Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26388) WesTM válasza Varoz (#26382) üzenetére


WesTM
senior tag

Sziasztok!

Szia Papi!

Véleményem szerint, nagy lehetőséget kaptak, most támogatni kell őket, hogy legyen meg a kétharmad, Viktor megmondta, nem szabad most tökölni, azonnal neki kell fogni a dolgoknak. Nem fogják eljátszani a lehetőségüket most, egyszerűen nem tehetik meg ebben a helyzetben. Én igen is örülök az eredménynek, viszont az MSZP 20%-a kurva sok, a Jobbiktól minimum vártam, hogy az MSZP-t elverik. Hát nem sikerült. :(
Lendvai féreg is állandóan azt mondja, szavazzunk az MSZP-re, ne legyen idézem "túlhatalom", hát szerintem meg kapják be a faszt. 8 elbaszott év után ők ne szabjanak feltételeket, ne kérjenek számon semmit, ne várjanak támogatást. Jelenleg 1 kiút van, ez a kétharmad, ami úgy tűnik simán meglesz, és utána pedig ami a csövön kifér, menni előre.

Érzem, hogy most rendet fognak tenni, lesznek biztosan akiknek ez nem fog tetszeni, de ezek azok az emberek lesznek, akik eddig nem csináltak semmit a szaporodáson kívül... Gondolom értitek mire gondolok. :K

Jah és az is érdekes, hogy erősödik a forint mint állat, külföldi elemzők is úgy látják, hogy ezentúl nem várható gazdasági kilengés, tehát már MOST elindultunk a stabilizálódás útján, és még semmi nem történt. :R :R :R

Jah hogy a jobbikos rózsaszín felhőket befeketítsem kicsit:
[link]

Érdemes odafigyelni a Jobbik egyik alapítójának szavaira...
Én szerintem sok picit Vonánál is az arc... Bár továbbra is vallom, hogy igaza van sok dologban. De azért ne Morvaival dobálózzon, aki pár éve még a buzikat védte... Diktátornak jó lenne, miniszternek nem...

Innentől nem szabad széthúzni, muszáj 1 irányba megindulni, a nép akarata elég világos, és úgy tűnik a feltételek is adottak lesznek. :K

Zk: Pontosan így van! :R :R :R :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.