Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) brumesz válasza localhost (#3299) üzenetére


brumesz
aktív tag

hátezt jól megadtad neki. kár hogy nem fogja érteni a "poént" :D

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#3302) CptMisi


CptMisi
őstag

Üdv!
Egy elég égető problémával állok szemben, ez ügyben kérném a segítségetek. :U
Tehát nem rég lett kész a gépem:

Gigabyte MA790XT-UD4P
AMD Phenom II x4 955BE
ATi Radeon 5850
Corsair XMS3 1333 Cl9 DHX
Samung F3 1TB stb.

Először Win7-et telepítettem rá, de annyi bajom volt vele, hogy most megpróbáltam Vistával is, de ezzel sem jobb... :W Baj alatt értem például a kék halálokat, fagyásokat, lassulást, játék közbeni újraindulásokat (nem kék halál, sima hibaüzenet, és újraindult a gép, windows explorer nem válaszolt)....
Miután már a gép összerakása előtt tudtam róla, hogy az alaplap eléggé válogatós memória terén, így a hivatalos QVL-ből választottam a memóriát, persze máshol is utánanéztem...
Szerintem a memóriákkal van a baj. :U Proci tuning vezethet ilyen problémákhoz? Eddig minden tesztprogram lefutott rajta gond nélkül (prime, OCCT, benchmarkok....), így nem hiszem, hogy játékok alatt instabillá válna :U Próbáljam meg a ramokat 1066-on? Vagy mi lehet a baja?
Kék halál: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA 0x00000050

Lehet, hogy köze van a dologhoz, így a másik problémámat is elmondom. Indításnál a monitor nem kap jelet ~5másodpercig, majd bejön a kép, de még csak akkor jön be az a rész, ahol Bios-ba be tudok lépni, vagy bootmenüt be tudom hívni stb....

Szerintetek mi a baj? Az alaplapnak van valami baja, vagy a ramokkal nem jó valami? Nem rég futtattam MemTest-et, azzal sem volt semmi gond :U Hogy lehetne kideríteni? Megpróbálok kérni ram-ot havertól, akinek szintén ilyen alaplapja van (és cserélnie kellett a ramot, mert bajok voltak vele, bár QVL-ben benne volt az is) :U

Köszönöm a válaszokat. :R
Üdv!

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3303) setherian válasza localhost (#3299) üzenetére


setherian
tag

öt vessző hibázik, a többi jó :D

(#3304) Geller72 válasza localhost (#3299) üzenetére


Geller72
veterán

Grétsy Laci bácsi tömegmészárlást rendezett volna a közvetlen környezetében, majd nyílvánosan seppukut követett volna el, miután a kommented elolvassa. :DDD.

(#3305) Geller72 válasza CptMisi (#3302) üzenetére


Geller72
veterán

Szerintem vga driver probléma. Ha a ramok jók. egy ramtestet futtass le. A ramokat alapfrekin járasd, ha kell, adj nekik egy pici feszt.

(#3306) CptMisi válasza Geller72 (#3305) üzenetére


CptMisi
őstag

Ramok gyári frekije 1333, most azon megy, kapott kis +feszt is, tehát akkor próbáljak ki egy másik drivert?
most 10.3avan fent, mert jobb, mint a 10.3whql, de akkor megnézem azzal is :K
:R mondjuk a fagyásokat nem tudom mire vélni akkor :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3307) localhost válasza Geller72 (#3304) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Amilyen az a kérdés volt... gondoltam így talán Ő is megérti :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3308) apyka válasza keszo (#3294) üzenetére


apyka
tag

Ne foglalkozz vele, az everest néha ír baromságokat.
Nekem is IDE ként ismeri fel a [link] :K

"A rallysport olyan, mint a sakk, csak nincs idő két lépés között gondolkodni." Isten szekere is LADA VFTS!

(#3309) Blaze71 válasza CptMisi (#3306) üzenetére


Blaze71
őstag

10.3-at szidták páran. Egyébként kapásból driver gyanús, így tegyél fel régebbit, csak ne a 10.1-et. ;] 10.2, vagy 9.12 jó lehet. :K

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#3310) CptMisi válasza Blaze71 (#3309) üzenetére


CptMisi
őstag

ok, most megnézem már 10.3-al, mert már felraktam azt, ha nem jó, akkor megy vissza a 10.2 :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3311) czpitti


czpitti
senior tag

Az én gondom a következő:asus agp-s vidkari (radeon 9250)van egy régi siemens irodai gépben amit ajándékba kaptam.Mivel a gépnek sehol nem volt telepítője,(még a gyári oldalon sem!!!!)windows 7-et raktam fel rá ami leszed magának mindent ami kell.A videókarinak nincs windows 7-es drivere.Milyen drivert tegyek fel hogy működjön win 7 alatt?Aválaszokat előre is köszönöm.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#3312) FRENK1988 válasza CptMisi (#3302) üzenetére


FRENK1988
veterán

Próbálj meg mindent alapsebességen ha akkor OK akkor a tuningal lesz vmi. Fesz kevés vagy valami. Ja meg alap driverek :D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3313) Blaze71 válasza czpitti (#3311) üzenetére


Blaze71
őstag

Tedd fel a Vista alá készített 9.3-as Catalyst-ot. Jónak kell lennie. :K

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#3314) meone


meone
tag

Sziasztok.

Van egy kis problémám.
Adobe After Effects CS4-et használok, és mikor be teszem az adott projektbe a hangot legyen az wav vagy mp3 míg szerkesztem nem játssza le (nem hallok semmit a hangszórón), csak miután ki exportáltam a végső fájlban, mikor már minden kész.
Akkor a végeredményt hanggal együtt lejátssza.
Mióta fel telepítettem minden alapon van hagyva nem állítottam el semmit.
Vagy esetleg codec pack ütközése lehet, valamivel ütközik?
Nem tudom, hogy mi lehet a problémám? :F

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv meone.

Elnézést kérek mindenkitől a helyes írásom ért :)

(#3315) Scroll Lock


Scroll Lock
tag

Sziasztok!
Kérdésem a matematikai integrálással kapcsolatos. Az integrálásban az integrandusz minden ami az integráljel után következik? Vagy pusztán az integrálandó függvény
konstans szorzó és additív tag nélkül? Tehát úgy értem pl.:

integrál 1/5+3/4(sin(4-3x)) dx

esetén az 1/5 mint hozzáadandó tag és a 3/4 mint együttható is az integrandusz része?
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3316) CptMisi válasza FRENK1988 (#3312) üzenetére


CptMisi
őstag

Nagyon úgy néz ki, hogy a 10.3a driverről 10.3ra váltás megoldotta a problémát :B remélem tényleg jó lesz mostantól :DD Köszönöm mindenkinek a segítséget, a vga driverre nem is gondoltam :B :R :R

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3317) csaba54 válasza m.milegyen (#3295) üzenetére


csaba54
tag

csökkentett módon ha minden beáll,szépen kilépek és utána már normál módban indul újra
legalábbis nálam így szokott lenni

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#3318) Blaze71 válasza CptMisi (#3316) üzenetére


Blaze71
őstag

Pedig sajnos manapság ez okozza a legtöbb galibát. Jártunk már úgy, hogy 8500GT VGA-val egy játék nagy része nem volt elérhető, a menü is teljesen más volt, mint a másik gépen az X1950-nel. Aztán 2-3 driverrel később egyszercsak jó lett minden, előkerültek az eltűnt cuccok, meg a menü is rendbejött. Pedig semmi más nem változott, csak le lett cserélve a driver egy újabbra. :F

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#3319) pohár


pohár
félisten

Üdv mindenkinek!

Szinkront milyen programmal lehet újraszinkronizálni?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3320) keszo válasza apyka (#3308) üzenetére


keszo
őstag

Köszönöm :R :R

Attila

(#3321) CptMisi válasza Blaze71 (#3318) üzenetére


CptMisi
őstag

hmm...legalább nem hardveres problémám volt, ennek örülök, viszont az bosszant, hogy ilyen hibák vannak :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3322) Blaze71 válasza CptMisi (#3321) üzenetére


Blaze71
őstag

igen, ezt kissé egyszerűbb orvosolni és nem marad közben gép nélkül az ember, mint egy alaplap cserénél. :K Viszont nem ártana a rendes támogatás, ha már az árak nem kúsznak lefelé. :F

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#3323) localhost válasza pohár (#3319) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szinkront újraszinkronizálni a resyncronizer-rel lehet.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3324) csaba54 válasza pohár (#3319) üzenetére


csaba54
tag

jobbat akarsz?

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#3325) pohár válasza csaba54 (#3324) üzenetére


pohár
félisten

Ja neeeem, csak el van csúszva a szinkront egy picit és azt szeretném helyrerakni :K

localhost... valamit programot tudnál ajánlani? Mert kigugliztam a szót (vagy progi amit írtál?), és valami francia fórumot dobott ki, mondom ez nem jó :N

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3326) apyka válasza pohár (#3325) üzenetére


apyka
tag

Ajánlok neked egy oldalt ami ezzel is foglakozik [link]

"A rallysport olyan, mint a sakk, csak nincs idő két lépés között gondolkodni." Isten szekere is LADA VFTS!

(#3327) pohár válasza apyka (#3326) üzenetére


pohár
félisten

Köszönöm szépen, szétnézek ott! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3328) PZee


PZee
csendes tag

Hali!
Már régebben vettem egy IRDA 5Vdc usb csatlakozású infra adaptert. Sajnos a telepítője nincs meg. A neten sem találtam drivert hozzá.A topikját is elolvastam, de az sem segített rajtam. Ha tudna valaki segíteni, akkor nagyon megköszönném.
Üdv.: PZéé

Zee

(#3329) Gyufaaa válasza PZee (#3328) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Milyen oprendszerrel használnád? :U

(#3330) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Sikerült vizet önteni (nem telibe, de azért kapott) az Asus notimba, miközben be volt kapcsolva. Azóta azt csinálja, hogy bekapcsolom, vagy azonnal ki is kapcsol, vagy win bejön és pár perc múlva kapcsol ki.
Ötlet? Elvileg hajszárítóztam egy órát.

(#3331) FRENK1988 válasza AndrewTdi (#3330) üzenetére


FRENK1988
veterán

Nem kellet volna bekapcsolni. Hanem legalább pár napig szárítani. Egy szerviz nem ártana neki

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3332) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv!
Létezik olyan hogy UTP hosszabbító? 1m kellene,parkettázó emberke rossz helyen vágta ki a szegélyt és nem ér el a kábel
Esetleg valaki nem tudna csinálni egyet? Rj45 aljzat-1m kábel-RJ45 csati :F

(#3333) FRENK1988 válasza szakalistvan (#3332) üzenetére


FRENK1988
veterán

Olcsóbban kijösz ha újrahúzatod az UTP kábelt. Szerintem

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3334) apyka válasza szakalistvan (#3332) üzenetére


apyka
tag

Esetleg ez a megoldás? [link]

"A rallysport olyan, mint a sakk, csak nincs idő két lépés között gondolkodni." Isten szekere is LADA VFTS!

(#3335) apyka válasza PZee (#3328) üzenetére


apyka
tag

XP driver itt: [link]

"A rallysport olyan, mint a sakk, csak nincs idő két lépés között gondolkodni." Isten szekere is LADA VFTS!

(#3336) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Sajnos szegély le van ragasztva,alatta a kábel,felrajzoltam a burkolónak hogy hol jöjjön ki vele,elqrta,nem voltam otthon.
A toldó jó ötlet,köszi.

(#3337) Gyufaaa válasza szakalistvan (#3332) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hogy ne létezne UTP toldó :) Csak hát egy kicsit messze laksz kolléga, hogy átvigyem. Pedig a kábel is megoldható lenne. :P

[ Szerkesztve ]

(#3338) szakalistvan válasza Gyufaaa (#3337) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Na ezt még megbeszéljük priviben a hétvégén :D

(#3339) Gyufaaa válasza szakalistvan (#3338) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Rendicsek.

(#3340) haly


haly
őstag

Csácsá! Lenne egy problémám!
A media playerem egyszerüen taccsra vágta magát...
Egyik napról a másikra nem tom megnyitni sem lejátszani vele meg semmi!
Kerestem new media playert de nem találtam S:
Vki tudna segíteni???

(#3341) Gyufaaa válasza haly (#3340) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Milyen oprendszert használsz és melyik WMP-t? :U

(#3342) mezis válasza haly (#3340) üzenetére


mezis
nagyúr

VLC media player ?

mezis

(#3343) haly válasza Gyufaaa (#3341) üzenetére


haly
őstag

öhm
Vista Home Prerium 32bit (asszem xD)
Media 11 azt hiszem ! Ami rá volt nyomva alapból a gépre!
Nem ugy van összerakva! (matricás)

(#3344) PZee válasza apyka (#3335) üzenetére


PZee
csendes tag

Köszi a gyors választ, de ezt már letöltöttem, de sajnos nem fogadja el.Vagy rosszul csinálok valamit! Xp sp3 rendszerem van.
üdv.:Pzéé

Zee

(#3345) benedekco válasza haly (#3343) üzenetére


benedekco
addikt

használj másik playert, nem vesztesz vele semmit, cserébe nyersz :)
ezt
vagy egy pack-ot ajánlok amit sokan nem ajánlanak a tudorok közül, de nálam eddig bevállt

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3346) Qru válasza benedekco (#3345) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ugyan ezt a kombót használom, nekem is bevált. :K

#nincsbennetarcsi

(#3347) csaba54 válasza pohár (#3325) üzenetére


csaba54
tag

légy ügyes

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#3348) haly válasza Qru (#3346) üzenetére


haly
őstag

Hát... nem tom nekem bejött a media player 11 nagyon! Nem lehetne letörölni? És vhogy újra rakni?

(#3349) dudika10 válasza haly (#3348) üzenetére


dudika10
veterán

Ha nem tudod megnyitni, honnan tudod, hogy lejátszani se tudnál vele?
Mitől ment tönkre? Egyik pillanatról a másikra nem indult?

Próbáltad másik parancsikonnal?
Esetleg próbáld úgy, hogy windows billentyű + r (futtatás) és beírod, hogy wmplayer.
(Win7-en legalábbis ez a neve, valószínűnek tartom, hogy vista-n is.)

Ja azért ha új lejátszót keresel, akkor ajánlom a jetaudio-t. :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#3350) haly válasza dudika10 (#3349) üzenetére


haly
őstag

egyik napról a másikra... úgy ahogy mondod!
Néztem neten minden sz=%/!%/4rságot, de csak annyit tudtam kideríteni hogy hol van xD
És ott meg elinditom a setup-ot és azt írja ki rendben van meg hogy jól megy :/
Most megpróbálom a futtatásos izével amit mondtál!
Nem megy :S amúgy meg a c-ből sem tudom indítani :S tehát vmi itt nagyon nem oksa :W :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.