Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39301) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39290) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Az nem jó ha satu részeg vagy... Szerintem semmi értelme :F Jó legyen a hangulat, aztán kész. Én piától még sose hánytam vagy ilyesmi. Elfekvő azért már voltam:DDD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39302) WesTM válasza - = Zk = - (#39299) üzenetére


WesTM
senior tag

Kíváncsi vagyok rá én is. Bár az első nem tetszett... :N Alapból nem szeretem a Star Wars-t, aztán így nem tudom. De ahogy néztme ennek az előzetesét, brutális lesz! :C :C :C

Jocc: Utólag én is mindig megfogadom, mert szenvedek mint az állat, de évente vagy 2X sikerül a dolog. :D

(#39303) I'm Jocc válasza WesTM (#39302) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:DDD Jó, néha sikerül:D Mondjuk én mindig tartok mértéket, hogy annyira ne csússzak szét. Érzem hol a határ, de szerintem ez nem baj:D

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39304) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#39301) üzenetére


- = Zk = -
félisten

apám mondta mindég: fiam, a félberúgás kidobott pénz!
alkoholista az öreg, de ezt már mondtam...
néha nem árt pocsolyának lenni. persze kell tisztitó spicces kúr(v)át is tartani...
de pl rám már rámférne az a gecinagy buli:U...
kezdek kifutni az időből... :O

péterem
volt family guy star wars?:Y...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39305) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39304) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Nem azt mondtam, néha belefér. Csak én nem szeretek másnapos lenni meg hányni meg ilyenek. Amíg vicces a dolog, elfekszek-felkelek, röhögök, jól érezzük magunkat, addig tetszik. Én nem akarok mattrészeg lenni, nem tudom, bennem ez így van valamiért. :U

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39306) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#39305) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R..
annak is van határa. lehet valaki pocsolya részeg, és tud magáról (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39307) Varoz válasza I'm Jocc (#39305) üzenetére


Varoz
őstag

Csak én nem szeretek másnapos lenni meg hányni meg ilyenek.
Szerintem senki, csak úgy néz ki nehéz megmaradni a határ eme felén. :)
Én a te nézetedet gyarapítom, sosem voltam még részeg. :))
Bár néha azt érzem kellene. :O

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39308) - = Zk = - válasza Varoz (#39307) üzenetére


- = Zk = -
félisten

helyettem is Urak...:U:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39309) WesTM válasza I'm Jocc (#39303) üzenetére


WesTM
senior tag

;] ;] ;] ;]

Zk: Volt bizony!!! De szerintem nem volt jó. :N :R :R :R

Varoz: [link] Kondorosról. :R Imádom a vonatokat, megint egész este vonatos vidiket nézek. Legnagyobb élményem volt, mikor nagybátyám elvitt mozdonyt vezetni. Miskolci rendezőben dolgozik. Jó is volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#39310) I'm Jocc válasza Varoz (#39307) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Részeg voltam már párszor, de nem seggrészeg:D

Zk: Ez is igaz! :R

WesTM: Magyarul te sem szoktál szomjas lenni.:DDD

URAIM, én lépek. Jóéjt! :R

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39311) Varoz válasza WesTM (#39309) üzenetére


Varoz
őstag

Szeretem én is a vonatokat. Hát a videó sajnos igaz, hogy mi a teljes ok, azt nem tudom.
Általános iskola felső tagozatában mindig vonattal mentünk az osztálykirándulásokra. A kis piroskával. :)
Ha már Kondoros: Melis György - Kondorosi csárda mellett
Nekem rokonom is volt. :R

Zk
Azért csak volt, mert már nem lehet közöttünk. :R
Szerintem fent is csak énekel. :) :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39312) - = Zk = - válasza Varoz (#39311) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hogy hogy Z mester? hogy hogy csak volt?
vagy vanm vagy nincs, nem?:U...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39313) - = Zk = - válasza Varoz (#39311) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jjjaa, bocsáss meg. tudatlan voltam :R....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39314) WesTM válasza I'm Jocc (#39310) üzenetére


WesTM
senior tag

Jóéjt neked is!!! :R

Varoz: :R :R :R
Nagyon nagy varázsa van a vonatoknak. Imádom az összeset. Na jó, ha heti 400km-t kell lehúzni rajta nyomorogva, kissé unalmas, de maga a hangulat isteni. Mennyit játszottam a microsoft train simulatorral jóég. Teli Magyar pályákkal, Magyar vonatokkal. Ha megfizetnék őket, simán elmennék mozdonyvezetőnek. Csak sajnos mindenhol ott a HA... :( :( :(

Én is elköszönök, alszok már, ha tegnap éjjel nem sikerült... :D Reggelre meg itt a nagy hó, és pont holnap megyünk a temetésre Mezőcsátra... Az se itt van... Édes istenem ötödik temetésem 2 hónap alatt. Nagyon hamar el akarom felejteni ezt az évet. Ma délelőtt csak úgy spontán elsírtam magam lent mikor nem volt itthon senki. Sírni nem szégyen. Vagyis nem tudom közel 20 évesen minek számít. Csak igazából foggggalmam nincs már hogy miért is. :F Annyira labilisnak érzem magam már mint az állat. Mikor már apu kérdezi hogy valami baj van akkor én is meglepődök. Ennyire látszik rajtam? Áhh csak nem aludtam. Ritka az mikor lefekszek, álmos vagyok, de annyira pörög az agyam, hogy képtelen vagyok aludni. Mint tegnap éjjel. Remélem semmi rossz nem történik már, ezeket se nagyon tudom már hova tenni. Próbálom lenyelni az egészet, csak hát na... Idén szilveszterkor nem fogom tudni azt mondani, hogy még ilyen legalább 100-at. Ritka eset mikor le se bírom írni mit érzek. Valahogy senkire nem tudok odafigyelni, magamra sem, egyik nap a másik után, csak a rossz hírek, de tényleg semmi jó. Erre rásegít a tél, ami minden évben depresszióssá tesz. Azt már látom jövőre nagyon sok mindenen változtatnom kell, és most nem a tanulásról van szó, mert tényleg mindent megtettem, és lett is értelme.

Azt mondták 2012 nem világvége lesz. Pont fordítva. Egyszerűen a föld egy olyan rezgésállapotba került, mikor mindenki feszült, háborúk-válságok, katasztrófák stb. történik. Attól az ominózus naptól pedig újra visszaáll a rend, béke. Hát nagyon remélem. Belegondoltatok már ebbe az évbe? Történt e valami jó dolog? Én még soha nem láttam ennyire kilátástalannak a világot. És ehhez a politikának nincs köze. Sajnos a felhalmozott adósságot más úton nem lehet visszatörleszteni, ezt le kell nyelni. De amúgy itthon. Árvizek, katasztrófák, morális légkör soha nem látott mélységben, egymást tapossuk, megkaptam még ezt a pár halálesetet is, valahogy semmi okom rá hogy pozitív legyek, akármennyire is próbálom. Valami megint megváltoztatott, kifelé nem tudok olyan lenni amilyen amúgy a megszokott. Pedig elhihetitek nagyon erőlködök. Kicsit egyedül érzem magam. Talán ez a legjobb szó. Jól elvagyok magamnak, egy héten 1X találkozok barátokkal, kis buli, és utána meg szürkeség. Ez annyira nem én vagyok. Csak nincs okom jókedvűnek lenni. Ezt a telet éljem túl, tavasszal új életet kell kezdenem. Nagy szavak, de soha nem voltam még ilyen mélyen lelkileg. Úgy isten igazából kiállnék most egy nagy mező közepére, és káromkodnék egy olyan betyárosat, amilyet még a kocsis sem tud. Most egy fejkiszellőztetés kevés lenne. Egyszer fent, egyszer lent. Bár mintha ezt nem is olyan rég írtam volna, hogy ennél lejjebb nincs. Hát van. Most megéltem.

Na nem traktállak titeket a hülyeségeimmel tovább, megyek szundizok egyet 7ig.

Nyugodalmas Jó Éjszakát! :R :R :R

(#39315) - = Zk = - válasza WesTM (#39314) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kezded élni az Életed Péterem.
Kezdesz felnőni :R...másképp látsz, érzel dolgokat. másképp próbálsz cselekedni, stb. :R

jó8 nektek is :R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39316) Varoz válasza WesTM (#39314) üzenetére


Varoz
őstag

:R

Jó éjszakát! :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39317) No-kia


No-kia
őstag

nah kezdődik, zsa fodrászhoz :D jó lenne szerezni gombavatóra egy kocsit...nekelljen buszozgtani

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39318) pckownz válasza I'm Jocc (#39310) üzenetére


pckownz
senior tag

Én meg sem szólalok.... :DDD

Nem is olyan régen átestem a ló túloldalára, de mostmár 2 hónapja nem ittam alkoholt :K

(#39319) No-kia válasza pckownz (#39318) üzenetére


No-kia
őstag

én utóljára márciusban estem át, de akkor nagyon.. azóta is voltak nagy berúgások, de nem annyira.... engem az zavar, hogy ha nem is rúgok be nagyon, akkor is sok mindent elfelejtek...mondják h nem is néztem ki úgy mint aki ivott aztán semmi se rémlik :W ez kb 1 éve van így

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39320) westcoastog


westcoastog
veterán

júj a csudijó tudatlan állapotú részegség. :D többet berúgni sem akarok. :D

(#39321) westcoastog


westcoastog
veterán

megdöglött a macskám. :O :O

(#39322) westcoastog válasza westcoastog (#39321) üzenetére


westcoastog
veterán

de még haverom kutyája is aki már velük volt kb 13 éve. :O
Jól indul a napom, két szeretett állat is bevégezte....

[ Szerkesztve ]

(#39323) I'm Jocc válasza pckownz (#39318) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:DDD Hát legalább visszavettél normális szintre, mert azért egy pofa sörbe még mindig benne vagy! :R :R Téliszünetbe valamikor egy sörözés? Vagy egy fifázós sörözés?:D

Fuck... Erre a két napra szünet előtt még egy irodalom témazáró, meg egy töri felelés... :W :W

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39324) westcoastog válasza I'm Jocc (#39323) üzenetére


westcoastog
veterán

mi már nem megyünk suliba. :)

(#39325) I'm Jocc válasza westcoastog (#39324) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Jó nektek... :((( Addig pihenj helyettem is:D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39326) #19617792 válasza I'm Jocc (#39325) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én meg Január végéig tuti nem megyek. ;] Na jó, vizsgázni azért megyek. :DDD

(#39327) I'm Jocc válasza #19617792 (#39326) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:D Az sem rossz.. Na, én húzok géptől, Ember tragédiáját kell tanulnom, abból írunk :W :W EZ EGY SZAR!!!! Netről lestem, mert elég szar órai vázlat lett, de megtaláltam itthon kinyomtatva. Na, majd jelentkezem. Pááá :R

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39328) westcoastog válasza I'm Jocc (#39327) üzenetére


westcoastog
veterán

szerintem irodalom, matek úgy szar ahogy van, fölösleges. :U

(#39329) pckownz válasza westcoastog (#39328) üzenetére


pckownz
senior tag

A matek fölösleges?
Így legyél te informatikus :))

(#39330) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Adj Isten.....

aki gyászol, annak: részvétem :R

aki meg csak itt van, annak : hay! :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39331) #19617792 válasza - = Zk = - (#39330) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ahoj!

(#39332) westcoastog válasza pckownz (#39329) üzenetére


westcoastog
veterán

kb mer fasság az egész, főleg ha még hülye is vagyok hozzá. :U
(#39330) - = Zk = -
kösz. :R :)

[ Szerkesztve ]

(#39333) I'm Jocc válasza pckownz (#39329) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Na ja, ez jogos.

Zk: Csőőő:DDD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39334) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Az apuka bemegy a gyerekszobába, és látja, hogy a kisfia dühösen járkál a szobájában:
- Mi baj van, kisfiam?
- Nem jövök ki a feleségeddel!

Sterbinszky Úrnak is van humora :C from FB.

szerk:
egy kis "zúzás" tőlem. ime egy részlet, miért is szeretem a holland HC-t :R...
Negative A & Counterfeit - Present Danger

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39335) pckownz válasza - = Zk = - (#39334) üzenetére


pckownz
senior tag

Pistike levelet ír Jézuskának:Kedves Jézuska!Idén nagyon jó gyerek voltam..elgondolkodik:Ááá..Ez nem lesz jó, Jézuska úgyse hiszi el,kezdi újból:Kedves Jézuska!Idén csak kicsit voltam rossz de a maradék időben jó voltam,újra elgondolkodik:Ezt se fogja elhinni,fenébe.Elege lesz lekapja a falról Szűzanya képét,beteszi a táskájába becipzározza,majd újból írni kezd:Jézuska!Fogvatartom anyádat!Következőek a követeléseim..

Nekem HC-ból ez jön be nagyon:
[link] :R
[link] :R

(#39336) - = Zk = - válasza pckownz (#39335) üzenetére


- = Zk = -
félisten

picsába, hogy ezt az Antheme-et mennyi idő óta keresem:C.. rohadj meg, de köszönöm :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39337) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Részemről egy kis mai zene :)) Szerintem nagyon nagy. :C

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39338) westcoastog válasza I'm Jocc (#39337) üzenetére


westcoastog
veterán

(#39339) I'm Jocc válasza westcoastog (#39338) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Asszem zenében nem vág össze az ízlésünk:DDD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39340) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#39339) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem is azért vagyunk ebben a topikban ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39341) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39340) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:R :R Nem mondtam egy szóval sem:)

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39342) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#39341) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudom mester, azért tettem offba, mosollyal a véégén :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39343) pckownz


pckownz
senior tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#39344) - = Zk = - válasza pckownz (#39343) üzenetére


- = Zk = -
félisten

what happened?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39345) I'm Jocc válasza pckownz (#39343) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Minek örülsz tesó?:)

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39346) #19617792


#19617792
törölt tag

(#39347) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Azon gondolkodtam, hogyan lehetne valami frankó cuccost csinálni, ami a zene ritmusára villog, vagy akármit csinál. Most olyanra gondoltam mint ami pl. WMP-ben is van. Bár biztos nem könnyűűű :F

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39348) westcoastog válasza I'm Jocc (#39347) üzenetére


westcoastog
veterán

neon? wmp-ben? Ja a képi megjelenítésekre gondolsz?

(#39349) I'm Jocc válasza westcoastog (#39348) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Jaja arra.:)

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39350) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nincs net a laptopomon. Qrva eletert. Vmi proxyfaszsagra aggodik. Vmi, nincs beallitva fogadasra. Halal. Nem hiszem el...
vki can help?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.