Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38151) westcoastog


westcoastog
veterán

szerintetek majd 1920-as felbontásnál lesz értelme a vga tuningjának? Most hogy megy a powerplay tuning mellett, afterburnerrel fölhúztam 921/1250-re, és a sávszél is 80gb/s-re nőtt, fullhd-nál érdemes e tuningolni. Ja meg gondolom pár ramsüni sem ártana.

(#38152) WesTM válasza westcoastog (#38150) üzenetére


WesTM
senior tag

Nincs isten.

Imagine- John Lennon

(#38153) #19617792 válasza westcoastog (#38151) üzenetére


#19617792
törölt tag

A VGA hátán lévő RAM-okra feldobhatsz egy-egy sünit, ártani nem fog, a ház szellőzéséből fognak egy picit profitálni. Full HD-nál sem kell feltétlenül a VGA tuning, ha nem csutkamaxon, sok AA-val akarod tolni a játékokat, ellenkező esetben kell a tuning, min fps-eket dobhatja meg szépen. Meg játékfüggő is, melyik mennyire VGA éhes.

(#38154) westcoastog válasza WesTM (#38152) üzenetére


westcoastog
veterán

én azért reménykedem benne hogy van isten, még ha nem is úgy néz ki a helyzet, én is csak a szart kapom a képembe az élettől, jót meg alig. :( A szám meg gyönyörű. :O
(#38153) EarL 007
ha a min fps-eket megdobja az már nyerő dolog, ramokkal nem foglalkozok inkább amíg nincs rajtuk hűtés, gpu-t lehet még ma este megnézem mennyit megy, csak nem tudom mekkora feszt adhatok neki, 1 vantage erejéig megnézném az 1ghz gpu-t bírja e.

[ Szerkesztve ]

(#38155) #19617792 válasza westcoastog (#38154) üzenetére


#19617792
törölt tag

5770 topikban csak meg tudják mondani mekkora a max egészséges fesz gyári hűtéssel hosszútávon. :) Ha egy 950 összejön már az is jó. :K Persze a jobbak mennek 1 GHz-en is, de az nem mindennapi. 4830-ak között is van néhány olyan, ami megy 800 felett is, sőt, de az enyém meg csak 740-et megy, mégsem panaszkodok. :DDD Most is alapon jár a 4830. :DDD

(#38156) I'm Jocc válasza WesTM (#38147) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:Y :Y :W Uhhh :F Kirázott tőle a hideg. Részvétem. :F :R :R

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#38157) pckownz válasza WesTM (#38147) üzenetére


pckownz
senior tag

Egesz nap valamiert szar erzesem volt pesttel kapcsolatban :Y :F

(#38158) Varoz válasza WesTM (#38147) üzenetére


Varoz
őstag

Sajnálattal hallottam. Részvétem. :R
Felfoghatatlan számomra. Illetve sajnos fel tudom fogni, hiba volt egy suhancra bízni a volánt. Remélem tanul az esetből. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38159) No-kia válasza WesTM (#38149) üzenetére


No-kia
őstag

Akkor én már megsem említem, hogy ma fátfogtam a sierrával... :S

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#38160) Varoz válasza No-kia (#38159) üzenetére


Varoz
őstag

Nem akarlak bántani, de remélem neked is tanulságos ez az eset.
Az, hogy te azt hiszed magadról, hogy tudsz vezetni, korántsem biztos, hogy igaz. Nagyon oda kell figyelni. Ahogy leírtad miket csinálsz. Sokszor nem vagy ura a kocsidnak és csak nevetsz rajta. Pedig, egyszer még baj lehet belőle. De kívánom, hogy ne legyen soha semmi gond. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38161) I'm Jocc válasza Varoz (#38160) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Egyetértek! :R

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#38162) pckownz válasza No-kia (#38159) üzenetére


pckownz
senior tag

Joccal naponta beszelunk rolad, lassan mar fogadni fogunk, hogy melyik nap torod ossze az autot...

(#38163) No-kia válasza Varoz (#38160) üzenetére


No-kia
őstag

Mégis miért bántanál meg ezzel? Holnap mérünk,megy kasztnishoz. Pont a szerelőtől féltem,hogy mit mond, de pont ő nem mondott semmit mert ő is öszecsukott párat fiatalkorában,én is fogok még de remélem már csak versenypályán...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#38164) westcoastog válasza No-kia (#38159) üzenetére


westcoastog
veterán

mennyire sikerült megzúzni? :U
inkább a versenypályán se, az meg milyen hozzáállás hogy még úgyis megfogod zúzni párszor? :U

[ Szerkesztve ]

(#38165) Varoz válasza No-kia (#38163) üzenetére


Varoz
őstag

Tapasztalat, hogy az emberek szeretnek megsértődni, ha kijavítják őket.
De örülök, hogy te nem vagy ilyen. Remélem megfogadod a tanácsomat és figyelsz, vigyázol magadra. :R

más: Nézte valaki most a Celebes hülyeséget. Dundika milyet alkotott. Úgy rágta a jeget, mint más az almát. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38166) No-kia válasza westcoastog (#38164) üzenetére


No-kia
őstag

Hát 30 , roszab esetben 80k a javítás. Facebokon elek lászlónál van kép. Nem ezt akarom öszetörni,hanem majd más autót. Driftel azért szeretnék majd komolyabban is foglalkozni. Télen is megyünk majd a bükkre. A szerelőmnek van játszós sierrája :D nemrég egy tranzital fogot árkot

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#38167) No-kia válasza Varoz (#38165) üzenetére


No-kia
őstag

Dehogy sértődök :D nem vagyok az a tipus :D pláne ha valakinek még igaza is van.

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#38168) westcoastog válasza No-kia (#38166) üzenetére


westcoastog
veterán

közbe mutatta jocc, hát nem semmi, jól megcsókolta a fa azt a kocsit. :U
most megy a fókuszban a hajnali baleset, látom berényiek voltak. :(

[ Szerkesztve ]

(#38169) I'm Jocc válasza No-kia (#38167) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

De nem lett azért semmi bajod, ugye?
Azt meg nagyon remélem, hogy tanultál belőle. Elhiszem, hogy élvezetes, sőt tudom is. Csak sokan elmentek már így a temetőbe, és azt senki sem akarja, ennyit meg nem ér szerintem. Fater szokta mondani:"Az autó, az csak egy dolog... Meg lehet javítani, lehet helyette másikat venni, de életet nem kap mégegyet az ember." Úgyhogy csak okosan papi! :K

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#38170) No-kia válasza westcoastog (#38168) üzenetére


No-kia
őstag

Hát azt mondták volt hangja, kb 20km/h val volt. Mondtam haveromnak h köse be magát. 'á minek' bár nem lett baja, én sem éreztem semit, első ondolat anyum volt, h haragudni fog. Az első mondat meg..mind1

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#38171) Varoz válasza No-kia (#38166) üzenetére


Varoz
őstag

Hát, jól összebasztad. Nem mondom, hogy meglepődtem, sőt várható volt. Csak ennyit mondanék: Legközelebb mi lesz? Gyalogos, esetleg egy másik autó? :(

Jó lesz az, csak szorozd meg kettővel. 20-al nem törik így össze. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38172) westcoastog válasza No-kia (#38170) üzenetére


westcoastog
veterán

20-al? azigen. :U

(#38173) No-kia válasza Varoz (#38171) üzenetére


No-kia
őstag

Fogadunk? A töbiek azt hitték még a patka megfog,anyira lelasultam, meg az ütközésnél is anyit mondtam h 'b+szabi lefuladtam' ő nem volt bekötve és kb alig bukott előre. Edig bármikor csináltam baromságot mindig csak az én kocsimat kockáztatam, sosincsenek emberek a közelben, ha gyorsang is hajtok, csak ha üres 'minden'

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#38174) WesTM válasza No-kia (#38159) üzenetére


WesTM
senior tag

:( :( :( :( :(

Én még mindig nem tértem észhez. Na de ma berúgok, mert egyszerűen most azt KELL. Feldíszítettük a highlandert, holnap gólyabál, műsor tis elpróbáltuk, de nem vagyok magamnál. Én inkább nem mondok már semmit. Semmi se változtatok, változtathatok, így megpróbálok maximálisan magamra figyelni. Mert semmi se kell a bajhoz. Én ha öröm autózni akarok, kimegyek a rétre. Ott max a benzin foghat meg. Meg talán vakondtúrás. DE ez nem tanmese. Ha nekem szánta ezt a sors, akkor tanultam belőle, bár eddig is maximálisan odafigyeltem. Kezd már egy kicsit sok lenni a tanmese. Unom.

Tudjátok. Okos ember más, a buta a saját kárán tanul. Ezt gondoljátok át.

(#38175) #19617792 válasza WesTM (#38174) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Tudjátok. Okos ember más, a buta a saját kárán tanul. Ezt gondoljátok át."

Hogy ezt mennyiszer tapasztaltam, hogy saját balfaszságom miatt mennyit szívok. Ezerszer legalább megtapasztaltam már...

(#38176) Varoz


Varoz
őstag

Fábry
Zsigulimo forever! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38177) westcoastog válasza Varoz (#38176) üzenetére


westcoastog
veterán

barátokköztöscsajokforevör. :D

(#38178) Varoz válasza westcoastog (#38177) üzenetére


Varoz
őstag

Szúrnám mindkettőt.....egyszerre. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38179) westcoastog válasza Varoz (#38178) üzenetére


westcoastog
veterán

azbiztos, ramóna az etalon, atomjócsaj :D szökéket én nemszeressem de azért nem lenne visszautasítva. :D

(#38180) Varoz válasza westcoastog (#38179) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem a szöszke jobban. Pedig amúgy nem vagyok annyira szőke párti. :D
Nekem a fekete az igazi, meg a vörös. Csak nem mindegy ki az illető, mert mindenkinek más áll jól. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38181) westcoastog válasza Varoz (#38180) üzenetére


westcoastog
veterán

nálam a fekete, világos barna jön be a legjobban :)) aztán kitudja milyen hajú nője lesz az embernek, úgysem az számít. :))
(#38182) I'm Jocc
lófasz babbal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38182) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Akivel egyszer "kavartam" (igazából lóf*sz volt babbal) buliba az kajak hasonlít erre a Balogh Edinára:DDD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#38183) WesTM


WesTM
senior tag

Én berúgtam. De most szívből. Mert most múlik pontosan.

(#38184) Varoz válasza WesTM (#38183) üzenetére


Varoz
őstag

Barátom! :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38185) WesTM válasza Varoz (#38184) üzenetére


WesTM
senior tag

(L)(L)(L) :R

(#38186) pckownz válasza WesTM (#38183) üzenetére


pckownz
senior tag

Ember.... :R

[ Szerkesztve ]

(#38187) westcoastog válasza WesTM (#38183) üzenetére


westcoastog
veterán

Egészségedre :R
Legyen már itt valaki, 90perc semmittevés infón, nincs tanár. :)

[ Szerkesztve ]

(#38188) WesTM


WesTM
senior tag

Jó reggelt!

Határozottan jót tett, hogy kialudtam magam. :))
Többe ne is beszéljünk a dologról szerintem. :K

Na szóval. azt hiszem hétvégén monitort rendelek. Csak még nem tudom honnan. :D

(#38189) subaruwrc válasza I'm Jocc (#38182) üzenetére


subaruwrc
félisten

igazából lóf*sz volt babbal :DDD :DDD
annyira bírom ezt a topikot :C :C
pár állandó tag, és az összes hülye valamilyen módon :DD

jahj nem kis szombati programom lesz :DD :DD

(#38190) I'm Jocc válasza subaruwrc (#38189) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:R :DDD Amúgy én is így vagyok vele:DD Szerintem itt gyűltek össze a PH! arcai :C :R ATi topic for president:D Első két dolog mit megnyitok, ha netezek: ATi topik, arckönyv:DD Jó ide tartozni :R

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#38191) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

újrakellett raknom ezt a szart:W
boldog vagyok. pláne amit lementettem recoveryt, nem tudom visszapakolni:W....
átmegyek egy másik helyre, csupasz géppel:W
annyira elegem van, hogy na.....:W:W:W:W:W:W:W:W:W:W:W:W:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38192) westcoastog válasza I'm Jocc (#38190) üzenetére


westcoastog
veterán

én egész nap itt a topikban lógok, ha nem nézek fel félpercenkét akkor soha.. :))
más: hogy nem kaptam még 4 év alatt agyvérzést elsem hiszem. :W jólbírom
jólesne valamit vagy valakit szétverni most, de úgy istenesen :U

[ Szerkesztve ]

(#38193) nixx-21 válasza westcoastog (#38192) üzenetére


nixx-21
senior tag

sráááácok oylan zene készül áááh. sirsz. :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#38194) pckownz


pckownz
senior tag

Baszki... Miert szidja mindenki a diplomat? Hogy igy folosleges, meg ugy?
Sok diplomas embernek a segge alatt is penz van, hala apucinak-anyucinak, ok lehet nem tudnak elhelyezkedni vele.
De aki tenyleg erti, es szereti azt a szakmat amibol diplomazik, es meg talpraesett is egy kicsit, az siman talal melot vele...
Meg hat nem bufeskepzore kell menni...

(#38195) #19617792 válasza nixx-21 (#38193) üzenetére


#19617792
törölt tag

Késsssz, késsssz? :DDD

(#38194) pckownz: Mert a diplomához annyit kell szopni, mint semmi máshoz, cserébe megtöltik a fejünket fűrészporral (azaz sok hülyeséggel, aminek a felét ha használod), gyakorlat kevés és általában gyakorlott embereket keresnek. Diploma (meg semmilyen más képesítés) nélkül meg szart sem ér az ember.

(#38196) killer1203


killer1203
senior tag

Sziasztok.

Látom van itt olyan ember aki játszik az új NFS-el, lenne is egy kérdésem hozzá, CCC be ráadom az összes látványjavitót AA AF és mégsem lesz szebb a játék, mitől lehet ez ?

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#38197) #19617792 válasza killer1203 (#38196) üzenetére


#19617792
törölt tag

Asszem 10.10e driver kell hozzá és AA mértékét a legmagasabbra kell venni, hogy látszódjon belőle valami. De az is lehet, hogy csak ATI 5000 és 6000 karin lesz szebb.

(#38198) subaruwrc


subaruwrc
félisten

ha már ati topik :D

6870 over 1.1ghz gpu :))

(#38199) westcoastog válasza subaruwrc (#38198) üzenetére


westcoastog
veterán

szúrnám

(#38200) nixx-21 válasza westcoastog (#38199) üzenetére


nixx-21
senior tag

én érdekes módon msot ne izgatom magam....minden maxon fut oylan elégedett vagyok a gépemmel te...tyűűűű: D

amugy az eredmény nice

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.