Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47701) Hunork válasza Kolondrum (#47699) üzenetére


Hunork
veterán

Most néztem át a Bios hangjelzéseket, jó kis elmentett cucc, és tényleg... :( semmi nem jut eszembe, talán elem ki az alaplapból, mindent kihúzni, visszadugni, hogy jó-e valóban minden, elem vissza...ennyi. Milyen VGA amúgy?

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#47702) dewil666 válasza Hunork (#47701) üzenetére


dewil666
őstag

Az kellene nekem is! Már a Bios hangjelzések.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47703) Hunork válasza dewil666 (#47702) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Tessék, itt van, bár van egy részletesebb is doc formátumban, majd valahogy előkotorászom... :K
[link]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#47704) dewil666 válasza Hunork (#47703) üzenetére


dewil666
őstag

Köszönöm szépen :R

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47705) Hunork


Hunork
veterán

Nagyon szívesen :K , majd keresem azért a másikat is, és ha meglesz, áttolom pm-ben. (ha nem, nyugodtan emlékeztess, de hétvégén zavaros a helyzet nálam, majd a jövő héten...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#47706) 1989rigo


1989rigo
tag

Helló Mindekinek!

Volna egy foxconn 915a04-p-8ks lapom amihez nincs semmi és a drivereket sem találom sehol.Így néz ki. kis csúnyácska :) És szeretnék biost is frissíteni rajta. A netet már szétböngésztem de sehol nem találok hozzá való cuccokat! Help lécci!

Üdv Szabolcs

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#47707) Kolondrum válasza Hunork (#47701) üzenetére

semmivel nem változik a hang. Ha kiveszem akkor sem. Amúgy 8800gtx és 8400GS

(#47708) Hunork válasza Kolondrum (#47707) üzenetére


Hunork
veterán

Hujujj, a G92 chipes karik amúgy is mostanában kezdenek el nagy számban hullani... :(( lehet, hogy az lesz...nagyon egyszerű teszt kellene: szerezz egy másik VGA kártyát és nézd meg azzal. (szomszéd, haver, rokon) Ha azzal is kijön a hang, akkor megint lehet minden, alaplap pl.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#47709) registered


registered
csendes tag

Ha gigabyte alaplapot szeretnék venni akkor tudtok olyan oldalt ajánlani ahol legalább csak pár tíz darabra lehet szűkíteni a több száz alaplapot pár kritérium szerint?

Nem hiszem el hogy nem jut eszükbe a hivatalos honlapon egy szűrőt kialakítani.

(#47710) Poplacsek válasza registered (#47709) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Szerintem ez a legjobb, bal oldalt profi szűrővel! ;)

[ Szerkesztve ]

(#47711) registered válasza Poplacsek (#47710) üzenetére


registered
csendes tag

Köszi :D de azért az nem gyenge hogy a gyári oldalról a 118 db LGA1155-ből itt csak 28 található meg :D (vagy én vagyok troll és a 11 darabból ~90 db már forgalomból kivont?) :D

(#47712) Poplacsek válasza registered (#47711) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Ja itt csak azok közt lehet szűrni amik kaphatók az oldalon. Szerintem egész jó oldal, a népszerűbb típusok mind ott vannak.

(#47713) registered válasza Poplacsek (#47712) üzenetére


registered
csendes tag

Ja, lehet én vagyok lehetetlen alak :D
Tehát ha itt nem találok kedvemre valót akkor menjek orvoshoz? :D

(#47714) DJ WOKKY válasza 1989rigo (#47706) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

jól bele nyúltál. Sajnos én sem találtam neked semmit.

(#47715) fetye válasza 1989rigo (#47706) üzenetére


fetye
tag

Elvileg itt kellene lennie. Jól írtad le a lap típusát? Ha igen, vlszg egyezik a BIOS egy másik, hasonló lapéval. Akkor azt kell megtudni, melyikkel. Van a honlapon egy online support form, ott felteheted a kérdést, h hol a BIOS. Szoktak válaszolni. Néha egy napon belül is...:)

(#47716) Speedhs


Speedhs
őstag

NEm is úgy volt a dual channel, mint ahogy a giga oldalán írták :D Átraktam a 3. foglalatba ( egyel odébb ) a ramot és jó lett. Most ez a sorrend : 1- ddr3 2 -x 3-ddr3 4-x ( x= üres hely )

(#47717) Klemens válasza Speedhs (#47716) üzenetére


Klemens
őstag

Én írtam ezt a lehetőséget... :U

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#47718) Bo Killer


Bo Killer
csendes tag

Szevasztok!

Kinéztem magamnak az Asus Maximus IV Extreme-Z alaplapot, egy Cooler Master Storm Enforcer házba kellene, hogy beleférjen. Tudom, hogy a lap extendedATX-es, a házba meg elméletileg csak microATX, ill. ATX méretű lapok mennek, de olvastam pár helyen, hogy hasonló nagyságú házba belefért ilyen nagy alaplap, viszont konkrét példát vagy utalást nem találtam sehol erre a párosításra, ergo a kérdésem az lenne, kivitelezhető-e, hogy bele tegyem ezt a lapot ebbe a házba?

(#47719) gordonfreemN válasza Bo Killer (#47718) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Asus alaplap: 30.5 cm x 26.9 cm
[link] és ha a Wikipédiának lehet hinni akkor befér. A csavarokat meg biztos meg lehet oldani, ha esetleg nem lenne egy sem lyukon ;] .
Jaj, most nézem, elnéztem a szélességet. Hát akkor csakis próba cseresznye. Magasságra biztos jó, ugyanaz a méret elv. Mérd meg a házad, beférne-e szélességre...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#47720) Klemens


Klemens
őstag

Aktuális még számomra. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#47721) gordonfreemN válasza Klemens (#47683) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Várd meg mi lesz a BIOS frissités eredménye. Nem hamarkodnám el, hogy hibás a lap... Memóriák is lehetnek ludasak sok esetben, ezt csak tesztekkel lehetne megállapítani.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#47722) Klemens válasza gordonfreemN (#47721) üzenetére


Klemens
őstag

2 fajta rammal is ki lett próbálva, abból az egyik vadi új volt.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#47723) gordonfreemN válasza Klemens (#47722) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Akkor marad a másik kettő tippem. :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#47724) 1989rigo válasza fetye (#47715) üzenetére


1989rigo
tag

Hát a foxconn oldalán is jártam de ezt a típust vhogy kihagyták!

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#47725) Kolondrum válasza Hunork (#47708) üzenetére

A 8400GS tartalék VGA szinte új, épp a GTX megdöglése miatt van tartva. NEM a vga a rossz. de mindegy a gépnek, hogy van e bent valami mert ugyan úgy sípol, ellenben ha pl ramot veszek ki akkor már más hangot ad.

(#47726) dewil666


dewil666
őstag

Erre valaki?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47727) #65675776 válasza Kolondrum (#47725) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem keríts egy PCI-os VGA-t és próbáld ki azzal a lapot. Ezzel ki lehet szűrni, hogy maga a lap hibás-e.

(#47728) fetye válasza 1989rigo (#47724) üzenetére


fetye
tag

Igen, én is láttam. Vagy ott kérdezd meg a honlapon, vagy ahol vetted a lapot. Az lesz, h több laphoz uaz a BIOS kell, csak melyiké...? Esetleg más néven is fut a lap..

(#47729) Kolondrum válasza #65675776 (#47727) üzenetére

Megvan a baj. RAM! Tesómé nálam nem megy, enyém nála igen. Kiderült egy érdekes dolog nálam, nem ment a CPU hűtő olyan két hete takarítás óta. OC Q6600 :DDD
2db A-data DDR2-es 800-as döglött meg egyik pillanatról a másikra. :(

[ Szerkesztve ]

(#47730) Taktoj


Taktoj
aktív tag

hello
a tap atx s csatija rovidebb mint ami az alaplapra van integralva.
fel sem tunt elsore csak mikor mar azt neztem hogy minden a helyen van e?
ide is kell valami atalakito?
csak azt nem ertem hogy akkor miert ment bele olyan siman?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#47731) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Sziasztok használ valaki ilyen lapot Asus M4A88T-M/USB3 ha igen a kérdésem az volna milyen ramokal használja :F

0631 7710098

(#47732) Kolondrum válasza Kolondrum (#47729) üzenetére

NEm ram mert van amikor elindul a gép aztán megfagy és 23-at sípol, mintha a ram foglalatokkal lenne valami. Teljesen kizártam a ramot. Alaplap.

(#47733) mynames


mynames
senior tag

Sziasztok!

Tegnap előkaptam a régi desktop gépem. Win7 install, minden ok. Többször is ki-be kapcsoltam a nap folyamán minden ok.
Ma reggel bekapcsoláskor azonban ez a képernyő fogadott boot-oláskor:
"hiányzó bootmgr"

Ez mitől lehet? hol kezdjem el a hibakeresést?

(#47734) grrpowa válasza mynames (#47733) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Nállam akkor volt ilyen ha nemvolt rendesen a SATA csati rajta a vinyon :K

0631 7710098

(#47735) mynames válasza grrpowa (#47734) üzenetére


mynames
senior tag

Megyek és ellenőrzöm most azonnal!

thx

------------------------------------------------------
2 perccel később:
Átraktam egy másik sata csatlakozóra a lapon és megy!!!! :C
Pedig azt hittem ezzel nem lehet gond hiszen boot-oláskor látta a vinyót...("eszem-f@....-megáll")

köszönöm!!!!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#47736) grrpowa válasza mynames (#47735) üzenetére


grrpowa
aktív tag

esetleg a bios-t kell átnézni hogy a bootolás nem állitodot ell valamitöl

0631 7710098

(#47737) 1989rigo válasza Kolondrum (#47732) üzenetére


1989rigo
tag

Nézz egy memtestet egy másik gépbe ha van rá lehetőséged, egyenként próbáltad már a memokat? PL nekem volt egy 2*1gb 800as kingstonom, újjonan vettem de az egyikkel vmi volt, és sípolt a gép, nem mindig valamikor ment valamikor sípolt!

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#47738) 1989rigo válasza 1989rigo (#47737) üzenetére


1989rigo
tag

Még talán próbáld meg azt h cmos törlés vagy kiveszed az elemet aztán kihúzod a tápot, utánna nyomsz egy bekapcsolást ezzel minden maradék feszt kiküldsz a gépből. utánna dugd vissza és kapcsold be ha bekapcsolt tedd vixxa az elemet! Hátha! Nekem is volt ilyen problémám és bejött ez a módszer!

Üdv Nektek!

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#47739) Kolondrum válasza 1989rigo (#47737) üzenetére

Ezek a ramok 2007-esek, nem hiszem hogy hirtelen nyekk. Anyum gépébe mennek, nálam nem. Tesóm gépébe én ramom megy, anyumé nem. DE ez sm igaz mert hol indul a gép hol nem, hol fagy hol nem. Mintha kontakt hiba lenne nyák szinten. Teljesen mindegy megy vissza a lap iponba, egy éves sincs. Kb a 4. csere lesz. :DDD

(#47740) 1989rigo válasza Kolondrum (#47739) üzenetére


1989rigo
tag

Milyen lapról van szó?

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#47741) #65675776 válasza Kolondrum (#47739) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kitakarítani esetleg a foglalatokat.

(#47742) Taktoj


Taktoj
aktív tag

nem tud senki segiteni? bemerjem kapcsolni igy a gepet?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#47743) Kolondrum válasza 1989rigo (#47740) üzenetére

Giga olcsó nem tudom milyenről E8500-el, no OC. Nincs 1 éves. Kiporolta ecsettel azóta ez van.

daa-raa! Tiszták megnéztem. Minden variációt kipróbáltunk, levettem a csatikat visszadugtam. Több ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#47744) hitman,


hitman,
őstag

Sziasztok!

DFI LANPARTY nF4 SLI-DR alaplaphoz hol találok Win 7-es 64 bites drivert?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#47745) #65675776 válasza hitman, (#47744) üzenetére


#65675776
törölt tag

Sehol. Az nF4 hivatalosan nem támogatott már Vista alatt sem.

(#47746) hitman, válasza #65675776 (#47745) üzenetére


hitman,
őstag

Hmm bocsi a hülye kérdésér de akkor hogy tudom használni a gépet?
Nem akarok én semmit csak a BF3-al játszani.... :O

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#47747) #65675776 válasza hitman, (#47746) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerezz egy Via K8T890 Rev2-es lapot.

(#47748) hitman, válasza #65675776 (#47747) üzenetére


hitman,
őstag

ÁÁáá persze egy több éve jól működő rendszert, gépet megbontok egy ****a játék miatt.
Amennyire régen szerettem a pc-t és annak világát mára már annyira kezdem utálni az ilyen dolgok miatt...

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#47749) iceQ!


iceQ!
addikt

LGA775-ös tuning alaplapot keresek melynek DDR3-as a memória foglalata!
Használt és új is érdekel! Mit javasoltok ami itt a ph-n is megtalálok majd ha venni szeretnék?
Amik lesznek benn ramok 1600Mhz-n fognak futni alap órajelen!

Létezik ilyen alaplap?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47750) DJ WOKKY válasza iceQ! (#47749) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Létezik: Íme

Viszont ilyen órajelű ramokat nem fogsz 1600on futtatni ezzel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.