Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20752) vasgyuszi válasza lala42 (#20750) üzenetére


vasgyuszi
csendes tag

@lala42: bocsesz, játékokban nem vagyok otthon. Egyelore csak pár játék van ,az is a gyerek miatt (F1, cross-motoros, Thomas-os, busz-soforös)

@peti_s: mikor máskor, ha nem most a 3x fokban próbáltam ki egy másik PH-s topikban leírt tuning-finombeállítást :)
Láss csodát, muködik: az E6400 most 2,8 GHz-en 1600MHz FSB-vel, 7-es szorzóval megy. A magok homérséklete is csak 10 fokot ment fentebb, most az egyik 69 a másik 71 fokos üresjáratban, néhány futó alkalmazással (FlashFXP, BitComet, Opera, TotalCommander, LiveMessenger, stb.) Az alaplap 49-51 fokos.
Az Everest stabilitás-tesztjét csak a jelenlétemben engedem rá hosszabb idore, majd meglátom, hogy meddig szalad el a ho. Ha 80 fok alatt marad, akkor télire jó lesz ez a beállítás :DDD
Majd megmérem a gép teljes fogyasztását ebben a beállításban, mert nagy a gyanúm, hogy zabál... Az adaptív órajel-vezérléssel általában 1,6 GHz-en futott, és csak különleges esetekben ment fel a névleges 2,13 GHz-re. Én azért surubben szerettem volna, ha ráadja a kakaót. Na most megkaptam... Kéne valami ujra-bootolás nélküli kapcsoló, amivel én mondhatom meg, hogy mikor hívom le a tartalékokat. A régi jó "turbo"-gomb 16-32 MHz, woahhhh :DD

vasgyuszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.