Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39101) HollyBoni válasza Laraxior (#39093) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mindig csak az a metro.. :(

[ Szerkesztve ]

(#39102) Laraxior válasza Zoli1222 (#39100) üzenetére


Laraxior
titán

Csakhogy ő már ré kilépett, ill kidobta a game... és utána még percekkel is "ölt és ölték" holott ő már rég asztalon volt :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39103) kutkut válasza Cybertrone (#39096) üzenetére


kutkut
addikt

Jaaa, ez lenne az az underslung rail? :D És akkor lehet vinni m320-at meg gyógyládát egyszerre? :B

Meizu MX3 32GB

(#39104) Bazzzs válasza kutkut (#39103) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem, mert a gyógyláda helyére megy ilyenkor az M320.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#39105) Cybertrone válasza kutkut (#39103) üzenetére


Cybertrone
veterán

:N

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39106) kely1988 válasza kutkut (#39103) üzenetére


kely1988
aktív tag

Nem, attól még az m320-at kell beraknod, csak nem külön kilövőd lesz hanem a fegyverhez van illesztve, ennyi! :R

Livin' in the UK :)

(#39107) Laraxior válasza kutkut (#39103) üzenetére


Laraxior
titán

ez azért használjuk így, mert van egy map ahol nem lehet használni M320at... de így nem annak veszi, hanem M320Bucket-ként. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39108) kutkut


kutkut
addikt

Még valaki? :DDD Köszi mindeninek! :R :))

Meizu MX3 32GB

(#39109) Alexios válasza Laraxior (#39107) üzenetére


Alexios
veterán

sose értem hogy miért megy valaki no m320/rpg szerverre, hogy ezeket csinálja...

(#39110) Gyula84 válasza Laraxior (#39093) üzenetére


Gyula84
veterán

gyere vissza a pályára :D onann is lehet menni a c re bugolni vagy ez nem az a rész? :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39111) Zoli1222 válasza Laraxior (#39102) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ezt mondom. Annyival később mutatja az öléseket, h több perc csúszással látod csak. Azért mert kivágták onnan, korábban még ölt, vagy meghalt. Teccik érteni? :))

(#39109) adam014: +1

[ Szerkesztve ]

(#39112) Norb3rto válasza Alexios (#39109) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Mert van olyan kőr amikor senki nem használja és úgy kibasz jó :D Amikor valaki elkezd m320 at használni balance ot ezzel be lehet lőni ;] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39113) Alexios válasza Norb3rto (#39112) üzenetére


Alexios
veterán

de ő arról beszél, hogy az adott mapon tiltott(gondolom autoadmin kivág), de így megkerülhető a dolog. csak mi értelme egy olyan szerverre menni ahol ez tiltott, mikor van egy csomó ahol nem az(persze ott mások is használják..)

(#39114) Norb3rto válasza Alexios (#39113) üzenetére


Norb3rto
senior tag

De az autoadmin nem vágja ki az illetőt, és emiatt szív a msáik csapat (rossz tapasztalat :((( ) így nem lesz 1 oldalu a meccs :)

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39115) Laraxior válasza Gyula84 (#39110) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudtam visszamenni :( Suicide-el jutottam vissza :D

adam014: kicsit bohóckodtunk tegnap, nem visszük mi se túlzásba az ilyet :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39116) execute93


execute93
őstag

Ezek a TOP-os játékosok hogy csinálnak 1800 pontot percenként?0.o

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#39117) oriic válasza execute93 (#39116) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis ügyességgel. :DDD

Live-Die-Respawn

(#39118) execute93 válasza oriic (#39117) üzenetére


execute93
őstag

Esetleg bővebben? ;]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#39119) Cybertrone válasza execute93 (#39116) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szerinted? :U Biztos hogy vagy csak metróznak... vagy nem teljesen legál dolgokban tolják ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39120) Laraxior


Laraxior
titán

2 napja tolom ezzel a szarral.. tiszta szégyen :D
Accuracy nem szar :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39121) oriic válasza Laraxior (#39120) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na aztán azzal nagyon nehéz pontosan lőni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#39122) Laraxior válasza oriic (#39121) üzenetére


Laraxior
titán

Kell a kill-es sikerélmény is :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39123) kely1988 válasza Laraxior (#39120) üzenetére


kely1988
aktív tag

Szerintem kérjél tanácsot tőle! :DDD

Livin' in the UK :)

(#39124) ZozzHUN válasza kely1988 (#39123) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Hmm, assault m320 metro, azt hittem heal-lel gyorsabb de ugy nez ki nem :)

(#39125) Norb3rto válasza kely1988 (#39123) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ennek aztán mi értelme van? :F :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39126) Laraxior válasza Norb3rto (#39125) üzenetére


Laraxior
titán

Megyünk fel mindjárt Meatgrinderre... Csatizz ránk ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39127) bundilolo válasza kely1988 (#39123) üzenetére


bundilolo
tag

Biztos sokat dolgozik mellette! :D 444 óra. Megnézném mennyi háziállata lett ennyi játék után. :DDD

(#39128) F e Z o


F e Z o
veterán

Jópár gyökér van, aki baserape-el egyfolytában, volt, hogy 3x heli elé spawnoltam, naná, hogy azonnal szedtek. S mikor kérdezem, hogy ez miért jó nekik, akkor kapom a választ, nincs más dolgunk, mégsem álhatunk le kártyázni.

H2O über alles!

(#39129) kely1988 válasza F e Z o (#39128) üzenetére


kely1988
aktív tag

Igen sajnos ez így van, a parasztság netovábbja a baserape, dehát ha egyszer nem jönnek kifelé a bázisról nincs mit csinálni, be kell lőni... :DDD
A legjobb amikor 32-es szerón enemyben 16-ból 14 csipa a kezdőn kempel... :W

[ Szerkesztve ]

Livin' in the UK :)

(#39130) Sabre


Sabre
őstag

Sziasztok!

Battlelog-ban az alábbi üzenet fogad, kickeltek is 2x a kedvenc szerveremről...

NOTICE The "Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors" are being looked into right now.

Mit tudok csinálni? :F

(#39131) HollyBoni válasza Sabre (#39130) üzenetére


HollyBoni
veterán

Kb 5-en kérdezték meg,google fordítót is lehet ám használni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39132) Chris78 válasza Sabre (#39130) üzenetére


Chris78
aktív tag

Sokaknál van ez de már állitólag javitják én egyszerüen PB mentes szervereken toltam ma.
Van belőlük jó sok. "vajon miért?". A szerverkeresöben x a PB-nek. :K
Ja és PB-mentes szerón NEM volt egyszer sem bf3.exe leállás kb 5 órát voltam fenn szinte egyhuzamban.

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#39133) Gyula84 válasza kely1988 (#39123) üzenetére


Gyula84
veterán

m320 + usas a top :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39134) Sabre válasza HollyBoni (#39131) üzenetére


Sabre
őstag

nem fogyatékos vagyok, hanem csak egyszerűen nem tudtam már megint milyen bug van... :(((

(#39135) Sabre válasza Chris78 (#39132) üzenetére


Sabre
őstag

kaptam linket és kicseréltem pár pb fájlt meg a netről párat kicseréltem a honlapjukról..meglátjuk mi lesz :R

(#39136) Gyula84 válasza bundilolo (#39127) üzenetére


Gyula84
veterán

napi 8 óra +ba elfér :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39137) HollyBoni válasza Sabre (#39134) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én nem mondtam ezt,csak ki van írva a hibaüzenet,ha lefordítod akkor meglátod. Csak annyi hogy van valami hiba és éppen most "néznek rá",bár már 1 napja ez van kiírva.

[ Szerkesztve ]

(#39138) Sabre válasza HollyBoni (#39137) üzenetére


Sabre
őstag

ha valaki fórumok alapján ügyeskedne mint most én, ne tegye - ne cserélje ki a fájlokat mert ezt kapja:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'ChaIky_White' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys)

:D

(#39139) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Az csalásfajta, hogy ujraéledek és mindig ugyanattól az illetőtől halok rögtön respawn után egymás után többször? Mer' akkor a jo ...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39140) Laraxior válasza gordonfreemN (#39139) üzenetére


Laraxior
titán

Nemesis victim-nek hívják :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39141) M^xx


M^xx
aktív tag

Pilótákat ( JET,Heli,Tank ) keresünk a klánba, akit érdekel keressen meg itt püben vagy battlelogon, csak tapasztalt pilóták jelentkezzenek.

Teamspeak szerverünk IP: 91.82.224.70

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#39142) LiPi006 válasza Chris78 (#39132) üzenetére


LiPi006
tag

:R

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39143) gordonfreemN válasza Laraxior (#39140) üzenetére


gordonfreemN
addikt

vinicius ez a csávó használja, pedig nemrég kezdte...
Biztos a cheat cégtől valami megbízott tuskó már megint, mert alacsony a forgalmuk mostanság és kicsit felborzolják az idegeket, hátha valaki ezt veti be visszacsapásként. A helyükben legalábbis én ezt tenném...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39144) Laraxior válasza gordonfreemN (#39143) üzenetére


Laraxior
titán

Nemesis-t akkor kapsz, ha valakit megölsz egy meccs alatt tudomisén asszem 5ször... Akkor kapod a Nemesis ribbont és később a medált. Idegesítő jelenség az biztos.
Ez a hátránya a revive-nak... aki felhúz más szemszögből látja a helyzetet és nem tudja értékelni, elemezni, hogy te túl fogod élni, lesz-e időd fedezékbe bújni vagy sem. Ő megkapja a 100 pontját és csókolom. Ilyenkor jobb ha maradsz fekve és respawnolsz máshol. Nincs ebben semmi csalás, elég ha valaki lövi az emberkupacot.. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39145) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Timed out, 4x egymás után, war bemelegítő körében. :( Fuuuuuu.

Amúgy meg siker.

Tegnap jelentettük srácot, most már nincs is profilja. Végre egy rendes ban:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39146) LLD válasza oriic (#39145) üzenetére


LLD
aktív tag

Pont most akartam írni!!! :C

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#39147) gordonfreemN válasza Laraxior (#39144) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nem érted. Nem húzott fel senki. Simán beszülettem vagy 5x 5 különböző helyre és azonnal killed volt. Meg se tudtam mozdulni. Beszülettem bódéba is, ott is azonnal. Stimm?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39148) ProciVettel


ProciVettel
tag

Hali hátha segít másnak is haveromat PB kivágta ezért kipróbáltuk ezt:

C:\Users\Brian\AppData\Local\PunkBuster\BF3

a saját pb mappámat felraktam ide: [link]

annyit csinált, hogy kilőtte feladatkezelőből a PnkBstrA.exe és a PnkBstrB.exe-t

aztán bemásolta amit felraktam.. újraindította gépét és megjavult neki a multi..

hátha másnak is segít. üdv

(#39149) MZsoltee válasza gordonfreemN (#39147) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hack, nálam is volt ilyen killed by medic kit...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39150) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

2-3k-s pontokkal nem nagyon fogok egyhamar szert tenni fejlődésre...
mit kell csinálni, hogy minima 3-4-5k-s pontjaim legyenek? 8k álom egyelőre :DDD értem ez alatt a mod-ot, pályát, stb. (pl rush, bazaar)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.