Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39201) Cybertrone válasza LiPi006 (#39200) üzenetére


Cybertrone
veterán

Még nem... Csak kedvenc :D

- = Zk = -:
Majd Lipi rákeres, az tán megy neki ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39202) - = Zk = - válasza Cybertrone (#39199) üzenetére


- = Zk = -
félisten

erre ott a megoldás. vagyis itt a topikban. keress rá: NO POCKET FLOW PROBLEM!
kiadja az én hsz-emet, amiben részletesen leírtam, mit köll csinálni :K

#39198) LiPi006
lehet neked kéne, nem Cybernek...?!... keress rá, ahogy fent mondottam :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39203) Erdei88 válasza gergo0328 (#39191) üzenetére


Erdei88
veterán

De akik publikon játszanak, szeretnének baserape nélkül játszani. Elvész így a játékélmény.

Waron persze, hogy rapelnek ahol jet és heli van erre épít minden csapat. Nekünk is meglepő volt amikor hülyére lőttéka bázisunkat, ugyanúgy ahogy 1-1 ponton kempelnek és úgy védik.

(#39204) LiPi006


LiPi006
tag

hülye vagy országos cimborám a google! :K

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39205) - = Zk = - válasza LiPi006 (#39204) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de itt most ebben a topikban kell keresni, nem a gugliban :DDD

(#39206) Cybertrone
BINGOO! :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39206) Cybertrone válasza LiPi006 (#39204) üzenetére


Cybertrone
veterán

[link] Ő szerintem erre gondolt! ;) Holnap TS-en tartok már neked egy kis gyorstalpalót a PH rendszerről :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39207) LiPi006 válasza - = Zk = - (#39205) üzenetére


LiPi006
tag

tisztelettel jelentem így történt csak az így nem illet volna ide...

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39208) - = Zk = - válasza LiPi006 (#39207) üzenetére


- = Zk = -
félisten

próbáld ki amit Cyber linkelt... :K ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39209) kely1988 válasza Erdei88 (#39203) üzenetére


kely1988
aktív tag

Pontosan, publicra ne azért menjen valaki, hogy a base rape-et gyakorolja... oda játszani menni az emberek, szórakozni, nem azért hogy komoly téttel bíró meccseket játszanak...

Livin' in the UK :)

(#39210) LiPi006 válasza - = Zk = - (#39208) üzenetére


LiPi006
tag

hát nekem elve be volt kapcsolva...

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39211) Cybertrone válasza kely1988 (#39209) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hiába magyarázzátok neki... fanatik az ember... Ugyan akkor ő lenne a legjobban kiakadva ha ugyan ezt csinálná vele az ember... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39212) - = Zk = - válasza LiPi006 (#39210) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én is azt hittem, aztán meglepődtem....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39213) pohár


pohár
félisten

hát ma se tudtam játszani, 1x a PB dobott ki (kb sose volt ilyen még), 43469x meg "Could not join to server" meg apámfasza :W
kb egy órája kezdtem el próbálgatni, de nem akart összejönni..

Oric... én inkább megvárom a Real meccs végét, aztán elkezdek valami filmet nézni :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39214) oriic válasza pohár (#39213) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na nálam gondolhatod milyen xar volt amikor war előtt kezdte ezt játszani. Ment helyettem inkább más.

Live-Die-Respawn

(#39215) Ventur@


Ventur@
senior tag

PB engem is vágott ki, ma minden PB ON szerverről. Lefrissítettem, kipróbáltam egy olyan szerveren, ahonnan levágott és egyből jó lett, nem dobott ki semmilyen üzenettel :) .

PB verzióm:

Clien version: v2.287 | A1836
Server version: v1.839 | A1836 | C2.287

Más:

Új AMD drivert valaki próbálta már? Van valami jótékony hatással a játékra :) ?

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#39216) Xaels válasza Ventur@ (#39215) üzenetére


Xaels
félisten

12.1 Semmit nem jelent az előzőhöz képest BF3-ban. Az új BETA drivert még nem próbáltam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39217) gergo0328 válasza Erdei88 (#39203) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát most nem azért de amikor ma felmentem cBc.re pont a fél PoH csapat rapelt minket metron lent... a másik fele persze szívott velünk :D

(#39218) Ventur@ válasza Xaels (#39216) üzenetére


Ventur@
senior tag

Köszönöm az infót :R . Akkor marad a jelenlegi fent :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#39219) Erdei88 válasza gergo0328 (#39217) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem tudom miről beszélsz :D

(#39220) gergo0328 válasza Erdei88 (#39219) üzenetére


gergo0328
senior tag

Mindjárt gondoltam :DDD :P

(#39221) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
A tanácsotokat, segítségeteket szeretném kérni. Én világ életemben cs 1.6-oztam, kis Source és A.V.A ( ha valaki ismeri, nagyon ajánlom :) ) mellett. Most szeretnék valami modernebbet kipróbálni és felkeltette a figyelmemet ez a nagy COD:MW3 és Battlefield3 láz.
Tudom, hogy ez egy Battlefield 3 topik, de mégis biztos vannak itt olyanok akik mind2 mostani slágerjátékot ismerik, sőt esetleg a Counter-Strike-ot is.
A kérdésre térve: Melyik játékot ajánljátok egy volt cs-játékos számára és miért? Melyikben tudnám jobban kihasználni a jó pár éves cs-hátteremet? Van egyáltalán értelme bármelyiket is elkezdenem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#39222) H.Ezredes válasza Lmh (#39221) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Én nagyon sokat CS-ztem. Nekem a BF3 jobban bejön mint a COD... Ezt neked kell eldöntened igazából

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39223) pohár válasza Lmh (#39221) üzenetére


pohár
félisten

a CS erősen csapatjáték, ahogy a BF3 (vagy bármelyik Battlefield), én is CS-ről jöttem át, szóval merem ajánlani, ha normális csapatot fogsz ki (vagy magyarokkal, TS-sel játszol) nagyon jókat fogsz játszani, és itt legalább nem ordítoznak meg énekelnek a kis takony 11 évesek a mikrofonba mint az 1.6-ban :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39224) BandiHUN válasza Lmh (#39221) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nehéz eset...a BF3 csapatgém főleg,járművekkel,nagy pályákkal,durvább gépigénnyel...de aránylag csalómentes.Ha nem gond,hogy nem a kill a legfontosabb dolog,ha nem idegenkedsz egy fps-ben új dolgokat felfedezni,akkor jó döntés,jó játék,ha bírja a géped...
A mw3 instant akció,játékmenetben buta,mint a faék,pici pálya,reflexigény...DE az viszont mindenféle killekért kapható marhasággal van tele(rakéta,szőnyegbombázás,ilyenek),teli egy halom perkkel,amivel irreális dolgokat csinálhatsz(végtelen futás,hangtalan járás,extragyors tárazás),és teljesen teli van csalóval.És fejlődni csak random emberekből és a játékmódon belül random mapos "lobbykban" lehet,a szervereken nem.
Én alapvetően így neked nem javaslom egyiket sem...ha mindenáron újat akarsz,valamelyik korábbi cod,olcsó bf:bc2 talán jobb lenne,hogy ne kerüljön annyiba az esetleges "csalódás"...
De jó ideje már nincs régimódi fps,talán a cod 2 volt még valamennyire hasonló.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#39225) Malachi válasza Lmh (#39221) üzenetére


Malachi
addikt

egy olyantól, aki CS-t csak mások monitorján látott, meg néhány versenyen - elsőre azt mondanám, hogy az MW3 a te játékod. gyors, pörgős, csak infantry, ha megtanulod a zsebkendőnyi pályákat, utána vakon tudod, mikor, hol bukkan majd fel az ellen. ugye csapatjátékra gondolom nem számítasz, free for all, meg esetleg TDM a lényeg. gyors vagy, jók a reflexeid, akkor nyert ügyed van egyedül is. minden COD-ot nyomtam multiban az MW3 kivételével, de az igazából egy MW2 új pályákkal.

a BF3-mat azóta szerintem jobban megszerettem, mióta játszom. taktikusabb, ezerszer nehezebb sokáig életben maradni mert minden pillanatban bárhonnan jöhet az áldás. nagyon nem mindegy, milyen szettel indulsz, nem mindegy milyen perkeket állítasz be. minden kaszt más játékstílus. plusz a járművek, szintén eltart egy ideig mindegyiket profin vinni. de a jutalom is sokkal nagyobb. szóval nagyobb élmény és élvezetesebb. gyakorlatban ez annyit jelent, hogy SOKKAL tartósabb a BF3 multi mert változatosabb. már most tudom, hogy tutibiztos addig nyomom majd, amíg ki nem jön az új. remélem legkorábban 2 év múlva. :D

nem tudom, segítettem-e.

(#39226) Szajo válasza LiPi006 (#39196) üzenetére


Szajo
őstag

Bezzeg kickelni tud a rohadék PB de a hackereket nem iktatja ki a mocsok...

[ Szerkesztve ]

(#39227) Lmh


Lmh
őstag

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget, egyik írás jobb volt mint a másik :K Még Malachi is, aki COD-ot ajánlotta, ő is csak megerősített, hogy nem a COD az én játékom hanem inkább a B3-at kéne kipróbálnom.Malachi, pont leírtad, hogy milyen NEM a CS xD
Most kicsit csúnyát fogok írni, de ne szisszenjetek fel. Alig várom, hogy kipróbáljam a B3-at, kár, hogy a COD-ot töltöttem le először, totál feleslegesen :S Ha most letöltöm a B3-mat, azt ki tudom próbálni single playerben rendesen? Vannak botok vagy valami?:P Tudom nincs warez, de azt hiszem most egyértelmű, hogy nálam a netes pvp a lényeg, ahhoz meg úgyis megveszem a játékot ha bejön, viszont kipróbálás nélkül 0% esélye van hogy vakon megvegyem, ugyanis senkit nem ismerek akinél ki tudnám próbálni.
Ahogy elnézem, nem kicsit durvább a gépigénye mint a cod-nak :S
Azt hiszem van létjogosultsága, hogy megkérdezzem, elmegy-e a gépemen normálisan. Grafika annyira nem érdekel, csak ne akadozzon, teljes legyen a játékmenet( cs sem egy gyönyörűség )

intel core 2 duo E8500 3.16 GHz
XFX 9600GT Alpha dog edition 512MB GDDR3 740MHz
3*1 giga 800-as RAM

game-debate-en megnéztem, de ahhoz képest, hogy sokkal durvább igényt ír, ugyanazok jöttek ki, mint a COD:MW3-nál.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#39228) pohár válasza Lmh (#39227) üzenetére


pohár
félisten

a procin érezni fogod a dolgot... botok nincsenek, ez nem CS :D
max ki tudod próbálni a single-t (fegyverek, irányítás), aztán megveszed, vagy egy ismerősödnél kipróbálod, jobb alternatívát nem tudok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39229) Lmh válasza pohár (#39228) üzenetére


Lmh
őstag

hmm, azt hittem a vga nagyobb probléma lesz. Lényeg, hogy akkor van valami single player mod, csak hogy a grafikát megnézzem, meg a játékmenetet, irányítást... ahogy mondod.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#39230) ingalls válasza Lmh (#39227) üzenetére


ingalls
senior tag

Sajnos a VGA-d a szűk keresztmetszet, ha a procit feltolod 3,5-3,6 környékére és nem lépsz ki játék közben win-be, nem lesz különösebb bajod. A 9600 GT sajnos kevés lesz, főleg a multin érzed majd, mert nem ad majd többet átlagban 30 képnél:(. Próbát megér letöltéssel, nagyon fog tetszeni CS után. Ha ráérzel, Te is beszállsz a gépfejlesztési hisztériába, mint itt sokan.

(Játékmenetet nem annyira fogod érezni a single végigjátszásától, sokkal inkább a grafika és az FPS-ek miatt érdemes. Csak szólok, hogy nehogy az egyjátékos alapján ítélj!)

[ Szerkesztve ]

(#39231) Malachi válasza Lmh (#39227) üzenetére


Malachi
addikt

:D
hát, én olyannak láttam, de azt azért tudom, hogy főleg csapatjáték. csak a pályák talán inkább MW méretűek, mint BF. de azért jó, hogy levetted a lényeget. :R

ja, meg BF-ben is csak akkor lesz csapatmunka, ha 2-3 haverral mész fel, egyébként 10-ből jó ha két, három normális kört tudsz játszani, amikor nem egyedül kell kommandóznod. én mindig egyedül vagyok, csak néha jön össze olyan banda, akik tudják, mit kell játszani. PTFO és nem lesz gond. :D

a géped a single-t elviszi, de a multiban nagyobb pályákon nyüszíteni fog. ja, ha wint használsz, játék előtt vedd le az aero felületet, az 512 video ram sajnos karcsúnak tűnik. itt egy single gameplay, ez nem rossz - LINK

[ Szerkesztve ]

(#39232) Lmh válasza ingalls (#39230) üzenetére


Lmh
őstag

30 fps az nagyon kevés. Annyival biztos nem fogok játszani szerintem :S Processzort semmiképp nem terveztem venni :((( . Egy VGA tervben van ha szükség lesz rá, ha jön az a játék ami megérdemli, Ram meg persze bekerülhet bármikor.
Ha új proci nélkül élvezhető lesz akkor van esélye nálam a game-nek, máskülönben kegyetlenül jónak kell lennie, hogy elgondolkozzak egyáltalán a CPU cserén is.

jaj hát Malachi, ennyi szerkesztésre már nem tudok reagálni xD ez a 3. aminél új bekezdés kerül be :D köszi szépen ;)

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#39233) Malachi válasza Lmh (#39232) üzenetére


Malachi
addikt

eszembe jutott ez-az. :) pörget a kávé, höhö.

(#39234) gordonfreemN válasza Lmh (#39232) üzenetére


gordonfreemN
addikt

pedig ha blegondolsz, megveszed az uj kartyat... csapatod vele, de erzed, hogy vannak durva fps esesek. elkezded butitani a grafikat, de rajossz, hogy minnel alacsonyabb a minoseg, annal inkabb a cpu-ra tamaszkodna a program. foleg, mivel fizika is van a programban, nem keves. ordogi kor, melybol nem biztos, hogy olcson ki lehet szallni. persze ez igenyek kerdese is, en igy jartam. inkabb vettem egy gyengebb kartyat, meg csereltem a platformot.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39235) Mrdevil válasza gergo0328 (#39217) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem teljesen egyszerű a dolog, amelyik szerón engedve van a base rape, ott lehet csinálni, amelyiken viszont nem, ott figyelmeztetés, majd bann. Ha valaki felmegy olyan helyre ahol engedve van, akkor ott nem kell csodálkozni, hogy lövik a bázist. Egyébként szerintem egy gusztustalan dolog, hogy kupán is engedik, de ez van, ehhez kell alkalmazkodni. Amelyik csapat a legnagyobb base raper, meg spawn kemper, az nyer. Ehhez kell nekünk is kupán hozzászokni, ja meg az m320-hoz. BC2-ben azért ilyenek nem voltak.
Fura világot élünk, nekem war-on multkor rendesen rossz érzésem volt, mikor helivel a bázisukon lőttük szét a tankokat, meg a felszálló helijüket. Miért kell ilyen szemét játékmodorba belekényszeríteni az embert nem tudom. Némely pályán szinte teljesen nem számít ki,hogy lő, ezért lehet lesz egy két meglepetés, pl Tomekéknak is.

A Metros pálya meg egy külön kategória, ha behúzzuk az enemy első pontját, akkor ott akaratlanul is lövi az ember a rászaladókat, ez mindkét oldalra igaz. Persze, hogy nagyon nehéz kijönni, újra talpra állni. ( én is utálom mindkét szitut egyébként ) De senki nem fog várni, hogy behúzzák az első pontukat.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#39236) LiPi006 válasza ingalls (#39230) üzenetére


LiPi006
tag

hát azért elmondanám hogy nekem egy ilyen XFX9600GT pörgöt a régi gépembe és ment vele!

http://hardverapro.hu/apro/elado_amd_pc_8/friss.html

Lmh:
Ez a komplet gép és full lowon még a játszható kategóriában volt és fps is olyan 20-40 közöt mozgot!
Egyépként én is CSéztem és ez a masina 1.6ra pakoltam össze de hála isten visz még mást is!
De gép fejlesztés mindenkit utolér és te is ha elfogod kezdeni nyomni a BF3at nem lesz ellég ez az fps mennyiség... mert ugye a CSések hozzá szoktak 100körüli fps hez:)

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39237) ProEvoFan válasza gergo0328 (#39191) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értem.De ez így ebben a formában akkor is gusztustalan, és erkölcstelen!A war-t az nyeri, aki jobban tud kempelni + baserape-elni...
Ez de gáz!
Téma off.

(#39232) Lmh
"Egy VGA tervben van ha szükség lesz rá, ha jön az a játék ami megérdemli"
Mi érdemli meg ha nem a BF3? ;)

[ Szerkesztve ]

(#39238) Cybertrone válasza Mrdevil (#39235) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ilyen szar szabajozas utan tudod ki menne kupara.. pont nem errol kene szoljon ha nem kolcsonos tiszteletrol es arrol hogy ki a jobb! Dilettandok is mehetnek igy mindenhova ahhoz amit leirtal nem kell sem tudas sem esz sajnos!:(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39239) Mrdevil válasza Cybertrone (#39238) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, ezért mondtam, hogy sok minden más itt mint a BC2-ben. Ott tényleg többet számított a skill. Bár itt is azért nem ilyen egyszerű a dolog, nagyon számít a csapatmunka, de sok csúnya dolog is van. ( túl sok ) Pl a spawn pont figyelés, az egyik alap dolog. :K

Azért a kisebb, nem légi mapokon nehéz beszorítani az enemyt a bázisukra. Hacsak nem ultra low-ok.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#39240) gergo0328 válasza Cybertrone (#39238) üzenetére


gergo0328
senior tag

Te aztán tudos, hogy milyennek kell lennie egy igazi warnak mert te ya hihetetlenül sokat waroztál...érkes módon amikor a B.B-ben votál és waron rapeltünk nem mondtad h mennyünk vissza.

Waron nem a nyer aki nagyobb kemper és raper hanem az aki ügyesebb és jobb taktikával rendelkezik, persze jó playerek is kellenek hozzá. A kemp és a rape is egy taktikai elen de nem ér semmit ha a többi elem nincs meg. A hátaó ponton általában kempel 1 ember mert valakinek vigyáznia kell rá. Az hogy a heliket és a jetet lőni kell az meg megint az, mert te se szeretnéd ha lelőnének amikor a atankot azeded helivel ezzel bukva az egész meccset.

Amelyik szerveren én rapeltem az a cBc amin én úgy tudom már bc2 óta nincs szabály szval szabad volt csinálnom.

A ROCK tudja hogy járműves pályán megverhetik őket. De pl tőlük most ment át egy tankos a ROCK-ba mint első számú tankos. Jól tankozik +2-en beállnak mögé lelőhetetlen lesz a tank viszon csak 5 ember marad a 8emberre de mivel olyan baromi skillesek belövk azt a 8 embert 5-en. Az más kérdés mit fognak tenni caspianon kharg islanden és firestormon, de sztem a döntőig lazán eljutnak.

(#39241) Chabe89 válasza Mrdevil (#39235) üzenetére


Chabe89
addikt

Azt azért vegyük hozzá, hogy egy Caspianon meg egy Metrón teljesen más fogalom a répázás. Nekem nem volt sz@r érzésem mikor a múltkor mi tudtunk fölénybe kerülni az előbbin. Lőttem mindent porrá ami csak megjelent, mert velem is ezt csinálták és sajnos ha nem alkalmazkodik az ember akkor hamar odavész. Tegnap a NB ellen még is meg lehetett oldani mert mikort berepültem jött a stringer, javelin, telepített légvédelem és egyszerűen nem engedték, hogy répázás legyen a vége. Jól csinálták, ezt is megtanultuk ez van.
Publikon azért ahol nagy CQ még mobil légvédelem is van ott még könnyebb ezt megakadályozni. Metrorol ne is beszéljünk, mert ha ott beszorítanak akkor ott már a csapattal is gond van. Vagy unbalanced vagy mindenki egyből vált csipára és úgy az életbe nem törnek ki. Nem lehetetlen onan se felállni egy publikon, volt már rá példa. 1 waron azért más a helyzet ez ne felejtsük.

(#39242) Mrdevil válasza Chabe89 (#39241) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na az tényleg nagyon jó kis meccs volt tegnap este Caspianon, és jól beszivattak minket, azt mondták IRC-n, hogy LOW-ok. Aha, volt olyan jetesük, hogy ihaj. Meg az elért eredményeik sem rosszak ugyebár, viszont pontok alapján asszem nyertünk. Teljesen méltó ellenfelek voltak, sőt. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#39243) Muerte


Muerte
addikt

Szerintetek fognak vmit érdemben javítani ezeken az állandó TIME OUT,meg EA ONLINE 1 hibákon?mert nagyon unom már BC2 is így szarakodott vagy ott nem voltak ilyen ledobálások,meg összeomlások?

[ Szerkesztve ]

(#39244) mcwolf79 válasza Muerte (#39243) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem meg mostanában a BF3.exe leállt hiba szaporodott meg jelentősen,ha épp nem a PB dobott ki no packet flow hibával.
Tegnap kb. 15 meccsből ha 1-ben bent tudtam maradni,az már jó volt.
Nem tudom,más aki tapasztalta ezt a PB hibát érzékelte-e,de mintha szerveroldali is lenne a gond. Valahonnan 5-ször kidob,mire bent tudok maradni, valahol meg elsőre bent maradok. És ugyanazoknál a szervereknél.
Remélem a februári megapatch kijavítja ezt a sz@rakodást, mert már néha nagyon uncsi, hogy 15 perc eltelik ,mire játszani tudok. És nem azért ,mert ninc szsbad hely a favorit szervereken,hanem mert kidobál mindenféle/fajta hibaüzenettel :((

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#39245) Lmh válasza ProEvoFan (#39237) üzenetére


Lmh
őstag

Hát ahogy itt mindenfelé beleolvasgatok a fórumba, vannak kétségeim....

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#39246) Dantenero72 válasza Cybertrone (#39199) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

No Packet Flow - Azaz nincs adatáramlás vagy vmi hasonlo,gondolom az a baj hogy nem küld a géped adatokat(megnyomod az egeret azt elmegy a szerverig ,aztan a jatekban akitvalja az egérre beallitott cuccost). Ez vagy tűzfal vagy vmi portot kéne engedélyeznetek. CSAK TIPP NEM KELL LEHARAPNI A FEJEM HA BUTASÁGOT ÍRTAM! Köszönöm :)

(#39247) F e Z o válasza Lmh (#39245) üzenetére


F e Z o
veterán

Nekem pl az az egyik dolog, ami nem annyira tetszett, hogy kell 3 rpg mondjuk egy tankba, s utána a mókár még ki tud belőle kászálódni. A másik a pisztolyok gyengesége, egy pa-tól is seggreül az ember az életben, ha eltalálják, nemhogy egy m9-estől. Kicsit ez lehetett volna életszerűbb. Az apróbb hibáktól eltekintve, mérföldekkel jobb, mint a cod, mind grafikában, mind játékmenetben.

H2O über alles!

(#39248) Sabre válasza Lmh (#39221) üzenetére


Sabre
őstag

Én 2000 óta cséztem ( utóbbi években cs:s ) és novemberben váltottam a bf3-ra.
Az eleje nagyon nehéz, mert egy teljesen intenzív, összetettebb környezet van mint a csében, sok idő megszokni - ellenben az összetettség miatt sokkal élvezetesebb egyelőre :R

(#39249) dilipok válasza F e Z o (#39247) üzenetére


dilipok
veterán

en ertem, hogy valosaghubb megvalositasra vagysz, de ha ez igy lenne, csak egy nagyon szuk reteg jatszana a jatekkal. Marpedig itt ugye uzletrol is van szo.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39250) kely1988 válasza Lmh (#39245) üzenetére


kely1988
aktív tag

Én azt mondom, warezold le a single-t és próbáld ki, ha tetszik vegyél hozzá itt az aprón egy kulcsot amit csak be kell írni origin-be és már töltheted is lefelé! Én 4k-ért vettem meg a játékot, annyit bőven megér minden hibája ellenére is! (az más kérdés hogy megvettem hozzá a kieget is boltból 4k-ért... :W )

Livin' in the UK :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.