Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86818) FollowTheORI válasza kisza25 (#86771) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért a két windows máshogy működik pár dologban (mem kezelés, stb)... érdekes lenne nyomozni utána, csak kinek van kedve ugye, megértem.

Lehet driver a ludas, vagy valamit be kellene konfigurálni jobban. Esetleg kikapcsolni... stb, stb. :)

Én megvallom őszintén kikapcsoltam minden bizbazt amit nem használok windowsban, helyi fiók van csak, nincs GF Experience fent, minden háttérben futó app kilőve... privacy megosztások stb stb kilőve.
Szóval amit csak tudtam és nem használok kilőttem, letöröltem, eltávolítottam a settings menüben.
Lapozó fájl fix 2GB már évtizedek óta bevált.

Szóval lehet ilyesmi probléma is, ami beleszólhat.

Mivel 1-2 körönkét fagy és nem azonnal, esetleg a memória irányában kezdeném a dolgot, az fogyhat el vagy okozhat galibát. (Ha tuning vagy melegedés probléma lenne az hamarabb kijönne szvsz.)
Első lépés pl a page file fixálása. Ne windows kezelje, és max-min ugyanaz az érték legyen (mint fentebb írtam nálam 2GB van és eddig évtizedek óta bevált).
Megnézni így fagy e utána... aztán lehetne a drivereket és a szoftver környezetet babrálni tovább.
(Pl mi fut a háttérben, antivírus... stb stb.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.