Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38101) Malachi válasza sith7 (#38100) üzenetére


Malachi
addikt

de hát csak a hülye nem tudja, hogy csal. ha nem lenne a csaláshoz is sötét és belőné ilyen 2,5-3 köré a k/d-t (mert úgyis az számít nekik) meg 70-80% köré az accuracy-t - ha CSAK sniperrel megy, akkor az simán hihető - sose bukna le és mindenki megemelné a kalapját. így viszont...

utóbbi miatt meg mondhat bármit a DICE, lópikulát se ér a védelem. ki tudja, mennyien csalnak okosan, ahogy írtam. mindegy, ez van.

[ Szerkesztve ]

(#38102) ludsimon válasza Malachi (#38101) üzenetére


ludsimon
veterán

Sejtésem szerint 10-ből 1 ember okosan de csal.

Nagyon észrevehető mikor jön jön én fal mögött lapulok tehát semmi esélye, hogy észrevegyen és akkor rögtön tudja hol lapulok és páff 1 head és megdöglök.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#38103) Pietrosz válasza ludsimon (#38102) üzenetére


Pietrosz
addikt

Te egy 64-es szerveren mindig tudod épp ki hol van és mit lát? :D
Simán láthatta, hogy bemész oda. Spotolás is csodákra képes.

(#38104) ludsimon válasza Pietrosz (#38103) üzenetére


ludsimon
veterán

Igen, a csalók ezzel mentegetőznek chaten.
A tökéletes mentség, hogy spotoltak...

undefined

(#38105) madgie válasza Pietrosz (#38103) üzenetére


madgie
titán

Azért a killcam sok mindent elárul. Metro-n volt már nem egy olyan, hogy az öltözőszekrényeknél befordul, kiszed fejlövéssel, majd a killcamben látom, hogy a többi beugróba be se néz, célirányosan rohan tovább valamerre.

(#38106) ludsimon válasza madgie (#38105) üzenetére


ludsimon
veterán

+1 erre gondoltam én is.

undefined

(#38107) sith7 válasza Malachi (#38101) üzenetére


sith7
nagyúr

De ehhez gondolkodni is kellene, az meg nem megy a gyökérnek :(

DICE - nak ezek szerint tényleg fontos minden játékos, de csak azért, mert lehet lesz még DLC, és ha ezeket a csalókat bannolja, világ szinten gondolhatod mennyi van , akkor ők lehet nem veszik meg a DLC - t, és akkor elbukik egy csomó pénzt .... aki meg normálisan játszik, az vagy keres más szervert ilyenkor, vagy ő is elkezd csalni ... :U

A közvéleménynek meg azt ír, amit akar .... tudod , ez is egyfajta politika ... és itt is a nagytöbbséggel van kib@szva :W :W :W

(#38108) Góliát válasza Pietrosz (#38103) üzenetére


Góliát
senior tag

Ha, már játszott az ember néhány órácskát, akkor képes eldöndenti, hogy ki a nyomi.
Mindenkiben kialakul egy szint és képes reálisan látni a helyzeteket.
Na meg a game-nek is vannak hibái, gondolok arra, hogy egyszer adja és utánna 40 lövés is kevés az emberbe. Claymore-ba néha ugy beleszaladok, hogy 100% marad az életem. :U

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#38109) ludsimon válasza sith7 (#38107) üzenetére


ludsimon
veterán

Én mikor megnéztem bármelyik csaló adatlapját egyiknek se láttam a B2K kis ikont.

Szerintem ezek csak metro-znak és irtják a népet.

undefined

(#38110) Norb3rto válasza Góliát (#38108) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Chaten megemlíted , hogy vki csal (75/4 aránynál) és téged dobnak ki az azért idegesítő tud lenne :W

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#38111) ludsimon válasza Norb3rto (#38110) üzenetére


ludsimon
veterán

lehet admin rendelkezett ezzel a stattal. :DDD

undefined

(#38112) Doki-HUN1978 válasza ludsimon (#38102) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Talán a 10/1 durva arány lenne, de 80/1 már lehetséges szvsz.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#38113) Norb3rto válasza ludsimon (#38111) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nem kizárt :DDD

(#38112) Doki-HUN1978: 80/1 tuti, hogy vmit csal ekkora különbség még metron is kizárt :U

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#38114) ProEvoFan válasza Norb3rto (#38110) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lehet hogy az admin volt a csaló!? :DDD :W

Múltkor voltunk egy szerveren mikor megjelent az admin.Kiírta; "...admint csak óvatosan lőjétek, mert kidobja az illetőt ha lelövi:DD...".
Persze poénnak szánta.

[ Szerkesztve ]

(#38115) sith7 válasza ludsimon (#38109) üzenetére


sith7
nagyúr

Metrora már nem járok egy ideje, bár múltkor haver szólt, hogy van egy metro szerver, ahol nincs :

- m320
- rpg
- semmilyen shotgun
- kézigránát

Na ott nem volt a B zászlónál állóháború, folyamatosan ment az adok - kapok, pontbehúzás stb.

És tényleg, amikor a srác mellettem eldobott egy gránátot, már el is tűnt, abban a pillanatban

(#38116) ludsimon válasza Norb3rto (#38113) üzenetére


ludsimon
veterán

Lehetséges!

Láttam itt linkeltek olyan gyökeret aki only metrozik és full m320 gyökér.

Ilyen 160/20 stat meg hasonló.

undefined

(#38117) Norb3rto válasza ludsimon (#38116) üzenetére


Norb3rto
senior tag

160/20 nem éppen 80/1 ;]

Még azt szeretem amikor tiltva vannak (m67, m320 , shotik, rpg , smaw, ) és kiírják azt is , hogy ban jár érte de meccs kezdéstől a végéig csak erőlteti a sok noob :W

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#38118) Pietrosz válasza Góliát (#38108) üzenetére


Pietrosz
addikt

130 órám van a játékban láttam már 1-2 dolgot. Aztán van itt még egy dolog ami nem elhanyagolható. Honnan tudod, hogy az illető nem crt monitoron nyomja-e vagy 120hz-es lcd-n? Input lag miatt simán előfordulhat ilyen épphogy benéz az ellen a sarkon és már halott is vagyok halál. Én nem védem őket, de nem kell mindenkire csalót kiáltani, aki gyanúsan lőtt le.

(#38119) ludsimon válasza Pietrosz (#38118) üzenetére


ludsimon
veterán

No igen és arra mit válaszolsz, hogy egy bizonyos ponton a szekrény mögött lelő és utána csak úgy fut, ugrálgat tovább mintha tudná, hogy ott senki sincs és leszedni se tudják?

pl mikor egyszer RU oldalról sikerült kiszabadulni és mentem C ponthoz bevédeni az object-et úgy rohant leszedett mint ha tudta volna, hogy hol lapulok és utána szépen rohant visszafelé B-hez.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#38120) ProEvoFan válasza sith7 (#38115) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gondolj bele.Vannak olyan emberek, akik csak Metron játszanak a nap 24 órájában...
Én Metro 64 fős szerveren utoljára novemberben voltam.Elég volt belőle.

"semmilyen shotgun"
Találkoztam már olyan emberrel, akinek 30 service star-on volt a Usas. :U Skill-es ember lehetett :DDD

(#38121) Gyula84 válasza H.Ezredes (#38079) üzenetére


Gyula84
veterán

ha az brutális akkor a 3060% ? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#38122) Malachi válasza ludsimon (#38119) üzenetére


Malachi
addikt

hülye és mázlija volt, mert látott éppen befordulni oda. vagy kilógott a lábad, akármid a szekrényen át. de amúgy tényleg gyanús, ez tény.

(#38123) ludsimon válasza Malachi (#38122) üzenetére


ludsimon
veterán

Áh, értem már, tehát akkor én voltam a noob és nem néztem körül mielőtt bebújtam volna valahová. :C

Pedig megtörtént és körülnéztem gyorsan nem láttam senkit sem, elbújtam az ajtó mögé ahol a szekrények vannak erre jön és egyszerűen már tartja a fejemre a pisztolyt és le is szed 1 golyó head-essel.

undefined

(#38124) Pietrosz válasza ludsimon (#38119) üzenetére


Pietrosz
addikt

Ezeknek a kiragadott példáknak nem sok értelme van, mert nem voltam ott, nem láttam mi történt, stb. Előző példához annyit, hogy lehet meglátott egy másik ellent és azért ment rá, tipikus sok embernél, hogy ha meglát valakit akkor azonnal azzal fog foglalkozni, hogy övé legyen a kill, nem fogja érdekelni kempel-e valaki a sarokban. cs sourceban infernon nagyon szopatós védéseket lehet összehozni erre alapozva.

(#38125) ludsimon válasza Pietrosz (#38124) üzenetére


ludsimon
veterán

Szerinted melyik meglepetésszerűbb?
Ha egy helyben mozdulatlanul várod az ellent egy sarokban FEKVE egy meglehetősen komoly fegyverrel (USAS), vagy ő egy szaros kis pisztollyal kiszed MIELŐTT 1-et is tudnék lőni.

Ez számomra egy ici-picit érdekes.

De persze egész más most ezt így hallani mint átélni tudom én azt.
Én sose szoktam egyből le cheaterezni senkit sem.
Csak ha baromi gyanús akkor.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#38126) Malachi válasza ludsimon (#38123) üzenetére


Malachi
addikt

látod, legközelebb vigyázz jobban. :R

simán elhiszem neked, hogy csaló volt, egyszerűen én nem merem rávágni ilyenre egy példa alapján. ha azt látom, áll a tankkal a kezdőn és a torony hülyén rángatózik és ugrál, akkor tudom, hogy csaló. ha áll a kezdőn és meg se mozdul és rálátás nélkül kiszed a kezdőmön, csaló. ha kiugróan magas a szerverátlaghoz képest a k/d-je (ilyen 50/2, míg mindenki másnak a saját csapatában is normál) akkor vagy mortar noob, vagy csaló. én ezekre merem 100%-al azt mondani, hogy cheat.

többször szedtem ki úgy embereket, miután megtanultam valahogy a pályákat, hogy csak annyit láttam, hogy befut egy ajtón és tudtam, hol fog felbukkanni a feje pár másodpercen belül. ha jól játszol, sokszor visz a rutin és beállsz a tuti helyekre. ha jön szembe egy másik rutinróka, megszokásból odaereszt egy sorozatot, odavág egy gránátot, mert tudja, hogy kb. biztosan lesz ott valaki. nem tudom, szóval én nem merem ilyen esetek alapján kimondani az ítéletet. szigorúan magamról beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#38127) ludsimon válasza Malachi (#38126) üzenetére


ludsimon
veterán

Te meg olvasd végig amit írtam.

undefined

(#38128) Gyula84 válasza ludsimon (#38125) üzenetére


Gyula84
veterán

de ettől még előfordulhat, hogy kiszed akkor is ha rá vársz

szerk: és látod itt volt az az egy :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#38129) ludsimon válasza Gyula84 (#38128) üzenetére


ludsimon
veterán

Hát persze! 1 millió az 1-hez az esély de előfordulhat! :C

undefined

(#38130) Malachi válasza ludsimon (#38127) üzenetére


Malachi
addikt

viccvót, nyugi. fura, hogy nem érted, amikor ugyanarról beszéltünk eddig.

(#38131) redingitell


redingitell
senior tag

[link]
Hát ő is egy érdekes játékos! Az elején még próbáltam magamnak magyarázni, hogy ez lehetséges, de amikor a repcsis statját néztem, akkor rájöttem, hogy bizony kőkemény csaló.
Mellesleg a baráti köre sem semmi
JA, még annyi, itt az utolsó meccs eredménye [link]

[ Szerkesztve ]

(#38132) eugabesz válasza ludsimon (#38127) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem adta már be falon keresztül a spot-ot,igaz nem gyakori,meg lehet az is csak véletlen volt,de tudtam a spotból,hogy ott van valaki.Ettől függetlenül úgy pofánlőt,hopgy csak lestem,de láttam,az a lényeg.Meg én gyakorlatilag a Q gombot használom leggyakrabban,menjek gyalogosan,vagy éppenséggel repcsivel..szvsz.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#38133) ludsimon válasza Malachi (#38130) üzenetére


ludsimon
veterán

jah ok, csak szerkesztés előtt nem volt ott még ez a szöveg. :D

undefined

(#38134) Góliát válasza ProEvoFan (#38114) üzenetére


Góliát
senior tag

Most két, kedves barátommal metrózunk. Belépéskor 500 tickettel vezettek az 1500 tickettes szerveren. Visszafoglaltunk mindent és már fölényesen vezetünk, amikor az a nyomi admin újraindítja szervert. Menjenek a picsába az ilyenek. Leléptünk. :W

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#38135) Huma válasza redingitell (#38131) üzenetére


Huma
addikt

Ha valakinek ilyen neve van az már alapból arra enged következtetni, hogy csaló.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#38136) Norb3rto válasza Góliát (#38134) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ilyenben volt má nekem is részem, sok kis csicska admin visszaélnek a jogukkal :W

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#38137) Doki-HUN1978 válasza Góliát (#38134) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én a múltkor életem legjobb körét toltam és kick-elt az admin.
Már készültem, hogy megörökítem magamnak, hogy ilyen is volt, erre kint találtam magam.

Azt hittem megőrülök. :O

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#38138) madgie válasza redingitell (#38131) üzenetére


madgie
titán

32 perc alatt 400 kill a Hornettel? Annyi idő alatt még megmaradni sem tudtam a levegőben, nem hogy 5 másodpercenként megölni valakit :U

Most nézem, tegnap 129%-s Accuracy-m volt egy körben. Büdös shotgunos majom :DDD (a csipát húzom felfelé, azért metróztam)

[ Szerkesztve ]

(#38139) kmisi99


kmisi99
addikt

van olyan csalás ami a fegyvert erősíti? Mert rohadt sokszor belefutok olyanba hogy 2-3 golyóval 100% élettel megöl valaki egy sima gépfegyverrel. Tök jó hogy én meg darálhatok bele fél-1 tárat.

(#38140) ludsimon válasza kmisi99 (#38139) üzenetére


ludsimon
veterán

Olyan van, hogy bárhol eltalál a golyó azonnal meghalsz.
Valahogy befolyásolni tudja szerintem a golyó kaliberét vagy ilyesmi.

undefined

(#38141) sith7 válasza ProEvoFan (#38120) üzenetére


sith7
nagyúr

30- as ??? :Y az komoly .... gondolom szintén only metro

Belegondolok, a béta ideje alatt volt, aki pénzt is hajlandó lett volna adni egy caspian - os belépőért , mert a metro egy sz@r ... most meg .... :U

(#38142) ProEvoFan válasza sith7 (#38141) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

TDM alatt találkoztam ezzel a komoly játékossal :U
De 'valszeg Metro huszár.

(#38143) kapeti07


kapeti07
senior tag

Én szinte csak 64-es szerókon játszom, mert ha van is Cheat-huszár akkor kevesebb esély van rá, hogy találkozok vele mint egy 16-oson.

Kellene egy pár olyan szerver, hogy "Csak Cheater szeró" ott hadd öldököljék egymást!

Akiknek meg olyan "különös" a statisztikájuk, azoknak csak ezek a szerók lennének elérhetőek. Olyan lenne mint egy "Börtönsziget".

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#38144) dilipok válasza sith7 (#38141) üzenetére


dilipok
veterán

en speciel szeretem a metrot, az baj? :B De komolyan, rpgvel, M320al, shotgunnal mindennel egyutt. Ugyanugy szeretem a damavand peak-et is. Ezeknek sztem pont az a varazsa, hogy egymasnak esik a ket csapat, aztan megy az adok-kapok (mondjuk 64en egy picit en is tulzasnak tartom, pont eleg ezekre 30-40 ember)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#38145) DjDanee87 válasza kmisi99 (#38139) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azt is nézd, hogy headre kétszer akkora minden fegyver sebzése. Mondjuk egy M240es MGvel ha nem túl távolról headbe talál az elő golyó az -60 health kapásból és utána már elég 2 találat bárhova.

kapeti07: Én pont ellenkezőleg látom a dolgot. Szerintem a cheaterek, főleg az ilyen áll 6 fal mögött és csak lövi a piros négyzeteket, ahogy élednek azok tuti mind a 64es serverekre mennek, ahol van is piros négyzet amit lőhetnek. Én mellesleg a 32es conquest largeokat preferálom, cheaterbe még nem futottam. Legalábbis egyértelmű cheaterbe nem.

[ Szerkesztve ]

(#38146) ludsimon


ludsimon
veterán

A metro azoknak tökéletes akik nem játszanak napi 1 óránál többet és akarnak ezzel a game-el zúzni egyet.
Én is mostanában csak metro-zok, nincs nagyon időm játszani van más elfoglaltság is. :)

Szerk.:
Mégis jól írtam elsőre. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#38147) cellpeti válasza dilipok (#38005) üzenetére


cellpeti
veterán

óriási különbség van közte! Még az 5830 és 5850 között is óriási.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#38148) xnace


xnace
őstag

Sziasztok

Most, hogy megfelelő gépem lett, elkezdtem én is játszani. Egyelőre még csak a Single Player-t tolom, kell egy kis idő, hogy ráérezzek, és ügyes legyek :D

Egy kérdés: Back to Karakand megéri az árát?

Battlelogon felvehettek, ott is xnace vagyok.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#38149) Malachi válasza xnace (#38148) üzenetére


Malachi
addikt

MEG

(#38150) sith7 válasza dilipok (#38144) üzenetére


sith7
nagyúr

nem baj, izlés dolga, nekem nagyon káosz jellegűnek tűnik, amikor US csapatként megpróbálunk felmenni valamelyik lépcsőn, és csak a gránátok, M320 lövedékek, rpg - k, meg frag lőszerek robbannak mindenhol, és még csak becélozni se tudok senkit, és meghalok, mert mindenki csak ezt csinálja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.