Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38301) ProEvoFan válasza BaLee (#38295) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez egy remek hír.
Én egyszer beszéltem velük Live chat-en, ott is segítőkészek voltak.Igaz ott BF3 problémák adódtak, nem acc. lopás.

(#38298) Sabre
heavy barrell erősebbé teszi a fegyvert, de szerintem nem annyira pontos, mint suppression-al, és a térképen jobban látszol heavy barrell-el (kis térkép, piros háromszög)

hoppá, 2x ment el, töröltetem az előzőt

[ Szerkesztve ]

(#38302) eugabesz


eugabesz
őstag

Na,ide sem kell akkor többet írni...sziasztok,majd néha benézek.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#38303) Tomix24


Tomix24
addikt

Sziasztok, a Single Player alatt 30Fps-el megy a gépemen a játék, a Multiplayer jobban mehet, nektek több FPS-t ad, vagy ott még kevesebbet? :D

(#38304) Laraxior válasza Tomix24 (#38303) üzenetére


Laraxior
titán

Többet biztos nem fog.. Főleg a B2K nem :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38305) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Battlereport

uI03ei2sorvOmo0

Nem ő nem csal.... Metro, állt az egyik szobaba es olyanokat szedett le akik 2-3 fallal távolabb voltak. Aztan megallt, kis nyugi es rohant tovabb meghalogatni nehanyszor. (gondolom neha be néha kikapcsolta a cuccot)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#38306) Gyula84 válasza Laraxior (#38304) üzenetére


Gyula84
veterán

pl nekem laptopon bétaban játszhatoan ment a game, de mikor kijött a rendes verzió akkor pl a single katasztrófa volt :U habár gondolom sok minden nem volt aktív akkor :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#38307) Szajo


Szajo
őstag

Hova szokták, vagy hova tudok reportolni cheatert?

(#38308) Gyula84 válasza Szajo (#38307) üzenetére


Gyula84
veterán

battlelogon rámész profiljára, majd jobb felső sarok és ott van egy kis háromszög benne egy felkiáltójel na arra katt és report profile és oda írhatsz, belinkelheted a kör eredményt meg ilyenek :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#38309) Malachi válasza Szajo (#38307) üzenetére


Malachi
addikt

fontos, hogy linkeld a kört, meg rövid leírást írj a csalásról. én eddig három arcot jelentettem, de a köröket nem linkeltem és a fülük botját se mozgatták rá.

(#38310) Martinovits válasza Malachi (#38309) üzenetére


Martinovits
csendes tag

Azért jelenthetek és azzal csinálhatnak valamit, ha valaki Rush módban farmol üres szerveren, amire felmentem és láttam? Mert nem külső program (cheat) és nem is bug feature kihasználás, de számít ez csalásnak?

(#38311) Malachi válasza Martinovits (#38310) üzenetére


Malachi
addikt

hát, az nem csalás. nem szép, de nem csalás. szerintem. (egy assignment miatt én is csináltam, üssetek. :D )

(#38312) BlazR válasza Laraxior (#38304) üzenetére


BlazR
tag

Most nemrég játszottam veled a nitroserv.com-on, elég jó volt a játék, de a miután kiléptél egyre több csaló jött fel. Azután leléptem én is.

[ Szerkesztve ]

E

(#38313) Stunts666 válasza Malachi (#38311) üzenetére


Stunts666
őstag

En is assigment miatt csinaltam. Amilyen frankon elcsesztek a rusht a bc2 utan, meg se probaltam mashogy.

(#38314) SVLaller válasza Martinovits (#38310) üzenetére


SVLaller
senior tag

miért fáj ez neked, miben rontotta el a játékodat?

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#38315) Laraxior válasza BlazR (#38312) üzenetére


Laraxior
titán

Elpattantam kajálni.. még megyek vissza, bár sokat nem tolom sosem egyhuzamba.. 1-2 map aztán pihi. De mostanság sokat fogok ottlenni... Nagyon bejövős. :C
Van pár admin akik kihasználják, hogy M320ra nem reagál az autoadmin.. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38316) strebacom


strebacom
senior tag

A csalók 90%-a sza.házi orosz idióta, nézzétek meg ezt ennek is minden BF játéka megvan,mégis egy rohadt csaló féreg!!!
Csodálatos Dice fan!! Sőt olvastam hogy már olyan cheat létezik amit a PB nem tud detektálni soha,mert beleinjektálja magát egy háttérben futó programba pl: Aida64,és igy nem tünik fel semminek, az agyam elszáll az ilyenektől...
:W :W

(#38317) Alexios válasza strebacom (#38316) üzenetére


Alexios
veterán

Ez nem cheatelt, hanem statpadder, az se szép dolog, de ettől még nem az a kifejezett csaló... Ez inkább csak a gyors fejlődésért csinálják.

(#38318) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Most került ki Facebookra:

"In our largest crackdown yet, this week sees us banning a significant number of cheaters. Because you deserve a fair game."

Kíváncsi vagyok, hogy ez a szignifikáns mennyiség valójában mennyi csalót takarhat :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#38319) BlazR válasza Laraxior (#38315) üzenetére


BlazR
tag

Észrevettem. De hál' istennek a gránátosokat dobálják kifele. Majd visszanézek én is valamikor még. Elég jó szerintem is :R

E

(#38320) RichieTri válasza Sabre (#38255) üzenetére


RichieTri
senior tag

szerintem a foregrip alap...
célzóbol a kobrát preferálom mert egy kicsit vékonyabb a kerete mint az rds-nek.a hangtompító/LS/TL között szoktam válogatni, pályától függően.
de ha túl gyors az M4A1 akkor érdemes még a g36c után a G53-t kipróbálni. kicsit pontosabb.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#38321) H.Ezredes válasza Alexios (#38317) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Mellette még lehet nyomja az AIM/WH-t.... De tény ezen a kép statpadder-ezés folyt.... :S :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38322) kutkut válasza Alexios (#38317) üzenetére


kutkut
addikt

Mi ez a statpadder dolog? :B:D

ludsimon: Tééényleg, mekkora ötlet! :K:C

;]:DDD

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#38323) ludsimon válasza kutkut (#38322) üzenetére


ludsimon
veterán

Az egy nagyon király dolog. :DDD
Csak vicc volt. :)
Megbeszélés alapján hagyja, hogy leszedje a másikat és akkor ez elvileg oda-vissza tolják. :D

Meg van egy olyan is, hogy ha a robot-ba tolsz egy öngyilkosságot akkor belelősz, javítod és kapsz pontot csak szerintem ezek baromi unalmas dolgok.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#38324) ProEvoFan válasza Bazzzs (#38318) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Úgy legyen!
Remélem tesznek ellene valamit.Rengeteg csalóval találkoztam már, egyre többen vannak.

(#38325) strebacom


strebacom
senior tag

Játszottam az egyik szerón, lelöttem az egyik csákót, kiirta a chat hogy"you killed admin!"
Késöbb megint lelöttem valakit, de azt már nemtom kit, mert EZT dobta a battlelog!!
Most mi van,bannoltak mert lelöttem az admint...Hát van ilyen??
:Y :F :B

[ Szerkesztve ]

(#38326) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Mikor zöld valakinek a neve az mit jelent?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#38327) Neró válasza DonThomasino (#38326) üzenetére


Neró
őstag

Hol zöld? Mi van? :Y

| www.diablohungary.hu

(#38328) Xaels válasza DonThomasino (#38326) üzenetére


Xaels
félisten

A zöld színt a Squad-on belül használják...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38329) BlazR válasza strebacom (#38325) üzenetére


BlazR
tag

:DD Engem is bannoltak már ilyen miatt, de semmi gond majd visszamehetsz :))

E

(#38330) BlazR válasza DonThomasino (#38326) üzenetére


BlazR
tag

Ha Squad-ban vagy benne akkor a társaid neve zöld. Kapod a squad-dal az esetleges extrákat is.

E

(#38331) H.Ezredes válasza Xaels (#38328) üzenetére


H.Ezredes
őstag

De már sárga.... Régen zöld volt aztán átváltott sárgára ellen meg piros

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38332) strebacom válasza BlazR (#38329) üzenetére


strebacom
senior tag

Köszi..beszarás hogy ilyen is van.
:R

(#38333) Xaels válasza H.Ezredes (#38331) üzenetére


Xaels
félisten

Sárga? Nem kapcsoltad be véletlen a "ColorBlind" funkciót? Mondjuk egy hete nem játszottam lassan mert miután összeraktam a gépem meghalt másnap reggel a tápom :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38334) BlazR válasza strebacom (#38332) üzenetére


BlazR
tag

Azért is jó ha SQuad-ban vagy, mert ha ledobsz lőszert vagy medkitet, akkor a SQD-ban lévő társaid miatt duplán kapsz érte pontot. Ha meghalsz, akkor meg rá tudsz spawnolni a társaidra (feltéve ha élnek). Ha ők spawnolnak rád, akkor egy idő után (asszem 4x) squad spawn ribbont (vagy valami ilyet) kapsz. Ha a legjobb vagy a csapatban , vagy a csapatod a legjobb a játékban, akkor ACE Squad ribbont kapsz és az öccázat ér! :D
Mindenképp érdemes belépni. :R

[ Szerkesztve ]

E

(#38335) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Az normális,hogy nem látom a saját pingem? Csak egy - van helyette. Amúgy nagyon jó a játék,csak sz*rul fut! :DDD

Mégegy: A kiegészítőket,hogy lehet rárakni a fegyverre? Elvileg kaptam PSO-t.

[ Szerkesztve ]

(#38336) F e Z o


F e Z o
veterán

Hála az istennek nekem is elkezdte csinálni induláskor a BF3 leáll hinaüzenetet. Ha nem megy a teamspeak, akkor minden rendben van, megy szépen a játék, azonban ha fut, mindig hibaüzenetet kapok. Ha pedig játék közben kapcsolom be a ts-t, akkor is 1-2 percen belül kidob hibaüzenettel. :(

H2O über alles!

(#38337) Prison85


Prison85
senior tag

Az létezik, hogy füsttel le lehet koptatni a Javelin rakétáját? Szerdán játszottunk egy francia csapat ellen és a szokásos lézer+Javelin kombó szinte hatástalan volt a heli és a repülők ellen.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#38338) polonic válasza F e Z o (#38336) üzenetére


polonic
félisten

Mumble? Váltsatok arra.

(#38337) Prison85

EMC jammer volt az inkább.

(#38339) Prison85 válasza polonic (#38338) üzenetére


Prison85
senior tag

A pilótáinknak szoktunk besegíteni. Odahozza fölénk az üldöző gépet, tank lézerével befogva és már mehet is a Javelin. Tiszta sor, szinte mindig sikerül kihúzni a mi gépünket a szorítóból.

Az ellenséges jetek a poroltót, irányítatlan rakétákat és a füstöt használták. Helinél benn volt az EMC, annál hagytuk is ezt a stratégiát gondolván majd a mi jetjeink elintézik, de nem jött össze. Egy példa: rárepültem az ellenséges gépre, ellőttem az egyik hőkövetőt, elnyomta a füstöt. Amint újra be tudtam fogni rálőttem a másodikat, ami ellen már nem volt ellenszer. Ezek után egy nehezen irányítható gépet már nem túl nehéz leszedni, ha azonnal lősz és nem hagyod, hogy visszajavuljon. Olyan pilótáik voltak, amilyenekkel szerintem a mi csapatunk még nem találkozott. Nagyon jól nyomták, le a kalappal előttük!

Gondoltam hátha tudjátok mi az ellenszer ilyen esetben a földről.

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#38340) Neró válasza Prison85 (#38339) üzenetére


Neró
őstag

Heliben is ECM Jammer. Jetben is füst helyett ECM Jammer?

(#38341) H.Ezredes: Nekem teljesen más. Szerintem ennek nem ilyennek kellene legyen. :D :Y

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#38341) H.Ezredes válasza Xaels (#38333) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nálam ilyen

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38342) Xaels válasza H.Ezredes (#38341) üzenetére


Xaels
félisten

Nem használod az az FXAA Injector-t vagy mit? Illetve szerintem a színvak beállítással is lehet, hogy ilyen lesz. Most toltam egy Karkand-ot, (vettem videót is) és nekem zöld a Squad.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38343) H.Ezredes válasza Xaels (#38342) üzenetére


H.Ezredes
őstag

De neeem semmi.... Régen nekem is zöld volt és egyik napról a másikra ilyen lett.... De youtbe-os videókon is ilyen az újabb.... :S

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38344) ProciVettel válasza H.Ezredes (#38341) üzenetére


ProciVettel
tag

Ez pedig színvak beállításnak néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#38345) Xaels válasza H.Ezredes (#38343) üzenetére


Xaels
félisten

Be van kapcsolva a színvak mód :K KÉP és Forrás

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38346) H.Ezredes válasza Xaels (#38345) üzenetére


H.Ezredes
őstag

És hol tudom kikapcsolni ?!?! Egyáltalán,hogy kapcsolódott be ?????????

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#38347) Bazzzs válasza H.Ezredes (#38343) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én Color Blind módban használom, mert úgy sokkal jobban észre lehet venni az ellenfeleket. A te képeden is egyértelműen be van kapcsolva. Ha mégse, akkor próbáld meg, hogy bekapcsolod és újra ki, hátha helyreáll.

Szerk.: Video menüpontban találod, egészen pontosan a bal oldalon a Vertical Sync és társai alatt.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#38348) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Húúúú,nagyon jó a játék! Az előbb sikerült 3 plant,és egy 26/12-es K/D! :K Szoktak lenni közös játékok?

(#38349) Laraxior válasza DonThomasino (#38326) üzenetére


Laraxior
titán

Piros az enemy.. Zöld a Boss..
Diabloban Baal, Mephisto, BF3ban meg a zöldek ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38350) H.Ezredes válasza Bazzzs (#38347) üzenetére


H.Ezredes
őstag

melyik?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.