Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40701) WesTM válasza #19617792 (#40699) üzenetére


WesTM
senior tag

Na mondjuk azok pont nem mi leszünk... :)) A munkásember fogja kihúzni az országot a szarból, nem a szellemi melós. A maketing szakemeberekről, vagy gazdaság informatikusokról nem is beszélve. Én nem is értem minek tanítják ezeket... :N

(#40702) Varoz válasza #19617792 (#40699) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem itt kell beleszólnom. :D
Egyáltalán nem az infósok fogják fellendíteni az országot.
Ez egy mezőgazdasági ország és ha ezt mindenki megérti akkor haladhatunk előre. :K
Európa éléstára mi voltunk és mi is lennénk ha megfelelően lenne kezelve az agrárium.

WesTM
:R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#40703) #19617792 válasza WesTM (#40701) üzenetére


#19617792
törölt tag

Amugy a marketinges szakemberek az milyen allatfajta,jok is valamire? :DDD Gazdasagi infos meg mit csinal, megirja a traktorra az uj szftvert? :DDD
A bolcsezs, meg kommunikacios szakos embereken tudok jot rohogni, tok sokat magolnak hulyesgeket, viritanak vele, de ugyis a mekibe kotnek ki. :DDD

(#40704) westcoastog válasza #19617792 (#40703) üzenetére


westcoastog
veterán

de tényleg, a gazdinfós mi a francot csinál? :D
na mentem aludni, jónyóc.

[ Szerkesztve ]

(#40705) #19617792 válasza Varoz (#40702) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ezt tudom, csak sajnos nem sok eselyt latok, hogy a mezogazdasag talpra lanna belathato idon belul.

(#40706) Varoz válasza #19617792 (#40705) üzenetére


Varoz
őstag

Na igen. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#40707) #19617792 válasza Varoz (#40706) üzenetére


#19617792
törölt tag

Pedig a potencial megvan, nagy foldek es talan alig vannak hasznalva, elelmiszertermelesre, biodizel, bioetanol termelesre is befoghatnak, sot milyen jo lenne ha pl a kornyezo orszagokat is boven el tudnank latni bioetanollal. Az nem kicsit tudna javitani a gazdasagon.

(#40708) Varoz válasza #19617792 (#40707) üzenetére


Varoz
őstag

Igen-igen. Csak jó pár fejnek kéne hullnia. Állami szinten is.
Vissza hozni a háztájit. Únióból kilépni a picsába és legyen csak vám. A magyar meg vegyen magyar terméket, ne szlovák disznót meg brazil paprikát. Szépen lehetne piacot nyitni az oroszok felé, mint régen.
A termelést meg a hozzá nem értőktől elvenni a fenébe, csak a pénzt hajtják, hogy nekik jó legyen a többire szarnak. Olyanokat kell oda állítani akik tényleg értenek hozzá. Ami nem egyenlő a papírral, az egy kalap szar, semmit se jelent. Ma legalábbis.
Nem lenne nagy kunszt, csak pont azoknak nem érdekük akik megtehetnék. Ennyi a baj, semmi több. Nekik jó, millió másiknak nem, de ez van. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#40709) Varoz válasza Varoz (#40708) üzenetére


Varoz
őstag

Meg ha mélyebben bele megyek, nagyon sok mindenen kéne változtatni.
Sok régi dolgot kéne vissza vezetni. Ugaroltatás, műtrágyát elfelejteni, vegyszereket is.
Visszatérni régi vetőmagokra, mert a mostaniak csak a tömegre mentek rá, de tápanyag nincs bennük. Sok mindent lehetne még sorolni.
Ezeket a dolgokat nem igaz, hogy nem tudja az aki ebben benne van.
Én csak 20 éves vagyok még is tudom ezeket és fel tudom fogni.
Hihetetlen, hogy mennyire ura a világnak a pénz és akik mögötte állnak. :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#40710) pckownz válasza #19617792 (#40685) üzenetére


pckownz
senior tag

Bug? Where? Oh, no, no, no, that's FEATURE! :DDD

(#40677) westcoastog
Azért az IT pedellus sem csak abból áll ám, hogy feltelepítesz pár programot :))

(#40692) westcoastog
Én meg panelpatkány vagyok, voltam, és leszek is.
Isten ments a családi házaktól. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40711) westcoastog


westcoastog
veterán

De jó, most ha akarnám vihetném legközelebbre salgótarjánba a monitoromat garanciáztatni,
fasza.. Megpróbálok együtt élni a befényléssel..
(#40710) pckownz
gondoltam. :))

(#40712) #19617792 válasza pckownz (#40710) üzenetére


#19617792
törölt tag

It's not a bug, it's a feature. Think different. ;]

(#40713) WesTM


WesTM
senior tag

Na mindenki tanul??? ;]

Zk életem merre vagy? :Y :Y :Y

(#40714) #19617792 válasza WesTM (#40713) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hát, jövőhéten még egy matek vizsga, komplex számok, vektorok, mátrixok, kijelentéslogika, halmazalgebra, stb. fincsi lesz. ;] Analízisem meglett, az nagyon süti. :DDD

(#40715) westcoastog válasza WesTM (#40713) üzenetére


westcoastog
veterán

Bizony tanultam, sőt hétvégén is azt teszem, a tanár azt mondta felelhetek matekból a 2-esért. :Y

(#40716) pckownz


pckownz
senior tag

Baaaaazdmeg, paprikáskrumpli has fucking owned me!!!!!
Húzok is aludni :DD

(#40717) westcoastog válasza pckownz (#40716) üzenetére


westcoastog
veterán

azjó, megkívántam. :D

(#40718) nixx-21 válasza WesTM (#40713) üzenetére


nixx-21
senior tag

jepp. :U

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#40719) No-kia


No-kia
őstag

(#40720) nixx-21 válasza nixx-21 (#40718) üzenetére


nixx-21
senior tag

Szégyen basszus h a saját anyanyelvemből buktam meg... :(
Pedig gecidurvákat mentettem ígyis de sajnos nyelvtant nem tudtam összehozni fászom.
Nagyon tré érzés először bukni.:SS
Dehát nem tanultam ez van vállalnom kell a következményeket.:)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#40721) WesTM válasza nixx-21 (#40720) üzenetére


WesTM
senior tag

Álohááá!
Uhh bazzz... :( Én se szerettem a nyelvtant, de 4es meg volt belőle mindig. :K Na jó talán volt 1X-2X hármasom is általánosban.

MÁS: Sikerült széthámozni a HP-t. Elsősorban azért, mert csörömpölt benne a ventilátor, már az idegeimre ment. Azt hittem a maga a venti van a tengelyen fellazulva. Hát nem. A venti alatt volt egy vékony alumínium lemez, abba vert bele. Kicsit meghajlítottam a lemezt, úgy raktam vissza, mindjárt kussban van a dolog. :D Újrapasztáztam a procit is, meg a gpu-t is. Mindkettő szörnyen nézett ki. Most már azok is rendben vannak. Por alig volt a laposban, nagyon okos konstrukció, gyakorlatilag többet nem is kell szétszednem a por végett, csak pasztázásnál. Porszívóval tökéletesen ki lehet húzni belőle a port. Tetszik. :K Kívülről is letakarítottam, billentyű alól is a port, nagyon szépen néz ki most. :K Ennyit szántam rá, pláne mióta itthon vagyok nem használtam nagyon 1 percet sem. :))

[ Szerkesztve ]

(#40722) nixx-21 válasza WesTM (#40721) üzenetére


nixx-21
senior tag

szar helyzetben voltunk/voltam

nem mintha mentségemre szólna a kifogás de heti egy nyelvtanunk volt(mostmár heti kettő lesz...ilyen a tanterv) és pénteken
én meg sokat hiányoztam és az egyetlen jegyem egy nem megírt témazáró volt ami egyértelműen egyes....
ma megírattak velem égegyet de tekintve h
-ma háromdologból írtam
-tegnap kettőből
-jövőhéten osztályozó vizsga mert h 10. helyett 11.-be vettek fel
(kedden spanyolból, szerdán matekból)

így gecire nem volt rá agykapacitásom.:/:(

ja és slussz poén h osztályozó után csütörtökön matek TZ és pénteken angol doga...
yeah i like that

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#40723) pckownz válasza nixx-21 (#40722) üzenetére


pckownz
senior tag

-jövőhéten osztályozó vizsga mert h 10. helyett 11.-be vettek fel

???? :F

(#40724) nixx-21 válasza pckownz (#40723) üzenetére


nixx-21
senior tag

10.-be sokan votlak meg úgy tanultam a károlyiban h a tudásom pont a 10 és 11. között volt

így beajánlották h menjek 11.-be és osztályozó vagy járjam a 10.-et
és akkor 6évig járok gimibe...(így sikerült 5re lekűzdeni)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#40725) No-kia válasza nixx-21 (#40720) üzenetére


No-kia
őstag

én sem tanultam semmit aztán mmindenből felelhettem volna az 5 ösért, de mivel erre nem is számítottam ezért mnem készültem, marad minden 4, kivéve töri, az éppen hogy 2-es :Y pedig mindig 4-5 voltam belőle, most volt 4 doga ebben az évben, és pont mindig előtte buliztunk az albérletben, csak a dogaközbeni alvás rémlik... ez valahogy szarul jött ki bassza meg :S anyámék megölnek majd

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#40726) pckownz válasza nixx-21 (#40724) üzenetére


pckownz
senior tag

Az nice. :C

(#40727) #19617792 válasza WesTM (#40721) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Kívülről is letakarítottam, billentyű alól is a port, nagyon szépen néz ki most."

Ha látnánk haverom Asus notijának billentyűzete alatt mi van, illetve mi volt, akkor szerintem mindenki a maga notiját ötpercenként szedné szét és takarítaná ki, iszonyat sok piszok volt ott. :DDD

Mi nap voltam bent Pesten egy ismerősnél matek korrepen, aztán "kicsit" (kb 1 órával) hamarabb voltam bent az állomáson (nyugati), így bementem a Westendbe, Media Marktban nézelődni kicsit, főként notikat néztem meg, csak és kizárólag consumer notik vannak ott, de vannak köztük elég jók. Asus X52, Acer 5741, 5742, Samsung R538, R540, elgondolkoztam azon is, hogy majd eladom ezt a zajos nagy gépet a fenébe és egy jó Core i3-as, esetleg ATI 5470-nel is szerelt notira váltanék, mert az legalább tényleg kussban lenne, meg feleannyit se fogyasztana, ill. ha kell, akkor magammal tudnám vinni a suliba. Játékos teljesítmény nem annyira érdekel, mert már nem sokat játszok, de azt is főleg régebbi címekkel, ha már a mai felhozatal ekkora fos...

[ Szerkesztve ]

(#40728) #19617792 válasza #19617792 (#40727) üzenetére


#19617792
törölt tag

Kicsit néztek a "supportos emberek", hogy erősen tesztelem a notik billentyűzetét (D, F és K, L gombok erős benyomására mennyire horpad be a klavi), aztán a fedél közepére tenyerelésére az is mennyire horpad, illetve fedél csavargatás, hogy mennyire nyeklik-nyaklik, illetve zsanérteszt... :DDD Láttam az arcukon, hogy WTF?! Mit csinál ez a hülye gyerek?! De látták, hogy nem egy 1 bites user vagyok. :DDD A felsorolt notik ebből a szemszögből jól állták a sarat.

[ Szerkesztve ]

(#40729) westcoastog válasza #19617792 (#40727) üzenetére


westcoastog
veterán

Láttam ma lg gt540-et, húzogattam jobbra balra az androidot, de már is lenyűgözött. :C
Ezt a fusionos lapot meglátva jutott az eszembe egy fullcsöndes konfig.
Csak az a baj hogy nem 16x-os a pci-e..

Ehhez tennék egy fsp zen tápot, egy His hd5570-est, két ssd-t raidbe, meg 1 terás halk vinyót, 2x2gb jóféle ddr3, valami jó matx-es házba, két 800rpm-es slipstreammel. :)
(#40730) No-kia
35-re saccolom.
Én már azt is megálmodtam hogy összeraktam belőle a gépet és írtam egy 15 oldalas logout cikket róla. :D
Azért ha lenne fölös 250k-m építenék egy ilyen gépet, aztán megnézném milyen nem maxon tolni a gameket. :) Csak annyi a baj ha netán erősebb cpu-kéne szopóág van. :D
4 magos fusion integrált lap is jöhetne.
Feltűnt az msi oldalán a BGA FT1-es tokozás amd vonalon, hm :)

[ Szerkesztve ]

(#40730) No-kia válasza westcoastog (#40729) üzenetére


No-kia
őstag

ezzel a fusionnal má rén is álmodtam mostanában.... 30k körül lehet számítani az árra?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#40731) #19617792 válasza westcoastog (#40729) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha a GT540 lenyűgözött, akkor a Blade nem tudom mit csinálna veled. ;] :C

"Ezt a fusionos lapot meglátva jutott az eszembe egy fullcsöndes konfig.
Csak az a baj hogy nem 16x-os a pci-e.."

Sokáig gondolkoztam én is, hogy kéne egy atom fullcsöndes konfig (a jelenlegiből építve, vagy új), és ez a Fusion nem lenne rossz, ha lenne belőle olyan, ami hozná a Phenom II X4 teljesítményét, alacsonyabb fogyasztással. A Fusionból jól lehetne egy mITX gépet építeni.

Az FSP Zennel kettő probléma van, a 300W-osok minősége szór, rev1 nem az igazi, cicereg, nehezen indul kis konfigtól, rev2 az már jó, de ritka és drága, a 400W-os az már szintén jó, de ritka és mocsok drága. Ha már passzív táp, akkor SS X400, az ráadásul moduláris is, 80 Plus Gold, vagy ami még komolyabb lenne, SS X560 hibrid táp (szintén moduláris, illetve 80 Plus Gold), azért hibrid, mert 200W terhelésig passzívan megy, utána is kussban hűti magát.

"meg 1 terás halk vinyót"

Hát a földes vinyó érdekes lehet... Amint igazán halk a gép, a vinyó (akármilyen) zajos lesz. 2.5"-ban kell gondolkozni, az tényleg halk, de drágább is, kisebb is, meg picit lassabb is... Vagy 3.5" vinyó + valami hangszigetelő szendvics, de ebben meg kicsit bemelegszik a vinyó...

"2x2gb jóféle ddr3, valami jó matx-es házba, két 800rpm-es slipstreammel. "

Of course Ősembertől valami zsíros kitet olcsón. :C Kockaforma mATX házak közül az AeroCool M40, illetve a SilverStone SG02B ér valamit, ThermalTake házai csúnyák, gagyik... De van mATX torony is, NZXT Vulcan, Antec P180 Mini, Fractal Design Define Mini, ezek jófélék.

Szerintem jóval több lesz, mint 35k... :(

De lehet sokkal egyszerűbb kibaxni a gépet a francba és noti...

[ Szerkesztve ]

(#40732) westcoastog válasza #19617792 (#40731) üzenetére


westcoastog
veterán

Én torony matx házban gondolkodom. :)
Notin is rohadt sokat gondolkodom, de valahogy olyan furcsa lenne itt a gépasztal, üresen, 1 szál noti rajta, de viszont kb 100-110-ért vagy még annyiért sem tudnám eladnia gépet, abból meg mit veszek, netbookot...
(#40733) EarL 007
noti nálam minimum 5650-el meg 3 magos athlonnal.. :)

[ Szerkesztve ]

(#40733) #19617792 válasza westcoastog (#40732) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jaja, jó lenne olyan gépet összerakni, ami olyan halk, hogy az terhelve is jóval halkabb, mint egy noti üresjáratban. :K

Ami normál áron kijön noti és normális felszereltségű az 15.6"-os gép, ami nem rossz, bár nem a legkönnyebb.

Engem nem zavarna, ha üresen állna az asztal a notitól, a gép volt helyére fiókokat építenék, aztán több helyem lenne pakolni egyéb cuccokat... A bill mostani helyére menne a noti, PS/2 -> USB aktív adapter a billhez, aztán bill+egér feljebb költözne, monitor maradna, notira rádugni a billt+egeret, illetve monitort, aztán olyan lenne használni, mint asztali gépet...

[ Szerkesztve ]

(#40734) #19617792 válasza westcoastog (#40732) üzenetére


#19617792
törölt tag

AMD proci notiba ajj, eddig nem egy AMD procis notit láttam, tapintottam és melegek voltak... A külső VGA-k meg piszok mód fűtenek, még akkor is, ha csak ~20W TDP-jük van... Plusz mobil ATI-knak a driverei nem éppen jók, asztali VGA-khoz is tudnak érdekes drivereket csinálni, notikhoz meg hát... Notiba Intel való, Core i3 pl.

[ Szerkesztve ]

(#40735) westcoastog válasza #19617792 (#40733) üzenetére


westcoastog
veterán

Csak sajnálnám otthagyni a desktop gépeket, ugye bővíteni stb..
(#40734) EarL 007
még az újabb athlonok is ilyenek? tudod mennyire vagyok én amd-s. :D
Miért, radeon helyett legyen benne intel gma? :D

[ Szerkesztve ]

(#40736) No-kia válasza #19617792 (#40731) üzenetére


No-kia
őstag

a lassú 2,5 feles vinyó nem hiszem hoyg baj lenne neki raid ssd mellett :D gondolom csak adattárnak menne

más: Angry Birds van Pc-re :D :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#40737) #19617792 válasza westcoastog (#40735) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hát, a magasabb TDP miatt nem vagyok túl bizakodó...

"Csak sajnálnám otthagyni a desktop gépeket, ugye bővíteni stb..."

Én lehet, hogy nem bánnám, sőt, nem kellene azon görcsölni, hogy most mit is lehet a gépbe tenni, mi kompatibilis mivel, nem vagyunk annyira kiszolgáltatva a gyártó szopatásainak...

(#40736) No-kia: SSD-t nem is figyeltem. Egy SSD is bőven elég volna tempóban, legfeljebb úgy RAID-elni SSD-t, hogy tükör módban.

Angry Birds PC-re? Zsír. :C

"Miért, radeon helyett legyen benne intel gma?"

Multimédiás képességek jók, ugyanúgy képesek már HD-t, Flasht gyorsítani az Intel VGA-k, mint bármi más, játékos teljesítmény az ugyan a béka segge alatt, de legalább képesek normálisan kezelni a külső, rákötött megjelenítőket, az ATI-knál van az, hogy egyszer jól megy, egyszer nem. NV-nél pl az sem utolsó, hogy nemcsak Win alatt képes remekül HD és Flasht gyorsítani, hanem Linux alatt is... Az ATI hardverek nagyon jók, de amíg a driverek nem túl jók, addig hát, vegyes a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#40738) westcoastog válasza #19617792 (#40737) üzenetére


westcoastog
veterán

Játszanék elsősorban azon a notin. :))
Amúgy egy előnye lenne a notinak, még pedig hogy muszáj volnék megállni hogy gépre költsek. Bár a bulldozer nagyon piszkálja a csőrömet. :DDD
Hát nem mondom hogy nem lehetne rajta eljátszogatni. :Y

[ Szerkesztve ]

(#40739) No-kia válasza #19617792 (#40737) üzenetére


No-kia
őstag

jaj nem is meséltem, tegnap előtt 2,2 méter magasl lett földre ejtve a Blade, ágyaztam az emeletes ágy tetejéről, nem tudtam hogy a takaróón van a blade, jól megráztam a teló meg repült, mint macskát szarni. a gátlap elrepült a picsába, de az akksi bent maradt :D

west: jobban ffut mint a gépemen :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#40740) #19617792 válasza westcoastog (#40738) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Bár a bulldozer nagyon piszkálja a csőrömet."

Felső-csúcskategóriás cucc, méregdrágán, engem nem mozgat, mivel számomra megfizethetetlen volna egy olyan konfig.

(#40741) westcoastog válasza #19617792 (#40740) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor az azalatt lévő középkategória. :)
(#40742) EarL 007
amit szeretnék véghez vinni, ddr3-ra váltani, akkor egy min 4-magos liano, egy rendszervinyó vagy ssd, meg 1 terás vinyó, normális táp, ház, stb stb, gyakorlatilag egy újabb konfig..
Ja egy normális hangcucc, egy jó hangkártya, áá.

[ Szerkesztve ]

(#40742) #19617792 válasza westcoastog (#40741) üzenetére


#19617792
törölt tag

Llano lenne az, az mondjuk már érdekel engem is. Nálam egy célja lenne a gépfejlesztésnek vagy noti vásárlásnak, hogy végre kussoljon a gépem, ne zúgjon semmikor se.

" ddr3-ra váltani, akkor egy min 4-magos liano, egy rendszervinyó vagy ssd, meg 1 terás vinyó, normális táp, ház, stb stb, gyakorlatilag egy újabb konfig.."

DDR3-ra váltás megoldható, a lapot szerintem normál áron el tudnád passzolni, DDR2 ára emelkedik, DDR3 meg megy a béka segge alá. 4 magos Llano engem is érdekel, de előtte DDR3 kell. SSD szintén jó lenne, 1 terás szintén. Tápból egy kurva halk természetesen, még egy olyan traktor tápot nem akarok, mint a mostani. Házzal nem lenne bajom, de ha már lúd, legyen kövér alapon egy CM 692. A mostani 4830-tól meg egyenesen kiborulok. Gondolkoztam egy 5670 + S1 passzívan kombóban, S1 elvinné azt passzívan... Teljesítményből nem veszítenék olyan sokat, de legalább nulla hanggal menne a történet.

[ Szerkesztve ]

(#40743) WesTM


WesTM
senior tag

ACHTUNG!!!!

Új Sunlounger album. :C :C :C Akit érdekel checkolja :)) Na jó annyira nem új, de hozzám vidékre később jutott az info. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40744) #19617792 válasza WesTM (#40743) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hoppá! Az tuti üt, mint nyáron a meleg pálinka.:C

(#40745) Varoz válasza #19617792 (#40742) üzenetére


Varoz
őstag

Házzal nem lenne bajom, de ha már lúd, legyen kövér alapon egy CM 692.
Hát az a lúd nem sikerült valami kövérre. Etetve lett rendesen? :DDD

Nekem ház témában most egy Lian li a nyerő. Egy Armorsuit P50R. Most egyelőre ez a terv.
Na ez a lúd már kövérebb. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#40746) WesTM válasza #19617792 (#40744) üzenetére


WesTM
senior tag

Kifejezetten tetszetős. Tőle nem is vártam mást! :C :C :C

(#40747) westcoastog válasza Varoz (#40745) üzenetére


westcoastog
veterán

Nekem a Silverstone tj09 jön be nagyon. :)

[ Szerkesztve ]

(#40748) #19617792 válasza Varoz (#40745) üzenetére


#19617792
törölt tag

Bőven elfér abban minden, akkor? :D De szóba jöhet az Antec P183, Corsair Graphite 600T, Fractal Design Define R3, Lian Li PC-7FN, Lian Li PC-P50 sima, SilverStone FT01, SilverStone FT02. :C Vagy az álmom, a meseszép TJ07. :R

[ Szerkesztve ]

(#40749) Varoz válasza westcoastog (#40747) üzenetére


Varoz
őstag

Tetszik. :C :R

EarL
Bőven elfér abban minden, akkor? :D
Az OK, csak azt írtad, hogy ha már lúd legyen kövér.

A TJ07 tetszik. :C
A Corsair még faszább. Még viszonylag olcsó is.
A Fractal nekem olyan semmilyen. Szigorúan saját vélemény. :R
A P50-et támogatom. :C
Na ez a lista mindjárt kövérebb. :C :C :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#40750) #19617792 válasza Varoz (#40749) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én szeretem a hűtőforma házakat, hogy simák, egyszerűek, elegánsak. Ezért az Antec P183, Fractal R3, a TJ07 meg egyesen egy szobor. :C A CM Storm és HAF házaktól kicsit rosszul vagyok, nagyon jó házak, de kívülről eléggé csúnya műanyagosak...

A mostani konfigom teljesítménye számomra jó ideig abszolút megfelelő, szóval nem is lenne szükséges teljesítménybeli fejlesztéseket végrehajtanom, szépészeti illetve némasági műtétek kellenek csak. Na jó, azért a X4 630 + L3 helyére egy X4 B55 jó lenne (néhány ezresből kijön) jobban hangzik, hogy Black Edition. ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.