Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39701) No-kia válasza #19617792 (#39698) üzenetére


No-kia
őstag

köszi, még nem aktiváltam semmit, most nincs kedvem restartolni, majd megcsin holnap :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39702) No-kia


No-kia
őstag

unatkoztam :

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39703) #19617792 válasza No-kia (#39702) üzenetére


#19617792
törölt tag

Unatkozol, de a Windowst nem indítod újra, pff. :DDD

(#39704) No-kia válasza #19617792 (#39703) üzenetére


No-kia
őstag

neeem xD msn megy, sleep be rakom ha úgy van éjszakára, nincs itt gond :D dvd megahjtót úúgyse használom :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39705) WesTM


WesTM
senior tag

hangulat -> :DD

tegnap este kis berúgás, aztán 3 óra kis alvás, reggel indulás kis kalandozásra, kishányások felváltva, kispeca, nagyröhögések, most álmos vagyok. :DD

AZ ÉLET SZÉP!!!!

(#39706) No-kia


No-kia
őstag

asszép, jön alevél hoyg biztosítás befizetési hátralék... ez az egy amit anyám intéz erre... váhhh felidegesít :W :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39707) westcoastog válasza WesTM (#39705) üzenetére


westcoastog
veterán

csak rövid.. :U

(#39708) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

van ám itt hangulat :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39709) westcoastog válasza - = Zk = - (#39708) üzenetére


westcoastog
veterán

Van. :D
Gugli króm már 5x mondta azt hogy: jaj összeomlottam. persze akkor mikor bezártam a programot. :DDD hányas verziónál tartunk?

(#39710) #19617792 válasza westcoastog (#39709) üzenetére


#19617792
törölt tag

10.0 dev, a normál az 8.0.

(#39711) - = Zk = - válasza westcoastog (#39709) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én 3 böngészőt használok. ez van :C....

712:
még majd a 64 bites IEt fogom letesztelni. meséltél ezt-azt. na meg ha már 64 bites ez a ketyere :C adjuk meg a módját:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39712) #19617792 válasza - = Zk = - (#39711) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha 64 bites Windowst használ, akkor az van 4 is. :DDD 32 és 64 bites IE, Fx, Chrome, stb. :DDD

(#39713) No-kia válasza westcoastog (#39709) üzenetére


No-kia
őstag

nálam csak múltkor omlott össsze, mikor meghalt a windows is. egyébként soha, pedig mindig 10-20 füllel böngészek

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39714) I'm Jocc válasza westcoastog (#39709) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Hagyjál már.. Nekem eddig összesen nem omlott össze ennyiszer:DDD Pedig már régóta használom.

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39715) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Mi ez a punnyadás itt emberek? :F

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39716) WesTM


WesTM
senior tag

Szülőknél céges bulik vannak ma, értük szaladgálok, meg hozom viszem az embereket. Vagy kettőig ne aludjak már el, azt az utasítást kaptam... Reggel mamáért megyek Farmosra, na de nem baj. :)) Pozitív dolog, mert most nálam van az új berlingo. ;]

(#39717) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

imádom a hangját. :C
Pontiac GTO exhaust/engine sound from NFS: U2
ahogy alapjáraton "duruzsol" az egyszerűen fenomenális.... hang. brutális. orgazmus.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39718) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39717) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Szerintem ennél szebb hang nem nagyon van! :R

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39719) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#39718) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:(
nekem nem...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39720) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39719) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Jó, kinek a V6, kinek a V8:DDD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39721) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#39720) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem csak a hangja tetszik. a nissan és társai már az "agyontuningolt" kategória...:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39722) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39721) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Nekem tetszik a 350Z, sőt egyik kedvenc autóm, na meg japán párti vagyok. Amúgy ilyenen én nem is tuningolnék.. MINEK? Nem elég az a 300 ló?:DDD Tennék rá egy sport kipufogót, hogy szépen duruzsoljon, aztán kész. :U

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39723) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#39722) üzenetére


- = Zk = -
félisten

néhány autónál én is ezt gondolom. (Y)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39724) westcoastog


westcoastog
veterán

2 liter noname alkoholista bor powa

(#39725) WesTM


WesTM
senior tag

[link]

Ajánlom a leírás elolvasását. :D Eddig is bírtam a csontis hirdetéseket, de ez odabasz. :C

(#39726) westcoastog válasza WesTM (#39725) üzenetére


westcoastog
veterán

azt mondják átbaszós banda, bár nem hiszem..

(#39727) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39723) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:R

WestM: Jó a szöveg. :C De ennyibe tuti nem vennék ilyen kategóriás kocsit... Lehet, hogy így olcsó, ahhoz képest, milyen kategória, de lehet hogy annyi szopás meghibásodás, probléma lesz vele, hogy a gatyád is rámegy. :W És ezt minden márkától függetlenül mondom. Na meg ezekre nem 2 forint az alkatrész:DDD

WestC: Magyarán valami tablettás sz*r?!:DDD

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39728) - = Zk = - válasza WesTM (#39725) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az a szöveg :C

727:
:R
használt autót kell venni, garancimenteset. ami akkor célszerű, ha van jó autószerelő ismerősöd(Y). alkatrészekhez meg ott az ebay ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39729) #19617792 válasza - = Zk = - (#39717) üzenetére


#19617792
törölt tag

Igen, hangzásban a legjobb a V8. :C Dübörög, mint az Isten nyila, a V10, V12 meg maga a tenor.

Nekem ez a Corvette tetszik nagyon :C Na meg ez.

[ Szerkesztve ]

(#39730) - = Zk = - válasza #19617792 (#39729) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah ez biza jó :C...:R
de maradok a dizelnél a lelkemben :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39731) #19617792 válasza - = Zk = - (#39730) üzenetére


#19617792
törölt tag

A régi nagy teherautók dízelének is van egy karaktere. Az nem az aszfaltot akarja felzabálni, hanem magát a bolygót úgy, hogy közben egy félbolygót cipel a hátán. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39732) westcoastog válasza I'm Jocc (#39727) üzenetére


westcoastog
veterán

az, 400 forint volt a 2 liter. :D
(#39729) EarL 007
én maradok a mustangnál. :)) de akárki akármit mond, a lambo gallardo-nak van a leggyönyörűbb hangja. :))

[ Szerkesztve ]

(#39733) - = Zk = - válasza westcoastog (#39732) üzenetére


- = Zk = -
félisten

annak igazi "nyálas" hangja van :C... vinnyogósakat nem szeretjük:C:R...

earl:
ebben 100% egyetértek :K
az igazi Póver :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39734) westcoastog válasza - = Zk = - (#39733) üzenetére


westcoastog
veterán

vinnyogós de harapós. ;] amúgy v8 párti vagyok, lásd mustang mániámat. :))

[ Szerkesztve ]

(#39735) #19617792 válasza - = Zk = - (#39733) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egyes mozdonyok is dízelre alapoznak, a teherhajók generátorait is dízel hajtja, az igazi nagy dög teherautókat is dízel hajtja. :C

(#39736) - = Zk = - válasza westcoastog (#39734) üzenetére


- = Zk = -
félisten

harap? ;] az amerikai dögök harapnak....:))
a mustang mánia támogatva :R

earl:
:R....
volt melóhelyemen a V16os hajómotor?.. ehe. egyedül én rohangáltam a gépházban fejhallgató nélkül:)) nem értették. pupákok:C....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39737) WesTM


WesTM
senior tag

Szerintem egy autó szóljon ÍGY
vagy ÍGY
erről nem is beszélve
a 2 ütem kedvelőinek
zárásként pedig ami legközelebb áll a szívemhez

Engem a magas fordulatú benzinmotorok tudnak lázba hozni, az amerikai v8asok soha nem jöttek be, 6-7000cc-ből 400lovakat kihozni. Hát igen. Le vannak maradva mint a befőtt. Én egy motornál a mérnöki munkát, innovációt 10000X többre értékelem. Igen 1600cc szívóból 160-180 le na az valami. Vagy a verseny warbinál 996cc-ből 100+le. Igen, ez tud benedvesíteni.
Ahogy a vfts 9000-nél elvált. :O :O :O

Dieselből meg régi teherautó, vagy mozdony. A többi csak varrógép. Szerintem...
Most is gyötröm a berlingót, 1.6hdi 110le. Hát kevés mint az állami tulajdon. 1800-3600ig tol, alatta felette meg néz mint rozi a moziba. És ez az összes dieselre igaz. Vagyis nem. A szívók még ennyit se csinálnak... 3500-8000ig na az valami. :K Fogyasztást meg leszarom. A diesel sem eszik jelentősen kevesebbet, gázolaj nem olcsóbb. Ott az etanol, aki meg spórolni akar az gázosít. De az élmény nem 1 kategória, :K

[ Szerkesztve ]

(#39738) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39736) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:DDD Nagypapaként: "Hangosabban fiacskám.. légyszi mond újra":DDD :C

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39739) No-kia


No-kia
őstag

fasza nincs hang a gépen, elmegyek haverhoz szilvesztert szervezni erre itthon elabsznak mindent :W :W :W tesóm is bassza a sok karácsonyi izzószart , és lebassza biztosítékot.... imádom akarácsonyt :W

menyni az esélye, hoyg mikor lekapcsolt a biztosíték kicsinálta a hangkarit?

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39740) westcoastog


westcoastog
veterán

(#39741) #19617792 válasza WesTM (#39737) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az összes vinnyogós, pörgős sportkocsi szar, mert nem lehet vele 5 tonna szenet szállítani, bezzeg egy Krazzal... :DDD

"6-7000cc-ből 400lovakat kihozni. Hát igen. Le vannak maradva mint a befőtt."

De cserébe egyszerűek akár a faék, kevés elektronika, kevesebb hibalehetőség. Meg eleve más szemlélet, a 100LE/liter az már modern, leginkább a távol keletre jellemző, kicsi, modern, erős.

[ Szerkesztve ]

(#39742) - = Zk = - válasza WesTM (#39737) üzenetére


- = Zk = -
félisten

olaszok, pfeh :C:R....
(L)

741:
de olyan nyomaték van bennük, ami az aszfaltot felgyűri. nem csak összemaszatolja egy kis gumival :C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39743) #19617792 válasza - = Zk = - (#39742) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az olaszoktól két dolog kell nekem. Pizza, lasagne. :DDD

(#39744) No-kia válasza WesTM (#39737) üzenetére


No-kia
őstag

én meg ezt a technikát nem szeretem :D amit te, inkább egy V8, de leginkább egy RB26, az az isten, 2,6L és 1000LE megsekottyan... 400LE de nézd a nyomatékot :D meg azokat járathatod egész nap, akkor se pusztul meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39745) - = Zk = - válasza #19617792 (#39743) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem még azok sem :C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39746) I'm Jocc válasza WesTM (#39737) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:R :R :R :R :R

Earl: Annyit mondok neked a hibalehetőségek kizárására: JAPÁN. Lóerőket és a megbízhatóságot is meg lehet nézni a fogyasztás mellett.:D Honda S2000 2.0 szívó: 240 ló, 9000-től redline.<3 Suzuki is csinált egy elmebeteg sorozatot a Swfitből, japán belpiacos, 1.3 szívó(!!) 185 lóerő. 92-94-ig gyártották.:D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39747) - = Zk = - válasza westcoastog (#39740) üzenetére


- = Zk = -
félisten

coool:C de ha SI Coupé lenne, beleszeretnék:R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39748) No-kia válasza No-kia (#39739) üzenetére


No-kia
őstag

meg alapból bekapcsolt az optikai kimenetem.... tuti behalt a hangkari, igaz?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39749) westcoastog válasza I'm Jocc (#39746) üzenetére


westcoastog
veterán

legbrutkóbb suzuki az escudo pikes peak. :C
(#39750) WesTM
jellegtelen? gyak elélvezek mikor meghallom a hangjukat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39750) WesTM válasza #19617792 (#39741) üzenetére


WesTM
senior tag

Kinek mi jön be! :C :R Kinek a pap, kinek a papné. :R

Zk: Az olaszok szívvel építenek autót. Imádom az alfákat is, mert azokat lehet szeretni. Persze elektronikailag nem atombunker egyik sem. :D

No-kia: Nem tudom, nekem a skyline, meg a supra motorja is elég jellegtelen. Bugógépek, persze mocskosul bírják a strapát. Tisztelet nekik. :K :K :K

Figyelembe kell venni, hogy nem feltétlen az egyenes vonalú autózás az élvezet. Az amerikaiak nem tudnak kanyarodni, egyenesbe meg háááát. Vagy nézzétek meg. Kaptafa chopperek. Most jelentettek be valami közvetlen befecskendezéses v4es motort, elég sok köbcenti, de még mindig nyomórúdnál járnak... GÁZ.

200le hátsókeréken, már mindenre elég. Van amikor még 70-75is, saját tapasztalatból. Első keréken meg lehet akármennyi...Sőt már az összkerék sem az igazi.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.