Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13378) sixpak válasza gyuribácsi88 (#13374) üzenetére


sixpak
nagyúr

Te vagy az első ember (nem csak PH-n, hanem általában), aki szerint könnyebb lett a tankozás az 5-ben.
Mennyivel könnyebb, pláne ilyen ttk rendszerrel tankkal ölni, mint xy fegyverrel?
Régebbről fakadó ellenszenvet érzek nálad a vehicle combat irányába.
Infantry esetén ezredmasodperc alatt ölsz, gykorlatilag bármilyen fegyverrel, amivel nincs is semmi gond, úgyis HC-t toltam egész életemben.
Tankkal odabaszol a gyalogos közelébe, elszalad 40hp-val, szóval a kihívásos eszmefuttatásodat nem tudom hova tenni, sebaj.
Snipereket tiltanám mindenhonnan, nálam jobban senki nem rühelli őket.
Tankkal kempelés szerintem már az egyben is csak mortar truckkal ment (0 killem van vele, csakúgy mint reconnal), hol lehet Hamadán kempelni tankkal?
Fél óra még a kezdőről beérek középre, akkora az a pálya, hogy a föld görbülete is beleszól már a dologba. :D

Mindegy is, már így is szokatlanul sok szót vesztegettem a játékra, én nem vagyok ideges, nem célom a játék mindenáron, minden helyzetben való leszólása, inkább szomorú vagyok, hogy ez lett a legkedvencebb játékomból....vagy kiöregedek lassan, passz....

Jó játékot mindenkinek, Locutus neked is, neked már nem válaszoltam, sorry, parttalan vita lenne csak.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.