Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6801) LámaZ válasza kobraCode (#6800) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem lehet, warez.

Legyen minden jó!

(#6802) kobraCode


kobraCode
csendes tag

Az sem nagyon zavarna, mert most 0 térkép van rajta...

(#6803) huliganboy válasza kobraCode (#6802) üzenetére


huliganboy
addikt

De itt warez az tiltott!

(#6804) kobraCode


kobraCode
csendes tag

oks! Esetleg ha valaki meglepne egy PM-el azt megköszönném!

(#6805) Imi91 válasza kobraCode (#6800) üzenetére


Imi91
aktív tag

Igen lehetne rátenni(de akkor már valami 8.x-et), de ez nem legális :))

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#6806) Imi91 válasza sony309 (#6798) üzenetére


Imi91
aktív tag

Egyik sem lenne egy mellé nyúlás szóval ez miatt nem kell aggódnod. Azonban, ha mondanom kellene egyet én a Garmin-t mondanám. Ingyenesen frissíthető a térképe és hardveresen sem gyenge gépek :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#6807) sony309 válasza Imi91 (#6806) üzenetére


sony309
őstag

Köszönöm!
Mindegyik Garmin mellé jár az ingyenes frissítés? Nem is tudtam!

Most a TomTom is élettartam frissítést ad a Go 40 mellé 33 eFt-ért.

S3x, hifi & rock and roll

(#6808) nemcso válasza sony309 (#6807) üzenetére


nemcso
senior tag

Az élettartam frissítésesek nevében szerepel az "LM" tag. Amelyikben pedig az "LMT" van, annak még emellett élettartamos forgalmi információs license is van.
És nézd meg a termék hírdetésében, mert van Full európai és közép-kelet európai élettartam frissítéses készülék is.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#6809) sony309 válasza nemcso (#6808) üzenetére


sony309
őstag

Köszönöm!

S3x, hifi & rock and roll

(#6810) sony309


sony309
őstag

Bocsánat a sok kérdésért, de lenne egy újabb!

Jól olvasom egyes naviknál, hogy benne van az adatbázisban a fix traffipaxok helye és figyelmeztet?

Amely navik ezt nem tudják, ott POI-ként van benne az adatbázisban?

A navigálás mellett ez lenne a legfontosabb számomra!

S3x, hifi & rock and roll

(#6811) nemcso válasza sony309 (#6810) üzenetére


nemcso
senior tag

Igen, van amelyikben "gyárilag" benne van, van amelyikbe Te tudod poi-ként beletenni.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#6812) sony309 válasza nemcso (#6811) üzenetére


sony309
őstag

Köszönöm!

S3x, hifi & rock and roll

(#6813) LámaZ válasza sony309 (#6812) üzenetére


LámaZ
addikt

Szívesen!

Legyen minden jó!

(#6814) sony309


sony309
őstag

Újabb és mai napra (talán) utolsó kérdésem:

Kicsit elvesztem az eszközök között, nem nagyon tudok dönteni.

Tudnátok-e ajánlani budapesti üzletet, ahol képben vannak és van választék?

S3x, hifi & rock and roll

(#6815) sony309


sony309
őstag

Ami még eszembe jutott:

Mennyire használható a navikban a BT kihangosító?
Érdemes olyat vennem vagy hanyagolható?

Előre is köszönöm!

S3x, hifi & rock and roll

(#6816) #79335424 válasza sony309 (#6815) üzenetére


#79335424
törölt tag

Wayteq X985 -ben sztem teljesen rendben van. Minap a telóról küldtem ki zenét a PNA transmitterével (nyomorult kamionban nincs aux in -em a fejegységen), és közben volt egy bejövőm. Tök szépen lekezelte. A teló médialejátszóját is kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#6817) sony309 válasza #79335424 (#6816) üzenetére


sony309
őstag

Köszi!

S3x, hifi & rock and roll

(#6818) sony309


sony309
őstag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy mi módon tudok TomTom Start 25 eszközre áttölteni a Poiplaza-ról letöltött adatbázist?

Köszönöm előre is!

S3x, hifi & rock and roll

(#6819) sony309 válasza sony309 (#6818) üzenetére


sony309
őstag

Sztornó a kérdésem, megtaláltam közben.

S3x, hifi & rock and roll

(#6820) Gabesz87


Gabesz87
addikt

EBBEN tud valaki segíteni? Tudom, nem teljesen ide illő kérdés, de talán félig-meddig igen.

(#6821) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Opel Astra J (NAVI 600) frissítésébe tud valaki segíteni?

Előre is köszönöm! :R

(#6822) nemethka2


nemethka2
csendes tag

Üdvözlök mindenkit! Még mindig él egy korábbi kérdésem. A WayteQ x985-ön a BT-DUN beállításánál a WinCE Vezérlőpultjában hogy lehet billentyűzetet varázsolni, hogy a szükséges adatokat rögzítsem. A telefont felismeri, de nem hitelesített oldalon jelenik meg. Ahhoz, hogy a hitelesített oldalra kerüljön meg kellene adni a jelszót. Na, ehhez kellene a billentyűzet.

(#6823) Korosa27


Korosa27
csendes tag

Sziasztok X985 navit vásároltam és rátöltöttem egy ncoros igo8-at, természetesen nem indult azonnal. Baráti tanácsra letöltöttem hozzá egy másik felhasználó sys.text-jét és azzal próbálkoztam. A mutatvány annyira sikerült, hogy azóta a navi egy körforgásba kezdett: bekapcsol; inditja a navigációt; kikapcsol,bekapcsol; inditja a navit; kikapcsol; és ebből a körforgásból még a helyi telefonos erők sem bírták kiszedni. Szerintük végleg kinyírtam a gépet. Hozzáteszem semmire sem reagál: reset, vagy kikapcsolás vagy bármi abszolut nothing. Nem tudom jó helyen járok e de ha tud valaki segíteni jól jönne nem szeretném kidobni az 1 hetes készüléket. Köszönettel Peti

(#6824) huliganboy válasza nemethka2 (#6822) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem olvastam vissza, de látom ezzel a BT-DUN-al küzdesz. Nekem is ilyen gépem, van de mikro megvettem vagy két éve, nekem működött, bár vagy 10 progit kipróbáltam mire ment. Már nem emlékszem melyik volt. De létezik, hogy ennyire bele kellene nyúlni?

(#6825) #79335424 válasza huliganboy (#6824) üzenetére


#79335424
törölt tag

Két éve volt már X985?

(#6826) nemethka2 válasza huliganboy (#6824) üzenetére


nemethka2
csendes tag

Igazából nem kell olyan mélyen belenyúlni, mert a program adja magát. Lényegében ugyanazt kéri mint amikor a telefon kihangosításnál a párosítás történik. Nekem itt az a gondom, hogy a hitelesítéshez nem tudom bepötyögni a párosítandó telefonom PIN kódját. Ha ez sikerülne, akkor mennie kellene a BT-DUN-nak a navin.

(#6827) nemcso


nemcso
senior tag

Naviguide Mo v2016.08NT Beta

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#6828) Imi91 válasza nemethka2 (#6826) üzenetére


Imi91
aktív tag

esetleg USB B OTG kábellel csatlakoztass rá egy bill-t, hátha fel ismeri..., amúgy valszeg SW hiba miatt nem jön fel a bill. Vezérlőpultban keresgélj, hátha van valami olyasmi, hogy ne rejtse el a billentyűzetet vagy valami

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#6829) nemethka2 válasza Imi91 (#6828) üzenetére


nemethka2
csendes tag

Én is gondoltam külső billentyűzetre, de nem próbálkoztam vele, mert szerintem annak akkora a fogyasztása, hogy a navi nem tudna működni. Talán egy bluetooth billentyű menne. A vezérlő pultban az input panelt, ha megnyitom az opciók menüpontban olyan hibaüzenet jelenik meg, hogy nincs lehetőség kiválasztani beviteli módot, tehát valóban program hiba lehet.Egyébként sikerült a DUN funkciók feléleszteni, bár egy kicsit macerás, és tovább tart mit egy gombnyomás,de jönnek a forgalmi adatok és ez a lényeg.

(#6830) Atocha


Atocha
senior tag

Sziasztok.
Elnézést kérek, nem olvastam el a GPS témában a több ezer hsz-t.

Az erdekelne engem, létezik-e olyan GPS szoftver Androidra ami rögzíti az útvonalat, amin aztán bármikor oda-vissza tud navigálni ni is.

Nem kell ingyenesnek lennie, megfizetem az árát ha kell.
Köszönöm a segítséget.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#6831) woodworm válasza Atocha (#6830) üzenetére


woodworm
veterán

Nincs rá tökéletes megoldás!
Nekem az osmand vált be, de ez is kompromisszumos. Körforgalmaknál nem jelöli a kijáratot, nincs sávinformáció. Ezen ugyan valószínűleg lehetne segíteni a pontok ritkításával, hosszabb útnál jelentős munka lehet. A kanyarodásokat viszont szépen jelzi, a hangok nem tudom, hogy működnek-e ilyenkor, mert a régi telómon nincs telepítve.

(#6832) Luck Dragon

Sziasztok már pár éve Navon N670 plus-t használok, úgy gondoltam ideje lenne frissíteni. De itt jön a hiba. Még soha nem csináltam ilyent. Hogy kell ezt? Esetleg van valami erről leírás. Mert a kis kézikönyve nem ír ilyent. Pedig jó párszor átnyálaztam. Köszönöm előre is!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6833) huliganboy válasza Luck Dragon (#6832) üzenetére


huliganboy
addikt

Milyen szoftver van rajta?

(#6834) Luck Dragon válasza huliganboy (#6833) üzenetére

Igo8

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6835) huliganboy válasza Luck Dragon (#6834) üzenetére


huliganboy
addikt

Ha jól tudom nincs Hivatalos megoldás... :( A pontos verziót meg tudod írni?

(#6836) Luck Dragon válasza huliganboy (#6835) üzenetére

Csak holnapra tudom megírni. Legalábbis ha megtalálom hol kell keresni. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6837) huliganboy válasza Luck Dragon (#6836) üzenetére


huliganboy
addikt

Lesz egy névjegy rész a programban, és ott lesz a verzió száma.

(#6838) Luck Dragon válasza huliganboy (#6837) üzenetére

Okés köszönöm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6839) zsola32


zsola32
őstag

sziasztok
használ valaki Mio Cyclo eszközt MTB-os területen?
tapasztalatk érdekelnének
köszönöm

(#6840) Prime110 válasza Luck Dragon (#6832) üzenetére


Prime110
aktív tag

(#6841) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Üdv!

Androidos Igo esetébe, a sokat hivatkozott sys.txt fájl hol található?
A kereső nem találja, manuálisan pedig en nem még a csomagolt fájlok között sem.
Holnap 2000km-es útra indulok, és nem tudom átírni a folders útvonalat, így nem indul el a progi :(

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#6842) Donki Hóte válasza Arlekim (#6841) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A sys.txt az IGO könyvtárban van.

Egyes hmm-hmm oldalakról letöltött verziók esetében előfordul, hogy nincs sys.txt a csomagban, mert az oldal használóiról feltételezik, hogy expert userek és saját sys.txt-t használnak.

Keresd meg a régebbi csomagban a sys.txt-t, a szerkezetük gyakorlatilag egyforma, a tartalmuk is hasonló.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#6843) OldMike válasza Arlekim (#6841) üzenetére


OldMike
őstag

Nekem hivatalos Primo 2.0 van (gyárilag rajta volt a navi eszközön), ebben az igo\save\profiles\01 könyvtárban van, de nem sys.txt a neve hanem system.ini. A felépítése ugyanolyan, és szerkeszthető is.

42LM660S

(#6844) kaef


kaef
újonc

Sziasztok!
Van egy GARMIN nüvi 52 navigációs készülékem. A kijelző csak Angolul jelenit meg mindent (ikonnevek, értesítések, beállítások stb.), viszont az SD kártyára telepített térkép az OK. és hozzá a Magyar hang is OK. Nem tudom Magyar-ra átállítani mert csak Angol van.

HOGYAN lehet megoldani ezt a kellemetlenséget?
Biztosan van rá megoldás!

fecsa

(#6845) huliganboy válasza kaef (#6844) üzenetére


huliganboy
addikt

Rakd fel PC - re a programját majd kösd össze a navit a géppel és ott tudsz magyar nyelvet telepíteni.

(#6846) nemcso válasza kaef (#6844) üzenetére


nemcso
senior tag

Pc-re telepíted a Garmin Express programot a garmin.hu -ról. Csatlakoztatod usb/micro usb adatkábellel a gps-t, majd letöltöd a kívánt nyelvet.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#6847) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Amigo -hoz lenne kérdésem :)
olyat szeretnék hogy a map-okat a belső tárhelyről és a SD kariról is beolvassa

ehhez mit kell beírni a sys-be? :F

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#6848) Hunork


Hunork
veterán

Üdv Urak!

Kinéztem egy darabot: Wayteq x985BT HD 8GB GPS. Ez a megfizethető, és ajándékba lesz. De mivel hölgyről van szó, mindent majd én intézek.
Kérdésem: térképszoftver nélkül árulják. Már nekem ez is WTF. (nincs kocsim, így elvárnám egy navigációs hardvertől, hogy ha megveszem, akkor navigáljon...)
Mit kell ilyenkor tenni? Hol lehet térképszoftvert letölteni? Hogyan? Program is kell, vagy csak a térkép? És akkor még pluszban kell fizetni? Vagy mi a szösz ez így?
Semmit nem értek ehhez, így kérek sürgős segítséget!
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#6849) #79335424 válasza Hunork (#6848) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vannak, akik csak a vasat veszik, és faragnak rá maguknak navi szoftvert, és hozzá térképeket. De, ugyanezt a vasat meg lehet venni készre telepített szoftverrel (Sygic), térképekkel. Úgy rémlik, hogy a Media Markt -ban láttam egész jó áron Full EU térképes Sygic navival.

(#6850) Hunork válasza #79335424 (#6849) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm, megtaláltam! :R
És ha már: akkor a fenti legyen, vagy a Navon terméke?

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.