Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39151) Cybertrone válasza - = Zk = - (#39150) üzenetére


Cybertrone
veterán

Conquest rohangálni pontról pontra, közben gyilkolva életben maradva!
Rushban bombát fedezni, élesíteni, spotolni ezerrel! :K És gyilkolni mint atom!
Járművet használni, helit használni! :K
Csipával leteszed a TUGST és szarja a 10-20 pontokat mint az állat!
Heliben gunnerkedel, és élvezkedve özönlik a pont
Tankban sofőr vagy egy jó baráttal aki javít és lő, ne adj isten jelöl is...
Soroljam még? :DDD

"szülést ne vezessek le közben"
Ez egy csapat játék... egyedül nem lesznek nagy pontjaid... Csak csapatban lehet eredményesen gamelni... vagy felmész metróra, és történik ami történik az arcade módban...

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39152) - = Zk = - válasza Cybertrone (#39151) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szülést ne vezessek le közben? :U
f.szom, de messze még ez... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39153) gordonfreemN válasza MZsoltee (#39149) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nálam mindig ugyanaz a krapek volt a gyilkos...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39154) Laraxior válasza - = Zk = - (#39152) üzenetére


Laraxior
titán

Gyere velem... megmutatom, hogy kell egyedül tolni :D Rambo, Chuck Norris.. felejtsd el, lagymatag arcok ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39155) kely1988 válasza Laraxior (#39154) üzenetére


kely1988
aktív tag

Ők semmit sem tudnának mutatni a metrón mi? :DDD

Livin' in the UK :)

(#39156) Cybertrone válasza Laraxior (#39154) üzenetére


Cybertrone
veterán

Vigyed fel a délutáni mókás szerverre... ha ott se kapar össze 8k-t akkor adja fel azt mondom! :D 10 k jött össze egy emberölés nélkül, csak ládákat dobálva ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39157) HollyBoni válasza - = Zk = - (#39150) üzenetére


HollyBoni
veterán

Conquest-ben foglalgass,meg persze ölj,legyél óvatos. Én nem csináltam semmit,azon kaptam magam kör végére hogy 12/4-es statom van,és 5k pontom Caspian-on. :DDD

(#39158) MZsoltee válasza Laraxior (#39154) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hol nyomod?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39159) pohár válasza M^xx (#39141) üzenetére


pohár
félisten

mi az, mazsi nem veletek repked már? vagy sose volt V8-as? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39160) gergo0328 válasza F e Z o (#39128) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nem véletlenül kempeltem a kishelivel a kezdőtöket, mert nem tud felszállni a 2 helitek ezáltal az emberek tudják foglalni a pontokat. Ez az egyik legjobban használható taktika egy waron.

Pohár: Átjött a ThoR-ba

[ Szerkesztve ]

(#39161) Cybertrone válasza gergo0328 (#39160) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem ez base rape, ami egy fa*z szopó taktika... war ide vagy oda... ;) És ti képzelitek magatokat normális játékosnak, akik tisztelik az ellenfelet... KB ez a szégyen :U

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39162) HollyBoni válasza gergo0328 (#39160) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez kérlekszépen egy szabályos baserape. :))

(#39163) Laraxior válasza MZsoltee (#39158) üzenetére


Laraxior
titán

Föld alatt.. Vakondmod ;]

MadMan: Ők kinti arcok, földfelettiek... Én alul dolgozom :D

#39161: +1 :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39164) MZsoltee válasza Laraxior (#39163) üzenetére


MZsoltee
veterán

MEtro... Melyik server, jó lenne egy kicsit az itteniekkel is nyomni a gombot...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39165) Laraxior válasza MZsoltee (#39164) üzenetére


Laraxior
titán

Nézd meg a favorite szervereimet, Meatgrinder volt a mai menü éppenséggel, de változó... 3-4db 64-es van ,azokon, amelyikre előbb feljutok :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39166) Erdei88 válasza - = Zk = - (#39150) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha meg akarsz tanulni infantry-val játszani akkor Bazaar/Seine Crossing, ha járművezni akarsz az összes többi map.
Metro-n nem sokat kell csinálnod, revive és ammo box, ennyivel összeszedsz pár ezer pontot.

(#39167) ProEvoFan válasza gergo0328 (#39160) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez aztán a tisztességes taktika.Ezért több szerveren kick jár.
A base rape nagy szemétség...legalább is az én baráti körömben. ;)
Bár ha ez megvan beszélve war előtt, akkor ok.

MZsoltee
Nagyon jó az aláírásod :))

[ Szerkesztve ]

(#39168) MZsoltee válasza Laraxior (#39165) üzenetére


MZsoltee
veterán

Egy dekoratív hölgy akinek a nyakában némi lőszer függ? :B

De ez a profilod:[link]

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39169) Laraxior válasza MZsoltee (#39168) üzenetére


Laraxior
titán

Nem én vagyok... nem is a csajom, bár örülnék neki ha az lenne :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39170) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Catalyst 8,95

Kipróbáltam,egész jó!

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#39171) Cybertrone válasza ProEvoFan (#39167) üzenetére


Cybertrone
veterán

Pub szerveren megbeszélni? :U Ez kb olyan mint mikor Zack kolléga elő adta magát hogy minek spotolni... spotoljon a csipa azér van :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39172) Gyula84 válasza Laraxior (#39165) üzenetére


Gyula84
veterán

hát ja mondom felmegyek megnézem magamnak mit csinálsz hát nem leléptél :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39173) Laraxior válasza Gyula84 (#39172) üzenetére


Laraxior
titán

Néha nekem is sok(k) :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39174) ProEvoFan válasza Cybertrone (#39171) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

WAR-ról volt szó.Nem pub szerveren.

(#39175) BandiHUN válasza MZsoltee (#39164) üzenetére


BandiHUN
veterán

Például egy jó metró szeró,én itt tolom,van admin és autokick M320ra,rakétára,így fegyófejlesztésre is jó,DE a shoti nem tilos,szóval k...ögölni is :DDD
[link]
Adminról meg annyit,hogy tegnap elmorogtam magam,hogy lagg van,egy másik ürgével együtt,erre kivágtak gyorsan pár "ingadozót" rögtön,1 perc alatt helyreállt.De amúgy semmi extra,nem vágnak ki,ha nemesisig húzod fütyire az admint a kör elején,akkor se,káromkodásért kick.
Zoli1222 szokott jobbára előfordulni ott,múltkor is lőttünk pár laza top squados jó kis kört.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39176) Cybertrone válasza ProEvoFan (#39174) üzenetére


Cybertrone
veterán

Délután az amiért Sephi kolléga nem tetszését fejezte ki az PUB volt ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39177) HollyBoni válasza - = Zk = - (#39152) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az is megoldás,ha néha néha felnézel egy 1 player start szerverre. :B :B

(#39178) gergo0328 válasza ProEvoFan (#39167) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nem kell semmit se megbeszélni WAR előtt sem. Ez egy elfogadott dolog. Az, hogy balf@sz az enemy team akkor meg is érdemli azt, hogy rape-eljék a bázisukat. Én teszek azért hogy minket ne rapeljenek mert megyek a pontokra és teszem a dolgot hogy mindig legyen fix spawnpont. Még BC2-ben mondta egyik haverom hogy a Baserape az erősebb csapat jutalma :D Ezt nem elítélni kell hanem megakadályozni és tenni ellene nem sírni, hogy rapelnek. Rapeljenek csak addig is ki lehet sunnyogni és elfoglalni pár base-t Lásd metrón ha valaki elszökik és fut teljesen a túlsó pontra akkor lazán fordítható a meccs.

(#39179) Cybertrone válasza gergo0328 (#39178) üzenetére


Cybertrone
veterán

Milyen menő... bezzeg ha téged öltek orrba szájba hisztizve léptél ki még bc2-ben is ;) No de az nem jelent semmit :W

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39180) BandiHUN válasza SZKEBE75 (#39170) üzenetére


BandiHUN
veterán

A legnagyobb baj,hogy beta,trükkös leszedni...ha már ki is merik írni,tényleg gáz lehet.pár % pluszért én inkább nem kockáztatok akár egy teljes win reinstallt...

Rape tahóság,pubon mindenképp,waron szerintem annyira nem,ott mégiscsak "szakavatott" emberkék vannak..akit meg annyira tudnak alázni,megérdemli.DE amúgy szerintem bc2-ben 10x kiszolgáltatottabb volt a répás csapat,itt az szop,aki ész nélkül ki akarna törni,nincs az,hogy spawno irtás,mint ott+ugye légitámadás sincs.Járműlopásra talán nem is emlékszem ennyi játékidő alatt,bc2-ben az is+a c4ezés is mindennapos volt,ez már egy tök más játék...talán sajna,talán nem.
Pubon egyébként metrón tényleg vicces tud lenni a futás,tegnapelőtt én is nyomtam egy ilyet,hogy shifttel meg se álltam az uccsó' pontig:D El is volt ámulva az ellen,mert középsős harcra rendezkedtek be,de sikerült eljutnom az oldalfolyosóig,mire valakinek feltűnt volna,aztán persze jött a squad :DDD
1 perc alatt megvolt a 3 pont,pedig jó ellen volt...aztán persze egyenlítődött a csata,de jól belekezdtünk.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39181) gergo0328 válasza Cybertrone (#39179) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ha nagyon sok gyökér volt velünk és nem lehetett összejátszani a kitörésben akkor igen de általában megpróbáltam kitörni több kevesebb sikerrel. Ma pl metrón cBc-n úgy mentem fel h lent be voltunk szorulva basere. Amint felmentünk (Kakadu EMS Gyusza meg Én) 6 körön át folyamatosan tudtunk rapelni nem véletlenül. De neked persze biztosan most is igazad van....főnökúr.

[ Szerkesztve ]

(#39182) F e Z o válasza gergo0328 (#39178) üzenetére


F e Z o
veterán

A sírás kissé messze áll tőlem, csak a tényeket közöltem. A végefelé, mikor nagynehezen megszereztem egy pontot, ugyanazt csináltátok azzal a szar helivel, el se mozdultatok. Mindegy, ilyen hülyeségen nem fogom felmérgelni magam, ha nektek ez tetszik, ám csináljátok.

H2O über alles!

(#39183) BandiHUN válasza gergo0328 (#39181) üzenetére


BandiHUN
veterán

Metrón alap a rape...én át is állok néha,ha nincsen kedvem sniperezni,mert unalmas "szopatni" :) nincs jobb,mint belerántani pár shotilőszert egy hatos pakk bambába mondjuk : :D Rambósok előnyben..

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39184) Cybertrone válasza gergo0328 (#39181) üzenetére


Cybertrone
veterán

Megmagyarázni mindent meg lehet... persze az más kérdés hogy kell e... a kijelentéseidet szerintem magyarázat nélkül is maximálisan mindenki megértette, és e szerint el is könyvelt annak aminek ;) Kb olyan a felfogásod mint amennyi a korod, így ezt nem lehet neked felróni!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39185) gergo0328 válasza F e Z o (#39182) üzenetére


gergo0328
senior tag

A sírást úgy általában mondtam nem rád értettem. Igen ottmaradtam a baseteken mert EMS és a többiek foglalkoztak a pontokkal én a légi uralmat fogtam meg.

Cybertrone És ahogy látom te maradtál ugyan olyan okos és mindentudó mint voltál aminek én nagyon örülök. Csak sajnos azt enm értem amikor felcsatlakozom hozzátok a szerverre miért anyázással köszönsz nekem? Valami rosszat tettem ellened?

[ Szerkesztve ]

(#39186) Cybertrone válasza gergo0328 (#39185) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az anyázást azután kaptad hogy az anyahajóról felszálló helinket kb 3* lelőtted, mert pont arra tévedtél egy jettel... persze ez is elfogadott :W

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39187) gergo0328 válasza Cybertrone (#39186) üzenetére


gergo0328
senior tag

igazából nem akkor anyáztál hanem amikor B fölött lelebő heliteket szedtem szét jettel...ezután mentem rapelni.

(#39188) ProEvoFan válasza gergo0328 (#39178) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

TF2 war előtt meg volt beszélve mi, merre, hogyan.Itt nálatok nem szokás.
Baserape akkor is a legnagyobb jóindulattal sem mondható korrektnek.Ha valaki öli a felszálló helit, Jet-et, ahhoz aztán nagy skill kell....

Baserape az erősebb csapat jutalma-mondod te...
a jobb csapat baserape nélkül is jobb tud lenni

(#39176) Cybertrone
Na pláne...

(#39189) mcwolf79 válasza gergo0328 (#39187) üzenetére


mcwolf79
veterán

Persze,megnézném hogy hogy törsz ki, ha minden légijárművet még felszállás közben kilőnek.
Valamint odaér az összes tank, és egy pár engineer-rel karöltve lövik a kitörni próbálókat.
Meg lehet magyarázni,de ez akkor is faxság :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#39190) madgie válasza Cybertrone (#39171) üzenetére


madgie
titán

Pont most próbáltam ki a Bad Company 2-t PS3-on, kicsit felvakarózva miiivan-oztam, mikor rájöttem, hogy a select gombbal kell spotolni. Egy kört mentem, rajtam kívül senki (!) nem használta. Szomorú.

Maga az irányítás viszont jobban ment, mint vártam, lehet, hogy konzolon már elérem egy jó közepes játékos szintjét? :DDD

(#39191) gergo0328 válasza ProEvoFan (#39188) üzenetére


gergo0328
senior tag

Sajnos ez van ebben a játékban. A világ top csapatai is arra mennek hogy az enemy jeteit lent tartsa a felszállópályán így a heli tud a tankokkal foglalkozni. Sajnos te sem waroztál így nem érted a lényegét. Tnap toltunk valami erős külföldi klán ellen és jetjeik jobban összedolgoztak mint a mieink így a légi fölény az enemyéi volt és amint kiértünk a tankkal a base-ről már szét is lőtek a heli meg a jet szinte le se tudott spawnolni de már lelőtték, így buktuk is a meccset. A lényeg a légi fölényen volt és mivel ilyenünk nem volt ezért így jártunk. Ott szívtunk, hogy ki tudjunk menni és ki is sikerült nem egyszer.

(#39192) M^xx


M^xx
aktív tag

Ha esetleg lennének olyan játékosok akik szeretnének csapatban játszani hangkommunikáció (Teamspeak) segítségével azokat szívesen látjuk Teamspeak szerverünkön. A TSre szabadon fel lehet jönni a szobák közötti váltáshoz nem kell regisztrált tagnak lenni. Akik esetleg komolyabban gondolják és megvan a kialakult baráti társaságuk, klánjuk azokat is szívesen látjuk és ha szükség van rá szobát is tudunk biztosítani. Teamspeak szerverünk IP: 91.82.224.70 Gyertek bátran !

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#39193) H.Ezredes válasza Laraxior (#39169) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Azt mindjárt gondoltuk :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39194) dilipok válasza madgie (#39190) üzenetére


dilipok
veterán

en is eleg fajdalmasnak tartottam a selecttel spotolast, ha teljesen oszinte akarok lenni. Messze van es nem all kezre az a gomb. Majd a csipanak lesz olyan skillje, hogy auto spotol. Ha olyanokkal jatszol, akkor nincs annyira nagy gond a spotra :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39195) - = Zk = - válasza Laraxior (#39154) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kösz Lara :DDD

(#39166) Erdei88
3 körig ezt csináltam metro-n.... a k.csögje az utolsó másodpercben előzőtt meg. amúgy első lettem vna :O

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39196) LiPi006


LiPi006
tag

azért oké hogy szép meg jó ez a BF3 de a multit kicsit rendbe baszhatnák!
Mert értem én hogy új meg még sok hiba van vele de saját maguk allat vágják a fát azzal a készítők hogy multi szar mint nekem és még sok más playernek....
Szóval ezt a punkbuster hibát és bf3.exe leállást már nagyon unom :(((
De annyi +ad hogy singile mód megy mint állat és CO-OP mód is sokadjára élvezhető!! :R

csak mikkor tudok multizni rendesen már megint... :F

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39197) - = Zk = - válasza LiPi006 (#39196) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem nem sokott sűrűn leállni.
milyen hibéával dob ki a pbuster?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39198) LiPi006 válasza - = Zk = - (#39197) üzenetére


LiPi006
tag

hát kb már vagy 3-4 variációt láttam amit pb re írt de nagy többségre kick

http://static.product-reviews.net/wp-content/uploads/bf3-punkbuster-errors-causing-game-disconnected-problem-2.jpg

de kb pb instal,frissítés vinyó format új rendszer játék letöltés stb már meg csináltam,de semmi jótékony hatását nem észleltem :(((

[ Szerkesztve ]

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39199) Cybertrone válasza LiPi006 (#39198) üzenetére


Cybertrone
veterán

:R Segítek!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39200) LiPi006 válasza Cybertrone (#39199) üzenetére


LiPi006
tag

:Y :R :R :R
fél isten vagy!

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.