor több squad esett egy helyre és egy kollégát lekéseltem down -ig. Aztán a fekvő kollégába vittem be éppen a 3 kést amikor kaptam a haverjától pisztoly lövést és én is lefeküdtem. Fetrengve folytattuk a "kés-party" -t és mind a ketten meghaltunk. Kill-log szerint én késeltem le Őt először, de holtában Ő is bevitt egy halálos késszúrást Nekem :D

Tegnap meglett az első két Squad win is. Hiányzik a duo mód azért ... Elméletileg áprilisban jönni fog:

“Note that Firestorm will be improved and expanded after launch for all Battlefield V players as part of Tides of War; Duo play, for instance, is coming for a limited time in April,”

Forrás:

https://comicbook.com/gaming/2019/03/27/battlefield-v-firestorm-duos-arriving-next-month/
https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-5/about/tides-of-war/chapter-3-trial-by-fire

(#14567) milan1225 válasza Daffchy (#14563) üzenetére


milan1225
csendes tag

Windows user névben ne legyen ékezet, utána töröld a bfV dokumentumait.
Nekem ez megoldotta :)

(#14568) Xaels válasza dkess (#14566) üzenetére


Xaels
félisten

CQ-ban is sokszor X-elek. Duo mód meg jah hiányzik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14569) Daffchy válasza kisza25 (#14564) üzenetére


Daffchy
őstag

Igen be van állítva, minden játéknál. Nincs ékezet a mappában.

dkess:

Win 10 Home
Nincs a nevemben ékezet, jelszó természetesen van beállítva.
Mappa nem írásvédett (ha a dokiban lévő BFV mappára gondolsz)
Töröltem a dokujait is, de semmi.

milan1225: Sajnos nem használ.

Mi más lehet még? :(((

[ Szerkesztve ]

(#14570) milan1225 válasza Daffchy (#14569) üzenetére


milan1225
csendes tag

PROFSAVE_tmp fájlt ha átnevezed PROFSAVE-re dokumentumokban? Mintha valahol erről is hallottam volna....

[ Szerkesztve ]

(#14571) milan1225 válasza Daffchy (#14569) üzenetére


milan1225
csendes tag

Itt is valami hasonlóról írnak... [link]

(#14572) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

fejlődök, csak ebédszünetben van értelme játszanom:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14573) CptAdamica válasza kisza25 (#14572) üzenetére


CptAdamica
veterán

Te otthonról nyomod, vagy a munkahelyen is pro géped van? :D

Megyen!

(#14574) kisza25 válasza CptAdamica (#14573) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a munkahelyi gépeket is én raktam össze, de amúgy otthonról is nyomom :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14575) CptAdamica válasza kisza25 (#14574) üzenetére


CptAdamica
veterán

Basszus, nekem is ilyen munkahelyi gép kéne. Mondjuk már csak egy vga hiányzik belőle, de úgy érzem akármennyit sírhatok, nem lesz. :'( :D

Megyen!

(#14576) dkess válasza milan1225 (#14571) üzenetére


dkess
őstag

Igen, innen kimásolva a pontokba szedett megoldást:

The FIX IS SIMPLE :

1. Go to bottom right corner in the task bar and double click on WINDOWS SECURITY icon.

2. Go to MANAGE RANSOMWARE PROTECTION > Allow an app through controlled folder access >

3. Hit -----Yes > "click the plus sign ADD AN ALLOWED APP > Browse all apps

4. go to C:\Program Files (x86)\Origin "look for origin.exe" and Hit OPEN.

5. go to C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield V "Look for "bfv.exe & bfvTrial.exe" and OPEN THEM ONE BY ONE.

Restart your pc and VOILA!!!!!

(#14577) dkess válasza kisza25 (#14574) üzenetére


dkess
őstag

Ebédszünetben jön meg az étvágy ... :D

(#14578) kisza25 válasza CptAdamica (#14575) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de fínőkúr, higgye el, hogy a prezentációhoz kell nekünk az az rx 580 és az i7 nélkül nem lesz pattogós a böngésző használat:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14579) CptAdamica válasza kisza25 (#14578) üzenetére


CptAdamica
veterán

:D

Megyen!

(#14580) kisza25 válasza CptAdamica (#14579) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na meg a bfv nem fut rajta rendesen:D
kávé szünet:D valaki itt azt mondta, hogy campelni, campelni, campelni, elmondom, hogy talán le sem guggoltam, nem hogy lehasalni:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14581) tyielow válasza kisza25 (#14574) üzenetére


tyielow
aktív tag

kicsit azért úgy mindnyájan irigyek vagyunk :DD

YouTube: toty1ka

(#14582) dkess válasza Xaels (#14568) üzenetére


dkess
őstag

CQ esetén biztos tűzfegyverrel X -elsz mostanában? Ezt pont egy január/februári patch -el javították, hogy tűzfegyverrel (és talán a melee esetén is) ne legyen X -elés. Ez netcode hiba miatt volt lehetséges pl. azonos karabély használata esetén is - ekkor a lövedék is azonos sebességű lenne. Azaz most már, ha a szerver regisztrál egy halált, akkor ezt követően a halott embernek találatot nem fog regisztrálni - még akkor is, ha net code hiba miatt az övé lett volna a jogos (ezt ugye utólag eldönteni macerás illetve kellemetlenebb, ha azt látnád lelőttél valakit, aztán négy tized másodperc múlva mégsem, hanem inkább halott vagy). Azt külön kihangsúlyozták, hogy semmi másra (pl. PIAT, Frag Grenade rifle, robbanóanyagok, járművek és stationary -kra ez nem érvényes). A rendszer már azt se nézi, hogy különböző fegyver esetén a lövedék eltérő sebességű - azaz akinek a szerver beregeli először a halálos találatot, akkor a halottól biztos nem kapsz több lövést.

Pont e miatt lepett meg Firestorm -ban a késes X -elés amikor mind a ketten fetrengtünk (haldokoltunk) már. Mondjuk nem tervezetten pont e miatt lett meg a jelölt feladat is (okozz melee fegyverrel haldoklás közben legalább 25 sebzést Firestorm módban) Nem tudom ez kinek van meg :D :

Szerk.: most nézem, hogy pisztoly is ér - így nem nagy szám ...

[ Szerkesztve ]

(#14583) Xaels válasza dkess (#14582) üzenetére


Xaels
félisten

Igen STG44-ezek és X-elünk, ami engem nem zavar kifejezetten. A golyónak van röppályája és megtett útja így előfordulhat és ez még mindig igazságosabb mint a reptében eltűnő golyó. A kés az kicsit más téma.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14584) FollowTheORI válasza Xaels (#14583) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jah, ez azért is vicces fejlesztés, mert azt hiszem BF1-be meg pont azt fejlesztették bele, hogy igenis legyen kill-trade és akik egymást épp lelőtték (de még úton van egymás felé a golyó) azok haljanak is meg.

Kicsit furcsa ez így, meg hogy "bug"...

De ez van... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14585) dkess válasza FollowTheORI (#14584) üzenetére


dkess
őstag

Az, hogy ez bug vagy éppen kívánatos az emberenként eltér. Fórumokon illetve YouTube -on is található rengeteg megnyilvánulás mindkét irányban. EA részéről pedig - Igen, BF1 -be beletették - BF5 -ből meg kivették ...

Most már kikerestem és a 2019 Február 12 -i patch -ben volt a változás. A felvezető ( [link] ) -ből részlet:

"We’re also focusing on improving the existing Battlefield V gameplay experience with this update. Netcode issues are being targeted, as well as general quality of life improvements on maps and ground vehicles."

Release note rászletesen ( [link] ):

"• Fixed an issue where players still could take bullets damage for too long from a player that
was recently killed, especially if that player had high latency. When the player is now
confirmed killed on the server, damage from that player will be rejected. This change will not
affect grenades, rockets and other projectiles that are not bullets."

Melee fegyverekről sincs ebben szó - úgyhogy ez "kitudja". Az alábbi jelenségről lenne szó, mely korábban élt (ez csak egy példa):

[YouTube videó]

(#14586) bul07


bul07
nagyúr

BR módba
Strongbox merre van a pályán?
Capture 1 supply point - Ez az lenne mikkor a A B C pontokat el kell foglalni

Ahogy elnéztem ez a BR módot erőltetik rá az emberekre a feladatokat, még vagy 3 küldetésen keresztül, így biztos biztosítva lesz hogy játsszon is vele valaki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14587) Xaels válasza bul07 (#14586) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom azok a barna hosszúkás ládák a strongboxok amiket ki lehet nyitni lootért.
A Supply Point az ahogy írod, amikor ABC megjelenik a mapon akkor el lehet őket foglalni.

(#14585) dkess az nem zárja ki az X-elést, csak ha túl nagy a lag.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14588) dkess válasza Xaels (#14587) üzenetére


dkess
őstag

bul07:

A strongbox -ok szerintem a széf lesz.

A feladatokat tekintve korábban írta is valaki itt, hogy nem kötelező a bevezető feladaton (indíts egy Firestorm -ot azt annyi) kívül semmit csinálni Firestorm -ban. 3 lépésben (azaz kevesebb. mint a Firestorm) végeztél is úgy, hogy nem kell BR -ezned ...

Xaels:

A lag -ra csak úgy hivatkozik, hogy "especially" (különösen). Azaz valamelyik fél lag -ja esetén látványos a jelenség, de minden esetre él a változtatás. Az alábbi korábban is idézett mondat explicit módon kizárja nemcsak az X -elést, hanem bármilyen sebzést olyantól, akinek halálát regisztrálta már a szerver. Azaz killog -ban, ha valaki "rossz oldalon van", akkor utána nem lesz másik bejegyzés, hogy megölt bárkit (de még sebzése sem). Konyhanyelven "eltűnik a golyója" a regelt halála után ...

"When the player is now confirmed killed on the server, damage from that player will be rejected. This change will not affect grenades, rockets and other projectiles that are not bullets."

Nekem ezt követően egy db X -em nem volt tűzfegyverrel. Frag Grenade Rifle -vel (stb.) például jópár oda-vissza, de tűzfegyverrel egy sem.

(#14589) Xaels válasza dkess (#14588) üzenetére


Xaels
félisten

Mindegy.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14590) dkess válasza Xaels (#14589) üzenetére


dkess
őstag

Az especially -s rész (a "lag -os") is az első mondat :)

Komolyra fordítva - az első mondat kicsit konyhanyelves, de nincs ellentétben a második mondattal. A régi metódussal akár több lövést is bekaphattál (akár több tick -en keresztül is) egy hullától. Azaz nem csak egy lövést enged(het)ett akár egy masszív lag -nál - gondolj pl. az USA szerverekre 150-300 közötti ping -ek vannak innen és a jónép akár 6-700 RPM -es fegyókkal lődöz közben egy 60 tick -es szerveren ...

A második mondat kimondja, hogy semmit (egy lövést sem - nemhogy többet) nem enged már valakitől lőfegyverből akire már "rátette a keresztet".

(#14591) Laby


Laby
senior tag

Szevasztok!

STG-n (de úgy általánosságban is) az Iron Sight kiegészítőnek a sötétedését nem lehet állítani?
Sötétebb szitukban, pályákon esélytelen meglátni az ellenfelet ha pluszba még sötétít is rajta a Sight.
Options-ban nem nagyon találtam ilyen lehetőséget.

Még egy kérdés:
Fegyver costumize résznél miért nem tudok mindent megvenni? Van néhány kiegészítő ami lock-va van. Ha rámegyek kiírja, hogy a fegyver 4-es szintje kell hozzá, pedig már egy jó ideje ki van maxolva a fegyver.

Köszi :)

(#14592) #50433536


#50433536
törölt tag

Hali!
A legutóbbi frissítés óta nektek is kevesebb az fps? Előtte olyan jól futott a game, most meg.. ahhh

(#14593) STC Speed válasza #50433536 (#14592) üzenetére


STC Speed
őstag

Szerintem ez alap, mint eddig mindegyiknél a bf3 óta kb, kell,hogy vegyék a 2080at :)

(#14594) #50433536


#50433536
törölt tag

Ha bemegyek egy világos szobába és átmegyek a szoba másik felébe, akkor teljesen vak sötét lesz. mi a tosz? a legutóbbi nagy frissítés óta ilyen. tud valaki megoldást?

(#14595) gyuribácsi88

Egy kép, ami többet mond minden szónál.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14596) zzola válasza gyuribácsi88 (#14595) üzenetére


zzola
félisten

Nekem semmit nem mond...

(#14597) #50433536 válasza gyuribácsi88 (#14595) üzenetére


#50433536
törölt tag

Tényleg, mi furcsát kellene látnunk a képen?

(#14598) tyielow válasza gyuribácsi88 (#14595) üzenetére


tyielow
aktív tag

egy kemper szar? kedvencem

YouTube: toty1ka

(#14599) gery14


gery14
senior tag

Hajnalban kell játszani :D bocsi a paraszt screen ért vegre volt idom es nyertunk teleg nem nehéz.. egy normalis squad all.

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#14600) Laby válasza tyielow (#14598) üzenetére


Laby
senior tag

Azért kemper szar valaki, mert épp nem sprintel megállás nélkül fel-alá?
Ha épp látta, hogy onnan jön több ellenség, akkor miért kellett volna fedezék nélkül rájuk ugrania?

Nem értem ezt a mentalitást hogy mindenki mindig kempel. Pár hónapja játszok ezzel a játékkal, és még egyszer sem zavart hogy kempelt volna valaki. Ha sniper-zik akkor adott, de valamennyire ez a dolga.
Ha meg nem sniper, akkor sosem láttam olyat aki 5-10 percig egyhelyben áll-ül és csak várja hogyha elfut mellette valaki akkor oldalba vagy hátha lőjje. Nekem ezt jelenti a kempelés.
Nem azt hogyha fedezékbe vonul egy picit, hogyha jön a buli felé.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.