Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7601) wihar123 válasza HoTaZo (#7600) üzenetére


wihar123
aktív tag

"...hogy mit is csinál vele" Megjeleníti a bal sarokban a figyelmeztető táblát, amit hiányoltál. :)

Szimulációban is működik, tehát készíts útvonalat, szimulációban futtasd és látni fogod amint előjön...

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7602) HoTaZo válasza wihar123 (#7601) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szimulációra nem is gondoltam.
Nem ismerem még eléggé ezeket a navikat...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7603) HoTaZo válasza wihar123 (#7601) üzenetére


HoTaZo
őstag

Tegnap már késő volt nekem a szimulációhoz, de ma élesben be tudta mutatni, mit is eredményezett a javaslatod. Hibátlan, lehetne nagyobb a sebesség jelző szám, de nem vagyok telhetetlen. :)

Köszönöm a segítséged! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7604) wihar123 válasza HoTaZo (#7603) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szívesen!
Maradjon inkább az óvatosság, mert sok-sok bajtól megóvhat... :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7605) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Van egy Airis T930 készülék autós tartóval, de a szivargyújtós töltője kontakthibás.

Van-e értelme új töltőt rendelni hozzá? Lehet-e és ha igen, akkor mennyire bonyolult a térkép rendszeres frissítése? Érdemes-e egyáltalán foglalkozni vele?

(#7606) wihar123 válasza Apollo17hu (#7605) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Az "Érdemes-e egyáltalán foglalkozni vele?" kérdésre egyértelműen az a válaszom, hogy Ezt neked kell eldöntened, madártávlatból ilyen irányú segedelem felelőtlenség lenne.
Ha úgy érzed, hogy az autóstöltő vezetékével van baj, akkor azt bármelyik szervizben le tudják csekkolni.

Még az eredeti navigáció van rajta és működik is? A térképfrissítés itt megoldható bizonyos feltételek teljesülésével.
Univerzális autós töltő miniUSB, 5V/2A

Az USB vezetéke jó, kommunikál a PC-vel?
Van hozzá vele kompatibilis kártyád?
Én mindenképp leellenőriztetném a szervizben, akár a speedshop is mert ott is van szerviz.

Küldtem PM-et is.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7607) HoTaZo válasza wihar123 (#7604) üzenetére


HoTaZo
őstag

Milyen óvatosságra gondolsz?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7608) wihar123 válasza HoTaZo (#7607) üzenetére


wihar123
aktív tag

A "...lehetne nagyobb a sebesség jelző szám..." -ra.
A képen az 85, óvatosságra intő érték, ezt túllépve bőven marad időd a korrekcióra.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7609) wihar123 válasza wihar123 (#7606) üzenetére


wihar123
aktív tag

@ Apollo17hu
Basszus ez lemaradt: "A térképfrissítés itt megoldható bizonyos feltételek teljesülésével."

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7610) HoTaZo válasza wihar123 (#7608) üzenetére


HoTaZo
őstag

Bőven, nem. 39400kg vagyok ma, holnap.
:D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7611) wihar123 válasza HoTaZo (#7610) üzenetére


wihar123
aktív tag

A holnapután kimaradt... :)

Jaaaa, hogy fuvarozás, ebben az esetben szerintem, valamelyik fájlban régebbi az érték, pl.: speedcam, *.ftr, *.fda, stb., érdemes lesz frissítened, ha eddig még nem tetted meg.
Javaslat:
Érdemes lenne ez ügyben felvenni a kapcsolatot Plajossal, mert mint látható itt a fórumon Ő készíti a kamara dolgokat és nagyon tudja a mit, miért, hogyan dolgok beállításait. A képed alapján tutira veszem, hogy pontosan tudja miként növeld, vagy mit cserélj, hogy helyes legyen az érték.

Megjegyzés, ha a TMC-t nem használod, akkor a [tmc] szekció egészét tiltsd le úgy, hogy a parancsok elé pontosvesszőt teszel, hatására gyorsabban fog pozicionálni és a jelet sem veszti el, ha eddig még nem tette.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7612) HoTaZo válasza wihar123 (#7611) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szerintem, még ma megszabadulok az árutól. 3 és fél óra vezetést mutat a lerakókig + a vám (Svájc).
2017 Q2-t raktam fel a hétvégén. Jól szuperál, igaz hogy München előtt és után eltűntek a baloldali táblácskák. Ennek lehet valamilyen forgalommal összefüggő oka?
Este írok neki. Köszi a javaslatot! :R

A TMC a kis adotorony? Nem vettem észre lassulást. Ha az tette az alternatív út javaslatot, akkor jobban tettem volna, ha két héttel ezelőtt hallgattam volna rá Duisburgnál. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7613) wihar123 válasza HoTaZo (#7612) üzenetére


wihar123
aktív tag

Asszem igen, pl hiányzik a Német kamera adatbázis (speedcam)

A TMC-nek akkor van jelentősége, ha van a készülékhez, vagy benne vevőegység és tud kommunikálni azzal a "a kis adótorony"al... :) vagy olyan a készülék, amely online is tud működni (Android).

Nem a TMC, hanem a Primo a térkép alapján kínálja az alternatívákat. Az alternatív útvonal funkcióról csak annyit tudok, hogy már tervezés után le tudod csekkolni, érdemes rápillantani, mert útközben, vezetés közben veszélyes feladat a korrekció.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7614) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

tomtom 1ex00
start 2 gb

ahogy elindítom a start-nál lefagy csak a reset gomb segít
usb kapcsolat még működik így még nem temetném
tomtom home(2.10.2.750) fenn van de a
Saját START működtetése
NPObject-el elszáll
Error calling method on NPObject!

ttgo.bif:
DeviceName=TomTom START
DeviceVersionHW=START
DeviceSerialNumber=XMxxxxxxxxxx (itt nem számoknak kellene lenniük ?)
BootLoaderVersion=55274
ApplicationVersionVersionNumber=9053
ApplicationVersion=520930.2
CurrentMap=
CurrentMapVersion=0.0

Map(s):
e:\Europe_Central_945_6174\

Storage:
Size 1884MB, Free 217MB

mit kellene csinálnom?

(#7615) wihar123 válasza Hege1234 (#7614) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
A kíváncsiság vitt rá, hogy rákeressek a guglin, ugyanis halvány lila gőzöm sincs, hogy az a kis vas mit tud, mire képes. A TomTom fórumon találtam infót a hibajelenségről, nézd meg, hátha neked mond valamit: https://www.tomtomforums.com/threads/getting-error-error-calling-method-on-npobject.23774/#post-134400

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7616) Hege1234 válasza wihar123 (#7615) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi!
kipróbáltam de nem jött be

az egész úgy kezdődött hogy a lefagyott ahogy útvonalat akartam volna keresni
és lefagyott majd újraindulgatott
kitöröltem a mappsettings-t és azóta ez van (visszatéve se történik változás)

a navcore verziót hogy tudom meg?

(#7617) wihar123 válasza Hege1234 (#7616) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sejtelmem sincs, ebben a témában mint sült hal vagyok "sületlenül"... :)

Keresgélek neked a hibaüzire válaszokat, hátha bejön valamelyik, mert szinte mindegyik TomTom verziónak van ilyen hibajelensége bizonyos esetekben, még a Suppotja is felkészült rá típus szerint: http://uk.support.tomtom.com/app/answers/detail/a_id/9863/?locale=en_GB

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7618) Hege1234 válasza wihar123 (#7617) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi!
de olyan kellene aki már mókolt ilyesmit

clear flash se hozta helyre....

[ Szerkesztve ]

(#7619) HoTaZo válasza wihar123 (#7613) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na, Svájc nem egyszerű. Mivel más, nem EU zónában van, így ott nem működik az EUs net. Lerakás terv szerint, de kaptam onnan munkát, ami csak masnap volt esedékes, meg kijönni se volt sima úgy, így elhúzódott a buli.

Azt tapasztalnom kellett, hogy az útmunkálatokkal, elterelésekkel nem tud mit kezdeni a navi. Ráadásul mindig visszavinne a maga útvonalához, időben km-ben adja továbbra is a maga útvonalát.
Szóval, akkor hiába van ez a kis adótorony nekem megjelenítve, bekapcsolva? Mivel nincs mobil hálózaton, így nem is tud információt lekérni? Jól értem?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7620) wihar123 válasza HoTaZo (#7619) üzenetére


wihar123
aktív tag

Jól érted! :)

Az iGO, Primo a navigálásra lett fejlesztve, az eltereléseket csak akkot tudja közölni, ha a készülék tudja biztosítani az online TMC szolgáltatást az adott útvonalon.
A tuti megoldást az Androidos készülék tudja produkálni, internetkapcsolat révén, ha az adott országban van "útinform" szolgáltatás.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7621) HoTaZo válasza wihar123 (#7620) üzenetére


HoTaZo
őstag

Csak Svájcban unióban használható simmel semmire se megyek. Más hálózat, azért meg nem veszek ott kártyát, hogy ezt a funkciót ki tudjam használni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7622) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg IGO-t használok, de kíváncsi vagyok a Waze-re, érdemesebb azt használni vagy maradjak az IGO-nál?
:R

Walking Dead

(#7623) nemcso válasza N.Ferry (#7622) üzenetére


nemcso
senior tag

Ha fontos a gyors, percre kész közúti információ, akkor a Waze.
Útvonal előre tervezésében az Igo sokkal jobb, több szempontból tudsz tervezni. A Waze sokkal jobban terheli a telefon akksiját, melegszik is rendesen használatakor.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#7624) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Sziasztok.Kaptam egy navit navigon 40plus a típusa.Csak a kezdő képernyőig jut hibaüzenettel hogy a "Navigon software cannot be started" ..

Ha a gépre dugom nem mutat igazából semmit csak a memória méretét hogy üres.

Köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#7625) nemethka2 válasza Janos46 (#7582) üzenetére


nemethka2
csendes tag

fjv csak az Orosz HERE térképben van.

(#7626) Bakter9011


Bakter9011
csendes tag

Sziasztok, hogy tudnék belépni egy Becker Z107 es Windows intéző felületére? Ha leformáznám a meghajtót amit csatlakoztatáskor bead akkor nem tudom, hogy a WinCe köszönne be vagy totál üres lenne az egész.

(#7627) wihar123 válasza domperke (#7624) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!

A készülék jó, csak nincs rajta a navigációs program, ez két okból lehetséges:
- a supportról letöltött szoftverrel nem lett végigvíve a frissítés
- a frissítés anyagiakkal jár, elmarat a fizetés, ezért nem adta a support

Ha más terved van vele, írj egy PM-et.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7628) wihar123 válasza Bakter9011 (#7626) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Ez az elgondolás egy jó levélnehezék kivitelezési terve. Miért akarod tönkretenni?

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7629) Marci112233 válasza Marci112233 (#7433) üzenetére


Marci112233
őstag

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#7630) Donki Hóte válasza Marci112233 (#7629) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem tudok neked választ adni, de ahogy olvasom, az egyik legismertebb magyar navis usernek is nagyon meggyűlt a baja 6-7 évvel ezelőtt a frissítésekkel :O

A maga idejében sem volt éppen túl okos kis kütyü ez, de így 10 éves korában már mindenképpen kellene valami mást nézni helyette :)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#7631) Marci112233 válasza Donki Hóte (#7630) üzenetére


Marci112233
őstag

Köszönöm a választ!

Akkor marad így ahogy van és lehet beruházok egy új készülékre.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#7632) wihar123 válasza Marci112233 (#7631) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Nézd meg a levelesládádat... :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7633) Marci112233 válasza wihar123 (#7632) üzenetére


Marci112233
őstag

Néztem és ment válasz is.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#7634) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szerintetek megéri az árát? Megéri a pénzt egy ingyenessel szemben? [link]

Idehaza mennyire pontos/használható?

Főként (80%) Magyarországon használnám csak.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7635) Prime110 válasza Predator2 (#7634) üzenetére


Prime110
aktív tag

Megéri amúgy, mert lifetime végül is és kevesebb is, mint egy éves megyei matrica ára. :)
Bárcsak a Nextgen Igora lenne ilyen akció egyszer az életben

(#7636) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

WayteQ xRider-rel kapcsolatban nem sok hsz-t találtam, így kérdeznék egyet.
Ha van, aki használja, az kipróbálná bluetooth-szal? Mert van itt egy, ami tökéletesen meg (IGO van rajta) mindaddig, amíg a BT nincs bekapcsolva. Onnantól rövidesen számítani lehet a gépezet totális fagyására. HW, vagy inkább szoftveres hibára gyanakodnátok?
Előre is köszönöm! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7637) wihar123 válasza Játékos (#7636) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Ez a jelenség, akkor jön elő amikor fut a navigáció, vagy navigáció nélkül és rögtön az után ahogy bekapcsolod a BT-t?
---, vagy bekapcsolod a BT-t, elindítod a navigációt és kisvártatva kiakad?

Én a kérdés első felére gyanakszom, ha igaz, akkor küld át (PM) a sys.txt fájlt, valamint készíts egy fotót a navigációs program mapparendszeréről, ahol a dll fájlok jól láthatók, megnézem mindkettőt, hátha abban rosszalkodik valami.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7638) nemcso válasza Predator2 (#7634) üzenetére


nemcso
senior tag

Használom androidos telefonon, pontos, jól használható, de nem tökéletes ez sem.
Eleve a tervezéskor jó 10-15 perccel többel tervez, mint más navigáció (és azok értéke az igazabb), de ezt meg lehet szokni. Köztes pont megadása csak rábökéssel lehet, nincs cím beírási lehetőség. A köztes pontokat nem tudja optimalizálni (egy évvel ezelőtt még tudta, de isten tudja miért kiszedték belőle),
TomTom térképet használ (van aki szereti, más pl. a Navteq-re esküszik, vagy itthon az NNG térképére).
Az esetleges "cím nem ismerést" én úgy próbálom áthidalni, hogy pl. Goggle Maps-on megkeresem, majd a Send to Navigation app segítségével exportálom a Sygic-be.
Összességében sokat használom, de azért a winCE alatti Igo Primo 2 sokkal többet tud és a WayteQ x990 -nel még sohasem fordult elő gps jel vesztés, navigációs szoftver összeomlás, de androidos telefonon egy-kétszer már belefutottam ezekbe.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#7639) Játékos válasza wihar123 (#7637) üzenetére


Játékos
addikt

Valóban, jól tippeled. Ha fut a navi, és eltelik egy kis idő, akkor rosszalkodik, de általában a legrosszabb helyzetekben...
Küldöm, amit kértél, amint a kezemben lesz a gépezet.
Hálás köszönet! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7640) nemcso válasza nemcso (#7638) üzenetére


nemcso
senior tag

Bocs, arra rosszul emlékeztem, hogy nem lehet köztespont címeket megadni. Lehet, csak nem optimalizál. 😊

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#7641) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Segítsetek nekem, legyetek szívesek! Maximum 30.000 forintért keresek, személy autóba, a nővéremnek ajándékba egy megbízható, könnyen kezelhető, jól használható navigációs készüléket.

Az alábbi modelleket néztem ki:
NAVON N670 PLUS navigáció + iGO8 Magyarország térkép

NAVON N490 Plus White navigáció + iGO8 Európa térkép 1 év frissítéssel

WAYTEQ x995 5" autós navigációs Android + Sygic 3D Teljes Európa navigációs szoftver élettartam frissítés

NAVON N670 PLUS navigáció + iGO8 Teljes Európa térkép (40 ország)

NAVON A500 android 5" autós navigáció iGO Primo NextGen Európa térképpel

Úgy látom, ebben az ársávban ez a két márka dominál. A "NAVON"-t nem ismerem; a "WAYTEQ"-ről jókat hallottam, egyszer, két hétig használtam is ilyen berendezést (egy régebbi modellt), és szimpatikus az x995 modell az élettartam frissítésű térképével.

De mégis...

A fenti modellek közül ez a jó választás? Milyen szignifikáns különbség van közöttük? (Hiszen árban van némi "szórás"...) Mire érdemes figyelni a választáskor?

Illetve mivel ezek mindegyike Android OS-t használ... mennyire megbízhatóak ezek manapság? Nem fagy le? Kellően gyors? (Használatban és esetleges újratervezésben, navigálásban is?)

Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv: Piftuka

"Aquila non captat muscas."

(#7642) Donki Hóte válasza Piftuka (#7641) üzenetére


Donki Hóte
veterán

NextGen-t futtató navit nem vennék hölgyeknek, kicsit bonyolult a kezelése, egy Primo egyszerűbb.

(Személy szerint nekem egy NextGen-es navi (AvicSync) a kedvencem az fut a tabletemen, de nekem sem megy kapásból egyes ritkábban használt funkciók beállítása :U )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#7643) Piftuka válasza Donki Hóte (#7642) üzenetére


Piftuka
veterán

Vagyis a fenti listából melyiket nem ajánlod mindezek alapján?

És melyik típust ajánlod?

"Aquila non captat muscas."

(#7644) Donki Hóte válasza Piftuka (#7643) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A Wayteq-et ajánlom, mert egyrészt nem rossz a hardver, másrészt élettartam frissítést adnak a térképekhez, ami egy nem hozzáértő felhasználónak nagy előny.

A Sygic pedig nem rosszabb, mint az Igo Primo, csak más.

(Meg - már bocsánat :U - a sygic-ről jobban elhiszem az élettartam frissítést, mint az Igo-sokról.)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#7645) Piftuka válasza Donki Hóte (#7644) üzenetére


Piftuka
veterán

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :R

Még két kérdés...

- A Sygic GPS navi szoftver "HUD" funkciója csak mobiltelefonokkal működik, vagy a Wayteg x995-össel is gond nélkül használható? (Ha úgy fordítom, hogy a szélvédőre vetítse a képet.)

- Kell-e bármilyen "extra kiegészítő" ehhez a funkcióhoz? Pl. a vetítés helyére a szélvédőre valami spéci fóliát ragasztani, stb?

"Aquila non captat muscas."

(#7646) wihar123 válasza Piftuka (#7645) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Pár érdekesség a Sygic HUD -hoz Navigyurci "tollából":
http://navigyurci.hu/2016/04/14/ajandek-mindenkinek-a-sygictol/
http://navigyurci.hu/2013/12/02/nehany-erdekesseg-az-uj-sygic-for-android-verzio-kapcsan/

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7647) Makifeju


Makifeju
tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm hozzám vágott egy gps-t hogy ugyanmár,tegyek rá neki igo-t,mert eltűnt belőle a kártyája.
Halvány fogalmam sincs a gps-ekkel kapcsolatban,azt sem tudom eszik e vagy isszák.
Tehát szükségem volna egy szájbarágós leírásra,hogy mit is kell meg hova másolni,telepíteni,stb...
Ami adott: Iconx gps készülék,8-gb sd kártya.
Hálás köszönetem előre is!! :)

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#7648) wihar123 válasza Makifeju (#7647) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Mielőtt belemelegednél, ügyelj okosan a részletekre, nehogy beleszaladj a warez témakörbe (közel jársz hozzá). Küldj egy PM-et és megpróbálom a lehetetlent... :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#7649) Makifeju válasza wihar123 (#7648) üzenetére


Makifeju
tag

Warez? :D
Kutyagumit! Csak használhatóvá akarom tenni ezt a vaszkot. :DD
Ment pm! :R

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#7650) wihar123 válasza Makifeju (#7649) üzenetére


wihar123
aktív tag

Ez jó! Nagyon jó! :) :D :)

Én is tudok egyet:
A kutyakisfiú és a kutyakislány, kikutyagoltak a kutyadombra, megkérdezi a kutyakislány a kutyakisfiút, hogy nem lesz nekem ettől kutyabajom? Nem bizony, válaszolta a kutyakisfiú, hoztam magammal kutyagumit!!

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.