Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38351) Bazzzs válasza H.Ezredes (#38350) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ott van a képed bal oldalán alul.

Colorblind Support - On

Ezt kapcsold ki :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#38352) H.Ezredes válasza Bazzzs (#38351) üzenetére


H.Ezredes
őstag

áááá B+ :D vak vagyok.... :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38353) BlazR válasza Laraxior (#38349) üzenetére


BlazR
tag

Bejelöltelek Laraxior ha nem gond! Jó volt a meccs, a ranglistán úgy jöttél felfele mint a talajvíz; a metro-n :D Csak néztem. :C

E

(#38354) BlazR válasza H.Ezredes (#38352) üzenetére


BlazR
tag

Hagyd úgy :D

E

(#38355) Szajo válasza H.Ezredes (#38350) üzenetére


Szajo
őstag

Képen milyen fegyver látható? :D Sehogyan sem bírom felismerni! :))

(#38356) Laraxior válasza BlazR (#38353) üzenetére


Laraxior
titán

;] Láttál volna akkoriban amikor Assaulttal toltam :D Toronymagasan első voltam.. Supporttal annyira nem megy, de azért igyekszem :B Próbálgatom a LMG-okat, eddig mindegyik tetszik, még az M60 is, pedig az eléggé lassan lő, de így is szuper

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38357) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mi a PH szeró neve?

(#38358) BlazR válasza Laraxior (#38356) üzenetére


BlazR
tag

Hát jó te nem ma kezdted :D Nekem is most tetszett meg a support, azelőtt csakis engineer és alig voltam metro pályán. Most én a qbb-t fejlesztem, elég jól lehet vele sorozatokat lőni. :R

E

(#38359) BlazR válasza HollyBoni (#38357) üzenetére


BlazR
tag

Prohardver unofficial server. De általában üres

E

(#38360) Bazzzs válasza HollyBoni (#38357) üzenetére


Bazzzs
senior tag

[HUN]Prohardver! Unofficial Szerver![EU]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#38361) H.Ezredes válasza Szajo (#38355) üzenetére


H.Ezredes
őstag

G53 :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38362) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

BF3 miatt ne vegyetek i7-et :D

Ezért

(#38363) Gyula84


Gyula84
veterán

basszus kifolyik a szemem egy metro madness 3000 tickets után 127perc es volt :DDD itt aztán lehet revivezni :K

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#38364) Xaels válasza ZozzHUN (#38362) üzenetére


Xaels
félisten

Én vettem :P Igaz a videó felvételek miatt főleg. Nemsokára feltöltődik YouTube-ra az első i7-el készült videóm. Sokkal gyorsabban megvolt a konvertálás is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38365) strebacom


strebacom
senior tag

Szerintetek EZ csaló, direkt kipróbáltam elbújtam de ő rögtön megtalált, wallhackes az 100%...
:(((

(#38366) Xaels válasza strebacom (#38365) üzenetére


Xaels
félisten

Ránézésre ez nem tűnik csalónak. Inkább csak tapasztalt. 271 óra játékidővel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38367) Laraxior válasza strebacom (#38365) üzenetére


Laraxior
titán

A hozzászólásaid zöme.. csak arról szól, hogy csaló, csaló, cheater.... nem lesz sok a sírásból? Kicsit unalmas már. Ha szerinted csal jelentsd és kész. 90%-a nem csal, csak te hiszed azt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38368) Xaels válasza Laraxior (#38367) üzenetére


Xaels
félisten

Egyet értek, nekem is feltűnt.

[link] - itt a legfrissebb videóm Karkand-ról, ha valakit érdekel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38369) Viper26 válasza Xaels (#38368) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mit használsz rögzítésre/konvertálásra?

iPhone 14 | FR955

(#38370) Xaels válasza Viper26 (#38369) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt most Action!-el és ezzel is konvertáltam át, de a konvertálás miatt kicsit kifakult a kép. Felváltva szoktam Playclaw-ot is használni, de az most lépett a 3-as verzióba és még kellenek neki finomítások.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38371) pohár válasza Xaels (#38368) üzenetére


pohár
félisten

lesem :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38372) Viper26 válasza Xaels (#38370) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi, lehet teszek majd egy próbát vele, mert a fraps annyira lefogja a HDD-t, hogy nem is lehet játszani rendesen. :U

iPhone 14 | FR955

(#38373) oriic válasza Laraxior (#38349) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És ha meghalnak kék cuccot dobnak? :DDD

Live-Die-Respawn

(#38374) Laraxior válasza oriic (#38373) üzenetére


Laraxior
titán

;] :K :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38375) Laraxior


Laraxior
titán

Kis telefonos móka... ajánlom mindenkinek. Lefekvés előtt, kaki közben, vagy épp ha csak a telod akarod buzerálni :D
Only android!

[link] [link]

link a képeken, az első inkább ügyesebb, lehet vele szépen lövöldözni :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38376) H.Ezredes válasza Laraxior (#38375) üzenetére


H.Ezredes
őstag

hehe ;] :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38377) pohár válasza Laraxior (#38375) üzenetére


pohár
félisten

ha elárulod a gyakorlati hasznát a programnak, akkor majd felteszem ha lesz egy androidos telóm :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38378) Laraxior válasza pohár (#38377) üzenetére


Laraxior
titán

uncsiztam a klozeton :DDD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38379) BlazR válasza oriic (#38373) üzenetére


BlazR
tag

Magasabb szintű ellenfélnél nem kizárt a zöld illetve unique cucc sem. :))

E

(#38380) oriic válasza BlazR (#38379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy van olyan fps, amiben az enemy dobál más más színű fegyvereket. :DDD

Borderlands

[link]

[link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#38381) Dantenero72 válasza Xaels (#38368) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Jó volt,kb a 10.perctól becsatlakoztam hozzád ,jól nyomod! (Én voltam az a béndzsó Abramszes :D)

(#38382) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Tud valaki egy jó szervert ahol repülőre lehet gyakorolni ?!?! :S

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38383) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valaki játszik 6850-el? Beszámolhatna milyen beállítások mellett mekkora felbontáson,hogy fut a játék. Az 5770-et le akarom cserélni,ezzel 1600x900-ban fut low-medium-on 60 fps-el.

(#38384) Paul119 válasza HollyBoni (#38383) üzenetére


Paul119
addikt

6850 el szerintem minden közepesen , simán meg lesz a 60 ugyan úgy

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38385) Laraxior válasza H.Ezredes (#38382) üzenetére


Laraxior
titán

Keress vissza. only opration firestormot mar emlitettem.ures szerver... 1 player startos.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38386) ProciVettel válasza Xaels (#38368) üzenetére


ProciVettel
tag

Jó videó milyen beállításokon van a game?

(#38387) H.Ezredes válasza Laraxior (#38385) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Most találtam egy normális szerót ahol vannak fönt és lehet tanulni :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38388) bul07 válasza Xaels (#38368) üzenetére


bul07
nagyúr

Ebben a videóban is benne van a golyó elől elfutás, nem értem hogy ez miért jó , 5-6 találatot beszedtél és még így is sikerült elfutni a találatok elől , és kétszer is ez első halál előtt ááá

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38389) Gyula84 válasza H.Ezredes (#38387) üzenetére


Gyula84
veterán

van egy magyar szeró ez a neve -HUN- B3lluM 24/7 Learn to fly!!!

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#38390) BlazR válasza oriic (#38380) üzenetére


BlazR
tag

Ismerem a játékot, nagyon is szerettem.
De akkor ne felejtsük el a dead islandot sem! :))

E

(#38391) H.Ezredes válasza Gyula84 (#38389) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Köszi :R

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38392) Deep7 válasza Xaels (#38368) üzenetére


Deep7
csendes tag

Ez pedig egy jó videó!!

Szépen játszik ennyi!!

(#38393) pohár válasza Deep7 (#38392) üzenetére


pohár
félisten

te mit beszélsz? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38394) Deep7 válasza pohár (#38393) üzenetére


Deep7
csendes tag

Mit nem értesz? :N

Xaels videója jó!

[ Szerkesztve ]

(#38395) bul07


bul07
nagyúr

Ti milyen FOV beállítással játszotok?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38396) - = Zk = - válasza ZozzHUN (#38362) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, megnézem, X6 alatt mit művel a BF3 :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38397) Roxbury válasza - = Zk = - (#38396) üzenetére


Roxbury
őstag

A BF3, X6 alatt köszöni szépen nagyon jól van. :) Mellesleg X4-es Athlon alatt se panaszkodott. :) A videókártya viszont majd megszakad. :)

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#38398) F e Z o válasza Roxbury (#38397) üzenetére


F e Z o
veterán

Nálam athlon x4-gyel 3,5GHz-n 80-90% a prociterhelés játék közben, a GPU viszont ritkán jön esik le 95% alá. 2048*1152 felbontás, high részletesség, szűrések és HBAO kikapcsolva. Pálya és attack függő.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#38399) madgie válasza Xaels (#38368) üzenetére


madgie
titán

Jó movie, végig röhögtem magamban, mennyire hasonlóan csináltam volna ezt-azt (mozgás, ugrás, csomagok dobálása, mittomén). Mondjuk én nem tudok ilyen koncentráltan játszani, ezen látszik, hogy végig ott voltál fejben... nekem ez nem megy :D

(#38400) Laraxior válasza F e Z o (#38398) üzenetére


Laraxior
titán

Tehát Te vagy amadeus.... máskor állj át hozzánk :D Inkább velünk, mint ellenünk ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.