Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) _q


_q
addikt

(#11852) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

redmi 7 [link]
autórádió [link]
füles [link]
óra [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11853) hhheni


hhheni
tag

még 1 ember kellene a telóhoz (böngészős)
[link]

(#11854) bl4ze válasza V/ (#11849) üzenetére


bl4ze
veterán

Biztos klassz dolog ez a szneccselés, de az, hogy 1 hete csak erről szól a topic és mindenki ezeket posztolja nekem személy szerint kissé visszatetsző.
Ha mást nem zavar akkor OK, én vagyok UFO :D

.:. bl4ze .:.

(#11855) erdey_a válasza bl4ze (#11854) üzenetére


erdey_a
őstag

szia ufo! ;] :D

Vérboci

(#11856) htc07


htc07
addikt

úgy látom, be vannak telve a korábbiak, itt egy adag:

radio
fitnesz óra cucc
blitzwolf füles

amúgy ha valaki behúzza az autórádiót, baráti áron átvenném :D

[ Szerkesztve ]

(#11857) Vertigo18 válasza bl4ze (#11854) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem akarlak bántani, de láthatólag 20-30 fő aktívan részt vesz a topikban a snatch-ek miatt... Inkább veszítsen el pár napra a topik egyetlen tagot (téged), minthogy ki legyenek tiltva a topikból a snatchek és legyen heti egy akció linkelve, meg 30 "hol jár a csomagom?" kérdés...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#11858) bl4ze válasza Vertigo18 (#11857) üzenetére


bl4ze
veterán

Senki nem kért kitiltást.
Láttál ilyet?
Még moderálás sem kértem.
Szóval nyugi. Megosztottam az észrevételem, ennyi.
Akkor mindenkinek tetszik az "új topik" és lehet snecccselni.
Hajrá :)

.:. bl4ze .:.

(#11859) Mr.Csizmás válasza bl4ze (#11858) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk több BG akciót láttam a nagy kütyüsben, mint itt :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11860) ates válasza Vertigo18 (#11857) üzenetére


ates
aktív tag

+még mennyien akik csendes társak (nem aktívak), mint én. :Y Ha itt nem lenne ez a lehetőség akkor családi - baráti körben nem tudnék teamet építeni, mert rajtam kívül senki nem rendel kínából. ezúton is köszi a lehetőséget. :C

(#11861) Silent77


Silent77
veterán

Böngésző snatch.

Redmi 7

:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11862) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Csatlakoztam, ahova tudtam, meg hoztam újakat :)
Füles mind betelt előttem, valaki nyisson még egyet :)

Smart Watch
BlitzWolf® AIRAUX AA-UM1
Car Stereo Radio
Xiaomi Redmi 7 Global

(#11863) Primary92


Primary92
senior tag

Rendeltem még a nyár elején egy telefont, ami megérkezett, de menet közben kiderült, hogy hibás.
Fel is vettem velük kapcsolatot annak rendje és módja szerint.
Megegyeztünk, hogy visszaküldöm a készüléket, és visszatérítik a vételárat, és a visszaküldésem költségeit.
Feladtam postán, meg is érkezett hozzájuk. Feladás után elküldtem a számlát a postaköltségről, és a tracking numberről. Ezeket el is fogadták, vissza is írták, hogy ~65000Ft + 7500Ft lesz a visszatérítésem.
A beérkezés után pár nappal vissza is kaptam vételárat, de a posta költséggel kapcsolatban már 5-6 hete azt mondják, hogy várjak még pár napot.

Erre mit lehet lépni?

(#11864) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

App linkek:

Redmi
Rádió [link]
Blitzwolf
Xanes [link]

#?*@&!

(#11865) Jimy


Jimy
lelkes újonc

Sziasztok!

Linkek:
YEUHOO
Füles
Okoskaóra

A mobilt nem engedi, hogy elindítsam indokolatlan, hogy miért..
Beléptem mindenhova, ahova tudtam!

(#11866) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős linkek: :R
Xiaomi Redmi 7 (még 5 szabad hely)
XANES® Y10 okosóra

[ Szerkesztve ]

(#11867) _q


_q
addikt

Böngészős redmi 7 itt is 5 szabad hely.

A telefonok valamiért ennyire nem mennek?

(#11868) htc07 válasza _q (#11867) üzenetére


htc07
addikt

én létrehozni sem tudtam telósat (out of stock), meg csatlakozni sem tudok, "server is busy" errort dob.

a többi terméknél nincs gond.

(#11869) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Redmi 7-re még nálam is van hely: [link]
:R

(#11870) Benhill


Benhill
senior tag

Egy embert kérnék még a telefonhoz:

[Xiaomi Redmi 7]

(#11871) _q válasza htc07 (#11868) üzenetére


_q
addikt

Nekem is volt így a múltkor. Váltogatni kellett a színek között és egyszer csak működött.

(#11872) ptesza válasza Primary92 (#11863) üzenetére


ptesza
senior tag

Én úgy tudom ha PP vél fizettél akkor a PP visszaadja a postázási költséget. Persze vannak szabályok.

(#11873) Silent77


Silent77
veterán

Böngésző snatch!

Redmi 7
BlitzWolf

:R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11874) RevoneX


RevoneX
csendes tag

Böngészős snatchek!

BlitzWolf füles
YEUHOO
Okoskaóra

(#11875) Ciccuka válasza bl4ze (#11854) üzenetére


Ciccuka
veterán

Eddig a tojáskeresős játék óta alig írtak eddig a topikba. Pár hónap alatt volt kb. összesen 30 hsz. (pl. tavasszal, nyáron). Most meg másból se áll a topik, mint abból, amit írsz.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11876) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

Holnap jön egy csomagom GLS-el. A nevem, címem ekezetekkel lett megadva. Az emailben amit kaptam, az ekezetek helyett "y" így picit fura a nevem, az utca stb... Nem lesz gond kezbesitesnel?
Bg-n toroltem az ekezeteket hogy később ne legyen gond belőle.

(#11877) Beni2360 válasza szemmelver (#11876) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért egy futár szolgálatnál nem 4 elemivel dolgoznak az elosztó részlegben.
Van egy név egy irányító szám ékezet nélkül , egy utcanév és hsz. A számítógépük már az irányító szám után gépelt utcanévnél feldob több lehetőséget ha van a településen hasonló nevű utca, ugyan úgy mint az autóban a GPS amikor a címet adod meg.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#11878) V/ válasza ptesza (#11872) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, mert az nem vehető igénybe garanciális szállításokra

(#11879) Primary92 válasza ptesza (#11872) üzenetére


Primary92
senior tag

Itt arról a postázási költségről van szó, ami a visszaküldés során keletkezett. Csak az email váltások során írták, hogy ezt is megtérítik. Direkt utánanéztem, hogy hozzávetőleg mennyibe fog kerülni a Kínába postázás. Mondták, hogy a bizonylatot a postaköltségről küldjem el nekik. Megtettem. Visszaírtak, hogy minden ok, térítik az összeget.

(#11880) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Írtam panaszt egy rendelésemre a banggood 'Contact us' részen, de nem találom a My Messages rész alatt, sem az e-mailben, amit megadtam. Szerintetek? :R

(#11881) htc07 válasza Ciccuka (#11875) üzenetére


htc07
addikt

miért, miből kellene állnia?

(#11882) omfgk


omfgk
addikt

Parcelsapp trackingnél, minden csomagnak más a PKG*** száma?

Most küldték újra (elvileg) 2 priority air mail csomagomat, megint LX**NL trackeket kaptam, de most ha rákeresek akkor mindkettő percre pontosan ugyanazt írja és ugyanaz a PKG szám.
Remélem nem egyben küldték őket, hogy aztán most a vámon akadjanak fent...
24 és 15 dolcsis csomag. Akksi miatt akadtak fent eredetileg.

[ Szerkesztve ]

(#11883) Aidan85


Aidan85
aktív tag

(#11884) -=Jam=- válasza omfgk (#11882) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A 25+14$-ra se kell semmit fizetni, úgyhogy hiába akad fent a vámon esetleg. Rádásul amik nekem mostanában jöttek ilyen holland trackinggel, azokon sehol nem látszik, hogy kínából jött eredetileg, úgyhogy amúgy sem vámolják.

[ Szerkesztve ]

(#11885) htc07 válasza -=Jam=- (#11884) üzenetére


htc07
addikt

az ilyen holland postás cuccokon szokott lenni egy matrica (talán kék-sárga csíkos), hogy nem vámolták el, és a célországban szükséges ezt elvégezni.

szerk. ilyet ragasztanak rá hollandiában: [link]
és hogy mit jelent ez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11886) V/ válasza htc07 (#11885) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem mindegyiken van, mert van amit Hollandiában átcímkéznek ezek közül is. Múlt héten így kaptam megy egy szintén priority air mail-est tőlük. Nyoma nem volt a HK-s indulásnak.

(#11887) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

(#11885)htc07 Nekem nemrég jött két holland is, egyiken se volt ilyen matrica.

[ Szerkesztve ]

(#11888) V/ válasza omfgk (#11882) üzenetére


V/
Topikgazda

-=Jam=- is írta, lényeg az hogy októberi vámolás esetén 40,89 USD-ig rendben vagy áfa ügyileg, mármint nem kell fizetni..

(#11889) bl4ze válasza V/ (#11886) üzenetére


bl4ze
veterán

szerencsés vagy akkor a HK-PostNL prio-val. Én lassan 40 napja várok egy ilyet :(

.:. bl4ze .:.

(#11890) omfgk válasza V/ (#11888) üzenetére


omfgk
addikt

Októberi? Várható valami változás a szabályokban?

szerk : Megtaláltam az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#11891) V/ válasza bl4ze (#11889) üzenetére


V/
Topikgazda

Egy nem jött meg egyébként, amit a zavargások miatt be sem tudtak vinni a reptérre, szerintem lenyúlták a "tüntetők", arra újraküldést kértem, a többi a szokott időben jött még ebben az évben, ami nem 40 nap volt.

(#11892) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sziasztok.
Elolvastam az összefoglalót, és rákerestem a Broken Screen Service-re, de nem adott ki semmit.
Szóval erről érdeklődnék. Láttátok már?
Csak Xiaomi telóra vonatkozik.

Ez nekem nem világos. Tehát, ha összetöröm a kijelzőt, és elfogadják a kérelmet, akkor a 199$-os készülékre fizetett 6.99$-os biztosítás
úgy működik, ha én kérek erre a törött kijelzős telefonra refundot, akkor 184,98$ kapok?


Itt pedig, ha törött kijelzős telefonom van. De kérek cserét, azaz nem élek a refunddal, akkor 199+6.99$ telefon+biztosítás esetén, ha a csere telefon 299$, akkor csak 93.01$ kell ráfizessek?

Ha pedig olcsóbb telefont kérek helyette, akkor még ők fizetnek nekem? :F

Viszont van egy ilyen is:

itt meg azt írják, hogy nem rendelkeznek szervizzel, magam kell javíttatni a készüléket, és , ha ezt választom, akkor ezt a 21.01$ adják javítási költségre?
Ez sehogy sem buli, mindenképp csak a refund vagy az exchange játszik, ha jól értem. Mármint, ami nekem megéri. Mert sehol nem fognak 21$-ért megjavítani egy kijelzőt. Főleg nem egy 200 $-os AMOLED-et.

(#11893) V/ válasza Atomgeszi (#11892) üzenetére


V/
Topikgazda

Melyik kérdés a lényegesebb a sok közül amire választ szeretnél? Ezt egyébként hol találtad meg a BG oldalán?

[ Szerkesztve ]

(#11894) Atomgeszi válasza V/ (#11893) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Konkrétan mindegyikre. :D
Ha beraksz egy xiaomi telót a kosárba, akkor a rendelés végén, automatikusan oda rakja a broken screen servicet, mellette egy kérdőjellel

Mindegyik lényeges, egyikből következik a másik. Teszem azt fél év múlva összetöröm a kijelzőt, nyilván nem fogok kérni kompenzációt(már, ha ez azt jelenti, hogy ekkora részt vállalnak a javításból), mivel fél év múlva már jobb telót is kapok.
Ekkor jön képbe, hogy a refundot jól értem-e, hogy refundolják az összeget, és mehet mindenki világ hírével.
Vagy pedig úgy döntök, hogy mivel meg voltam elégedve a szolgáltatásukkal, ezért exchange(cserét) kérek, mondjuk ráfizetéssel egy jobb készülékre.

mert ez így nagyon jól hangzik. Konkrétan a Telekomnál kb havidíjra ennyi egy készülékbiztosítás.
(nyilván direkt nem fogok szétverni egy telefont ezért, bár sokan erre is képesek lennének) De ez így leírva túl jól hangzik, hogy igaz legyen.

[ Szerkesztve ]

(#11895) V/ válasza Atomgeszi (#11894) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi, én is tanulók új dolgot.
Az van amit ott írnak, ha az elején a kizáró feltételek nem teljesülnek akkor az elmélet az lehet amit leírtak.
Bár tényleg egy kicsit ponttalan a fogalmazás.
A csere ugyanolyan telefonra vonatkozik, ha azóta olcsóbb akkor a különbözetet visszaadják. Drágább úgy lesz hogy már mondjuk nincs rajta kedvezmény. A szöveget legalábbis így értelmezem, nem egy másik típusú de drágább telefonra értendő. Legfeljebb tisztázandó, mert lehet hogy ebbe is belemennek, főleg ha már kikerült a forgalmazásból az amiről szó van.
Nem találkoztam még olyan emberrel aki ezt igénybe vette volna.

[ Szerkesztve ]

(#11896) Atomgeszi válasza V/ (#11895) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi. Bemásolom a feltételeket, hogy meglegyen az is:

Tehát 1 éven belül egyszeri kijelző törésre, kivéve, ha a hátlap is betörik?

(#11897) V/ válasza Atomgeszi (#11896) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, de látod hogy más hiba nem igazán lehet.

(#11898) Atomgeszi válasza V/ (#11897) üzenetére


Atomgeszi
veterán

2 A
Szolgáltatáson kívül esik: úgy értsem, hogy: Egyéb hiba esetén, ami nem a kijelzőtörésből fakad, pl. fekete képernyő, villogó képernyő, és folyadék által okozott kijelzőhiba?

Szóval elvileg, ha leejtem, betörik a kijelző elől, de hátul patika a hátlapja. Akkor elvileg él a garancia.
Viszont, ha villog a képernyő, vagy fekete lesz, ami nem úgy történik, hogy leejtettem, akkor nem él a szolgáltatás.

Hát több helyen is lehet támadni ezeket a kritériumokat. Szóval amolyan kínais garancia. :D Bár ilyen garanciát egyik" hazai "sem vállal(kivéve ugye Revolut, és a szolgáltatónál elérhető készülékbiztosítás), szóval, ha valaki ragaszkodik a kinti rendeléshez, és történik valami baj, normális ügyintézőt fog ki és szerencséje van, akkor ez egy nagyon jó szolgáltatás lehet.
Telekomnál 2-3 havi készülékbiztosítás díja ez.

[ Szerkesztve ]

(#11899) V/ válasza Atomgeszi (#11898) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt is a Xiaomi biztosítja valójában.

(#11900) Atomgeszi válasza V/ (#11899) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezt honnan tudod? Nem ilyen egyéni banggood akció?
Azért nem gondolom, hogy Xiaomi, mert akkor szerintem biztosítanák a visszaküldés és kijelzőcsere lehetőségét.
Xiaomi csak hivatalos forgalmazónak ad gyári alkatrészt, illetve gyártói garanciában(Ami Lengyelországban van Európában).

Van egy olyan sejtésem, hogy BG és GB és szürkén szerzi be a készülékeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.