Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25101) westcoastog válasza nixx-21 (#25100) üzenetére


westcoastog
veterán

jobbulást neked is :R nálunk már az egész család benne van :(

(#25102) Varoz válasza westcoastog (#25101) üzenetére


Varoz
őstag

Srácok, egy nagy adag jó kívánságot küldök minden betegeskedőnek.

Jobbulást skacok! :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25103) westcoastog válasza Varoz (#25102) üzenetére


westcoastog
veterán

:R :R :R

(#25104) pckownz válasza Varoz (#25102) üzenetére


pckownz
senior tag

Reggel doki... Köszi ide is!

(#25105) WesTM válasza subaruwrc (#25079) üzenetére


WesTM
senior tag

(L) :) kedvenc :K

Ez egy kibaszott nagy darab fos nap volt. És úgy érzem ez a hét végig ilyen lesz. BASSZA MEG. :(((

westcoastog: Kalici vírus, ebben voltam én is 3 hete, nálunk is egész családon végigment, még 2-3 napig tuti szarul leszel sajnos. :( Én 5 kilót fogytam, fater is 5-t.
Jobbulást neked, meg a családnak is! :R

Zk: :R :R (L)

(#25106) westcoastog válasza WesTM (#25105) üzenetére


westcoastog
veterán

kösz :R egész nap nem ettem semmit, majd most lezuhanyzok aztán megpróbálok egy kis pirítós kenyeret lenyomni.. :(

(#25107) #19617792


#19617792
törölt tag

(#25108) Varoz válasza #19617792 (#25107) üzenetére


Varoz
őstag

Biztos azon tárolja az adóbevallását és adja be. :DDD

subaruwrc
Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25109) subaruwrc válasza #19617792 (#25107) üzenetére


subaruwrc
félisten

jobbkezével meghúzhatná a ravaszt.

West

reméltem teccik.
kitartás

(#25110) nixx-21 válasza westcoastog (#25106) üzenetére


nixx-21
senior tag

én is alig bírtam enni de megkívántam egyszer egy kis mekis kaját és éppen abban a pillanatban éhes is voltam...goyrsan le is dobtam egy manhattan csirke szendvicset meg mcfreeze-t végére megint kerülgetett a hányinger de legalább telikajáltam magam 1napon az utóbbi3 ból:D :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#25111) Varoz


Varoz
őstag

Néztem a fermit. Hát az nv hozta a formáját, két féltégla beépített porszívóval. :DDD

Azért az nv gépezet dolgozik. Egyedül a Metro-ban győzedelmeskedik, vajon miért. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25112) westcoastog válasza nixx-21 (#25110) üzenetére


westcoastog
veterán

nem szeretnék újra hányinger közelbe kerülni :D elég volt az éjjel 4x beteríteni a folyosót. :D
(#25111) Varoz
említésre sem érdemes... :U :))

[ Szerkesztve ]

(#25113) pckownz válasza Varoz (#25111) üzenetére


pckownz
senior tag

Figyelted az árakat?
Gainward ~120k, Palit 120k+, itt aprón. Pöttyet pofátlan árat kérnek érte :))

(#25114) Varoz válasza pckownz (#25113) üzenetére


Varoz
őstag

Láttam, hát érdekes. De a sok nv fan még ez után is szajkózni fogja a magáét. Na mindegy ez tényleg még említést se érdemel.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25115) subaruwrc


subaruwrc
félisten

mivammá mindenki kidőlt?
én szedek itt egyedül béres cseppet? :DD :DD

(#25116) westcoastog válasza subaruwrc (#25115) üzenetére


westcoastog
veterán

fokhagymás pirítós powa :DD akkor is megeszem ha nem is esik jól. :D
(#25117) Varoz
én meg falusi, oszt mégis bafhatom. :D

[ Szerkesztve ]

(#25117) Varoz válasza subaruwrc (#25115) üzenetére


Varoz
őstag

Én nézem az NCIS-t. :))
(Én tanyasi gyerek vagyok, nem kell nekem béres csepp.) :D

#25118
Az se rossz. Szeretem azt is, de az NCIS-t jobban. Most van a gyerekes rész ugye? :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25118) subaruwrc válasza westcoastog (#25116) üzenetére


subaruwrc
félisten

kolbászos orbit rulz

Varoz :D

én doktor csontot nézek, roxyt hallgatok és közbe msn ezek :)) :))

(#25119) westcoastog válasza subaruwrc (#25118) üzenetére


westcoastog
veterán

legjobb ;)

(#25120) subaruwrc


subaruwrc
félisten

ájm fákin láv tu bí dö párt of disz lidül kommjuniti :B :)

jú ár máj frendz :R

(#25121) westcoastog válasza subaruwrc (#25120) üzenetére


westcoastog
veterán

:)) :C :R :R erre csak ennyit. :)

(#25122) subaruwrc válasza westcoastog (#25121) üzenetére


subaruwrc
félisten

:)

(#25123) nixx-21 válasza subaruwrc (#25120) üzenetére


nixx-21
senior tag

:C :C :R :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#25124) nixx-21


nixx-21
senior tag

na bedobtam egy Augmentin DOU-t meg 7 deci banánturmixot.:D
végre hányinger nélkül érzem magam jóllakva :D :D

na jóccak :)) :R
,koránkelőknek meg szépnapot,erő,egészséget :K :R

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#25125) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Meghajlás :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25126) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#25125) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Grabber baszod, te is itthagytál? :U :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25127) pckownz


pckownz
senior tag

Voltam orvosnál. Nekem még vasárnapra is van igazolásom 'csögök :DD :DD

Váá, leszedtem a SouthPark 13. évadát, mivel mér a 10. éved szinkronja óta nem követem soron aktívan, és... kegyetlen. :DD :DD
Sp, Tv Out, Vajas pirítós, Meleg tea iszonyat adja :DD

(#25128) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Mi ez a hsz kavalkád? :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25129) pckownz


pckownz
senior tag

Megint megpucoltam a gépemet portól.
Leginkább a VGA volt a kritikus. IDLE 70°C + volt. Most ugyan ezen a fordulatszámon ~40+

:DD

Így nézett ki a kis giga borda:

Mondjuk 1 éve van meg, azóta nem is volt szétszedve, csak amennyire tudtam porszívózni burkolaton keresztül :DD

(#25130) #19617792 válasza pckownz (#25129) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hmm, nekem is ki kéne porolni a gépet, bár alig van még benne por. Egyúttal a billentyűzetet is kitakarítanám a jóöreg kompresszorral, brutális szörny, 380V-ról megy, asztali körfűrészünk is erről megy, amikor beindulnak, akkor félelmetesek. :DDD 6.5-7 bar nyomással visz mindent. :DDD Nekem is szét kellene szednem teljesen a gépet, de nincs pasztám, hogy újrapasztázzak. MX-2 pasztából kéne venni egy 30g-os kiszerelést, 4500 HUF-ért.

[ Szerkesztve ]

(#25131) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Az én gépem bevan dobozolva :C
Várja a másik 4870et, nv karit, és az 5870et :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25132) #19617792 válasza - = Zk = - (#25131) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egyszerre mindet? Amúgy inkább CF, mint PissX. :D

Szerk: Szerintem a 4870 bőven elég mindenre. Amelyik játékra meg nem az, vagy NV pénzelt, vagy alapból szar.

[ Szerkesztve ]

(#25133) westcoastog válasza - = Zk = - (#25131) üzenetére


westcoastog
veterán

nem szarral gurítasz :C
(#25132) EarL 007
akk már inkább egy 5870 mint 2 4870, ne zabálják az áramot fölösleg. :U
vagy csak én vagyok ilyen környezet védő? :D
egy nv karit fizikára venni fölösleges, halva született ötlet, nem ré semmit szerintem.. :U

[ Szerkesztve ]

(#25134) pckownz válasza westcoastog (#25133) üzenetére


pckownz
senior tag

Inkább Fermi-SLI mellé egy kilówattos táp :DD :DD

Én gondoltam nv-re a 4850 mellé, de ahhoz új táp kéne. Ha egyszer eljutok odáig, én 8800-nél erősebbet nem veszek. Mostani álláspont szerint 8600-at vennék, de kitudja hogy fognak alakulni az árak.

[ Szerkesztve ]

(#25135) #19617792 válasza westcoastog (#25133) üzenetére


#19617792
törölt tag

Amúgy én is inkább az egykártyás rendszerek "híve" vagyok, 2 kari sok helyet igényel, sokat fogyaszt, az egyik melegíti a másikat, hangosak emiatt, stb. egyszerűbb, biztosabb, nem mellesleg valóban környezettudatosabb 1 kari. :K Kis szerencsével az Auras hűtését még az 5870-re is feldobhatja.

NV fizx nem egy nagy dolog, fölösleges. Pl ott van az Intel és AMD által támogatott Havok (Intel tulajdon), régóta használják már, bár procin fut, jól skálázódik, legalább olyan jó és látványos tud lenni, mint a fizx. Pl az UT 2003 is azt használja, sőt talán még az első UT is, és ahhoz képest, hogy azokban a játékok régiek, van némi fizika benne és elég jó.

pck: Egy 8800 fölöslegesen erős fizx-re, 8600 bőven elég, de akkor inkább egy újabb GT210, GT220, mert kisebb méretűek (low-profile, ennek előnye, hogy nem takarja ki annyira a fölötte levő kari hűtését), kevesebbet fogyasztanak. Amúgy nv-t fizxre még macerás is, szarakodni driverrel, miegyébbel. :(

[ Szerkesztve ]

(#25136) #19617792 válasza pckownz (#25134) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem tudom milyen tápod van, de ha ilyen 400W körüli FSP, Chieftec, akkor azok elegek szoktak lenni. Nekem 400W-os FSP van (460W-os Giganak címkézve), ha lehetett volna kapni (magasabb hatásfokú FSP GLN belűt), akkor egy 250-300W-os FSP-t használnék, mert az is bőven elég a gépemhez.

szerk: Na tessék, már találtam is kisebb FSP tápokat, pl egy 250W FSP HEN teljesen jó lenne, elég is lenne, mivel jódrabig nem tervezek Quad-Core procit, nem nagyon használnám ki. [link] Ennek állítólag még magasabb hatásfoka van, mint ami most van nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#25137) pckownz válasza #19617792 (#25136) üzenetére


pckownz
senior tag

400as Deltám van.
2 darab 350-es FSP-t kinyírtam, illetve az első már alapból szar volt, és akkor kaptam ezt Janoska26-tól. Állítólag elég jó kis táp, és ahogy észreveszem tényleg az.

Mellesleg jövőre nézve, vagy 4850CF lesz, Phenom mellett, mert ha újítok akkor nagyon (már ha összejön a meló), vagy pedig szegény kis 4850-es átadja helyét egy 5850-nek. Valamiért ezek az 50-esek megfogtak. :)

[ Szerkesztve ]

(#25138) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

A 6magos prociról nemis beszéltem. De Egy 965be alap idén. :R

Ha az ati idén csökkent árat, akk 5870. Ha nem, használt 4870. Abbol is két 1gigás toxic.

Szarral? Dehogy. Itt emberibb árak vannak. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25139) pckownz válasza - = Zk = - (#25138) üzenetére


pckownz
senior tag

De Zk, 3karit akarsz CF-be? :DD :DD

(#25140) #19617792 válasza pckownz (#25137) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az fura, pedig az FSP-k jó tápok. A 400-as Delta is nagyon jó, pláne, mert IBM, HP gépekben is használják.

Zk: Te tudod, de én speciel 940BE-ről nem cserélnék 965BE-re, csak +1-200 MHz-ért. Másik, mire nem elég 1 4870? Ha meg már van 1 4870, akkor minek cserélni Toxicra? Inkább még 1 ugyanolyan 4870. Fölöslegesen ne szórjad a pénzt. Vagy éppen 5870, ezutóbbi a legértelmesebb megoldás. Aztán jó lenne tudni, hogy a tápod mennyire combos 12V-on. Egy 6 magos proci játékra még jó 2-3 évig felesleges, még a 4 magos procik sen annyira elterjedtek, plusz nincs olyan nagyon sok játék, ami kihasználja őket. Az ATI nem fog árat csökkenteni, ez biztos, hiába van Fermi, kupac szar az. Pl nemrég volt róla hír, hogy az eddig kizárólag NV partner XFX nem tervez Fermi alapú kártyát piacra dobni.

[ Szerkesztve ]

(#25141) - = Zk = - válasza pckownz (#25139) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Balfék. Nelegyél nokia ;]

Ha ati csökkent, 5870
Ha nem, 4870 toxic cf
A fiziksz annyira tényleg nem éri meg. De lehet rápróbálok. Hm.

Earl
Egyetértek :R
Tudod mi a fura? Ez itt nem pénzszórásnak számít.
Amúgy a proci a ddr 3 mitt kell. Lassan, nagyonlassan átállnék ddr 3ra. És ha tehetem, 6maggal. Ha nem, marad a 4. Vagy vagy.
A toxic meg tetszett mindíg is. De lehet egy sima alap 4870 lesz mellé.
Elég az az egy 4870, de gondolj abba, annó azért vettem cf lapot, mert 3870 cfxet akartam. Lehet brahiból megvalósítom. Pasz. Tervek vannak. Majd eldől. :R
De egy zafír 3870 x2 kell. Vitrinbe. :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25142) westcoastog válasza - = Zk = - (#25138) üzenetére


westcoastog
veterán

á baze, megyek is angliába, én is így akarok dobálkozni az alkatrészekkel. :U :DD

(#25143) #19617792 válasza - = Zk = - (#25141) üzenetére


#19617792
törölt tag

Szvsz két 4870 Toxic árából majdnem kijön egy 5850, akár 5870. A fizx meg baromság, plusz kari a gépbe, aztán vagy megy, vagy nem. Ha megy, akkor sokat kell vele szarakodni, hogy menjen. Gondolok itt driver-hackre, stb. Legolcsóbb megoldás egy 4870 CF lenne, nem Toxicból, de a legjobb megoldás 1 5870 lenne, semmi fizx, minek az.

[ Szerkesztve ]

(#25144) pckownz válasza - = Zk = - (#25141) üzenetére


pckownz
senior tag

Ja hogy a meglévő 4870-edet eladod és 2 toxic.
ÓemDzsí... Nővelné az E-péniszedet az a trémárk pont? :D

(#25145) - = Zk = - válasza #19617792 (#25143) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ne ásd el a fizikszet ati mellett. Már Nem szenvedés. Lsd logout teszt. :R

Pck
Máshol is kijönne az előnye. Pár évre pluszban , dx 10.1be biztos. ;)
Eh. Mi az az e penis? :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25146) #19617792 válasza - = Zk = - (#25141) üzenetére


#19617792
törölt tag

De magyar vagy nem? Itt meg pénzszórásnak számít. ;] :DDD

Ja, hogy a DDR 3 is tervben van, az mááás, akkor már érthető a 965 BE. :K Akkor egy jó 4 Gigás kit, plusz egy faja MSI lap kellene "csak", pl 790GX-G65, vagy 790FX-GD70, ha komoly vas kell. A 3870 X2-ből 1 sem gyakori madár, hát még 2, szép és jó a Quad-CFX csak van jópár hátulütője. A vitrinbe elég egy halott 3870 X2 is. :P 4 mag, pláne magas órajelen kb mindenre elég, adatbázis-szervert futtatsz, renderelsz, hogy kell a 6 mag? :DDD

Azért ásom elfele a hibrid megoldást, mert sokat kell vele mókolni, vagy régi driver, vagy egy új driver hackelése kell hozzá, plusz CCC-ben molyolni a beállításokkal, sőt állítólag, ha NV kerül ATI mellé, a CCC bugzik.

e-Penis: Akinek nincs, vagy nagyítóval kell keresni a valódi kékerest, annak valamivel pótolni kell a hiányát, méretét, ennek megfelelően vagyont költ olyan dolgokra (PC, mobil, kocsi, stb.), amitől azt hiszi, hogy ő menőbb lesz, stb...

[ Szerkesztve ]

(#25147) #19617792


#19617792
törölt tag

Az e-penis.

Nem azt mondom, hogy egy meglévő 4870 mellé mégegy CF-ben hülyeség lenne, ha nem az, hogy a már meglévőt lecserélni egy kvázi ugyanolyan karira (4870 toxicra) badarság, szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#25148) #19617792


#19617792
törölt tag

(#25149) pckownz válasza - = Zk = - (#25145) üzenetére


pckownz
senior tag

Nem a CF miatt mondtam, hanem a SE helyett Toxic... Kis igényes :DD

(#25150) - = Zk = - válasza #19617792 (#25146) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kiderül:R

de maradok a giga deszkánál. tetszik a gd70, mert brutális. de nem. giga, sapphire párti vagyok:R
amd-ati. ennyi:C

e penis: hát ez nálam kimaradt. és ki is fog :C

other
án ittvagyok, az Országom meg ott. szoval ennyi:C

elkértem kolegám laptopját, elment játékot venni.
addig gyorsan befejezem a PH blogomat is :R :C

pck
ándersztend :C:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.