Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) yanesz


yanesz
tag

Csak 3 ember hiányzik!Vagy már lehet,hogy csak 2 😁

[oukitel telefon]

App snatch!

(#11202) jjeahh


jjeahh
nagyúr

(#11203) nightzone


nightzone
aktív tag

Jó Reggelt Okostelefon Black sneccs! :)

(#11204) DJGABI


DJGABI
addikt

OUKITEL Y4800 [link]
Blitzwolf® BW-FYE5 [link]
Obins Anne Pro 2 [link]
Bakeey Watch 4 HD [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#11205) Neeem


Neeem
lelkes újonc

Sziasztok!
Korábban írtam ide a Railway shipping-gel kapcsolatban, hogy nincs TN, ami nekem furcsa volt. Akkor mondtam is, hogy a csomagot 08.12-én rendeltem, állítólag 13-án adták fel.
Na mint kiderült ez nem így történt. 08.21-én láttam, hogy megváltozott a dátum, 21-re. Ekkor kaptam számot is (ami egyébként totál használhatatlan volt, hiszen nem volt köthető sehová). Írtam az ügyfélszolgálatnak hogy akkor most mi van, igazából most adták e fel, mire mondták hogy igen, most, és 25 napon belül frissül a TN. Nekem ez így meg is felelt, aztán eltelt 2 hét, és most feltűnt, hogy eltűnt a visszaigazoló gomb a rendelés mellől, gondoltam megnézem mi van vele. A szallitasi dátum jelenleg már 09.06, és kaptam egy UPS-es tracking-et is, ide a banggood egyébként nem hoz semmilyen tracking info-t, a 17track-kel egy 08.24-i bejegyzés látszik "Germany, Order Processed: Ready for UPS".
Ez azt jelenti, hogy a csomag már Európában van, és valószínűleg hamarosan átkerül a UPS rendszerébe? Mármint ez kissé még korainak tűnt annak fényében hogy mennyi időt ír erre a szállítási módra.
A kérdés azért merült fel bennem mert bár a 17track nem szentírás, de szerinte már 24-e óta létezik ez a TN, Ami igazából 3 nappal a csomag vonatra rakása után volt, szóval nekem kissé érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#11206) Mr.Csizmás válasza Neeem (#11205) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet konténerszámot kaptál, vagy ilyesmi. vasúti szállításnál nem lepődnék meg, ha a helyi ekáer számot adnák.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11207) _q


_q
addikt

(#11208) Benhill


Benhill
senior tag

Ez nem az enyém, de innen még 3-an hiányoznak, töltsük meg:

OUKITEL Y4800 6.3 inch Full Screen 4000mAh 48MP Dual Camera 6GB 128GB

(#11209) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

(#11210) droops válasza JohnnyBoy (#11209) üzenetére


droops
csendes tag

Az órához már csak 1 ember kell😉

(#11211) _q válasza _q (#11207) üzenetére


_q
addikt

3 ember kell még 6 óra van hátra.

[ Szerkesztve ]

(#11212) UberMutant válasza Neeem (#11205) üzenetére


UberMutant
őstag

a UPS fuvart megrendelték, ez ennyit jelent.
majd egyszer fel is adják.

(#11214) 8


8
senior tag

szneccs!
klikk!

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#11215) DJGABI válasza DJGABI (#11204) üzenetére


DJGABI
addikt

a telefonos még szabad nálam is :R

az órák milyen gyorsan betelnek mindig :DDD annyira azért nem tűnik jó cuccnak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#11216) gixxergabi válasza DJGABI (#11215) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Hja... Telósba nekem senki se jött pedig még tegnap raktam fel legelején.
Órás nekem is betelt...

(#11217) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

(#11218) Edyhard


Edyhard
csendes tag

Blitzwolf® BW-FYE5
[link]

A posta mindig a vevő terhére!

(#11219) Neeem válasza Mr.Csizmás (#11206) üzenetére


Neeem
lelkes újonc

Igen, egész valószínű. Bár nagyságrendileg mindegy, mert amíg az EU-ba be nem ér a csomag úgysem lesz semmi tracking.. ismert okokból kifolyólag :DD

UberMutant: Úgy érted hogy lehet még egy hónapig fel sem adják? (Vagy még itt sincs, hanem vonaton van?)

(#11220) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Csatlakoztam ahova tudtam, saját linkek:

OUKITEL [link]
Blitzwolf® BW-FYE5 [link]
Mechanical Gaming Keyboard [link]
Bakeey Watch 4 [link]

(#11221) V/ válasza Neeem (#11219) üzenetére


V/
Topikgazda

A vonatozás nem az UPS fennhatósága, a címedre való szállítás az övék. Ahhoz hogy ők szállítsák kell egy fuvarlevél azonosító, az lett lekérve. Ha a kirakó állomásra megérkezik onnantól lesz az övék. Akkor nem feladják, hanem átadják.

(#11222) 8


8
senior tag

szneccsek, már csak pár ember kell :R

Oukitel

Bakeey watch

Csúnya mechanical gaming keyboard

bt 5.0 füles

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#11223) fape válasza 8 (#11222) üzenetére


fape
senior tag

Beugrattam, cserébe adok én is böngészőset:
- OUKITEL Y4800
- Blitzwolf BW-FYE5
- Obins Anne Pro 2
- Bakeey Watch 4

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#11224) yanesz


yanesz
tag

Rendeltem egy telefont Bangoodrol 28.an.még nem latom,hogy átadták volna a gls-nek.
Időközben olcsóbb lett itthon és a garancia miatt gondolkozok,hogy megrendelem itthonról.
Erről kerdeznék.
Mi van ha nem veszem át a csomagot?
Gondolom állna benne a pénzem,2,3 hónapig...ha egyáltalán nem küldenek újra.
Vagy lehet,hogy még fel sem adták a csomagot?
Történt már veletek hasonló?

(#11225) V/ válasza yanesz (#11224) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem ha ránézel a My Orders, adott vásárlás jobb oldalán Order Details link, akkor látod a Order Status: Shipped bejegyzést felül és az Order Information-nál is ott vannak a dátumok.
Ne keverd a fel nem adást azzal hogy a GLS-nél a küldemény azonosító lekérve, de nem került a kezelésükbe, elsőként Európába szállítják és azután kerül a GLs kezelésébe, előtte van pár nap szállítás, mert azért teleportálni nem tudják a pakkot, még.
Ha nincs valamire szükséged, akkor ne vásárolj. Komolyan nem értem ezeket a Mi van ha nem veszem át a csomagot? kérdéseket.
Ha a kereskedő visszakapja az árút, a pénzt vissza kell adni, ez van.

Itt ugyan a BG-n nem mindig alkalmazzák, de ilyenkor a kereskedő költségei, értve az ide és visszaszállítás díja minimum levonható a fizetett összegből, akkor is ha te free shippinget választottál, ha sérülten kapja vissza akkor az a értékcsökkenés is levonható és akkor jár a pénz vissza ha ténylegesen megkapja a terméket.
Persze ilyenkor jön a bunkó vásárló, hogy majd a PayPal-on keresztül ő aztán lerendezi.
Ha valamit szállításra átadtak az már nem mondható vissza. Benne a regisztrációval elfogadott és a vásárlással megerősített szerződési feltételek közt. Milyen dátum van a várható érkezésnél? Ha az letelik, vagy átlépi a 60 napot akkor kérheted alkalmazni azt a feltételt hogy pénz vissza vagy újra küldés.

Történt már veletek hasonló? Nem történt, mert más a hozzáállásom, ha valami időközben olcsóbb lett valahol a Világban, akkor úgy jártam, drágábban vettem meg, de ezért nem szívatom a kereskedőt.
Azt is tudom hogy a szállítási késedelem nem a kereskedő hibája, hiszen egy harmadik fél végzi.

[ Szerkesztve ]

(#11226) zsiz


zsiz
őstag

(#11222) alpenwetter: Beléptem, ahova tudtam. Az óra már betelt előttem.

Böngészős linkek:

OUKITEL [link]
Blitzwolf® BW-FYE5 [link]
Billentyűzet [link]
Bakeey Watch [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11227) V/


V/
Topikgazda

A Magyar Posta Én postám regisztrációt követően elérhető az alábbi szolgáltatás: E-vámügyintézés

Megfelelőnek tűnik, a leírása egyértelmű, jól kezelhetőnek tűnik. 2021-től ezt, vagy ennek a fejlesztett változatát kell majd használni, egyenlőre úgy néz ki hogy minden EU-n kívülről érkező küldeménynél, alsó értékhatárok nélkül.

(#11228) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős snatch link:
OUKITEL Y4800 okostelefon

[ Szerkesztve ]

(#11229) beginnerguy


beginnerguy
tag

App snatch linkek

Bakeey 4 óra

Oukitel teló

Blitzwolf füles

Billentyűzet

Orahoz pedig csatlakoznek, de ahogy latom, mind betelt.

(#11230) anonymus89 válasza V/ (#10645) üzenetére


anonymus89
addikt

Jelentem átjött a vámon az LX-es eu priority line már forwarding to domestic delivery ... bejegyzés van.
A gls eu priority line meg 24-e óta van úton de már Alsónémedi n.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#11231) San398


San398
őstag

Böngészős snatch linkek, saját:
OUKITEL Y4800
Blitzwolf® BW-FYE5
Billentyűzet
Óra

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#11232) yanesz válasza anonymus89 (#11230) üzenetére


yanesz
tag

Gls csomag mozgását elkuldened legyszives.

(#11233) V/ válasza yanesz (#11232) üzenetére


V/
Topikgazda

Megkéred hogy esetleg a nyomkövetési számot megosztaná-e, aztán nézegeted a nyomkeresőd oldalán, nem kell ide a teljes lista. Kb. azt látod amit leírtunk már, a nem látható szállítási idő az változó, pár nap eltérés lehet az övé és a tied közt.

(#11234) anonymus89 válasza yanesz (#11232) üzenetére


anonymus89
addikt

Persze ez a gls

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#11235) fape válasza fape (#11223) üzenetére


fape
senior tag

Van még 2 óra a böngészős snatchhez:
- OUKITEL Y4800
- Blitzwolf BW-FYE5
- Obins Anne Pro 2

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#11236) szemmelver válasza V/ (#11227) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Arra leszek kíváncsi, hogy ilyen sok csomagot hogyan fognak vamolni... Sokszor még így is bajok vannak a postanal, ez majd még csomó időt vesz igénybe. Bár ha ez bevezetésre kerül, biztos csokkeni fog a rendelések száma.
Nagyobb értékű csomagot nem is nagyon fogja megérni rendelni ezek után.

(#11237) DJGABI válasza szemmelver (#11236) üzenetére


DJGABI
addikt

hát pont ez benn a poén h magadnak fogod csinálni. az mondjuk valóban érdekes lesz, ha mindent megállítanak, akkor mennyi lesz a szállítási idő...

nagyobb értékűeknél nem lesz változás, 10k felett eddig is vagy átcsúszott vagy nem. pár száz forintos tételek meg azzal a +27%kal is olcsóbbak lesznek mint itthon. szvsz. az ilyen 5-10k közötti lesz érdekes

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#11238) cof válasza V/ (#11227) üzenetére


cof
veterán

És mi a helyzet az olyan csomagokkal amihez nincs egyáltalán tracking, még hamis sem, vagy nem aláírós. Bocs, lehet, hogy van a kézikönyvben róla infó de csak átfutottam hirtelen.

Még az is jó lenne a posta részéről, ha az SMS után egy héttel küldené csak a nav-os levelet, mert megnézhetné, hogy aki egy hét alatt online lerendezte annak nincs szüksége a manuál nyomtatványra, de ugye logika... ezen is lehetne azért gondolom spórolni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#11239) szemmelver válasza DJGABI (#11237) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Érdekes lesz :DD ráadásul ezeket le is kell ellenőrizni.
Hülyeséget írtam, mert ha marad az EU Priority line akkor azok trefamentesek maradnak.

(#11240) yanesz válasza anonymus89 (#11234) üzenetére


yanesz
tag

Köszönöm!Csak kíváncsi voltam,hogy hány nap telt el a rendelestol a GLS kezhezveteleig.Még az enyém ezek szerint nincs elkesve.

(#11241) V/ válasza cof (#11238) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindennek lesz száma, most is van küldemény azonosító. Kibővítik az sms szövegét a küldemény azonosítóval és aztán tudsz beírni valamit.
Jelenlegi állapotban ha nem tudsz csak könyvelt küldeményazonosítót beírni akkor a más küldeményre marad a hagyományos módszer.

szemmelver
Úgy 10 millió küldeményről van szó, a jelenlegi kapacitás kb. 100000 db-nál megáll, ezért próbálkoznak kitalálni valamit, de egyébként ez nem a Magyar Posta problémája, az áfa beszedés a NAV dolga, majd kitalálnak valamit. A kérdés inkább az, hogy az Áfa törvény 10 €-t nem meghaladó áfa be nem szedése megmarad-e? Ez most sem egyezik az EU-s szabályozás maximum 22 € értékű áfa és vámmentes határra vonatkozó szabályával.
De felejtős lesz az EU priority, a megoldás az lesz hogy EU warehouse, aki befizeti az Áfá-t az adott ország adóhatóságának. Ebbe az irányba is lesz változás, bizonyos alternatív szállítási megoldások nem lesznek használhatóak és nem Magyarország szintű a dolog.

DJGABI
Azt nyilatkozta az okos államtisztviselő és az okos postás valaki, hogy gyorsabb lesz a dolog. :W
100 000/12 hó vagy 10 000 000/12 hó nem mindegy, ismerni kellene a számokat és a folyamatokat egyeseknek mielőtt jó pofiznak a médiának.

[ Szerkesztve ]

(#11242) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Sziasztok!

Group buy működik pontokkal is, nem tudjátok?
Köszi

(#11243) powerwade


powerwade
senior tag

Segitsetek, megorjit a Banggood app. Indulaskor angol, de ha itt pl. snatch linkre kattintok akkor neha spanyolul meg romanul, olaszul mutatja a termekek leirasat, es onnatol mindent. Probaltam allitani nyelvet programon belul, cache-t toroltem, de meg az alkalmazast is ujrahuztam. :) Mostanaban kezdte de kifogytam az otletekbol.

[ Szerkesztve ]

(#11244) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Böngészős snatch. Elvileg minden csoportból lesz egy nyertes:
Csatlakozz!
Bakeey M4 Lite Color Display All-time Heart Rate 5 Sports Mode Music Control Long Standby Smart Watch

(#11245) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Böngészős:

Bakeey M4 Lite Color Display All-time Heart Rate 5 Sports Mode Music Control Long Standby Smart Watch
[link]

(#11246) _q válasza Aidan85 (#11245) üzenetére


_q
addikt

Vége

(#11248) DJGABI válasza #01893120 (#11247) üzenetére


DJGABI
addikt

muy bueno :DDD :DDD :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#11249) cof


cof
veterán

Friss, limitált snatch (max. 5 csapat):

(B)Join the snatch with me BlitzWolf® BW-BH1 Wireless bluetooth Earphone HiFi Mini Light Smart Touch HD Calls Noise Cancelling Single Headphone(/B)

[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#11250) mocsyvitya99


mocsyvitya99
csendes tag

Blitzwolf wireless headsethez keresek magam mellé embereket. :)
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.