Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25301) Dj Dekko! válasza katt777 (#25300) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Oks megcsináltam
Felraktam: Indítás után F8 *csökkentett mód hálozattal... feldobtam az ATi Tray Tools * a legujabbat...
megkerestem a Low Level Driver elindult ... rá nyomtam hogy start... de nem jött be az ATi driver menü.. semmi... csökkentett módban... visszamentem a vistában. betöltött mindent ... megkerestem a Low Level Drivert megint... rá nyomtam hogy start ÉS UGYAN AZT hülyeséget írja ki :W :W :W

(#25302) katt777 válasza Dj Dekko! (#25301) üzenetére


katt777
félisten

Hát ez király. :F :U
Azért +1x:
F8 -> Aláírás ellenőrzés kikapcsolása a letöltött programokon.
NEM Csökkentett mód.
És ha így feltelepíted, akkor nem kell külön low level drivert installálni (így arra nem történik semmi).
De ha így sem OK, én megnézem neked még 1x.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25303) Bundás22


Bundás22
őstag

3850 jóárasítva

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#25305) s1ru2


s1ru2
senior tag

Hali!
Főleg sztem 3870x2 tulajok válaszoljanak, de lehet h tud más is segíteni. Néha előjön olyan problémám, h játszom-játszom és 1x csak megáll a kép és akkor csak reset segít. Semmi nem melegszik el elvileg. Gépemmel tisztában vagytok már írtam ide elég soxor :) Kártya nincs húzva (elvből nem húzom), proci megy csak 3.2 őn, de atomstabil és ugyanez előjött alap órajelén is. 8.4 Catalyst van fenn ? De 8.3 al eljátszotta. Vkinek vmi ötlete ? Jah és persze semmi rendszeresség, h mindig ugyanott, ugyan úgy vagy ugyanannyi időközönként, hanem teljesen random. Sajons nincs másik PCI-e kártyám így körülményes kipróbálni másikkal. Jah és persze ugyanezt 3d markban, semmilyen tesztprogiban nem produkálja :(

Még majd most megpróbálok 64bites XP-t hátha. De nem tudom, h mi lehet a baj.

[ Szerkesztve ]

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#25306) rumkola válasza katt777 (#25302) üzenetére


rumkola
veterán

neked nem 8800gt-d volt már? :U

(#25307) Dj Dekko! válasza katt777 (#25302) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

ha f8 nyomok bootoláselött ... akkor ilyen is van? nem is tudtam... eddig csak a csökkentett mód.. * csökkentett mód hálozattal * normál mód ... ilyeneket láttam :F
levagyok maradva egy tekercsel :F

(#25308) katt777 válasza Dj Dekko! (#25307) üzenetére


katt777
félisten

Azért boot-olás UTÁN nyomkodd, amikor a bios-üzenetek már lefutottak. Amiről te beszélsz, az az XP, de mintha x64-es Vistával lett volna gondod, abban sokkal több lehetőséget találsz (ez van alul).

rumkola: Csak "volt volna", de nem úgy alakult. Lehet, előbb jön a 9800GT, azt már akkor megvárom 4870 ellenében. Az ATI-nál még mindig böki a csőrömet F1C-ben a visszapillantó tükrök hiánya.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25309) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Hali! lenne 1 problémám: Asus X2 van havernak sok játékot néztünk már de mind1ben villognak az árnyékok. találkozott már valaki ilyennel? 8.4-7.12 probáltuk a drivereket de semmi nem változott. ja és az se normális hogy az 1ik gpu hideg a másik süt.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#25310) katt777 válasza Jon Mathias (#25309) üzenetére


katt777
félisten

Egyik GPU-t használják a kátékok, a másikat nem. Ez már csak így van. :(((
Villogás geometria kérelemmel orvosolható. Ha nem akkor totális VGA-driver és registry pucolás.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25311) fuzik válasza katt777 (#25310) üzenetére


fuzik
aktív tag

Villogás geometria kérelemmel orvosolható.

Na ezt nem értem :B . Nekem csak a CoH alatt csinálja.... emiatt gyarolatilag játszhatatlan.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#25312) katt777 válasza fuzik (#25311) üzenetére


katt777
félisten

Nálam meg csak Witcher és CMDirt alatt csinálta. Akkor is ez volt a gond. Na mondjuk nálam CCC mostanában alapból bekapcsolja, nem is lehet állítani. ATT több lehetőséget nyújt, csak az meg ismét nem igazán komálja a több GPU-s rendszereket.
CoH-hoz van vagy 3GB-nyi patch (már ameddig követtem), magyarán technikailag úgy szar, ahogy van. Mindet felpakoltad? Persze nem ez lenne az első game, amelyik képtelen kezelni 1-nél több GPU-t. :(((
Én is játszhatatlannak találtam, pedig nálam tök OK volt a grafika... ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25313) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Nálunk a Fuel of war ba jön ki főleg a Timeshift ben is naon zavaró. reg pucc.volt nem is 1x de semmi

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#25314) katt777 válasza Jon Mathias (#25313) üzenetére


katt777
félisten

Úgyis az X2 lesz a hunyó, mert nálam TS-nek sem volt baja. Meg kéne néznetek szimpla 3870-nel, vagy CF-kikapcsolásával X2-n, ha lehet, hogy csak 1 mag dolgozzon. 2600XT-ddel mi a helyzet? Azon jó?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25315) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Ja és az aut venti szab. +lehet piszkálni bios modd nélkül? Rivaturnel nem csinál semmit

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#25316) Jon Mathias válasza katt777 (#25314) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Cf et nem lehet kikapcsolni a kátyámon még nem próbáltam. A Fuel of War readme szerint multi gpu supported

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#25317) katt777 válasza Jon Mathias (#25315) üzenetére


katt777
félisten

2.09 vant fent?
Mindenesetre ha nem megy, ez is X2-gond lehet, mert 3870-nel OK, CF-ben meg mindig a kiválasztott kártyát (GPU-t) szabályozta. X2-ben viszon 2 GPU van, 1 hűtéssel. :F
Szóval ha nem vagy elégedett, lehet, szükséges lesz az a bios-mod. Ha csak nem jár erre egy X2 tulaj, aki már találkozot ezzel a problémával.

A readme nem feltétlenül ír igazat. És ha a multiGPU support éppen egy nV SLI-re vonatkozik? Vagy 1950XT-re? Vagy mire? Nálam is járt multiGPU supportos játék, amely nem volt az, meg nem támogatott is, amelyikben működött.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25318) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Igen 2.09 próbáltuk de semmi. valszeg csere lesz top-ra. mondtam neki inkább 2kártya mint x2.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#25319) fuzik válasza katt777 (#25312) üzenetére


fuzik
aktív tag

Minden patch fel van telepítve. A 3870 -el törpéletes volt. (Amíg nem untam meg, hogy mindíg ugyan az történik - addig nagyon is játszható volt :P .) A 3870X2 -vel viszont idönként elkezd villogni. Ki lehet kapcsolni a két gpu -s üzemmódot?

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#25320) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Asusnál nem

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#25321) fuzik válasza fuzik (#25319) üzenetére


fuzik
aktív tag

Hehe... begugliztam :U

Szóval ha a Catalist AI -t disabled -re van állítva, akkor csak az egyik GPU üzemel. Egész pontosan mintha olyat írnának, hogy csak standard állapotban megy mind a két gpu rendesen. 3dmark -al meg is néztem. Ha disabled -re van téve, akkor tényleg csak az egyik gpu dolgozik.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#25322) s1ru2


s1ru2
senior tag

25305 hsz valaki ? (most már 64 bites XP-ről írok) Milyen progival tudnám állítani a venti fordulatszámát a karin ? (Atitools csak töltöget fél órát aztán nem nyílik meg :( )

[ Szerkesztve ]

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#25323) katt777 válasza Jon Mathias (#25318) üzenetére


katt777
félisten

Inkább 1 GPU, hidd el. :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25324) katt777 válasza fuzik (#25321) üzenetére


katt777
félisten

Ez azért jó, mert a CF működéséhez éppen azt írják, hogy ki kell kapcsolni. Viszont abban sem mindig ez volt a megoldás. Ez a remek ATI support. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25325) fuzik válasza katt777 (#25324) üzenetére


fuzik
aktív tag

Ezt nem az ati support irta, hanem hozzánk hasonló userek.

Egész pontosan azt írták, hogy azon programok esetében, melyek nem rendelkeznek cf profile -al probléma adódhat a 2 gpu kezelésével. Ilyenkor az AI tiltásával el lehet érni, hogy csak egy GPU dolgozzon. De ahogy látom, az AI tiltásával azon programok esetében is csak egy GPU dolgozik, melynek egyébként van CF profile -a.... :DD de legalább következetes.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#25326) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Meg vettem Az Asus Ati Top HD 3870 et és nagyon brutál

gyors meg minden, csak nagyon melegszik, ill alapból 850 en megy és Cry sis alatt 86 fokos KB 30 perc után,

GPU Caps Viewer el 93 körül ál meg

Szal gondolom ez nem normális, és nagyon tetszik a VGA ú h hoszabb távra tervezek vele (Relatívan)

Szal meg köszönném ha valaki tudna 1 normális Coolert ajánlani hozzá, Jó ár / érték-teljesítmény aránnyal.

THX!!!

(#25327) PNagy válasza fuzik (#25321) üzenetére


PNagy
csendes tag

Sziasztok,

A 3DMark06-ban kapott 12500 pontom ezzel lenne magyarázható? (default settings)

E8400 proci, semmi sincs húzva.

Az általatok közzétett táblák alapján úgy 14e pont körül kellene kapnom.

(#25328) fuzik válasza PNagy (#25327) üzenetére


fuzik
aktív tag

Pontosan mi is a konfigod? (töltsd ki a cuccok szekciót az adataidnál)

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#25329) PNagy válasza fuzik (#25328) üzenetére


PNagy
csendes tag

Asus Maximus Formula alaplap, E8400, 4 GB Kingston Valueram DDR2-800, Asus HD3870X2, 500GB Samsaung HDD

Többször is jeleztem már, illetve rajtam kívül más is, hogy az X2 vga teljesítménye nem valami meggyőző. Én sem voltam egészen biztos abban, hogy mindkét mag dolgozik, de fogalmam sem volt, hogyan deríthetem ki. A GPU-Z az ATI Crossfire-re Disabled-et ír.

Én a CCC-ben a AI-t disabled-re állítottam.

A 3DM eredmény a sokak által egy HD3870-re kapott eredményhez nagyon közeli.

(#25330) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy mivel látom hogy sokan CCC helyett ATT ot használtok, hogy mi az előnye az ATT nak a CCCvel szemben?
Nekem a CCC is tökéletesen megy legalább is első ránézésre...:)

(#25331) katt777 válasza PNagy (#25327) üzenetére


katt777
félisten

Teljesen OK. Nincs kihajtva a VGA-d. Default 3D06 beállításokkal valahol 4 GHz körül lenne. Tedd fel nagy felbontásra, és max összetettséggel, aztán nézd meg a CF és a C2D eredményeket a tesztoldalamon.
Nekem 12546 pont volt CF-rel, de már 3.2GHz-es 6000+-szal.
Az egyetlen program, amelyben teljes elvárható hatásfokokal dolgozik a CF, az a 3DMark06.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25332) katt777 válasza Bali27 (#25330) üzenetére


katt777
félisten

Sokkal finomabban állítható a VGA, és szabályozható a hűtése. Én azért nem használom, met nem váltja rendesen a feszültséget a 3870-en, azaz 2D-módban +10°C a melegedése a bioshoz (CCC-hez) képest, 3D-módban meg szintúgy nem alkalmazza, azaz fesz. növeléssel (ill. ennek csak a szándékával)nem nő a kari tuningolhatósága.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25333) katt777 válasza FeRRaR1 (#25326) üzenetére


katt777
félisten

Az úgy is fog melegedtni, teljesen normális.
Jó "cooler"-t keress TPU bios-adatb-zisában (itt vsz. nem lesz), vagy nézd meg a tesztoldalamon/logout-on a cikket a bios-cserés hűtésről (a lényeget illetően, mert az 3870-hez van), ill. a bios mod-ról. Érték/teljesítmény arányban ez verhetetlen. ;]

fuzik

: Nos, az ATI support meg ezt írja. ;)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25334) Bali27 válasza katt777 (#25332) üzenetére


Bali27
addikt

Értem.. Akkor 3870 tulajoknak valamivel jobb álasztás az amugy is hotzzá készitett CCC ha jol veszem ki a szavaidból.
Másik.. A Tweakforce driverrel jutottál valamire? Mármint tesztel kapcsolatosan..

(#25335) katt777 válasza Bali27 (#25334) üzenetére


katt777
félisten

Szerintem jó a CCC. Pedig, akik ismernek, tudják, mekkora ATT-fan vagyok, de amíg nem látom, hogy OK a feszültség-kezelése, addig hanyagolom, mert pont ez az, ami kéne a takarékossághoz/tuninghoz. 2D és 3D feszt mellesleg biosban lehet állítani, 890MHz fölötti GPU-val meg úgysem üzembiztosak hosszú távon a 3870-ek.
Tweakforce? Totál ua. mint a sima ref. driver, csak más CCC beállításokkal indul alapból, pl. AI kikapcsolva, mipmap meg teljesen teljesítményen, így persze a mezei user azt hiszi, gyorsul tőle a gépe. ;] Beállítottam alapra, és totál ugyanazt az eredményt produkálta, mint a ref. driver. :DDD Lehet persze, hogy van olyan játék, amelynek valamilyen hibáját orvosolták benne, de nálam egyik játék sem bugzik a ref. driverrel (TF-ban alaplapi driver is benne van), és a 3D teljesítmény is rendben van, amióta nem AMD chipsetes a lapom, és főleg nincs CF-öm.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25336) Bali27 válasza katt777 (#25335) üzenetére


Bali27
addikt

Akkor marad a ref driver +CCC.. Amúgy is az a legtisztább megoldás..
HAveromnak az 1950pronál már vagy 2 éve ugyan az a driver van fent. Igaz sok uj gamával nem játszik, de minden renben van nála.. Sztem ez a 8.4 nekem is marad jópár hónapig.. Megy minden rendesen. Csak Red ORchestrával játszok, meg most töltöm az Asassian Creedet.

(#25337) Produkció válasza katt777 (#25331) üzenetére


Produkció
senior tag

katt, szerintem nézd meg az iponos tesztet, ott a 8.3as driverrel elég sok játéknál hozta a 80%os gyorsulást a cf...igaz akadt 1 vagy 2 ahol nem működött, de a többibe nagyon jól mentek, talán nálad lehet valami baj nem? :U

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#25338) katt777 válasza Produkció (#25337) üzenetére


katt777
félisten

Szerintem teszek az iPonos tesztre, mert nyilván el kell adni a CF-t valahogy, és találtak 1 megfelelő lapot, amelyben valamennyire működik bizonyos játékoknál. Nálam semmi "baj" azon kívül, hogy nem (csak) azokkal a játékokkal tesztelek, amelyekkel bizonyítani lehet a CF viszonylagos eredményességét, így nem verek át senkit akik aztán majd dobálhatják olcsón a bazárba a drágán megvett 2. VGA-jukat). Ha meg valaki mégis az efféle CF-tesztekre hallgat, az mindenkinek a saját dolga.
Én is csinálhattam volna úgy tesztet, hogy mondjuk hű de frankó 3DMarkban, Prey-ben, CoJ-ban, meg még pár játékban, a sok-sok 1GPU-val működő játékról meg nagyvonalúan megfeledkezem, de objektív tesztet akartam csinálni. És sokan tudják, mekkora CF-mániás voltam (mindenféle tesztek alapján), amíg a kezembe nem került, és ki nem derült, mekkora fos (csak bizonyos lapokban működik, azokban sem egyformán, és egyikben sem 100% hatásfokkal, játékok 70%-ában meg sehogy). Aki persze csak olyan játékokkal játszik, amelyek rendesen támogatják, annak megérheti a multiGPU-s megoldás, de mindenki más jószerivel egy szimpla 3870-et kap dupla áron és persze fogyasztással. Mindamellett, a lapot is számolva, kb. 110-120%-os teljesítményt kéne produkálnia a CF-nek, hogy kifizetődő legyen (X2-nek csak 100%-ot, de az sincs meg).
8.3-as driverrel ráadásul a CF teljesítmény az 1 VGA-s alá zuhant (8.4-essel is ez van sok konfiguráción, hála a CFX "támogatásnak"), magyarul aki nem a legújabb hardvert veszi, az szívjon, mint a torkorborz.
Amúgy sose bízzon az ember olyanban, akinek anyagi érdeke fűződhet a meggyőzéséhez. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25339) Bali27 válasza katt777 (#25338) üzenetére


Bali27
addikt

" (csak bizonyos lapokban működik, azokban sem egyformán, és egyikben sem 100% hatásfokkal, játékok 70%-ában meg sehogy)"

Melyik az az alaplap amelyikben müxik? Mert én direkt emiatt(még nem tudtam h fos a CF, bár még remélem lehet jó lesz mire oda kerül a sor) vettem Gigabyte x38ds5 ös lapot.. 2x 16 PCIe busz van stb..

(#25340) katt777 válasza Bali27 (#25339) üzenetére


katt777
félisten

A legjobb teszteket (igazságtartalmukat nem tudom ellenőrizni) ASUS csúcslapokban láttam, ezek már X48-asok (bár mintha X38 is lett volna köztük). Az viszont 7cencség, hogy nem fizetek 60-80k-t egy alaplapért, hogy aztán vagy működjön benne rendesen a CF, vagy nem. Akkor inkább a 20k-s P35-ösömbe teszek a 3870 áráért + 40k-ért valami király 1 GPU-s karit, ha jönnek a már DX10-ben is játékképes VGA-k.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25341) raziel01


raziel01
veterán

Kettő között mi a különbség?

SAPPHIRE HD3870 512MB GDDR4 HTD Full PCIE

SAPPHIRE HD3870 512MB Sapphire Edition HTD PCIE

(#25342) Bali27 válasza katt777 (#25340) üzenetére


Bali27
addikt

Ez igy van.. Bár én Giannitol vettem 42 ér decemberbe. Nem 60-80 K volt..

(#25343) losi73


losi73
senior tag

üdv érdeklödnék hogy sapphire 3870x2-es hez van e ennél ujabb bios és ha van honnan tudom letölteni?BIOS verzió::010.075.000.002.027526 BIOS dátuma 12/18/07 15:18

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#25344) gombcomp válasza losi73 (#25343) üzenetére


gombcomp
senior tag

Ha van akkor mivel írod bele? :( (az ATIFLASH nem kezeli a Sapphire X2-öt...jelenleg.)

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#25345) Bali27 válasza katt777 (#25340) üzenetére


Bali27
addikt

No.. Mivel HIS 3870em van, most látom hogy a HIS oldalra kirakták a 8.4 es drivert-.- De 154mb.. MI a fene lehet benne hogy ekkora am érete? Valakinek valami ötlete?[link]
ATI Catalyst: 8.4 (ref. no: 0804)
Package Version :
1. VISTA Driver Verison: Vista_8.476-080328a-061010C-ATI with WHQL
2. XP Driver Verison: XP_8.476-080328a-061006C-ATI with WHQL

(#25346) losi73 válasza gombcomp (#25344) üzenetére


losi73
senior tag

üdv thx akkor sehogy mert másra nem vagyok képes :B

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#25347) losi73


losi73
senior tag

amugy ez elég érdekes mert volt már egyszer x2-es-em akkor a 8.2 driver volt hát azzal sem ment tul jól a crysis de most a 8.4 -el még szarabb ez miért van :F azt hittem az uj driverek hoztak némi javulást de ahogy nézem itt vissza fele mennek a dolgok :O

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#25348) gombcomp válasza Bali27 (#25345) üzenetére


gombcomp
senior tag

A HIS mindig készít egy driver packot az aktuális ATI csomaghoz,a Vga driveren kívül benne van a: .NET,a South Bridge meghajtók,a Borland C++ kellékei,a STEAM cuccok,
a Termék Regisztrációs szoftver,a hiba detektáló rész.Ezért jelenik meg később mindig a saját meghajtócsomagja. :K

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#25349) Bali27 válasza gombcomp (#25348) üzenetére


Bali27
addikt

Huhh.. nehari de látom te tényleg hozzám képest nagy tudásu vagy, de ez nekem kinai..
Minek south bridge meghajtó? az intel driverembe gondolom benne van. Steam az van felinstallálva, meg a hiba detektáló sem világos.. Minek a hibáját detektálja??
De a driver része az nem változik az Ati.comról leszedetthez képest? (sebesség, beálitási dolgok stb)
Válaszod előre is köszönöm!!

[ Szerkesztve ]

(#25350) katt777 válasza Bali27 (#25342) üzenetére


katt777
félisten

Akkor nézd már meg az ASUS csúcslapjainak az árait... :U A tiéd nem 60-80k, és cseszheted a CF-t is. ;]

.Net kell a CCC-hez, C++ szintén, SB AMD driverekre nincs szükséged.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.