Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11951) Lenry válasza hakos1987 (#11950) üzenetére


Lenry
félisten

egyszerűen kikapcsolod az EIST-et és voila máris maxon jár a procid...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11952) hakos1987 válasza Lenry (#11951) üzenetére


hakos1987
őstag

de nem szeretnék megszabadulni az eist-től, mert ha nem játszok, akkor jó dolog, hogy visszaveszi az órajelet... csak kéne valami, amivel játék alatt kikapcsolhatom.... emiatt pedig nem fogom minden egyes alkalommal újraindítani, biosba kikapcs, utána indítani, játék, újraindítás, bekapcs, indítás....

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#11953) dany27 válasza noncsika (#11932) üzenetére


dany27
őstag

havernak a GIGABYTE GA-X48T-DQ6-nál is ez volt a szitu ott is nehezen akart rámenni, sőt még szentem durvább volt is ez ott már igen csak hajlott a dolog de aztán rmáment. Szerintem a lapkával lesz a gond vagy nem tudom mert faternak raktam össze egy gigabyte g31-es lakészletű lapot és klik klikk és rajt is volt!

Én vállalnám de nem pesti vagyok :(
Ha lehozod vagy jársz felém akkor ;)

[ Szerkesztve ]

(#11954) Bikerider válasza Ragadozó (#11945) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Hello

Az osszes jateknal kivag ezzel a hiba uzenettel.
Xp es Vista alatt is csinalja a hibat.
Ez a Samsung750GB a 4.HDD.
Ramok is ki lettek csereve:2*1Gb ADATA +2*1Kingmax 4*1gb Kingmaxra es ugyan ugy hiba uzenet.

(#11955) Redpaladin


Redpaladin
tag

Gondban vagyok,mivel Geforce videokártya helyett,ATI videokártyát akarok mégiscsak venni egy Intel processzoros gépbe. És itt jön a téma,hogy asszonták,hogy Intel alaplapok Geforce videokarikat szeretik és nem naon müködnek az ATI-val! :F De mindképp Intelt akarok venni, ATI videokarival, abban az esetben milyen alaplapot vegyek? :Y max 20ezert akarok rászánni. Kérlek segítsetek rajtam! :(((

(#11956) hakos1987 válasza Redpaladin (#11955) üzenetére


hakos1987
őstag

ez egy oltári nagy hülyeség.... hány száz embert mondjak (köztük magamat is), akik inteles lapban használnak ATi VGA-t?! ezt hol hallottad amúgy? szerintem ASUS P5Q, elég jó lap, bár kicsit több mint 20

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#11957) Bordoi válasza Redpaladin (#11955) üzenetére


Bordoi
őstag

Ekkora hülyeséget még mindig ellehet sütni :F

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11958) sNORh válasza Redpaladin (#11955) üzenetére


sNORh
addikt

lol.. sőt hogy mondjak vmit, csak az inteles lapok vámogatják az Ati CfossFire-t most akkor hogyisvan? :U :DDD
nyugodtan vegyél egy Intel P35-ös lapot és tedd bele az Ati kártyádat.. ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11959) nova001


nova001
senior tag

helloztok
van egy abit nf7 alaplapom egy 400wos tápom meg, 2,4+amd, meg másfél giga ramom...na most beszart rajta az alaplap venti, mikor bekapcsolom akkor zörög, kicsit meglököm akkor jo minden, de van hogy megáll erre a proci hütő.....erös a gyanum hogy ez alaplap hiba :S:S kérdésem hogy szerintetek mi lehet vele??? és ha vennék most egy lapot akkor mit ajánlotok erre a gépre..természetesen semmi extrát nem kell tudnia csak legyenk jok bele ezek a dolgok

(#11960) mart42


mart42
csendes tag

Segítséget kérnék!
Most vettem Asrock 4core dual sata2 alaplapot, e7200-as duál procit, 1066MHz-es ramokkal, sata2 vinyóval, telepíteném a winxp-t, és bootoláskor azt írja ki, hogy a "számítógép hardverkiépítésének viszgálata" és utána fekete képernyő és semmit nem csinál. Már cseréltem ramot, videokarit, de ugyanaz. Mi lehet a baj? Más is találkozott már ilyennel?

(#11961) Lajkó válasza nova001 (#11959) üzenetére


Lajkó
őstag

Nekem is volt egy Abit NF7 SL alaplapom, és elromlott rajta a chipsetventri. Úgy használtam 4 évig, és utánna eladtam ugyanúgy haveromnak, Ő is már lassan két éve használja ugyan úgy. Semmi gond vele, a mai napig.
Nem hinném hogy valami köze lenne a cpu cooler-éhez. :)

(#11962) Ragadozó válasza Bikerider (#11954) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Próbáld kiszedni az SB-t hátha az okozza...
Mi maradt még a régi gépből?

Redpaladin: Miért is támogatják a mai intel lapok többsége akkor a CrossFire-t? ;]
Ekkora hülyeséget.... :DDD

Már előttem elsütötték....

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11963) codec válasza Onizuka (#11949) üzenetére


codec
senior tag

Próbáltad 1 rammal is? Lecsatlakoztattál minden usb eszközt? 1 hdd és 1 odd-vel is ezt csinálja?
ram, cpu tesztprogik adnak hibaüzit?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#11964) nova001 válasza Lajkó (#11961) üzenetére


nova001
senior tag

na igen ezért nme tom hogy miért nme jo ..... xtem ebböl alaplap csere lesz :S

mit érdemes most venni egy athlon xp gépre (2.4) ??? valaki esetleg??

[ Szerkesztve ]

(#11965) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Hello!
Van egy Core 2 Quad Q9450-em Asus Silent Kinght II hűtővel(maxon járatva), de sehogy sem tudom 3.2Ghz-nél feljebb húzni.MSI P45 NEO2-FR lapom van. A porci még 1,35v-nál is meghal 3.4 Ghz-en amikor a vista betöltődne.A ramokat teljesen visszatettem, azok kilőve.Tudom, hogy az MSI nagyon antituning lap de ennyire? Ha valakinek van ilyen lapja meg procia és tudan valami tanácsot adni azt megköszönném.
Nekem idáig csak AMD-s proci és nforce-os alaplapjaim voltak, ez meg most tűz és víz.Teszek fel egy képet, nagyjából azok a beállítások szerepelnek a hozzáadott programban ami a biosban is.Hátha valaki tud valami korszakalkotót mondani a beállításokkal kapcsolatban.
[MSI P45 NEO2-FR]
Igazádniból nekem a feszültség beállításokkal lesz a baj, csak az gond, hogy nem tudom minek mennyi kéne.Az 1600fsb-t nem igazán tudom áttőrni, úgy hogy nem emelek a lap feszülségén!
[Beállítás Tipp]Itt találtam beállításokat, de nem tudom mennyire hajtották túl, 500 FSB-t simán ment .Nem igazán szeretnék széthajtani egy ilyen gépet csak egy egészséges tuning kéne

[ Szerkesztve ]

(#11966) Ragadozó válasza Cool Face (#11965) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Rakd fel ide a képet légyszi, nem jön be...

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11967) Bikerider válasza Ragadozó (#11962) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Hi

Kicsereltek a SB mert megrosdasottak a kivezetesei ugy hogy az is uj.Viszont ha kiveszem minden szepen szol de a hiba uzenet megmarad

Szeretnék vásárolni egy P5Q-E alaplapot.
Kérdésem: Mennyivel jobb ezen az integrált hangártya, mint egy EP35-DS3R-en?

[ Szerkesztve ]

(#11968) Ragadozó válasza Bikerider (#11967) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Milyen alaktrész maradt a régi gépedből?

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11969) Bikerider válasza Ragadozó (#11962) üzenetére


Bikerider
aktív tag

A proci az regi E2160 de probara volt E4500 hiba tovabra is.Ez a hiba uzenet akkor jott fel mikor valtottam 7600gt-rol 4850-ra.Valtas utan Xp-ujra fel de semmi valtozas.9600gt-vel proba persze uj XP de a hiba maradt.Akkor jott ki ez a hiba uzenet mikor nagyobb felbontast allitottam mind a lg19 wide tud.pl:hitman 3
most az elobb dobot le az internet ugyan ezzel a hiba uzenettel.

[ Szerkesztve ]

(#11970) Lenry válasza Bikerider (#11967) üzenetére


Lenry
félisten

semennyivel... majdnem tök ugyanaz a Realtek chip van rajta... csak nem 800valahányas, hanem 1200...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11971) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Hy! Remélem ez már jó.
[P45]

(#11972) Ragadozó válasza Bikerider (#11969) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Tanácstalan vagyok :( , szerintem szerviz, vagy valakihez aki tapasztalt a gép javításban...
Memtest, stabilitás teszteket eresz rá, házad nem túl kicsi, és túl melegszenek a dolgok... :F

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11973) Bikerider válasza Lenry (#11970) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Koszi

(#11974) Bikerider válasza Ragadozó (#11972) üzenetére


Bikerider
aktív tag

aerocool extrem 3t hazam van
Szervizbe volt ott is csinalta a hibat de ok se tudtak mit segitteni de azt mondtak mint ha akadozna az adatkominikacio.
Hiba uzenet elott eszmeletlen akadas es fekete kepernyo ezzel az uzenettel.Mar megint ledobot. :W Ja es volt Biosz frisites is.
Azert koszonom a Helpet :)
Csereltem Sata kabelt 20 minden gyors volt,de 20perc es hiba uzenet.

[ Szerkesztve ]

(#11975) Ragadozó válasza Cool Face (#11965) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Próbálj meg biost frissíteni, de nem online, inkább pendriveról, ha az msi támogat ilyet...
Mi az alap szorzója a Q9450-nek?ű
Biosból érdemes tuningolni....
Minden pci-e frekit, feszeket érdemes fixálni, normálra rakni (ne legyen auton), amit nem állítasz, az a MCH nekem soknak tűnik...

Bikerider: Eseteleg sata kábel, ilyesmi nem lehet, azt cserélted másikra?

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11976) Bikerider válasza Bikerider (#11974) üzenetére


Bikerider
aktív tag

HI

megyek Szokest nezni :U

(#11977) maffiozo22


maffiozo22
csendes tag

hy ewerybody!! kérlek segitsetek!!! van egy jo kis lapom ! (asus a8n-e) és van egy kis bibim vele!: az usb-k nagyon lassan másolnak (70-10kbt/s) és elvileg töbnek kéne lennie! egy avit kb 3 oráig másol. na most de nekem nincs hozzá cd-m a netröl szedtem mindent össze hozzá,és nem találtam olyat h usb driver. pliz help skacok!!! THX elöre is

(#11978) KINIZSI válasza nova001 (#11964) üzenetére


KINIZSI
tag

Érdemes megnézni a computerek.hu boltban!
Dohány u.29.
Tele vannak régi számítógép alkatrésszel és nagyon korrektek 2 hét csere garanciát vállalnak mindenre.

Szerintem régi Socket A-s lapot tudsz venni 4000 körül!
üdv,és sok sikert

[ Szerkesztve ]

(#11979) nova001 válasza KINIZSI (#11978) üzenetére


nova001
senior tag

énis ugy láttam hogy olyan 4000 igen....megnézem akkor ezt a dohány utcásat ugy sincs messze és ha azt mondod korrektek akkor minden oké :) köszike

(#11980) codec válasza mart42 (#11960) üzenetére


codec
senior tag

bios reset megvolt? Próbáld ki csak 1 rammal.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#11981) maffiozo22


maffiozo22
csendes tag

hy bios reset??? na h kezdjek hozzá?? egy ram van benne 1giga.

(#11982) Bordoi válasza maffiozo22 (#11981) üzenetére


Bordoi
őstag

Keress az elem környékén egy Jumper-t. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11983) Lenry válasza maffiozo22 (#11981) üzenetére


Lenry
félisten

kikapcsolod a gépet
az alaplapon lévő gombelem és a mellette lévő ITE feliratú chip közt van egy jumper...
azt a jumpert a gép kikapcsolt állapotában átrakod a másik állásába
így hagyod 3-4 másodpercig, majd visszarakod alapállapotba
ezzel minden BIOS beállítást visszaállítottál alapértékre

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11984) Bikerider válasza Ragadozó (#11972) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Hello

Nem lehet hogy ez a Hiba: A CPU és a VGA közti kommunikációs hibából adódó baki, ami a játék közben "lag" képében jelenik meg előttünk.

(#11985) dalatt


dalatt
csendes tag

Sziasztok. Nekem egy olyan problémám van hogy a PC elkezd bootolni és közben lefagy. Gigabyte alaplapom van lehet hogy azzal van baj? A HDD, VGA, RAM másik gépben működik. Lenne valami ötlet hogy mi lehet a gond? A winXP-t sem tudom feltelepiteni mert telepités közben lefagy.

(#11986) sgergi válasza dalatt (#11985) üzenetére


sgergi
veterán

Biosban minden be van normálisan állítva (szorzók, feszültségek)? Csinálj egy cmos cleart (kézikönyvben megtalálod) is. Milyen alkatrészekről van szó?

(#11987) dalatt válasza sgergi (#11986) üzenetére


dalatt
csendes tag

A VGA Ati Radeon 7000 64MB, a HDD 40GB Maxtor DiamonMaxPlus8, CPU Intel Cel 1.7, RAM 256 MB Samsung PC2700 DDR, Gigabyte GA-8SR533P lap. Olyat már csináltam hogy kiszedtem az aksit. A BIOS-ba be sem tudok menni. Általában odáig jut el a gép hogy kiírja Windows XP és alul fut az a kis két valami kb 2,5-3-szor fut végig aztán lefagy.

(#11988) brugo


brugo
aktív tag

Milyen platformot ( Intel / AMD ) ajalnatok a legkissebb fogyasztas erdekeben ?

(#11989) elmoraan (r) válasza dalatt (#11987) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Várjunk csak, a BIOSba még azelőtt kell bemenned, hogy megjelenne a windows bejelentkező képernyője...

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11990) sNORh válasza brugo (#11988) üzenetére


sNORh
addikt

Intel Atom, vagy MSI Wind..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11991) dalatt válasza elmoraan (r) (#11989) üzenetére


dalatt
csendes tag

A Bios-ban valószínű jók a beálítások, olyanoké volt a gép akik biztosan nem piszkálták. Nem lehet hogy az alaplap rossz? Más mindent tudtam használni másik gépben. Az IDE kábel középső vagy a végén lévő csatlakozojára kell tenni a HDD-t?

(#11992) brugo


brugo
aktív tag

Hol lehet Atomot vasarolni ?

(#11993) Cool Face válasza Ragadozó (#11975) üzenetére


Cool Face
aktív tag

Ragadozó:A max szorzó az 8-as.
Van új bios, de nem merem frissíteni, mert nem tudom ponosan hogyan kell pendirevól.
Mellesleg 500w-os Asus tápm van, az áramingadozás az lehet-e gond, mert talán kevés, de lemértem csúcs mellett is csak 470W 4870 X2-es vga mellett.Az új biosban Cpu Micro code Update van, ez mit jelent?Ezért megéri a kockázatot a frisítés?

[ Szerkesztve ]

(#11994) maffiozo22


maffiozo22
csendes tag

hy! hiába reseteltem ugyan ugy lassan másol. nem lehet h driver hiba?? honnan tudok hozzá drivert szerezni??

(#11995) dokee78


dokee78
félisten

Nem lehet feszt emelni a lapomon,de még garis,vigyem vissza?

(#11996) brother016


brother016
csendes tag

hi all,
van egy Asus M2R FVM.VP.S alapom, s sajnos elszállt rajta egy 160 Gb-os sata. A veszteséget már leirtam, csere volna egy 320asra, kérdésem:
- látni fogja a (közel) 320-at a gép? :)

(#11997) Lenry válasza brother016 (#11996) üzenetére


Lenry
félisten

miért ne látná?
persze, hogy látni fogja

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11998) dokee78


dokee78
félisten

Most látom,hogy alámér a BIOS!
Ha 1.400v-t állítok be fesznek akkor 1.340-1.360 feszt mér a cpu-z!

(#11999) Lenry válasza dokee78 (#11998) üzenetére


Lenry
félisten

1.4-et E8200-nek :Y
merész

amúgy a jelenséget Vdropnak hívják, semmi különös nincs benne

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12000) Bikerider válasza Ragadozó (#11972) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Hi

EP35-DS3R-en bekapcsolaskor vilagittanak a piros ledek A 700W FSP EPSILON-nak a ventije forog majd leall az egesz gep.Ujraindul a piros ledek ismet egnek de mar a tap ventije nem forog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.