Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38201) Dantenero72 válasza RichieTri (#38199) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Most én is rákattantam erre az M4A1-re,mondjuk mindig is COLTos voltam,CSS-t is mindig azzal nyomtam,nagyon jó kis fegyó :) [link] Nem a legjobb az acc vele,mondjuk csak foregrip meg heavy barrellel nyomom mert az alap ironsightja tökéletes szerintem.

(#38202) BandiHUN válasza --Lorant-- (#38195) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem is volt ilyesmi,próbáld azt,hogy a játék könyvtárában levő Install mappából a directx-et felrakod,nekem megjavult.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#38203) ObamaHD


ObamaHD
csendes tag

Hello. Volna 1 kérdésem. A gém állandóan crashel azzal, hogy "Battlefield 3 has stopped working", vagy csatlakozok gémhez és háttérben fut a hang, de kép nincs. Minden uj driver fent van, probáltam azt a "TM"-es dolgot is de az se ment, még regedit-be is. A segítségeket előre is köszönöm.

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#38204) RichieTri válasza DjDanee87 (#38200) üzenetére


RichieTri
senior tag

az only burst miatt alapból felejtős mint az an vagy a kh

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#38205) Laraxior válasza RichieTri (#38204) üzenetére


Laraxior
titán

AN-94 az nem only burst.,...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38206) X Factor válasza BandiHUN (#38161) üzenetére


X Factor
addikt

Egyetértek a második résszel bc2-ben inkább a rusht preferáltam, csak néha mentem conquestet, itt meg pont fordítva.

Make things work

(#38207) RichieTri válasza Laraxior (#38205) üzenetére


RichieTri
senior tag

ANégyet :) akartam írni ...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#38208) madgie válasza BandiHUN (#38188) üzenetére


madgie
titán

No igen, az MG36 + Claymore brutális kombó, főleg szűk folyosószakaszokon, épületeken belül. Mondjuk az MG36 kültéren is baba, nagyon jól lehet vele darálni, pötyögtetni, feküdni, minden :) Mióta megvan rá a holo, mást rá se raktam.

(#38209) BandiHUN válasza X Factor (#38206) üzenetére


BandiHUN
veterán

Engem ez azért zavar,hogy ilyen,mert szerintem egy fikarcnyit sem lett jobb a cq a bc2 ta,viszont a rush sz...abb,így eszi-nem eszi....Viszont a tdm egész jó.A sqad rush meg marhaság,sqad dm nem rossz,de rövid és 1 győztes csak...általában szakaszosan tölti a squadokat,szóval "remek",amikor 3db 3fős sqad van 1 négyes übercsapattal szemben...és a legtöbben ki is lépnek,mert összeredmény számít,már 3emberrel irtó gáz nyerni.

Claymore azért genyó,mert pl.tdm-ben nagyon kiszámítható a mozgás,a leggonoszabb helyekre lehet tenni,kedvenc benézős helyekre.Leggonoszabb letenni egyet a szobába,egyet az ajtóba,mert 2emberből a második már nem számít veszélyre :DD
Osonós,de lényegtelenebb útvonalakon is jól jön,fő útvonalakra nem teszem,mert úgyis mindenki kerülni próbál :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#38210) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat!!! :R

Majd szépen sorjában, ki próbálok mindent ha nem javulna a helyzet!

....

(#38211) KaYaK


KaYaK
tag

Sziasztok!

Az első pálya után a töltés alatt kidob a windowsba... (win 7 64bit)
Gép az adataimnál... Valami ötlet?

élni és élni hagyni...

(#38212) pohár válasza KaYaK (#38211) üzenetére


pohár
félisten

drivereket frissítetted? pb frissítve van?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38213) - = Zk = - válasza H.Ezredes (#38193) üzenetére


- = Zk = -
félisten

45-60 ról 23-25/7-re...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38214) dilipok válasza ObamaHD (#38203) üzenetére


dilipok
veterán

mi az a "TM"-es dolog? :F

Szerk: jaaa, megneztem. Nekem nem volt ilyen bajom :F Milyen geped van?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#38215) HollyBoni válasza - = Zk = - (#38213) üzenetére


HollyBoni
veterán

BC2-ben nekem is dettó ez volt.. :(

(#38216) - = Zk = - válasza HollyBoni (#38215) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mi volt a megoldás?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38217) H.Ezredes válasza - = Zk = - (#38213) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az érdekes:S:D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38218) HollyBoni válasza - = Zk = - (#38216) üzenetére


HollyBoni
veterán

Semmi! :DDD Amúgy is utálom a Recon kasztot,G3-al maxoltam ki.

(#38219) bul07


bul07
nagyúr

Jó lenne ha kezdenének már valamit a hibákkal , egyre jobban bosszantanak
Az hogy kocsi tetejéről leugrok és meghalok, vagy hogy hiába érek fedezékbe de megölnek , vagy csak a szerverek stabilitása, és lehetne sorolni
Most is 1000tiketes szerver, volt még hátra kilencven ere kép befagy szerver kirak(lent kép) , de nem csak engem hanem mindenkit és ilyen volt délután is meg tegnap is meg szinte minden nap különböző szervereken
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38220) harry3


harry3
őstag

Másnak is szaggat a játék? Akár mit csinálok közel azonos időközönként előjön és kb. 30mp-ig tart és utána minden jó. Eddig semmi baja nem volt, 1-1,5 hónapja van. Akármit állítok előjön, nem lehet normálisan játszani.
Ha van valakinek ötlete, kipróbálnám, ha még nem próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#38221) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

WTF? :DDD

Live-Die-Respawn

(#38222) SVLaller válasza oriic (#38221) üzenetére


SVLaller
senior tag

parkolni tudni kell, rükverc meg nincs benne :DDD

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#38223) Malachi válasza oriic (#38221) üzenetére


Malachi
addikt

ez a vihogás, jó ég ;]

(#38224) Paul119 válasza oriic (#38221) üzenetére


Paul119
addikt

aranyos hangja van a csajnak :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38225) oriic válasza Paul119 (#38224) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én inkább nem mondok semmit, még a végén kiderül hogy fiú. :DDD

Live-Die-Respawn

(#38226) H.Ezredes válasza oriic (#38221) üzenetére


H.Ezredes
őstag

OMG.... :DDD Ez nagyon beteg :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38227) Zoli1222


Zoli1222
őstag

A srác az előbb métro-n mindenkivel közölte, h leszarja, ha reportolják. 15$-ért vesz másik accountot. Arra a kérdésre, h miért csal, nem tudott mondani semmit. Kb ennyi értelme van a stat nullázásnak. A hülye gyerek azzal szórakozott, h amikor az ellenfél beszorult a kezdőre, akkor csapatot váltott. Amikor kidobott a szerver, mert nem spawnoltam be, kb 350/7-nél tartott.

Közben vége lett a körnek. -->[link]

[ Szerkesztve ]

(#38228) - = Zk = - válasza HollyBoni (#38218) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem a kedvencem. igaz, nem a FŐ, de majd az lesz :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38229) H.Ezredes válasza Zoli1222 (#38227) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nem baj... Azért csak nyomjuk a report-ot :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38230) Zoli1222 válasza H.Ezredes (#38229) üzenetére


Zoli1222
őstag

Megtörtént. Mondták neki, h előbb-utóbb ip ban lesz ea részről, de azt is leszarja, mert vpn-en keresztül nyomja, vagy mi. Azzal meg elvileg nem látják. Vagy igen? :F

(#38231) pohár válasza Zoli1222 (#38230) üzenetére


pohár
félisten

az origin accját kéne letiltani a picsába :))
bár akkor regisztrál újat...

amúgy én mostanában az ilyen csalóknak azt mondom hogy legyen ez a legnagyobb örömük az életben, mellé meg egy jó kis végbélrák :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38232) Stunts666 válasza Zoli1222 (#38173) üzenetére


Stunts666
őstag

(#38233) Zoli1222 válasza Stunts666 (#38232) üzenetére


Zoli1222
őstag

Photoshop! :P :D
Tévedni emberi dolog.

(#38234) BandiHUN válasza Zoli1222 (#38233) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D Ebbe az uccsó körbe bele se kellett volna kezdeni ma....az előtte való még jó volt,igaz a szeró már 9 után se volt tele,én még alig utottam fel,pedig nem volt csaló vagy csúnya rape.
Ma egész jó körök voltak,kísérletezgettem,nem a szokásos űrshoti+lőszer :DDD
Rá is jöttem,hogy amíg a DAO-12 shoti újratáraz,kimegyek slagolni,a 870MCS meg mintha nagyapám sörétesét látnám,durva,de papás tempó,M1014 már jobban ment,lőttem pár csúnyát a lépcsőről lefelé :DD DE az is lassú.Az M26 MASS meg cuki cucc,de irtóra elszomorodtam,hogy csak kiegészítő fegyó,mint az M320,igaz lehet mellé vinni normálist,de semmi unlock,lassú,a tár kicsi,és így ezen javítani se lehet....nemigen lesz master medál egyhamar,olyan tatás.Bár Mukorkát vagy 3x arcon durrantottam vele :DDD Arra jó,ha a main fegyó kifogy,vagy fix 1 ellen van pl.épületben,mert ütőset lenyom...de kár,hogy csak medik kaszt a többi shotival ellentétben .(

MG36 tényleg elég jó,1x beadta jól a drága,kicsináltam 7 embert egymás után 1 tárból a lépcsőnél :DDD bár nem folyamatos lövéssel.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#38235) Zoli1222 válasza BandiHUN (#38234) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát nagyon nem. :N Nem sokáig görcsöltem utána én se. Semmi sem adta. :B

(#38236) BandiHUN válasza Zoli1222 (#38235) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én bepipultam,hogy lefeküdt mindenki+ajtó széle,próbáltam mgindulni,mert meglepték a bal lépcsőt,de nem érdekelte a kutyát sem,aztán be is nyomultak,ennyi.Fel nem élesztett a kutya se,pedig ott álltak mellettem,hát én nem fekszem a földre a többi közé...pedig 6000pont kellett volna a kövi szintig csak,de lesz...om,megvár az még,van még vagy 100 úgyis :D
Előzőben tetszett a dupla headshot :) még nem sikerült sosem duplát összehozni,de mire csináltam volna screenshotot,le is tolták a t-ugs assist kiírásai....

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#38237) Zoli1222 válasza BandiHUN (#38236) üzenetére


Zoli1222
őstag

Az tuti, h hamarabb fogom megunni, mint megcsináljam az arany vagy platinasast. Esetleg beújítok 1 csalásra. :DDD

(#38238) BandiHUN válasza Zoli1222 (#38237) üzenetére


BandiHUN
veterán

Engem nem izgat a szint annyira...az elején örültem,hogy túllettem a "noob" sárga szalag emblémákon legalább,aztán jó volt végre sas...de jobban érdekel a kasztokat maxolni,most hülye fegyókkal marháskodni is poén volt,a Mass-sal se sokan szaladgálnak,metrón pláne nem :)De röhögtem is,1 gránát jobbra-balra,lépcsőn fel a porban,aztán fent csak elképedt arcok,azt se tudták,mi van,én meg puff...le se lőttek,ahogy meglátták azt az ócska vackot nálam :DDD Végülis poén lenne tényleg összekaparni a mastery dogtagot arra :D De tuti rámenne vagy 1 hónapom,meg lenne olyan 0.5ös k/d-m :)Bár ma mindennel sikerült pluszos köröket menni,még a DAO-val is,ami tekintve,hogy a rambózáskor nem jön medic éleszteni,egész jó teljesítmény.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#38239) Góliát válasza Zoli1222 (#38227) üzenetére


Góliát
senior tag

Szánalmasak. Az agyi gondolkodásukat az ember fel nem foghatja.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#38240) Stunts666 válasza Zoli1222 (#38233) üzenetére


Stunts666
őstag

:DD

(#38241) pohár


pohár
félisten

kis videó, aki unatkozik, de épp nem játszik :))
végig beszél benne a csávó, eleinte idegesítő volt, de már megszoktam :D
elég jó videókat szokott csinálni, és elég faszán nyomja...

tőle és LvLCaptől várható mindig a napi 1-1 videó, van mit nézni :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38242) Paul119 válasza pohár (#38241) üzenetére


Paul119
addikt

ennyit pofázni hogy tud valaki? :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38243) F e Z o válasza Zoli1222 (#38230) üzenetére


F e Z o
veterán

VPN kapcsolat segítségével más ország szerverén keresztül lépsz fel a netre, más lesz az ip címed is, így az ip bannal nem érnek el semmit sem az EA-nél.
Én akkor használok VPN kapcsolatot, amikor youtube-n a S*ny egyes videóit nem engedi megnézni.

H2O über alles!

(#38244) madgie válasza BandiHUN (#38234) üzenetére


madgie
titán

Ciki, higy alig van meg shotgun-tapasztalatom (BC2-ben talán azokkal toltam a legtöbbet), de nekem eddig itt is jobban bejön a felhúzós papitempó, mint a usas rohanás. Utóbbival pumpálnod kell tempósan, előbbivel megfontoltabban lőni, mert ha elkúrod, nem lesz lehetőséged még egyszer lőni. Néha bosszant is, hogy késik valamiért a játék: becélzom, megnyomom a bal gombot, de tizedmásodpercek telnek el és én esek össze (közben meg nem lő). Nem tűnik sok időnek, tényleg tizedmásodpercnyi idő lehet, de baromi idegesítő.

(#38245) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ejj vagy 1.5 hónapja nem is játszottam a game-mel , ideje lenne leszednema frissítést már.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#38246) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

"20 kills with Underslung Grenade Launcher" <- ezt pontosan hogyan kell kivitelezni? Melyik gránátvetővel?

Under construction!!!

(#38247) pityaa23 válasza superTibcsi (#38246) üzenetére


pityaa23
senior tag

M320-al. Assault kasztnak van.

(#38248) Chris78


Chris78
aktív tag

És 1 ujabb kis köcsög: Rais96 :W
Büszkesége :F
Csak lött és mi meg hullotunk 44/0 statnál tartott akor leléptem.
Csak az a baj nem tudom ,hogy kell repoltolni. :F
Kár ,hogy nem tudok neki virust küldeni vagy 1 személyes tali is jó volna :((

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#38249) #21346560 válasza Chris78 (#38248) üzenetére


#21346560
törölt tag

A Find Soldiers alatt - a Share mellett van egy kis háromszögben felkiáltójel. Ott lehet repoltolni.

(#38250) rankesz


rankesz
veterán

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.