Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38451) pohár válasza Szajo (#38449) üzenetére


pohár
félisten

M98, M95 a BC2-ben volt :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38452) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ez a TDM nagyon kemény! :Y Egy kör alatt 10k pont megvolt,és kb 75 kill. Itt aztán lehet fejleszteni a fegyvereket. :DDD

(#38453) boogie84 válasza Xaels (#38436) üzenetére


boogie84
veterán

Áhhá, értem. Szóval ennek a használatához szerencse is kell meg admin. Vágom. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#38454) Szajo válasza pohár (#38451) üzenetére


Szajo
őstag

Szerintem is arra gondoltam :DD :DDD

(#38455) Szajo válasza Xaels (#38446) üzenetére


Szajo
őstag

PlayClaw Ingyenes verziója is tökéletesen megfelel videó felvételre?

Szerk: Ó, dupla bocsánat! Csak az előző HSZ után olvasgattam vissza és reflexből válaszra nyomtam! :W

[ Szerkesztve ]

(#38456) wariror


wariror
tag

Ott voltam melletted szerintem csak 1 friss bug..de ki tudja

(#38457) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Az normális,hogy ez az istenverte katona nem fogja meg a grip-et?

(#38458) Xaels válasza Szajo (#38455) üzenetére


Xaels
félisten

Hát az ingyenes verzión van egy mozgó vízjel. Ha az nem zavar akkor lehet vele próbálkozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38459) xTREem


xTREem
tag

sziasztok, ahhoz mi kell, h valaki 2ó:38p alatt 613 killt szedjen össze famas-szal 19,5%-os pontosság mellett? és nem egy ilyen statot látok.

üdv

(#38460) Laraxior válasza xTREem (#38459) üzenetére


Laraxior
titán

Operation Métro mondjuk,... és szabad két és fél óra az életedből.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38461) HollyBoni válasza Laraxior (#38460) üzenetére


HollyBoni
veterán

Meg egy pici skill.

(#38462) Szajo válasza Xaels (#38458) üzenetére


Szajo
őstag

És ti itt megvettétek, most őszintén? Vagy aki vett fel vele az megvette? Mennyibe került ha igen? (Forintban)

[ Szerkesztve ]

(#38463) v!ct0y válasza Szajo (#38462) üzenetére


v!ct0y
veterán

Persze biztos megvették. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38464) X Factor válasza Szajo (#38462) üzenetére


X Factor
addikt

nem olcsó, kb 40 dollár azt hiszem.

Make things work

(#38465) Xaels válasza Szajo (#38462) üzenetére


Xaels
félisten

Én megvettem. Még jobb árfolyam mellett ~7.300HUF volt. Most: "Total price: 8,349.20 HUF / 35.64 USD"

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38466) Szajo válasza Xaels (#38465) üzenetére


Szajo
őstag

:Y De a szabály az szabály, nincs warez :D

(#38467) BlazR válasza Laraxior (#38460) üzenetére


BlazR
tag

Legyen egy meccs 15 perces, ha 15 perc alatt 60 embert megöl (sztem az már király) akkor 10*15p=600 kill és megvan :C

Már fáj a kezem a métrótól :D

[ Szerkesztve ]

E

(#38468) xTREem válasza Laraxior (#38460) üzenetére


xTREem
tag

nem hiszek a mesékben, ehhez kell support, és kell aki újraélesszen és kell balfasz ellen, percenként 4, aki besétál lelövetni magát... sajnos ilyen helyen én még nem jártam. egyébként ezt a jóembert én nemegyszer leszedtem játék közben... na csak ezért kérdeztem.

üdv

(#38469) HollyBoni válasza xTREem (#38468) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én most TDM-et toltam,egy menet alatt megvolt a 80 kill. Még csak 9-es szintű vagyok,M416-al toltam. Szerintem lehetséges.

Na ez bizony jó kérdés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38470) xTREem válasza HollyBoni (#38469) üzenetére


xTREem
tag

hány perces volt a menet?

szerk: rendben, nekem is volt 1 kör alatt 7x killem. de itt most arról szólt a kérdés, hogy lehet-e famas-sal 2 óra 38 perc alatt 613 killt összeszedni 20% alatti pontossággal. ugye ez azt jelenti, h 30db lőszerből 6db talál. ez nagyjából 1 ellen/tár. szóval?

[ Szerkesztve ]

(#38471) Mappa


Mappa
addikt

erre a browser plugin letöltésre van valami megoldás? mert már a falat kaparom 3 órája :W éjjel volt egy win7 install, majd origin, játék elindul ok... volt win7 update vagy 100 frissítéssel, és kész azóta kakukk nem tudom már milyen plugint kéne letörölni/feltenni :F

nem kötelező megadni

(#38472) Mappa válasza Mappa (#38471) üzenetére


Mappa
addikt

kis változás!

internet explorer-en elindul, viszont fekete képernyő ? játékot betölti hang van de kép nincs :F vga driver legfrissebb van rajta. ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#38473) HollyBoni válasza Mappa (#38472) üzenetére


HollyBoni
veterán

Első hsz alja.

(#38474) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na elmarad a mai lengyelek elleni visszavágó. :( Képesek voltak ma lemondani az összecsapást. :U

Live-Die-Respawn

(#38475) Mappa válasza HollyBoni (#38473) üzenetére


Mappa
addikt

:R

1 sör oda! kösz szépen, már kb.vért izzadtam

nem kötelező megadni

(#38476) Gonz0 válasza Xaels (#38465) üzenetére


Gonz0
tag

Ha vki más is megvenné használja az exUSSR kódot vásárlásnál.. talán kicsit olcsóbb lesz.. :) ;]

" 3,340.62 HUF / 14.26 USD"

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#38477) LifeSpirit válasza LifeSpirit (#38404) üzenetére


LifeSpirit
tag

Senki nem tudja a megoldást ????

(#38478) Xaels válasza Gonz0 (#38476) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt hol találtad? :R

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38479) r.laci38 válasza LifeSpirit (#38404) üzenetére


r.laci38
tag

Ilyennel én is találkoztam. Először az egérre gyanakodtam. Mivel garis még, vittem is vissza az üzletbe. Egy napot tesztelték, náluk nem jelentkezett a hiba. (Nálam azzal is kiegészült, hogy alkalmanként úgy viselkedett, mintha be lenne rajta nyomva a 2x-es lövés, vagyis minden kattintást 2-nek érzékelt. Miközben nem volt.) Driver hibára gyanakodtak. Uninst, újra fel. Azóta nem csinálja. Megjegyzem, míg a régi egeret használtam addig az 1 napig, az sem problémázott, lévén a saját driverét használta.

(#38480) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Battlelog nevet lehet változtatni?

(#38481) Bazzzs válasza HollyBoni (#38480) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Egynek itt van egy lehetőség. Nem mindig jön be az oldal, frissítgesd!

Elvileg lehet az Originen belül is a Beállításokban valahol.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#38482) oriic válasza Bazzzs (#38481) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Origin ugyanezt az oldalt hozza be. Már ha épp működik.

Live-Die-Respawn

(#38483) pohár


pohár
félisten

este 10-től livestream, akit érdekel

a svéd szófosós csávótól :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38484) Xaels


Xaels
félisten

[link] - Az új Playclaw-al vettem fel. Mondjuk jól benyalom a videó elején a Reactive Armor-t :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38485) HollyBoni válasza Bazzzs (#38481) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez origin név változtatás,nem? Ha megváltoztatom az origin nevet,változik a Battlelog név is?

Szerk: nekem vajon miért nincsenek rádió hangok? Most néztem a videót amit Xaels linkelt,folyamatosan pofáznak benne. Hiányolom kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#38486) Bazzzs válasza HollyBoni (#38485) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én úgy tudom, hogy az Origin és a Battlelog név az egy és ugyanaz. Viszont az is igaz, hogy még nem próbáltam megváltoztatni. Ha valaki okosabb a témában, akkor kérem, javítson ki ;)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#38487) Neró válasza HollyBoni (#38485) üzenetére


Neró
őstag

Ugyan az..

| www.diablohungary.hu

(#38488) execute93


execute93
őstag

Direkt ilyen köcsögök az adminok????
több mint 30K pont összejött metron erre kidob mindenkit..kb 100 ticket volt hátra..
nem kibaszás??????

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38489) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jéééézus... :DDD

Live-Die-Respawn

(#38490) HollyBoni válasza oriic (#38489) üzenetére


HollyBoni
veterán

Vótmá! :DDD

Rádiós problémámra valami ötlet? Azt hittem nincsenek a játékban,elég zavaró,hogy egyet sem hallok..

(#38491) boogie84 válasza oriic (#38489) üzenetére


boogie84
veterán

:DD :DD Eszementek!!!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#38492) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Orosz verziónál nincsenek angol rádióhangok? Átállítottam oroszra,és most dumálnak a katonák. Ne már! :W

(#38493) boogie84 válasza HollyBoni (#38492) üzenetére


boogie84
veterán

Mi az h dumálnak a katonák? Amikor gránátot dobsz akkor is üvölt egy nagyot! Amikor bejelölsz egy ellenséget akkor is mondja, de nem csak rádióba!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#38494) HollyBoni válasza boogie84 (#38493) üzenetére


HollyBoni
veterán

Igen,ezekre gondolok! Pl mikor spotolok valakit meg sem szólal,ha megnyomom a Q-t és kiválasztok valamit akkor sem szólal meg,semmi emberi hangot nem hallok multiban. Átállítom oroszra,és működik!

(#38495) kutkut válasza boogie84 (#38493) üzenetére


kutkut
addikt

Itt jut eszembe, hogy nekem néha oroszul üvöltöznek... Bár szerintem direkt, mert mintha csak orosz oldalon lenne ilyen. :D

HollyBoni: Nekem is orosz verza van, és angolul (is) beszélnek.

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#38496) ludsimon válasza Xaels (#38484) üzenetére


ludsimon
veterán

Az igen!
5x megöltelek volna 2:00-nál. :DDD

Te jó ég!
Mit csinált az a sniper a végén?? :Y
Na hát jó kis ellent fogtál ki.. :D

Amúgy meg öreg hiba akkor kidobni bármit is mikor valaki észlelt.
Kidobtad magadnak az ammo boxot, rögtön tudta hol lapulsz.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#38497) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

franc a belemet.
SV98, MK11 MOD0, M39EMR, QBU 88 felfejlesztve... pedig hogy rühelltem az SV98-at :DDD
6-8 pálya folyamatosan Métro. Lara is befutott. arra lettem csak figyelmes, hoyg cseten vkit le "becézett" :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38498) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Na megcsináltam újra az angolosítást,végre üvöltöznek nekem a katonák. :DDD

(#38499) Bati0501


Bati0501
őstag

Most próbálom frissíteni az origint és nem tudom,mert rámegyek,h ok és el is kezdi látszólag a letöltést,de sajna csak látszólag,mert 10 perc után is csak 0,00%-on áll.Van vkinek vmi ötlete? :F

(#38500) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

hehehe_hehehell épp 179:1-en áll, ide oda lepked a szeron....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.