Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) dokee78 válasza noncsika (#11897) üzenetére


dokee78
félisten

Ez a lap jobb szerintem az EP-35 től,mert fejlettebb!

(#11902) sNORh válasza dokee78 (#11901) üzenetére


sNORh
addikt

Hát én ezzel vitatkoznék.. :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11903) noncsika válasza dokee78 (#11901) üzenetére


noncsika
tag

35ost akartam csak az nem volt, 45 meg dragabb volt mar annyival h "sztem jo lesz ez is"
na mostmar rajottem nagyjabola tuskekre, ketto at is ment, de masik ketto sehogy se akar :O a fekete tuske se er at, nem akarom kettetorni az alaplapot :(((

(#11904) noncsika válasza sNORh (#11902) üzenetére


noncsika
tag

kerlek vitatkozz, szeretnem mar tudni mennyire valasztottam rosszul :)

(#11905) dany27 válasza noncsika (#11896) üzenetére


dany27
őstag

csavard el a másik irányba és húzd szét/fel ekkor ki old.
Rá rakni 1szerű, amikor felvannak húzva akkor eltekered abb az irányba amibe zár és berakod a helyére és csak lenyomod őket keresztben, nem kell tekergetni már persze ha a hallyes irányban áll...
Az a lényeg hogy akkor zár a cuccos ha a nyílnak a kezdete(nem a hegye van belűl)

(#11906) sNORh válasza noncsika (#11903) üzenetére


sNORh
addikt

pedig azt úgykell.. hajoljon az a lap.. nefélj :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11907) Bordoi válasza superecneB (#11885) üzenetére


Bordoi
őstag

Én a helyedben ez a hűtőt is megnézném.

HR-05SLI

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11908) dokee78 válasza noncsika (#11903) üzenetére


dokee78
félisten

Én gondolkodás nélkül elcserélnéma lapot egy EP-43 DS3L-re és ezt komolyan mondom!

(#11909) sNORh válasza dokee78 (#11908) üzenetére


sNORh
addikt

De ő nem elcserélni akarja, csak a hűtőt akarná már végre rátenni.. :DDD ez nem az apróhirdetés.. ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11910) noncsika válasza dany27 (#11905) üzenetére


noncsika
tag

igen, valamennyire kepben vagyok mar, kettot sikerült is rogzíteni, de a masik ketto nagyon nem akarja az igazat :( nyitott allapotban vannak, de a feleig se hajlandoak atkukucskalni a kis fekete pockok, na mindegy probalkozok hatha...es sry a live benazasomert :D

(#11911) sNORh válasza noncsika (#11910) üzenetére


sNORh
addikt

komolyan mondom hajoljon csak aza lap, nemtörik el..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11912) Ragadozó válasza noncsika (#11903) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Én se szeretem, ha nyekereg a lap, én pont emiatt kiszerelt lapnál raktam fel a hűtést, ellentámasztva hátulról a másik kezemmel..
Szerintem elmebeteg egy megoldás :(((

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11913) noncsika válasza Ragadozó (#11912) üzenetére


noncsika
tag

ez a lap is kint van meg az asztalon, halistennek :D mivel meg nem erkezett meg eddig az antec p182 kuckó ;]

(#11914) noncsika


noncsika
tag

feladom, tudtok mondani, olyan hutot, amit konnyebb felszerelni es csendes :F

(#11915) sNORh válasza noncsika (#11914) üzenetére


sNORh
addikt

elkell hogy keserítselek de mindegyiket csak ilyen módon lehet felrakni.. :( meg ha nem húzod a procit akkor nemis érdemes lecserélni mert nincs semmi baj a hangjukkal.. ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11916) Bordoi válasza noncsika (#11914) üzenetére


Bordoi
őstag

Próbáld a 4 pöcköt nem átlósan lenyomni, hanem 2-2 lent-fent.
Én először átlósan tettem fel a TX-2 és lebabáztam mire sikerült.
A múlt héten leszedtem proci csere miatt, és nem átlósan 5mp alatt fent volt. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11917) noncsika válasza Bordoi (#11916) üzenetére


noncsika
tag

nekem pont nem atlosan vannak :(

(#11918) Bordoi válasza noncsika (#11917) üzenetére


Bordoi
őstag

Nem átlósan nyomod és úgysem sikerül :F

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11919) noncsika válasza Bordoi (#11918) üzenetére


noncsika
tag

most megpróbáltam átlósan, de ha oldalról nézem, tökre úgy néz ki, mintha már ferde lenne a lap :Y vaklárma ezis? :U
[link]

(#11920) Bordoi válasza noncsika (#11919) üzenetére


Bordoi
őstag

Huhh az nem kicsit van meghajolva. :U

Viszont, ha egyáltalán nem sikerül feltenned a hűtőt, akkor keress egy olyat, amihez Backplate van és csavarral tudod felrakni. Ott nem lehet hibázni. :)

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11921) sNORh válasza noncsika (#11919) üzenetére


sNORh
addikt

jóól látok vagy tényleg rajtavan a Kondin? :Y

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11922) noncsika válasza sNORh (#11921) üzenetére


noncsika
tag

optikai csalodas :)
[link]
itt látszik, hogy asszem amire gondolsz, az előrrébb van, csak gondolom az asztali lámpa miatt vet árnyékot

(#11923) Bordoi válasza sNORh (#11921) üzenetére


Bordoi
őstag

Jesszus azt én észre sem vettem. :(
Bizony, hogy jól látod.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11924) sNORh válasza Bordoi (#11920) üzenetére


sNORh
addikt

erre gondolsz.. valóban egyszerűbb, de esz szvsz kicsit hangos.. és most a kérdés hogy tényleg annyira közelvan a kondi? mert akkor csak hőcsöves jöhet szóba..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11925) sNORh válasza noncsika (#11922) üzenetére


sNORh
addikt

nemnem.. szerintem az nem optikai csalődás, a képen full rajtafexik a kondin. még beis árnyékolja..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11926) Bordoi válasza sNORh (#11924) üzenetére


Bordoi
őstag

Az nem közel van, hanem gyakorlatilag ráfekszik a magasabb kondira. :DDD
Ilyesmire gondoltam csak valami hőcsöves komolyabbra.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11927) noncsika


noncsika
tag

marmint a procifoglalat korul levo kiskondi-feketekocka( :D )kiskonid-feketekocka-kiskondi kombora gondoltok, nem erre a baloldali boszmere? mert vegulis a kicsitk folott is van, de a nagyobbtol arrebb van

(#11928) Bordoi válasza noncsika (#11927) üzenetére


Bordoi
őstag

A baloldali nagy kondira fekszik fel a hűtő és azért nem tudod azt a 2 pöcköt lenyomni.
Nem mondod, hogy nem látod :F

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11929) sNORh válasza noncsika (#11927) üzenetére


sNORh
addikt

igen a kondi meg a mosfet kombóra.. vagyis előtte a nagyra.. szemmel láthatólag rajta fexik, jóhogy hajlik szerencsétlen lap, csodálkoztam is mert nehéz szűzkéznek felrakni egy ilyen hűtőt de annyira azért nem.
Ode egy AC Freezer 7 Pro kell 3k körül van az ára, és minden kondi elfér alatta

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11930) noncsika válasza sNORh (#11929) üzenetére


noncsika
tag

akkor kondi meg mosfet kombo felett van, de a nagyra azert megsem, ennyire vak nem vagyok :)
[link]

(#11931) sNORh válasza noncsika (#11930) üzenetére


sNORh
addikt

akkor az előbb rátetted.. :P

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11932) noncsika válasza dokee78 (#11901) üzenetére


noncsika
tag

áll még a csere? :D
najo, beszerzek egy ac freezer 7 pro-t aztan meglatjuk, intel gyari hutes meg menjen ahova akar..vagy inkabb a giga mernokei, h nem gondolnak a gyari hutore :(((

[ Szerkesztve ]

(#11933) sNORh válasza noncsika (#11932) üzenetére


sNORh
addikt

lol... elne cseréld már mert nemjön össze a hűtő rászerelés! Vidd be a legközelebbi számtechboltba, és ráteszik neked biztosvagyokbenne ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11934) dokee78 válasza noncsika (#11932) üzenetére


dokee78
félisten

Vegyél rá egy CoolerMaster Hyper TX 2-t.
[link]
[link]

(#11935) szacsee válasza noncsika (#11932) üzenetére


szacsee
nagyúr

A pöcköket ne átlósan kezd lepattintani, hanem egymás mellettieket..pl északi híd felöliekkel kezd, elöbb a ramhoz közelivel, majd a hátlapi kivezetéshez közelivel, utána a lap tetejénél levőkkel ugyanígy. Átlósan sokkal nehezebb lenyomni.. ;)

(#11936) dokee78


dokee78
félisten

Ki akartam tisztítani a hűtőt,de ha ennyire macerás visszarakni,akkor inkább hagyom.

(#11937) Ragadozó válasza noncsika (#11932) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Szerintem ha valamelyik ph-áshoz elviszed, szívesen felrakja....

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11938) noncsika


noncsika
tag

3. keruletben ki vallalja? :D pü, thx :D

(#11939) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

Sziasztok!
A gépem:
Gigabyte ep45-ds3
C2D e8400
kingston hyper x 2x1gb 1066mhz
asus hd4850
samsung 250gb 7200
CM hyper 121-es proci hütö......
Az miért lehet h állandoan kifagy a gép kb 1 óra használat után?minden alapon van nem huztam meg semimt sem.A ramnak adtam 2.2v-ot mert annyit kér 1066mhz-en.Van amikor kifagy még windows telepités közben.Kék halálkor memoria hibára hivatkozik valamikor emg tulmelegedésre.Nincs valaki akinek békés megyében ugyan ilyen lapja van és esetleg betudná állitani az én lapomat is?Vagy valaki más aki tudna tanácsot adni h mit tehetnék ennek érdekében?
Köszönöm elöre a válaszotok
byby

(#11940) KINIZSI


KINIZSI
tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami jó S775-ös crossfire-es alaplapot 20-25K körül?

Köszi szépen

(#11941) Ragadozó válasza KINIZSI (#11940) üzenetére


Ragadozó
Ármester

A CF fontos?

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11942) szacsee válasza Zoleee89 (#11939) üzenetére


szacsee
nagyúr

Melyik bios van fent?

(#11943) sNORh válasza KINIZSI (#11940) üzenetére


sNORh
addikt

valameik Giga P35-ös széria DS3P vagy társai..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11944) Bikerider


Bikerider
aktív tag

Sziasztok.

Volt egy P5LD2SE/C,E2160-2GB RAM,7600GT,450W STABILITY power,400gb WD-AAKKS,SB AUDIGYSE konfigurációm.
5 perc alatt többszöri kékhalál,1 slottal lejebbrakva a hdd,raidmax ninja házban,a kékhalál megszünt...

http://kepfeltoltes.hu/080910/cpu10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/080910/cpu4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képeket amit linkeltem,minidg ezt a hibaüzenetet kapom,változó időközönként(5perc,félóra,1-2 óra,játékinditáskor),mi lehet ez nem tudok rájönni??

Azóta már egyenként cseréltem erre,EP-35DS3R,E2160,4GB RAM,4850,700W FSB EPSYLON,750GB SAMSUNG 753EJ,SB AUDIGYSE,..és a hiba ugyanugy fentáll...probáltam másik procival is de ugyanaz a hiba..sőt az uj vga berakása után elment a hang a játékoknál..többször volt rendszercsere is de minden változatlan...mi lehet ez??
Áramtalanitás után mindig 2-ra indul el a gép.
A válaszokat köszönöm.

(#11945) Ragadozó válasza Bikerider (#11944) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Milyen oprendszer?
Vinyó vagy ram....
Csak a powerdvd vág ki?

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11946) geriwise


geriwise
csendes tag

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy az alábbi alaplapok közül meiket ajánljátok, és miért.
Asus P5Q PRO
Gigabyte GA-EP45-DS3P
MSI P45 Platinum
Gigabyte GA-EP45-DS4

Előre is köszi :C

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat! ==> Egyél hódot. **//** 1 db A4-es típusú félfamentes rajzlapomat elcserélném, ugyan ilyen típusú Audira.

(#11947) Zoleee89 válasza szacsee (#11942) üzenetére


Zoleee89
aktív tag

Hello.F3-as bios van rajta.
csak nem tudom h lemerjem-e cserélni mert már igy is ez az 5.alap a gépemben.Folyton hordom vissza a szervizbe a gépet midnig memoria hiba miatt....csere alaplapnak kaptam egy ep43-ds3-as lapot és azzal minden tökéletesen ment rajta.szerviben mindig arra hivatkoznak h azért rossz a gép mert egy Win xp EE:Diablo van rajta és nem egy sima sp3-as vagy sima sp2es.Ennek lehet valamai alapja?
Elöre is köszönöm
Byby

(#11948) Armando_19


Armando_19
őstag

Sziasztok.
Szerintetek egy asus a8n-sli deluxe lapba raknék 2 ATI 3470-es VGA kártyát, meg tudnék vele hajtani rendesen 4 monitort? ugye itt a 2db PCI-E ből indulok ki.Nem akarok crossfire-et, mielőtt valaki hülyének néz, 2 külön kártyával 2-2 külön displayt szeretnék meghajtani ebben a lapban.
Köszi

(#11949) Onizuka


Onizuka
tag

Sziasztok!

Azért írok ide, mert a hiba, ami a gépemben van, alighanem alaplap környéki, de más sem kizárt.

Történik, hogy minden második indításnál -vagy akár sorozatban többször is- először szépen bejön a videokari azonosító képernyője, majd amint a következőre vált, az egész folyamat belassul úgy a 20-adára.: mondjuk sikerül még azt kiírnia rögtön, hogy milyen típusú a proci, de aztán a következő memóriákra vonatkozó sor kiírása már másodperceket várat magára. van, hogy a kiírás egy betű megjelenítésének közepén szakad meg. Aztán ugyanez megy a vinyók kiírásával. Végül eljut DMA pool data, vayg mihez, miután már a windóznak kellene töltődnie -mindezt mondjuk kb 45 másodperc után, de innentől nem nagyon történik semmi. Poén, hogy a BIOS-t még ez esetben is ugyanúgy be lehet hozni; teljesen funkcionális azonban minden billentyűzet leütés után kb egy másodperc míg reagál. Szóval érdekes.
Próbálkoztam a "Fail safe" beállításokkal. Memória időzítéseket lassúra vettem -semmi hatás. A gép amúgy egy 450w táppal van hajtva 2GB DDR2 2,4Gh Core2 8800GT + 2-illetve most már 3 vinyó, és egy optikai. két venti a házban, plusz egy nagy a procin, és jó sok USB periféria.

Ötlet? Táp ne bírná? Memó? Alaplapon valami? Vidkari kizárva, mert másikkal is ezt csinálta, már az elejétől kezdve.

Előre is THX a segítséget!

'am 22 years old and single!

(#11950) hakos1987


hakos1987
őstag

helo!

lenne egy kérdésem:
van egy gigabyte EP35-DS3 lapom, és egy E8500-am... ez az első Intel platformom, ugyhogy lehet láma a kérdés...
szal... AMD-nél ha bekapcsoltam a cool'n'quiet -et, akkor windows alatt az energiaprofilnál ha teljesítmény centrikusra tettem, akkor maxon ment a proci, nem vette vissza... ugyan ez hogy működik az Intelnél? be van kapcsolva a C1E, valamint az EIST, de hiába teszem teljesítménycentrikusra, nem teszi maxra, pedig úgy van beállítva a profil.... az a gond, hogy emiatt játékok, 3dmark alatt nagyon ugrálnak az FPS-ek.... próbáltam még a gyári CD-n lévő progit, dfe az meg azt akarta, hogy tegyem vissza alap frekire a procit.... van rá valami megoldás? egy progi vagy valami?!

előre is köszi!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.