Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39801) BandiHUN válasza H.Ezredes (#39800) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát jaja,általában ez a modellezés sántít minden gémnél...de egyébként a tereptárgyakkal is ez van,az átlagembernek logikus,hogy ha pl.egy italautomata mögött van,akkor mivel azt nem robbantja el a gránát,rakéta,akkor fedezékben is van,de sajna nem.Pedig logikusan megvédi a repeszektől.Codban meg ellenpélda szokott lenni sok,amikor a földön levő gránát nem hat,ha fölötte vagy valami tereptárgyon,de amúgy előtted nincs semmi.Általában az is zavaros,mi átlőhető,mi nem.Pl.a folyosóknál remek példa,hogy a falsarkoknál át lehet shotival is! lőni pár 2-3 pixel széles résen is,mintha az élek lövedék szempontjából lekerekítettek lennének.Néha viszont réseken,ablakokon,stb.sem tud az ember átlőni rendesen,vagy a kedvencem a metrón,amikor a gránát az ablakon átdobva visszapattan a "semmiről",mondjuk tisztán látható,hogy megy az ablak közepére,és mégis.Metrókocsin átdobni az átlátás ellenére szerintem még nem is sikerült...inkább dobom felette.A másik az 5 centi magas kiálló vackokban,faléleknél történő megakadás,vagy pl.amikor a tankot megfogja az útpadka:DDDDe azért összességében jó ez.Bár néha felmérgel,hogy harcedzett katonánk a másodikról leugrik sérülés nélkül(bár van,hogy majd belehal néha),de egy félméteres kőre,stb,se felugrani,se felmászni nem tud.Csomó tereprészt egyszerűen nem lehet kihasználni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39802) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

melyik a legtutibb sniper puska?
jelenleg az SV98/M40A5-tel hadonászok felváltva...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39803) Stunts666 válasza - = Zk = - (#39802) üzenetére


Stunts666
őstag

Kinek mi. Nekem L96.

(#39804) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Ezt úgy nem szeretem ,fenn vannak 20an a friends listambol és senki se jatszik már órák óta :S Persze lehet én vok a kocka hogy még ilyenkor is tolnám :DDD

(#39805) - = Zk = - válasza Stunts666 (#39803) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jogos.
csak azt hittem, van különbség közöttük. ezekszerint akkor akinek ami kézre állóbb..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39806) Zoli1222 válasza Dantenero72 (#39804) üzenetére


Zoli1222
őstag

Én tolnám még, de holnap emberi időben fel kéne kelnem... :B

(#39807) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

Dont forget to SPOT! ;)

[ Szerkesztve ]

(#39808) BandiHUN válasza Dantenero72 (#39804) üzenetére


BandiHUN
veterán

Rossz a barilistád...nálam 27 online és 5 játszik még mindig :D
Nemrég még egy metrüt is lezavartunk Zolival és Scuzzbaggal,bár kevesen voltunk és egy nyomi aimos is befigyelt,nem volt az igazi.Sajna ilyenkor már nincs admin... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39809) RichieTri válasza H.Ezredes (#39776) üzenetére


RichieTri
senior tag

megvan az...
csak az nem választható hanem alapból benne van a heli-ben(ha megszerezted). akkor működik ha olyan alacsonyan repülsz mikor a magasságmérő pirosban van!

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#39810) Ramses07 válasza pohár (#39706) üzenetére


Ramses07
Modder

Na jó..Blöfföltem!! :D Csak 1680 x 1050-en megy..Csak kíváncsi voltam, hogy felkeltem-e az érdeklődést ;]

Life is short, ride hard!

(#39811) BaLee válasza Ramses07 (#39810) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Felkeltetted az érdeklődést, mivel hülyeséget írtál.

Nincs olyan, hogy ultimate részletesség, maximum ultra. :)

(#39812) Ramses07 válasza BaLee (#39811) üzenetére


Ramses07
Modder

Tudom és sorry!Azt konkrétan elírtam :B

Life is short, ride hard!

(#39813) - = Zk = - válasza Ramses07 (#39810) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gonosz-e vagy?! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39814) Socket A


Socket A
aktív tag

akik kiírták az aláírásukban a nevüket remélem nem bánják ha addolom őket
(Lafamiliaestodo)

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#39815) - = Zk = - válasza Socket A (#39814) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akik kiírták, ezzel tisztában vannak szvsz. ahogy én is ;) :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39816) BandiHUN válasza Socket A (#39814) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez megbocsáthatatlan bűn,és azonnali bannal jutalmazzuk... ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39817) xavix13 válasza Lethal Gene (#39807) üzenetére


xavix13
senior tag

LoL... Ezt eddig észre sem vettem. :))
Sajnos nagyon sokan nem élnek ezzel a lehetőséggel, ami szomorú mivel ez az egyik legfontosabb dolog ebben a játékban. :(

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#39818) BandiHUN válasza xavix13 (#39817) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én főleg légijárműből,tankból hiányolom,hogy még a járgányokat sem képesek spotolni...
Pedig nagyon nem mindegy,hogy az ember rocket poddal először vakspotolni kényszerül,vagy már ráforduláskor rögtön van célpont.Az ellenséges légi holmikról sem rossz dolog tudni,de a repülőket végképp nem spotolja senki,akkor sem,ha nincs nekik stealth...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39819) kely1988 válasza Socket A (#39814) üzenetére


kely1988
aktív tag

Aki engem fel akar esetleg venni (MadManHU) az írjon egy privátot is hogy tudjam kiről van szó, mert akit nem ismerek annak nem fogadom el a felkérését... ;]

Livin' in the UK :)

(#39820) H.Ezredes válasza RichieTri (#39809) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Mi JET-ről beszélünk :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39821) kmisi99


kmisi99
addikt

ti melyik engi fegyót ajánljátok általánosságban?

(#39822) Laraxior válasza kmisi99 (#39821) üzenetére


Laraxior
titán

G36C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39823) MZsoltee válasza kmisi99 (#39821) üzenetére


MZsoltee
veterán

vagy m249

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39824) kely1988 válasza kmisi99 (#39821) üzenetére


kely1988
aktív tag

Részemről AK-74u és M4A1, de a SCAR sem rossz! :R
De mindenkinek az a legjobb fegyver amelyikkel a legjobban tud lőni! :K
Próbálgasd ki mindet, tolj 1-1 kört mindegyikkel és össze tudod hasonlítani őket.

[ Szerkesztve ]

Livin' in the UK :)

(#39825) kmisi99 válasza kely1988 (#39824) üzenetére


kmisi99
addikt

hát jelenleg én is azzal küszködök hogy próbálgatom. :DDD

(#39826) H.Ezredes válasza kmisi99 (#39821) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Attól függ.. Mivel mész Assault , Engineer , Support , Recon .... Én sorrendben így használom FAMAS , G53 , M249 , SV98/M98B és mindegyik mellé az MP412 REX -et rakom be.Nekem az jön be... A .44 MAGNUM-al bár többet játszottam de azzal nehezebb is célozni a visszarúgás miatt... ( számomra)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39827) HollyBoni válasza MZsoltee (#39823) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tök szar fegyver,mégis csomót toltam vele. Nem tudom miért!

Most kaptam meg az F2000-et,hát elég kaki. :( Talán Grip-el.

(#39828) Dantenero72 válasza BandiHUN (#39808) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

A Scuzz az voltam én :DDD Nemtom,nekem annyira nem jön be ez a metro cq. Tul sok ahoz a 64fő,gránát spam meg USAS azt én nem szeressem :B
ui.: Valamelyik graf beállitással nem lehet csökkenteni a sunshine effektet? Unom hogy folyton azért xopom be az enemyt mert mindig én megyek szembe a nappal és be vilagitja az egész képernyőmet :W [link]

[ Szerkesztve ]

(#39829) Prison85 válasza HollyBoni (#39827) üzenetére


Prison85
senior tag

F2000 + grip + supressor. Már közel járok vele a 3.000 killhez, csak közben áttértem Famas-ra

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#39830) execute93 válasza Prison85 (#39829) üzenetére


execute93
őstag

Én is FAMAS-zal tolnám de nincs meg a kieg :W
Pedig nagyon adta azzal mikor másét felvettem :O

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#39831) H.Ezredes válasza execute93 (#39830) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Vedd meg megéri.... Nagyon jó :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39832) - = Zk = - válasza kmisi99 (#39821) üzenetére


- = Zk = -
félisten

aks-74u, m4a1....
de ink recon, vagy assault vagyok :)) néha support-os.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39833) execute93 válasza H.Ezredes (#39831) üzenetére


execute93
őstag

Melyik "nagy" pályán érdemes játszani? Csakis 64 emberes!
Melyik érdemes pálya a kiegbe és az alap verzióba? Köszi a véleményeket!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#39834) Stunts666 válasza execute93 (#39833) üzenetére


Stunts666
őstag

Caspian/Kharg/Firestorm/Canals/Összes b2k pálya

[ Szerkesztve ]

(#39835) Socket A


Socket A
aktív tag

most unlockoltam a foregripet a famashoz szóval ezzel próbálok játszani
egyébként a legidegesítőbb a játékban a **** helyre spawnolás, most már egymás után harmadszorra ölnek meg mert bedob az ellenfél közé

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#39836) Laraxior válasza MZsoltee (#39823) üzenetére


Laraxior
titán

engineernek? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39837) execute93 válasza Stunts666 (#39834) üzenetére


execute93
őstag

Köszi! Akkor körülnézek.
Meliyk helyen érdemes megvenni a kieget?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#39838) - = Zk = - válasza execute93 (#39837) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én az iponból szereztem.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39839) FaTHI válasza execute93 (#39833) üzenetére


FaTHI
őstag

Én a Khark Island-ot ajánlom, minden van ott, és igazi Recon paradicsom, de Engineer -ek nek is jó sok melót ad!

(#39840) execute93 válasza FaTHI (#39839) üzenetére


execute93
őstag

Köszi a válaszotok! Megnézem Iponba akkor.:) Kár hogy itt a guruk nem árulják a kieget..
Recont szeretem. Főleg Caspian-on a világítótornyot:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#39841) HollyBoni válasza - = Zk = - (#39838) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ott elküldik mailben a kódot,vagy kiküldik postán a cuccot?

(#39842) H.Ezredes válasza execute93 (#39833) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Már leírták előttem ahogy látom :) Bárhol érdemes megvenni ahol jó áron kínálják itt boltban

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39843) execute93 válasza H.Ezredes (#39842) üzenetére


execute93
őstag

Na igen..De mennyi a jó ár?:D 500 ft mondjuk oké.. :))
Iponba drágább a szállítás majdnem mit a játék.. :W

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#39844) - = Zk = - válasza HollyBoni (#39841) üzenetére


- = Zk = -
félisten

dobozos, üres dvd tok, benne egy MOH papír, hátoldalán a kód.

(#39843) execute93
ez mindenhol így van. én pl személyesen betudtam menni érte....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39845) HollyBoni válasza - = Zk = - (#39844) üzenetére


HollyBoni
veterán

:W Gondoltam megspórolom a postát.. Legalább futárral küldik jó drágán?

(#39846) BandiHUN válasza kmisi99 (#39825) üzenetére


BandiHUN
veterán

Attól függ,mit,hogyan játszol.Ha messzire lősz,akkor jobb a scar,m4a1,közelebbre a többi,távolabbra(szerintem) érdemesebb a kisebb fire rate-s fegyó,közelre a meggymagköpködők.Ha meg kifejezetten közeli,épület vagy MCom,zászlóharc,akkor az auto shotgunok.
Ultimate fegyók annyira nincsenek szerintem,inkább pár,általánosabban használhatatlan darab maximum.Egyébként nézz szét,a barátok mivel ölnek sokat,az is elég jó támpont,ha halsz,akkor szintén,hogy honnan,és mivel szedtek le,milyen kiegekkel esetleg.
Közelharcnál pl.szerintem irtó sokat számít a fire rate,nomeg a tár például,nem mindegy,hogy pl.egyszerre 2 emberrel is tudsz-e mit kezdeni,szintén játékstílusfüggő,ha egy adott fire rate-vel stabilan kijössz az 1v1-ekből,mert jó a célzás,érdemes lehet lassabb/nagyobb tárú fegyó ilyen helyzetekben,mert javul a duplakill esélye.
Egyébként az lmg-k jobbjai supporttal(MG36,QBB-95,esetleg M249) általános játékra nagyon jók,pontosak foregrippel messzire is,de elég gyorsak közelre,és a reloaddal sem kell sűrűn foglalkozni,ideális "portyafegyók".Hátránya,hogy járművek ellen nincs semmi,de ott a gaymore,ami jól jöhet ha meg nagyon tankveszély van,felkapod valamelyik kolléga kitjét,elég sok az engi.ÉS nem megvetendő,hogy jó pont a lőszersupport is.Sok rakéta fogy...jobb tankosoknál pedig nem feltétlen éri meg pubon vesződni rakétával,mert úgysincs csapatmunka,könnyen kicsinálnak,vagy nem te adod a kegyelemdöfést,egy nyavajás 100 pontos disabled elég karcsú 3 rakétára,ennél többet kapsz,ha inkább adsz lőszert a rakétásoknak,és még kockáztatni se kell. Javítani is esetleges,mert otthagy/béna a sofőr sokszor,vagy nincs jobb,mintha kiugrasz szerelni,beugranak a helyedre,és otthagy a tank

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39847) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Gabbers_Unite' (for 44 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

ezzel lettem kib.szva. más is, vagy csak én? (fura, mert orogin-ben senki nincs online).

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39848) H.Ezredes válasza execute93 (#39843) üzenetére


H.Ezredes
őstag

500ft.... Szóljál veszek 10-et... :DDD boltba 4000-4500 körül van ha találsz itt 3K-ért már vedd meg...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39849) - = Zk = - válasza HollyBoni (#39845) üzenetére


- = Zk = -
félisten

futár, igen, de nem tudom, mihez képest drága.
700huf, azt hiszem. vagy Relay shopban is átveheted. szintén 700huf. azt hiszem. de ezt a honlapon gyorsabban meglesheted ;)

(#39848) H.Ezredes
ipon-> 3,5k.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39850) execute93 válasza H.Ezredes (#39848) üzenetére


execute93
őstag

Egy gyereket kérdeztem, neki van bontatlan dehát amik vannak játékaim (moh2010, bc2+bc2vietnam) egyik sem érdekli.. Megkérdeztzem mennyibe adná, majd meglátjuk!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.