Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39301) Laraxior válasza edgR (#39283) üzenetére


Laraxior
titán

:D

Lorenzo9: milyen magyarázatot vársz? Nem bannolták, ott az adatlapja... nem zavarja a játékodat, mi sem az övét, ill én néha igen ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39302) BandiHUN válasza oriic (#39300) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az ipse olyat lő,amit ti is megirigyelhetnétek,ahogy néztem az accuracy-tokat,de számomra ti sem vagytok piskóták,erre értem.Vagyis részedről kábé dicséret,tudom,ti milyeneket lőttök,ezt vetettem össze a ti statjaitokkal+az övével.A te 2 top fegyóddal az accuracy-d 13% körüli pl,neki jóval magasabb.
nomeg ennél sose lő rosszabb köröket,igaz metró...

Lara:végülis annyira nem zavar,ottvan az ismik között,de egyszerűen f...ngom sincs,ki a fene,és miért sz...akodik metróval,klán nélkül,ha ilyet tud.Furcsa.Én már mennék is valami jóféle klánba,láthatóan sok ideje van játszani,de erre elpazarolni...nálam még ok,hogy sokszor 4-5 napig sem játszok,mert nem érek rá,és ha igen,akkor jobbára "instant" akcióra vágyom a metrón,de neki...
Egyébként nem kell félreérteni,énnekem nincs semmi gondom a POH-val,mentem/mennék is velük játszani...ha játszanának nyitottan a szerójukon,mint régebben.Sajna ilyen rácsatival nem érdemes próbálkozni,mert nem ellenük akarok sz...ni...:DDD De az ő szerójukon,feles csapattal jó volt játszani,megpróbálni "tanulni" még TS nélkül is.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39303) Laraxior válasza BandiHUN (#39302) üzenetére


Laraxior
titán

Egy embert hasonlítasz egy csapathoz? Tévedés. A POH ereje a teamben, az összetartásban van, egyesével ők sem többek mint bármelyik játékos... Csapatban erősek, mert mindenki tudja mi a dolga. Egy ember mit csináljon Métron? Oda nem kell taktika, se összetartás, max annyi hogy beállítod a megfelelő squadperket
Még úgy se lenne az igazi, ha összeszednénk pár embert és úgy tolnánk ellenük mondjuk Métron. Úgy se sok jól jósolnék az enemynek :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39304) oriic válasza BandiHUN (#39302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát köszi srácok, dagad a mellem, de azért még itt a ph-ról is van egy két csapat, akik jobbak nálunk. :)

Live-Die-Respawn

(#39305) BandiHUN válasza oriic (#39304) üzenetére


BandiHUN
veterán

Éppen ti voltatok a példa,mert nálatok azért zavartam le pár kört,tudom,hogy mennek a dolgok :D De mégiscsak megéri még a rossz végén is a fütyinek,mert van miből okulni :)
Meg persze örülni,ha 2-3 embert pont tőletek nyom le az ember nagyritkán :DD

Metróban is az a jó annak,aki nem statot hajszol mindenáron,ott is pl.rambózni szoktam,kitámadni,hátbatámadni,ilyenek,menni pontra,ha lehet meglógni,stb...Nincs szebb,mint a rapelő ellent meglepni hátulról ;] De nem tudnék csak kiállni a sarokra lmg-vel vagy befeküdni egy sarokba,én képes vagyok a lőszerrel is végigjárni a frontvonalat,még a magányos hátsó snipernek is odalököm,hadd tartsuk magunkat,azértis van annyi ribbon rá,van aki szétlődözi a többiekét,mint írta korábban itt,én meg oda adom,ahol kell :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39306) Mrdevil válasza oriic (#39300) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen ez így nekem is kérdőjel. :F Engem csak nem eszik meg senki reggelire, rágós lennék. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#39307) kely1988 válasza BandiHUN (#39302) üzenetére


kely1988
aktív tag

Ennek a gyereknek akit linkeltél lósz*r az accuracy-ja, nekem nagyobb, de nézd meg pl. Petit nálunk, mindennel 20% fölött lő... az hogy metrón ilyet tud lőni az azt jelenti hogy jól tudja aprítani a sok birkát... :D

[ Szerkesztve ]

Livin' in the UK :)

(#39308) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Szeretnék egy kis segítséget kérni,tudom nem processzoros topik de hátha sokan tudnak mondani pár dolgot,mert van ilyen procijuk és ugyebár BF3-at tolnak. Szóval szerintetek melyik lenne a leggyorsabb BF3-ban? Phenom II X4 955/965,Phenom II X6 1055T,vagy esetleg olcsóbb szegmensből elég lenne egy i3-2100 neki,vagy az édeskevés? 5850 mellé kéne,i3-540 kevés. Vagy esetleg egy i5-760,bár ez lehet régi proci már.

[ Szerkesztve ]

(#39309) BandiHUN válasza kely1988 (#39307) üzenetére


BandiHUN
veterán

:DDD
Mondjuk oda nekem is jó lenne a sorozatlövés titka... :U
De a birkákat én is szeretem,főleg M26 Mass-al,ert annál sz..abb fegyver talán a játékban sincs :) 1-2 alkalommal már elővettem alázni azt is.Késelni ugye nehézkes a metrón,amikor minden robban és minden sarokról LMG lőszer potyog az emberre.

Procira:lehet fanatizmus,de annó okkal váltottam,nem bántam meg,DE ha van az embernek kicsi plusz pénze,szigorúan Intel...meghálálja...Az Amd Phenom2,stb.régebbi szériája gyenge és korlátolt manapság,mind órajelben,mind fogyasztásban és teljesítményben jobb még az i3 is,a platformba meg ott aztán később a 2500,2600K,aminél több nem kell.Az ilyen 6+magos új Amd-kről megintcsak nem olvastam semmi biztatót,a szegény ember "Sandy-ja" szerintem,mint ahogy annó az X2 viszonyult az Exxxx-ekhez.Szigorú szubjektív vélemény persze..

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39310) eugabesz válasza BandiHUN (#39309) üzenetére


eugabesz
őstag

Proci:
Ha csak Intel lenne a piacon,nekem nem lenne számítógépem...AMD rulz... :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#39311) HollyBoni válasza BandiHUN (#39309) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én is szeretnék mondjuk egy 2500k-t,de jelenleg nincs rá pénzem. Van még egy opció amit a procis topikban is ajánlottak,veszek egy hűtőt az i3-540-re,megrángatom 4GHZ-re,akkor az i3-2100-nak nincs akkora előnye. Várok még kicsit amíg több pénzem lesz,és beruházok egy i5-re. Gondolkozok még i5-760-ban is,csak nem tudom mennyire "régi"..

(#39312) Gyula84 válasza BandiHUN (#39295) üzenetére


Gyula84
veterán

azok a figyelmeztető lővések :D amúgy nem tudom, de nagyon szépen be lehet kempelni sniperrel metron láttam már sokat, kiszedhetetlen szinte ő meg csak lővi a futkározó népet

(#39294) Góliát
hát igen én vagyok :D meg is ijedtem rendesen, amúgy ha nem lösz le fel se tünik, hogy ott vagy :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39313) Muerte


Muerte
addikt

Ha már proci téma,most próbálom ki ezt a kis okosságot core parking
Single-be már néztem és határozottan folyamatosabban,pörgősebben megy,most megyek multira tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#39314) HollyBoni válasza Muerte (#39313) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hmm,megnézem.

Szerk.: Nem megy a dolog amit linkeltél,rámegyek a keresésre keres egy kicsit,kiírja hogy befejeződött de nem hoz ki semmit.

Elég érdekes dologra lettem figyelmes.. Ha felveszem a felbontást Full HD-ra,egyszerűen nem megy 50 fölé az FPS bármilyen beállításokat alkalmazok,üres kis TDM szerveren ha az égre nézek akkor sem. Itt valami más probléma lesz. :W

Pietrosz: Mindig VSYNC-el játszok,60fps-el tartja a játékot. 1600x900-ban simán megy stabilan 60fps-el medium-on,amint felveszem a felbontást és mindent leveszek nem megy 50 fölé semmilyen helyzetben,pedig szerintem még 5770-el is felment minden low-on húzva Full HD-ban 50 fölé. Itt stabilan 50-en van bármilyen beállítások mellett. Felrakok egy másik drivert,ma raktam fel a legfrissebbet lehet ez a bibi.

[ Szerkesztve ]

(#39315) Pietrosz válasza HollyBoni (#39314) üzenetére


Pietrosz
addikt

Vsync on, vagy pedig procilimit.

(#39316) BandiHUN válasza eugabesz (#39310) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nyugi,nekem se ma lesz Sandy...de akkor sem lenne eszem ágában sem valami félmegoldás amd-be pénzt ölni...inkább kivárom,mire összejön a keret egy 2500K+lapra,a 8giga extra ddr3-at már megvettem tavaly,nyilván így apránként meglesz.Legrosszabb esetben procinak valami kisebb jön első körben,vagy ki tudja,hogyan alakul a piac.Szerencsére tavaly évelején összejött a 4850-6850 váltás...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39317) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Laraxior,te milyen progit használsz amivel látod játék közben a CPU kihasználtságot,hőmérsékletet?

(#39318) Muerte válasza HollyBoni (#39314) üzenetére


Muerte
addikt

[link][link]
Google-ba találsz még egy csomó leírást,meg még videó is van róla,de only win7,és i5 vagy i7!

[ Szerkesztve ]

(#39319) HollyBoni válasza Muerte (#39318) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hopsz. :U

sephi: Akkor lehet egy 1156-os i5 lesz. Az 5850 FHD-ban elég High beállításokra? Elsimítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#39320) F e Z o válasza HollyBoni (#39299) üzenetére


F e Z o
veterán

Teljesen felesleges, egy normális 4 magossal, meg egy jobb videókarival (6950+, 560+) röccenés nélkül meg fullHD-ban a játék multija, high beállítás mellett.

(#39304) orichalcos : Összeszokás kérdése az egész, az pedig kemény órákat jelent. :)

(#39310) eugabesz : Semmi gond az AMD-vel, nem is tudom, sok ember minek járatja az 5850-e mellett játékban 4GHz-n a az i5-i7-es konfigját. Gondolom e-penis.

(#39317) HollyBoni : MSI Afterburner.
(#39319) HollyBoni : Simán elég. :K

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#39321) Laraxior válasza HollyBoni (#39317) üzenetére


Laraxior
titán

MSi Afterburner & Aida64 :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39322) Cybertrone válasza F e Z o (#39320) üzenetére


Cybertrone
veterán

A BF3 szereti az izmos procikat, és meghálálja a magas órajelet is :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39323) ADAM1337 válasza HollyBoni (#39319) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem nem elég, legalábbis nekem nem. :(

(#39324) HollyBoni válasza ADAM1337 (#39323) üzenetére


HollyBoni
veterán

Neked hogy fut?

(#39325) Cybertrone válasza ADAM1337 (#39323) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nagyok az igényeid! Bár nekem az 5870-em már bfbc2 alá se volt elég! :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39326) Pietrosz válasza HollyBoni (#39319) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nem elég még a 6950@6970 se. Van két pálya amin letérdel ez is ilyen beállításokkal.
Wake Islandon a terrain quality-t nem bírja, Sharqi-n meg a mesh quality-t. De erősen függ a játékstílustól is. Ha pl nem használsz snipert, és nem helikopterezel, akkor lehet, hogy nem jönnek elő a lassulások.

(#39327) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ok,azt hiszem felhagyok a gépfejlesztéssel. :DDD

(#39328) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

Sziasztok! PunkBuster problémája valakinek volt mostanság? megoldás van rá? Mert én csak ezt találtam [link],de nem segít.....

....

(#39329) csibe1 válasza HollyBoni (#39311) üzenetére


csibe1
addikt

Az új i5-ös 4magosok 2500-2600 kb 30-40%-al gyorsabbak az i5-760-asnál,ha jól tudom.
Attól függ milyen árban tudsz szerezni 760-ast,meg hozzá lapot,és a memória sem mindegy neki.Nézz körbe a neten,hogy melyik konfiggal jönnél ki olcsóbban.
Általában február-március környékén érdemes nézelődni,hátha addigra általában esnek valamennyit az árak.

Itt egy teszt,benne van az Intel Core i7-2600K, i5-2500K,
Core i3-2100, i5-750,AMD X6 1100T BE,AMD X4 970

Az AMD X4 gyengébb az i5750-760-nál,de még az X6-os is.Játékban még nem látni a 6 mag előnyét,de ha foglalkozol konvertálással is akkor jó jöhet.
Az i3-2100 az kb az i5-760 szintjén teljesít a teszt szerint,hiába 2 magos,mert HT-s proci.
A 760-as nem tudja a HT-t,de nekem nem jött be a GPU-t a prociba divat.
A döntés a tiéd,neked kell tudnod mire használod még játék mellett a gépet,illetve mennyit szánsz rá,és mennyire sürgős.
Esetleg érdeklődj a Milyen asztali gépet vegyek topikban.
Memóriából meg vegyél nyugodtan 8GB-ot,hiába mondják,hogy elég a 4GB is. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#39330) dilipok válasza --Lorant-- (#39328) üzenetére


dilipok
veterán

azert ennel sokkal tobb is van :D [link] de nem nagyon van ra megoldas, ahogy olvastam

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39331) HollyBoni válasza csibe1 (#39329) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez most komoly,hogy a 2100 egy 750 szintjén van? :Y Valahogy nem tudom elhinni.. A processzoros topikban mást mondtak,ennek utánanézek!

(#39332) --Lorant-- válasza dilipok (#39330) üzenetére


--Lorant--
aktív tag

Nahát,akkor most,addig nem játszhatok még mindenkinek nem lesz ez a problémája,és nem lesz rá megoldás? Nem értem mi lett ,pár nappal ez előtt még minden stimm volt. jött mint az égből a villámcsapás! :W

[ Szerkesztve ]

....

(#39333) F e Z o válasza Cybertrone (#39322) üzenetére


F e Z o
veterán

Anniyra, azért nem szereti, mint mondjuk a COD BO, átlag 50-60 fps-em így is megvan 2048*1152-ben high részletesség mellett. aa és hbao kikapcsolva persze.

(#39329) csibe1 : Ugye nem sysmark alapján veszel Te is játékra procit. :)

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#39334) BandiHUN válasza --Lorant-- (#39332) üzenetére


BandiHUN
veterán

hülye kérdés,de nem lehet,hogy a kidobálósoknak kikapcsolódik a pb?
Tegnap mintha írta volna valaki,hogy így járt,a menüben vissza kellett kapcsolnia a játékban.
Egyébként meg hiába izélsz,én tegnap is játszottam,PB gondom nem volt,a találgatáson kívül nem tudok mit tenni.Gúglit meg hadd ne én használjak helyetted...Ha általános hiba,biztos van másnak is.Egyébként van PB tesztelő és frissítő cucc is,egyébként általános tévhit,hogy azt a játék mappájába kéne tenni,és ott futtatni,sőt...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39335) ProciVettel válasza --Lorant-- (#39328) üzenetére


ProciVettel
tag

Igen nem segít haveromnak se jó csak random beengedte pont...... neki is pár napja szarakodik. Nagy ritkán feltud lépni!

(#39336) ADAM1337 válasza HollyBoni (#39324) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

fullhd-ban lowon játszok így megvan az elfogadható fps minden szituációban.
1920*1080 csak a textura high minden más lowon van vagy kikapcsolva, 90-es fov.

[ Szerkesztve ]

(#39337) Bazzzs válasza BandiHUN (#39334) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Tegnap próbálgattam én is ezt a ki-be kapcsolást, de úgy veszem észre, hogy szerverfüggő a dolog. Bementem valahova, kapcsolgattam a Punkbuster engedélyezést, utána kiléptem és csatlakoztam máshova. Játszottam pár kört, nem volt hiba, örültem, hogy megoldódott a probléma, majd kerestem egy új szervert. Erről kapásból ledobott, megpróbáltam újra, ismét kick lett az eredménye. Kíváncsiságból visszamentem ezután arra a szerverre, ahol jó volt és ott megint tudtam játszani. PB-s szerver volt mind a kettő, direkt megnéztem utána.

Szerk.: Még annyi, hogy próbáltam a manuális frissítést is, de nem hozott eredményt.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#39338) HollyBoni válasza ADAM1337 (#39336) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hmm,ez elég kevéske. :O Azt hittem Én leszek a Jani,mekkora jó vidiókártyám van már. :( Később procicsere,addig veszek egy hűtőt,felhúzom 4,2GHZ-re,meg bővítek még 4GB memóriát. Ezeket később is tudom használni,HA esetleg platformot váltok,bár szerintem egy i5-760 lesz,tuningolva.

(#39339) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Ezen a gépen már elfut a BF3 :D [link]

(#39340) Norb3rto válasza Dantenero72 (#39339) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Idióta :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39341) oriic válasza Dantenero72 (#39339) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Monster? Francokat. EZ a MONSTER:

[link] ;]

Live-Die-Respawn

(#39342) Norb3rto válasza oriic (#39341) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Komoly gépállat :)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39343) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nem kell ide 6950.. Bekötöttem egy 17-es monitort,high-on minimum FPS 65. Igaz a fél kép hiányzik. :DDD

(#39344) janihunk válasza kapeti07 (#39276) üzenetére


janihunk
senior tag

Akkor ok.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#39345) LiPi006 válasza dilipok (#39330) üzenetére


LiPi006
tag

hát nagyon nem.... de talán CO-OP vagy arcade!

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39346) ZozzHUN válasza Pietrosz (#39326) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Nalam nem lassul be. Lehet nalad vannak gondok, mert nem eloszor elegtelenkedsz a vga-dal.

(#39347) ingalls


ingalls
senior tag

A nagy Intel-fétisnek üzenem, hogy alap órajelen, csak 4 maggal használt 960T-m afterburner szerint minden szituációban 99%-on viszi az 5870-emet BF alatt. Low profile kártya, de még ez alá is sokan keveslik a Phenom x4-et. Csacsik:D

(#39348) HollyBoni válasza ingalls (#39347) üzenetére


HollyBoni
veterán

Rendben,örülünk neki.

(#39349) madgie válasza ingalls (#39347) üzenetére


madgie
titán

Vagy nem csacsik, csak pont Phenomról váltottak és észrevették, hogy sűrű szituációban, ahol sok a fizika (amit a proci számol) sokkal stabilabb fps-eik lettek...

(#39350) Draken


Draken
őstag

sziasztok

most készülnék megvenni a bf3at. Kíváncsi lennék a ti véleményetekre a következővel kapcsolatban: a bc2-höz képest milyen a játékmenete ill fegyverek terén esetleg több van vagy jobban fejleszthetőek? a fegyókat nagyjából ugyan olyan szinteken lehet megkapni, tehát kb 12-15+ már nincs semmi újdonság? illetve egy két embertől hallottam, hogy pl a pályákon kevesebb a lerombolható ház vagy pont hogy kevésbé rombolhatóak. igaz ez?
a leírásomban található gépen milyen maximum beállításokon tudnám futtatni?
köszi!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.