Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39851) madgie válasza BandiHUN (#39846) üzenetére


madgie
titán

Gaymore helyett C4 és meg van oldva a tank-kérdés (persze ha ügyesebb a sofőr, akkor nem) :)

(#39852) #21346560 válasza - = Zk = - (#39847) üzenetére


#21346560
törölt tag

"RESTRICTION: Service Communication Failure" Ezt akkor szokta írni ha nincs kiengedve a tűzfalon....

(#39853) - = Zk = - válasza #21346560 (#39852) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eddig működött, most egy rastart után nem?!... :U
megbolondulok :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39854) boogie84 válasza madgie (#39851) üzenetére


boogie84
veterán

Hányszor jártam már úgy h futottam mint az őrült, még ugráltam is, de kilőtt a tank. :DDD

Pedig nem csináltam úgy mint a Red c. filmben a magára bombát erősített manyus. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#39855) BandiHUN válasza madgie (#39851) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én arra céloztam,hogy supporttal inkább nem kell birizgálni a tankokat...persze lehet :B
C4-gyel 0 killem van,még kézbe sem volt soha...poénos,de általában nem "kifizetődő" annyira,nem lövetem le magam 10 perc küszködésért mondjuk 5ször,hogy legyen egy duplás tankrobbantás,ha meg szétrakétázzák közben,kárbamegy az egész.Viccelődni jó,vagy útra letenni,ha várható tank.Aknát is hanyagolom,mióta eltűnik...a claymore viszont megmarad,max lecserélődik,ha újat tesz le az ember,2 lent van mindig.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39856) HollyBoni válasza BandiHUN (#39855) üzenetére


HollyBoni
veterán

Azért néha lehet robbantgatni! Sok béna sofőr van,áll egy helyben és lő. Szépen mögé mész,ráteszed a 3 C4-et és BUMM! Vagy mikor két tank csatázik általában állnak egy helyben..

(#39857) - = Zk = - válasza #21346560 (#39852) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mivel NOOB ONLY szeróra akartam csatlakozni, ezért lehet, hogy a lvl44 már nem tartozik oda ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39858) madgie válasza boogie84 (#39854) üzenetére


madgie
titán

Nem futni kell, fülelni. Épületeknél, tereptárgyaknál megvárni, merre megy a tank, mit csinál, mennyire forgolódik a lövész és a kellő pillanatban odalépni a fedezékből és rápakolni három C4-et. Igaz, a BC2-ben egyszerűbb volt a tankok ölése, de itt is kivitelezhető, csíra szervereken én inkább ezt választom sokszor, mint hogy egyedül feleslegesen lőjem az rpg-ket (szvsz könnyebben is kinyuvasztanak, az első lövésnél felfeded a pozíciódat)

(#39859) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Tud valaki mondani egy szervert amin CSAK conquest megy,az összes mappal,és 32 fős? Végignéztem az egészet,általában Caspian/Firestorm/Metro only,a többi pedig üres.. Megőrjít! :W

[ Szerkesztve ]

(#39860) eugabesz válasza HollyBoni (#39859) üzenetére


eugabesz
őstag

A miénken egy időben csak az ment,de nem tetszett a népnek...mert már nem divat igazi bf-et játszani.Ha jól szétnézel azok a szerverek/pályák népszerűek,ahol egyszerűen lehet ölni,egy sima bal egérgombra fekvéssel...sajnos ez van.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#39861) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Game disconnected: your connection to the server timed out.

most meg ezzel dobál ki :W...
kinek mi volt erre a megoldása?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39862) BandiHUN válasza - = Zk = - (#39857) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem a legnagyobb átverés az ilyen noob,meg jet maps,meg training szerók,csak arra jók,hogy a k...ögök kifelezetten ide járjanak fel szopatni...főleg a jetes szerók ilyenek.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39863) HollyBoni válasza eugabesz (#39860) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ekkora hülyeséget.. :U Én azt szeretném,hogy megy az összes map,de tényleg nem találni ilyen szervert... :W

Lorenzo9: Tudom a keresőt használni. Néha néha kifogok egy 100 pinges szervert,amin van az összes map. Mindenhol only metro,only seine,only caspian,only tököm tudja mi. A "normál" szerverek pedig általában üresek.

[ Szerkesztve ]

(#39864) BandiHUN válasza HollyBoni (#39863) üzenetére


BandiHUN
veterán

Van,csak tudni kéne a keresőt használni... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39865) kmisi99


kmisi99
addikt

Hát nekem ezek a rohadt dlc-s mapok nem adják. A megjelenésükkor is játszottam vagy egy hetet velük és kb tegnap óta megint próbálok játszani de nem megy 50000x helyről lőhetnek le.

(#39866) Socket A válasza kmisi99 (#39865) üzenetére


Socket A
aktív tag

ezzel én is így vagyok, pont kezdtem kiigazodni az alap mapokon megvettem a DLCt és most megint :F vagyok bár ez gondolom betudható annak hogy összesen 15h 59m et játszottam

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#39867) kmisi99 válasza Socket A (#39866) üzenetére


kmisi99
addikt

Én 160 óránál járok és dlc-n is toltam kb 20 órányit de egyszerűen képtelen vagyok játszani a dlc-s mapokon hiába lövök le valakit úgyis lelő egy másik más irányból. Lényegében 1-2 házat elvennénk máris csak egy sivatag lenne és mindenki darálná egymást.

[ Szerkesztve ]

(#39868) Ramses07 válasza BandiHUN (#39818) üzenetére


Ramses07
Modder

Én kivétel vagyok! A repülőkkel kezdem csata elején rögtön pl caspian-on :K

Life is short, ride hard!

(#39869) HollyBoni válasza Socket A (#39866) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én 23 órát játszottam,de még mindig alig tudok tájékozódni.. :D

(#39870) Ramses07 válasza Prison85 (#39829) üzenetére


Ramses07
Modder

A famas nagyon jó csúzli, de sajna nekem nincs meg, de már próbáltam!

Life is short, ride hard!

(#39871) execute93 válasza HollyBoni (#39869) üzenetére


execute93
őstag

Én 34-et és a metrót már ismerem :P

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#39872) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Ez a 3D spotting mekkora egy csít,érted baszki hatlmas füst felhő mögött állok fixen nem latnak hogy ott vagyok csak a hulye gyerek izombol spammeli a Q-t és egyszer csak bespotol és mar is mindenki lát mert ez oly valosághu,faxé nem lehet csak a minimapon megjelenni?!?!?!?!?! Ennyi erővel a fejem fölé irhatná hogy IDE LÖJJETEK! De most komolyan?!

(#39873) stoon


stoon
őstag

nekem a helikopterek nem mennek meg a repülők! ezért inkább csak "lövöldözöm"! :C :C

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#39874) HollyBoni válasza Dantenero72 (#39872) üzenetére


HollyBoni
veterán

Jó az! :K

(#39875) Ramses07 válasza HollyBoni (#39874) üzenetére


Ramses07
Modder

Szerintem is :DDD

Life is short, ride hard!

(#39876) kely1988 válasza Dantenero72 (#39872) üzenetére


kely1988
aktív tag

Akkor a te játékmódod a hardcore... :K

Livin' in the UK :)

(#39877) Gyula84


Gyula84
veterán

ez a gyerek csalt habár most abba hagyhatta, mert vissza írta rendes nevét meg vissza rakta az avatarját meg vissza akart jelölni barátnak.... ezt láttam üzifalján

zz910323 commented on the blog PunkBuster Bans Issues [UPDATE]
"Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'zz910323' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN I contacted EA, PB, GGC several times but nothing. GGC wrote: clear it with EvenBalance, EA: can't do anything, PB: "you are surely cheater, you need new cd-key" -.- THANK YOU! I'm not cheater, only some stupid kids reported me when I kicked they out of my server. They repeatedly violated the server rules. I thrown out more than $65 unnecessarily.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39878) Dantenero72 válasza kely1988 (#39876) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

ÁÁ azé az 1golyó 1halál nem jó,mert akkor cask nyomoma gombot azt aki belefut meghal,szerintem van olyan beallitas hogy csak map spotolas,mint aszhem BC2ben,nah olyan kéne :)

(#39879) #21346560 válasza execute93 (#39871) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én 253-at (OMG) és a metrón még mindig eltévedek :DDD

(#39880) HollyBoni válasza Dantenero72 (#39878) üzenetére


HollyBoni
veterán

Spotolj te is. Jó dolog,szvsz ez nem szimulátornak készült.

(#39881) Dantenero72 válasza HollyBoni (#39880) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Én is agyon spammelem a Q-t amint latok vagy mig rálövök nyomom mellé a Q-t,csak amikor egy sötét sarokba elbujt csavot ugy szedek ki hogy csak a spot jelet latom akkor nagyon vagány skillednek érzem magam=inkabb ráse lönék mert ez igy unfair picit,igaz ők is ugyanezt eltudjak jatszani velünk,csak számomra olyan free kill vagy nemtom...

(#39882) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mennyit ramot eszik nálatok a játék? Főleg azok válaszát várom akiknek több mint 4GB ramjuk van. :R

(#39883) RichieTri válasza H.Ezredes (#39820) üzenetére


RichieTri
senior tag

:)benéztem

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#39884) Laraxior


Laraxior
titán

100kill kereken, első élmény :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39885) Def26 válasza Laraxior (#39884) üzenetére


Def26
félisten

Az igen. Mi a fenét csináltál? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39886) petymeg


petymeg
addikt

heló!
az ajánlott konfigban nincs benne h milyen processzor jó hozzá.
q9300 elég?
és egy 5770 vapor x milyen látványt ad 1680x1050 felbontásban?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#39887) HollyBoni válasza petymeg (#39886) üzenetére


HollyBoni
veterán

5770-el 1680x1050-ben low talán medium-on tudnád futtatni.

(#39888) Xaels válasza madgie (#39858) üzenetére


Xaels
félisten

Ez pont így van. Ezért is kell spotolni, mert könnyebben követed nyomon a tankot, persze nem mindig sikerül de szerintem sikerélmény tekintetében az egyik legjobb érzés C4-el likvidálni a lánctalpasokat.

Tegnap Sharqi-n kezdtem CQA-n vedőként egy T90 és egy LAV kiiktatásával. Sajnos pont nem vettem videót :(

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39889) Laraxior válasza Def26 (#39885) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom... ráadásul olyan szerveren, ahol nincsen semmi explosive. Néha elengedtem 1-1 M320-at de csak óvatosan, nehogy bannoljanak. A többit AEKkel, Famasszal toltam. Többnyire a lépcsőfeljáró és a mozgólépcső közötti sarokban voltunk, innen két oldalra is lehet lőni :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39890) Laraxior


Laraxior
titán

Arra tud nekem valaki választ adni, hogyha sniperrel lövök távolra akkor ugyebár magasabbra kell célozni, mert esése van a golyónak, gravitáció blabla...
Ez miért nem igaz mondjuk a scope-os LMG-re, szintén scope-os assault riflekre? :U ;]
Nevezzük bugnak :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39891) Norb3rto válasza Laraxior (#39889) üzenetére


Norb3rto
senior tag

1-1 :DDD :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39892) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Elmegy a jó qrta anyjába a játék & a fejlesztők is.
Gyakorlatilag nem tudok befejezni egy kört, mert vagy PB hibával, vagy sima kicked from game,vagy BF3.exe leállt (ez eléggé megszaporodott mostanában) hibával kidob.
Megyek inkább Starcraft2-zök, az legalább meg van csinálva normálisan.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#39893) Laraxior válasza mcwolf79 (#39892) üzenetére


Laraxior
titán

csak köményen... tessék jó' mögmondani nékik... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39894) - = Zk = - válasza HollyBoni (#39882) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megeszi a 4et, plusz a lapozófájlból is eszik. ami 8GB.

(#39886) petymeg
1680/medium

(#39884) Laraxior
51perc? na igen. érthető ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39895) mcwolf79 válasza Laraxior (#39893) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem kő gúnyolódni: Ez tényleg irritáló,hogy nem bírják kijavítani ezt a sz@rt,amivel gyakorlatilag majd 2 hónapja kínlódnak a gamer-ek :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#39896) HollyBoni válasza - = Zk = - (#39894) üzenetére


HollyBoni
veterán

:Y

Nekem max 3,5-öt eszik meg,azért mert a többit lefoglalja a windows?

(#39897) - = Zk = - válasza mcwolf79 (#39895) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az ugye véletlenül sem lehet, hogy nálad van a hiba?:U...
nálam is volt ilyen időszak. megbuheráltam a routert, és jó lett. (kop-kop).

#39896) HollyBoni
jó neked. a hiba tuti az én gépemben van... :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39898) Laraxior válasza HollyBoni (#39896) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor én mit mondjak az 5.1GB-ommal? :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39899) HollyBoni válasza - = Zk = - (#39897) üzenetére


HollyBoni
veterán

Neem úgy értettem! Nem lehet nekem csak azért eszik 3,5gb-ot mert mondjuk a többi 500megát lefoglalja a windows,és csak 3,5giga szabad?

(#39900) FaTHI


FaTHI
őstag

Olvastam egy helyen hogyan lehet "megszüntetni" a BF3.exe hibát!!!!

Remélem beválik, nekem eddig jól mükszik (2 napja), pedig volt hogy 15-percenként leállt anno a BF3

Tessék Megnézni, én BF3-ra módositottam a regeditben.....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.