Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) blaca83


blaca83
őstag

Ma meg akartam keresni a battlefieldtracker.com-on egy "számomra elég gyanús" személy nickjét és hiába írom be nem mutatja a statját.

404 player not found hibaüzenetet küld! :U
Találkoztatok már ilyennel? :F :U

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#14102) dkess válasza blaca83 (#14101) üzenetére


dkess
őstag

Igen, ez teljesen normális. Ez akkor van, ha a Origin profilja az illetőnek nem publikus.

Egyik ismerősöm is ilyen és ugyanezt a hibaüzenetet adja a battlefieldtracker.com .

(#14103) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14104) dkess válasza gyuribácsi88 (#14103) üzenetére


dkess
őstag

Ezmiez? Dél-Narvik? Úgy látom itt még a nap is más ... :)

Viccet félretéve ez az új BR map lesz, ha jól gondolom.

(#14105) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Este mentem volna, a ma délelőtt hozott vadiúj RTX 2060-as MSI Gaming Z kártyámmal, hogy mindenkit legyaluljak :D, erre egyelőre a kártya fektetett ki engem. Itt a problémám leírása [link], és megköszönném, ha lenne valakinek valami használható ötlete még.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#14106) prokxy válasza pendre54 (#14105) üzenetére


prokxy
veterán

Első körben a másik PCI-e slotban próbálnám ki a VGA-t, esetleg másik tápkábellel, ha sikerül szerezni.
De tény, fura ez így nagyon.
Még annyi, h a csökkentett módos DDU-val törlés után gép restart és a win tegye fel a drivert hozzá, csak alapot fog vmi 1-2 hónaposat max.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14107) pendre54 válasza prokxy (#14106) üzenetére


pendre54
addikt

A táp egy kiváló minőségű cucc [link] nem gondolnám, hogy ebben az irányban lenne gond, de van itthon egy pár tápkábel, kipróbálom. Ez a másik slot is szóba jöhet, egy van még , bár az elvileg lassabb.
Próbáltam már az általad leírtakat is, de gyakorlatilag a géprestart után semmi nem történt , semmilyen drivert nem pakolt fel a Win, szóval ez is zsákutca.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#14108) prokxy


prokxy
veterán

Azért a roadmap-ben remélhetőleg lesz olyan pálya, mint Vaux vagy Noshahr, akár Locker, annyira hiányzik a BF V-ből egy ilyen pörgős map (nekem). Néha ez a sok kutyagolás és egy fekvő MG42-es általi halál kicsit kiábrándító, így jól esne vmi zúzósabb is. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14109) prokxy válasza pendre54 (#14107) üzenetére


prokxy
veterán

Nem a tápodra gondoltam elsősorban, hanem mondjuk a kábel hibájára, nincs bent a helyén stb.
Másik VGA-val mit csinál a gép? Mert ha azzal megy és ez az MSI-vel nem, akkor nincs min gondolkozni, csak a VGA a ludas.

Az meg, h lassabb a másik port, teszt célból nem számít, most 5FPS-sel lenne kevesebb, na bumm. Menjen. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14110) pendre54 válasza prokxy (#14109) üzenetére


pendre54
addikt

Az előző egy 4 éves, 4 gigás Asus Strix GTX 960, azzal semmi gond. Viszont mint írtam is, délután a számtech boltban, egy frissen összerakott Win 10-es gépben kipróbálták, és ott csont nélkül futott, szóval a fene tudja. A másik portban kipróbálom, hogy mit mutat.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#14111) prokxy válasza prokxy (#14109) üzenetére


prokxy
veterán

google: msi lightning z code 43

Nem Te vagy az egyedüli, de ez talán segít:

"If I remember correctly I had the same error code and Windows refused to use any other than standard display driver with ugly low resolution. I also tried EVERYTHING but finally it was fixed by installing another Geforce card (older 560ti) and after I switched 970 back it started to work. So I'd say it's worth a shot if you happen to have other NVidia video cards in your closet. Apparently 970 somehow "jammed" drivers and another video card "unjammed" it."

Pl. egyik driverben ez a hiba benne volt, szóval simán lehet az is:
"What’s New in Version 397.64 WHQL

Game Ready
Provides the optimal gaming experience for Destiny 2: Warmind, Conan Exiles, and
Pillars of Eternity II: Deadfire.

New Features
Added support for Microsoft Surface Books.

Application SLI Profiles
Added or updated the following SLI profiles:
• Kingdom Come: Deliverance
• GRIP

Software Module Versions
• nView - 148.92
• HD Audio Driver - 1.3.37.1
• NVIDIA PhysX System Software - 9.17.0524
• GeForce Experience - 3.13.1.30
• CUDA - 9.1

Fixed Issues
• [Grand Theft Auto V][NVIDIA Control Panel]: God rays become less intense after forcing MSAA using the NVIDIA Control Panel. [2098709]
• [Starcraft 2][Kepler GPUs]: Black screen appears when exiting the game. [2070566]
• [SLI][GeForce GTX 780 Ti]: There is no display output when connecting the DisplayPort and two DVI monitors. [1835763]
• [Netflix]: Netflix playback may stutter intermittently. [2094867]
[GeForce GTX 1060]: Windows Device Manager may report Code 43 error. [2109135]"

Lényeg, hogy vmi régi driverrel kavarodik és emiatt kiakad a win.
Mondanám, h odaadom az enyém vagy hozd el akár most tesztelni, csak sztem messze vagy. (Hatvan)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14112) BerserkGuts válasza prokxy (#14108) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nem semmi olyan pályák vannak 6 kemper lő simán le ha megmozdulsz :DDD 6x is simán meghalok kb egy támadásnál.
Olyan jó valóságos pályákat csináltak bár szerintem csak nem gondolták át kellőképpen hogy ez egy játék volna ne legyen már 0 esélyed semmi fedezékkel.

Pl: Ez a pálya szerkesztéses dolog sokkal jobban megvan oldva COD WWII-ben tudom ott egyszeerűbb volt a kis pályák miatt de legalább gondolkoztak hogy ne legynek olyan kempfeszt.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14113) sakto


sakto
őstag

Sziasztok!
Egy Ryzen 2700X és egy GTX1080Ti + 16 gb ram mellett menyi a normál fps 2560X1080-ba?
Minden Low..

(#14114) kisza25 válasza pendre54 (#14105) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Alaplap bios a legfrissebb?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14115) FollowTheORI válasza pendre54 (#14105) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nos mester, szerintem elcsesződött a windows registry vagy valami lelkivilága valamiért.

Szóval lehet megérett egy reinstall... :)

Egyébként lehet a DDU túl alapos munkát végzett egyszer és kiszedett olyat is amit nem kellett volna...

Egyébként vicces énis pont ma raktam be e 2060 Gaming Z-t. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14116) CptAdamica válasza gyuribácsi88 (#14103) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hamada benne. :D

Megyen!

(#14117) pendre54 válasza FollowTheORI (#14115) üzenetére


pendre54
addikt

"Nos mester, szerintem elcsesződött a windows registry vagy valami lelkivilága valamiért.
Szóval lehet megérett egy reinstall.."
Háááát, igen, ha így jönnének be a heti ötös lottó számok. :D Az elmúlt bő egy órában ezt a varit teszteltem. Az egyik SSD-re, amin csak játékok voltak lepucoltam, és gyorsan feltoltam rá, egy új Win 10-et. És láss csodát, hasít a kártya mint a szél, igaz csak videókkal teszteltem, :)

Szóval, nem úszom meg, muszáj lesz újra telepíteni az egész hobelebancot, kb. 3 nap rámegy mire minden újra a helyére kerül, erre az SSD-re meg majd mennek vissza a játékok. Egyébként batár nagy cucc ez a kártya, paráztam is, hogy a memória lefogatók miatt, a kártyát nem lehet rendesen berakni, és bár a hátlap pont hozzáér a lefogatokhoz, de még épp megoldható volt a berakás. mATX-es alaplapokhoz, mint amilyen nekem is van, nagyon meg kell nézni, hogy milyen méretű legyen a kártya.

kisza25 : Ez egy Asus Vanguard B85-ös alaplap, májusban lesz 5 éves, és a legutolsó BIOS van rajta, ami 2015-ös. Attól tartottam én is, hogy ez az alaplap már nem komálja ezeket az új cuccokat, de úgy néz ki, szerencsém volt, így nem kell elállnom a kártya vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#14118) Dtomka


Dtomka
veterán

(#14119) Hopkins95 válasza CptAdamica (#14116) üzenetére


Hopkins95
addikt

Most láttam Jackfrags videóját róla. Belegondoltatok milyen óriási élmény lenne ezen a mapon 128 fős Conquestezni? DICE pls! :B

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14120) F e Z o válasza sakto (#14113) üzenetére


F e Z o
veterán

150-200

H2O über alles!

(#14121) #50433536 válasza tyielow (#14100) üzenetére


#50433536
törölt tag

53/0 hogy jön össze? Mint az egyik volt haveromnak? Átmentem hozzájuk, a faterja engedett be és amikor bementem a szobába nem vette észere, mert füles volt rajta, a monitoron meg a wallhack látszott. A k/d 65/0, gondolom aimbot is be volt kapcsolva. Már rég nem hiszek az ilyen ilyen eredményeknek.

[ Szerkesztve ]

(#14122) F e Z o válasza #50433536 (#14121) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem csaptál le neki egy pofont?? :U

H2O über alles!

(#14123) kisza25 válasza #50433536 (#14121) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Kezeit eltörted ugye?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14124) zzola válasza #50433536 (#14121) üzenetére


zzola
félisten

Én mindig röhögök az ilyeneken! Érdekes, hogy konzolon nem jönnek hasonló eredmények.

(#14125) bazs0811 válasza Hopkins95 (#14119) üzenetére


bazs0811
tag

Igen, de abba is hogy milyen lenne egy ilyen conquest: 32 player, knife only ;]

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#14126) prokxy válasza #50433536 (#14121) üzenetére


prokxy
veterán

53/0?
4x-5x/0-kat lehet elérni simán tankkal, gyalog is 3x/2-3 elég sokszor megy, nem kell ahhoz cheat-elni. :P
Kell egy jó csapat, élesztés és megvan.

#14124) zzola: jaj, zola, ne mondj már ilyeneket, ott van a ps4-es haverod, az is szarrá aláz mindenkit a 6x/0-val meg hasonló statokkal, nem beszélve az egeres huszárokat, akik a kontrolleresek ellen nyomják.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14127) Astroboy


Astroboy
őstag

Nem tudjátok véletlenül, hogy a bayonette charge-ot miképp lehet kivédeni?
Az működik, hogy lehasalok amint meghallom az ordítást közeledni, és ha van mellettem vagy mögöttem valaki akkor őt szúrja le, no de nincs mindig ott csapattárs... ;]

(#14128) prokxy válasza Astroboy (#14127) üzenetére


prokxy
veterán

Hosszan nyomod az altf4-et és hangosan ordítasz közben hátha megijed és elszalad! :D
Tegnap nem sikerült 1 squadba vergődni, de jó körök voltak.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14129) protegum válasza Astroboy (#14127) üzenetére


protegum
aktív tag

Le kell nyomni sorban ezeket: B A N Z A I, de kiabálhatod is.

(#14130) sakto válasza F e Z o (#14120) üzenetére


sakto
őstag

Akkor valami nem kerek 90-110 között ugrál :F
Ötlet hogy mint nézzek meg?!

[ Szerkesztve ]

(#14131) Astroboy válasza prokxy (#14128) üzenetére


Astroboy
őstag

Visszamennyé bökős panda! Ja, és viheted protegum kollégát is! :DDD

Néha milyen szépen összefújja a szél esténként a magyarokat...csak kár, hogy le kellett lépnem.
Tegnap a félhernyótalpassal Panzerstormon bohóckodtunk, ugyanis ha jó helyen csatolod le a kollégát -és nem hatvannal száguldva mert akkor instant becsúszik a bokrok közé- akkor már csak oda kell csalni a tankokat és három lövésből K.O. Két assault páncéltörővel, egy medic és egy support alkotta a kiccsaládot, három tankot sikerült így kikapni, persze mindegyik kill után új helyre vontatva az ágyút, mert ilyenkor hamar vérszemet kapnak.
Ennek persze megvan az a veszélye, hogy a nagy száguldozás közepette idő előtt kilövik a fullos kis vándorcigány karavánunkat, de épp ez ad adrenalint, bőven izgi volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14132) prokxy válasza Astroboy (#14131) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt most úgy kb végigröhögtem! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14133) Astroboy válasza prokxy (#14132) üzenetére


Astroboy
őstag

Komolyan mondom jobb mint tankkal, szakadtunk a röhögéstől a kiscsoportos hadműveletünk közben. Minden az időzítésen múlik, és a megfelelő helyezkedésen. Zárt mező a legjobb a művelethez, amit sövény övez körbe és így beláthatatlan, azt is leírom miért:
Nem kicsit lehetett meglepő az ellenséges tankoknak, hogy amikor tizedszerre lőttek a száguldva cikkcakkozó csapatszállító mellé(mert célozni azt szerencsénkre alig tudnak), majd mikor az egyre dühösebb üldözés közben végül bátran áttörtek egy sövénysort azt gondolva, hogy ők a Janik a negyven tonnás lomha konzervvel, na akkor szembe kapták a tarackot és két oldalról a páncéltörőt.
Kaptuk is chatben a kérdőjeleket rendesen, nem értették.

Biztos olyan gyorsan pörgött le az életük, hogy csak az óvodáig jutottak. ;]

(#14134) FollowTheORI válasza Astroboy (#14127) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

zuzu jumppal :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14135) prokxy válasza Astroboy (#14133) üzenetére


prokxy
veterán

:C
Bezzeg én csak a kövi körre értem be, pedig Panzerstorm a kedvenc mapom.
Legközelebb jövök én is ilyen mókára! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14136) zzola válasza prokxy (#14126) üzenetére


zzola
félisten

Aláz, de nem hackkel....

(#14137) Astroboy válasza FollowTheORI (#14134) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem tudtam, hogy mi hiányzik.. :P
Este gyere, prokxy lesz a csali, mert tudod senki sem gyanakszik ezekre a cuki védett pandákra, Gyulát kiültetjük a sövény mellé őrszemnek kempingezni a hüllővel, mi ketten meg addig elmegyünk sörözni, nyírják ki a tankokat ahogy akarják. :DDD

(#14138) prokxy válasza zzola (#14136) üzenetére


prokxy
veterán

Nolifer, megérdemli. :D
Csak konzolon ugye más a "csít", mint PC-n.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14139) prokxy válasza Astroboy (#14137) üzenetére


prokxy
veterán

Nem-nem, ma nem játszotok ilyet, majd holnap. :K Ma előre megbeszélt jelenésem van off gémben, szóval ne vaduljatok! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14140) blaca83 válasza dkess (#14102) üzenetére


blaca83
őstag

Ez elég gáz!
Pedig a stat alapján eléggé egyértelműen látható, ha van turpisság...!

Régebben is ki lehetett ìgy játszani a dologot?
Én az előző BF részeknél még sosem tapasztaltam ilyet, hogy az XY-ra rákeresve nem mutatott semmit. :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#14141) dkess válasza blaca83 (#14140) üzenetére


dkess
őstag

Ez a publiikus/nem publikus funkció független a battlefieldtracker.com -tól - sőt maga ezen oldal független az EA Origins -től. Ilyenformán az EA esetében más szempontok az irányadók elsődlegesen.

Tulajdonképpen én is nemrég találkoztam ezzel. Gyerekkori barátommal beszéltem kb. két hete és szóba került a BfV és, hogy Ő is december óta játszik vele. Azt tudtam, hogy Ő a korábbiakkal is játszott, de nem találtam régebben keresés alapján - tulajdonképpen nem véletlenül.

Ami a lényeg - Origins -ben keresve rá nem adott találatot. Azonban tudtam Neki küldeni friend request -et a pontos nick neve alapján. Amikor elfogadta, akkor már láttam a profilját képpel mindennel illetve pl. családnévre keresésre is ki dobta már (valós kép illetve adatokat ad meg magáról, de nem publikus - csak a barátlistára felvettek láthatják ilyenformán). Esetleg Te is rákereshetnél Origins -ben is, hogy mit látsz - akár friend request -el.

Ami érdekesség még és most nézem - pl. saját magamat tudnám:

- friend request -et küldeni,
- report -álni,
- blokkolni ...

Értelemszerűen egyiket sem próbáltam ... :DDD

(#14142) Dtomka


Dtomka
veterán

Újabb játékban tarol a hardveres ban, alig fél óra alatt tiltja ki az új accountokat

"A fejlesztők már az elején tisztázták, az Apex Legends-ből nem lesz csalóparadicsom."
Példát vehetnének róluk...

[ Szerkesztve ]

(#14143) Leon77 válasza Dtomka (#14142) üzenetére


Leon77
őstag

Egyszer kell valamelyik nagy gyártónak elindítania és a többiek meg kénytelenek lesznek beállni a sorba.

Mos tegyük fel, hogy a következő COD-ot eleve ezzel promózzák, akkor mit tehet mondjuk az EA vagy a DICE?

Előbb utóbb meg kell lépniük.

Én anno Mohaa klántag voltam, egyszer másodikok lettünk Clanbase Eurocup-on, szóval Európa második legjobb csapata Objective realism játékmódban.

De ott volt anti cheat program, plusz a warokon volt admin és az anti cheat program sokszor random screenshotot hívott le. Így rengetegen buktak meg különböző csalásokkal.

Nem lenne egy nagy etvasz a mai technológia mellett meglépni ezt.

De gondolom úgy vannak vele, hogy a csaló is csenget, szóval az is jó... A BFV-höz már béta teszt alatt lehetett cheat-et venni. Volt itt is több videó, főleg wh-ról. be lehet szépen állítani mindenkit látsz, ellent pirosan, barátot kéken, falon túl is és az ellen célzását egy folyamatos vonallal mutatja és még azt is tudod, hogy rád céloz, vagy sem.

Nagyban javítaná a játékélményt, ha a csalás lehetősége a minimálisra lenne korlátozva.

Mert így néha lecsalóznak olyat is, aki nem is az. A múltkor engem is lecsalózott valaki, picit büszke is voltam magamra ;]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#14144) Dtomka válasza Leon77 (#14143) üzenetére


Dtomka
veterán

Gratula!

Teljes mértékben egyetértek! Szánalmas, hogy csaló progit lehet venni, de még szánalmasabb az aki használja..

(#14145) Lendova válasza Dtomka (#14142) üzenetére


Lendova
őstag

Szerencsére naprakész a cikk írója, csak évek óta alkalmaznak ilyet.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#14146) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok !
Valaki rájöt mára random tálcáradobás és kilépés megoldására? ryzen 1600 ,gtx1070 amp extreme, 16gb 3000mhz ram... az uj frisités óta csinálja. NV-driver a legfrissebb.. vicc van hogy egy körtse bir ki.. minden oc-t alapra vettem más gamek mennek bf1 pl hibátlanul megy. :W Origin reinstal volt,game is ssd röl megy a game..

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#14147) BullKoxa válasza gery14 (#14146) üzenetére


BullKoxa
őstag

SMT-t kikapcsolva próbáltad már ( virtuális magok letiltása ha jól emléxem )? nekem ezt írták próbának itt.

(#14148) Hopkins95 válasza gery14 (#14146) üzenetére


Hopkins95
addikt

OC alapra és próbáld meg te is az SMT-t letiltani a Biosban, Battlefield 1-nél volt ugyanilyen hiba(aztán javították).

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14149) kisza25 válasza Leon77 (#14143) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak tudod ez egy ingyenes játék, itt könnyen lépik meg

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14150) kisza25 válasza gery14 (#14146) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nincsenek értesítések bekapcsolva, engem azért dob le néha tálcára a játék

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.