Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) Mr.Csizmás válasza beci (#11300) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mivel az ebayesbe posztoltad :F amúgy app link, de V/ már párszor írta hogy tüntessük fel :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11302) Silent77 válasza beci (#11300) üzenetére


Silent77
veterán

Törölték, kérték, hogy ilyet ne.
Talán Bg topik. :K

Mr.Csizmás: Nézd az időt. :DDD
2019-09-10 09:54:14

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11304) Mr.Csizmás válasza Silent77 (#11302) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

este volt az ebayesben bg lottery-s posztja az úrnak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11305) Land


Land
veterán

Üdv! Agyalok telefon vételen. Egy magyar bolti garanciához képest (vagy korrektek vagy nem) a Banggood garancia milyen? Érdemes innen telefont venni a magyar bolti árhoz képest jóval olcsóbban?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11306) kigyi_23 válasza Land (#11305) üzenetére


kigyi_23
addikt

Legtöbbször nem a korrektség hanem az idő az ami probléma hiszen Kínába jó pénzért el kell küldened az a te sarad, hogy oda is érjen (és ugye nem olcsó ha még biztosítva is lesz a csomag) aztán javítják és visszaküldik. Ez akár 2-3 hónap is lehet mire megfordul. Na addig nem lesz telefonod..... Ha ez neked megér ennyit akkor érdemes a Kínai garin gondolkodni különben nem.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#11307) Silent77 válasza Mr.Csizmás (#11304) üzenetére


Silent77
veterán

Én azt hittem most is ott vagyunk. :DDD
Pedig már 2 kávét ittam. :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11308) V/ válasza beci (#11300) üzenetére


V/
Topikgazda

Oka volt. Ment privátüzi, nyilván az esti nem ment át.

(#11309) V/ válasza Land (#11305) üzenetére


V/
Topikgazda

Olyat vegyél ami kevésbe elromlós. :))
Röviden a véleményem olcsóbban kapod, de garanciát azt ne vegyél figyelembe, mint ha nem lenne.
Ahogy írták nehéz érvényesíteni, még az EU-s warehouse-ban vásároltak esetén is.Azoknál sem biztos hogy oda kell visszajuttatni.
Ha pedig eleve Kínából, Hong Kongból jön az áfa kímélős módon, a neked visszaküldött javított vagy csere készülék már nem úgy jön és mivel az első küldésnél nem lett fizetve áfa ennél előfordul hogy fizetős lesz megvételi ára alapján, hiszen azt tudod és kell igazolni.

[ Szerkesztve ]

(#11310) edk-


edk-
őstag

Nekem már sikerült kínai webshoppal kifizettetnem egy tablet itthoni javítását (bekapcsológombot kellett cserélni, valami 2500 Ft volt). Több körös menet volt, az igaz.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#11311) V/ válasza edk- (#11310) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, de a kérdés a Banggood-on történő garancia. Én sem azt írtam hogy lehetetlen, hanem azt, hogy nem egyszerű.

(#11312) Land


Land
veterán

Köszönöm. Inkább maradok a hazai garanciánál és így akkor a gyengébb kivitelnél.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11313) Salex1


Salex1
senior tag

Csak most, csak Neked, én is indítottam:
Zeblade óra 2 hely kiadó

Xiaomi Mi A3 5 hely kiadó

(#11314) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Itt is még van pár hely.
Böngészős link:
Zeblaze NEO okosóra
Xiaomi Mi A3 okostelefon

(#11315) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

xanes y10 smartwatch snatchelhető!

egyet csináltam, 5 db nyeremény, 15 fő kell 4 órán belül: desktop link xanes y10 smartwatch

------
xiaomi A3 - még 3 hely van, 8 óra ETA

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11316) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

(#11317) JohnnyBoy válasza Mr.Csizmás (#11315) üzenetére


JohnnyBoy
tag

Limitált snatch - helyes link

Lejárt.

[ Szerkesztve ]

(#11318) pn4hvq válasza Mr.Csizmás (#11315) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nem 4 óra a határidő, hanem mindig addig enged csoportot létrehozni, amíg nincs x nyereményszámú teli csoport. Utána a jelenlegi 5 teli csoport mindegyikében lesz egy nyertes.

(#11319) V/


V/
Topikgazda

Figyeljetek már egy kicsit!
Megint van limitált csoport számos snatch. Ha ezt látjátok: The Quota if full. Please try other items! akor arra nem kell indítani semmit sem, nincs értelme
5 teljes csoport lehet erre XANES® Y10 0.96'' IPS Color Screen IP67 Waterproof Smart Watch . és az már meg van.

[ Szerkesztve ]

(#11320) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Még 3 hely Xiaomi Mi A3-hoz, töltsük meg pls :)

(#11321) cof válasza V/ (#11319) üzenetére


cof
veterán

Még akkor indították amikor voltak helyek, de totál felesleges egynél többet indítani mert az első sem telt meg, ilyenkor mázli ha feltöltsük az első posztolóét, csak kicsit figyelni kell mit csinál a másik.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#11322) Silent77


Silent77
veterán

Itt is van még 2 szabad hely.
A3
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11323) Multikiller


Multikiller
tag

Join the snatch with me
Xiaomi Mi A3 Global Version 6.088 inch AMOLED 48MP Triple Rear Camera 4GB 64GB Snapdragon 665 Octa core 4G Smartphone

[link]

23 óra a végéig

(#11324) 8


8
senior tag

Join the snatch with me

Xiaomi Mi A3

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#11325) nightzone válasza pn4hvq (#11318) üzenetére


nightzone
aktív tag

A reális sztem max fél óra limitáltnál (vagy annyi se), sokkal gyorsabbnak kell lennünk...

(#11326) becenevem


becenevem
aktív tag

Nektek is mindent spanyolul ír ki a bangood webes oldal és az alkalmazás is? Nem tudom átállítani. Mindent angolra raktam,de ha jelentkeznék snatch-re, minden spanyol lesz.

Szerk:
Asztali nézet megoldotta.

[ Szerkesztve ]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#11327) joe-ker válasza joe-ker (#11287) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem értem el vele semmit,hiába írták hogy törölték,a mai napon postázták.
Ma írtam ismét live chatre aztmondták hogy van 14 napom a visszaküldésre ha nem tetszik a termék.
Visszafizetik az árát.
Kérdeztem ha vám és áfa alá esik azt is visszatérítik.
Azt válaszolták hogy igen.
Mire számíthatok,valóban mindent fizetnek? Vagy elküldöm nekik és mindent bukok?
Előre is köszi.

(#11328) omfgk


omfgk
addikt

Halihó.

Banggood dispute kapcsán kérnék segítséget.

Időjárás-állomás megérkezett tőlük. Már a zacskón keresztül éreztem ,hogy a doboza nem sértetlen így csináltam videót a kibontásról.
Belül, azt látom ,hogy a doboz ki van nyitva, eléggé be van nyomódva minden irányból, a külső érzékelő pedig már a zacskóban csörgött külön (kiesett a gyári dobozból). Semmilyen módon nem próbálták a cuccot amúgy megvédeni. A zacskón belül, csak a doboz volt. Még nem is az a kicsit párnázott, pufi fóliás zacsi, ami például ebay-en még a 2 dolcsis vackoknál is alap.

Maga a cucc nem működik persze.
Abban kérnék tanácsot ,hogy milyen irányból közelítsem meg a témát a BG-nél annak érdekében ,hogy esetleg a felesleges köröket lerövidíthessük...
Értem ez alatt ,hogy ne próbáljanak minden szarsággal hárítani, postát okolni, gyártót okolni, engem okolni.
Ebay-en meg Ali-n viszonylag már tapasztalt vagyok ilyen téren, BG-ről még nem volt rendelésem.

Amúgy Priority Air Mail volt és holland postával jött meg (elég gyorsan méghozzá, aug 28-án rendeltem, ma volt a kezemben). Paypalon keresztül fizettem persze.

[ Szerkesztve ]

(#11329) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

limitált snatch, 12 emberre :R ahogy V/ javasolta, egy csoportba csatlakozzunk.

Breathable Quick Dry Outdoor Hat Sunshade Mesh Baseball Cap

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11330) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Még 3-3 hely kiadó. :K
Böngészős link:
Zeblaze NEO okosóra
Xiaomi Mi A3 okostelefon

(#11331) San398 válasza Mr.Csizmás (#11329) üzenetére


San398
őstag

3 ember után ezt írja nálam "Group full, The Quota if full. Please try other items" :(((

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#11332) -=Jam=- válasza San398 (#11331) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Azért mert ez csak addig él, ameddig a fix csapatszám össze nem jön, utána már nem lehet csatlakozni sehova.

(#11333) V/


V/
Topikgazda

Én azt látom ahol több darabot lehet nyerni ott korlátozzák a csoportok számát, igaz jelzik is a Group Draw szöveggel. Így persze akik bejutnak nagyobb eséllyel nyerhetnek, de a csoportokat gyorsan fel kell tölteni. Azt viszont tényleg nem értem hogy egy baseball sapka esetén ebben mi a poén?

Megint jön egy érdekes telefon, a UMIDIGI F1 Play Android 9.0 Global Bands 6.3 Inch FHD+ NFC 5150mAh 6GB RAM 64GB ROM Helio P60 Octa Core 2.0GHz 4G Smartphone - Red EU Version.
A vörös szín inkább nőknek jönne be, de nekik az arcfelismerési zárás használatát meg kell fontolni. Sminkelés előtt vagy utáni képre aktiválja-e. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11334) mocsyvitya99


mocsyvitya99
csendes tag

Zeblaze neo okosóra link. Van még hely, csatlakozzatok. [link]

(#11335) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Zeblaze Neo: [link]

Xiaomi Mi A3: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#11336) nightzone


nightzone
aktív tag

Ha valaki kifogyóban van a pontokból: [link]

(#11337) V/ válasza nightzone (#11336) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi, már rég volt ilyen.

(#11338) Spicli


Spicli
csendes tag

A mai napon meg is érkezett a telefonom!Minden kérésemnek eleget tett a Banggood! Mint ahogyan korábban írtam én az újraküldést kértem!

(#11339) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

limitált snatch szőrnyíróra:

Join the snatch with me
Portable Safe Electric Nose Ear Hair Trimmer Removal Shaver

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11340) V/ válasza Mr.Csizmás (#11339) üzenetére


V/
Topikgazda

No már 22:22 és betelt. Ez is egy hasznos dolog :DD És tényleg nem értem, filléres árú eredeti áron is: Price: US$2.99

(#11341) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok.

Zeblaze NEO

Fentiek úgy látom mind tele.

(#11344) MittuDomain_ válasza warta (#11342) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Itt van a link helyesen.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#11345) duckymusic04 válasza yanesz (#11232) üzenetére


duckymusic04
csendes tag

2019.09.11. 0:18 Csomag megérkezett a csomagelosztó központba. Belgium Puurs
2019.09.11. 0:18 Csomagadatok bekerültek a GLS IT rendszerébe; a csomagot még nem adták át a GLS részére. Belgium Puurs
2019.09.02. 10:23 Csomagadatok bekerültek a GLS IT rendszerébe; a csomagot még nem adták át a GLS részére. Belgium Puurs

(#11347) warta válasza MittuDomain_ (#11344) üzenetére


warta
csendes tag

Köszi, javítást, csatlakozzatok az A3 ért.

(#11348) V/ válasza Sunnam (#11346) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, ezt lehet. Ha visszanézel van néhány.
Annyival egészítem ki hogy a linkből elég ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#11349) Aidan85


Aidan85
aktív tag

friss böngészős linkek:

Zeblaze NEO
Mi A3

(#11350) warta válasza Sunnam (#11346) üzenetére


warta
csendes tag

Sunnam, csatlakoztam hozzád, te is megtehetnéd...
#11344

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.