Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24901) dokar válasza katt777 (#24898) üzenetére


dokar
addikt

nekem meg volt a 3D Sexvilla :B

extra - SEXRay

(#24902) bakosgabor57 válasza Kelvin (#24900) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Visszaolvastam,és tőled nem sok bizonyító erejű linket láttam

(#24903) katt777 válasza Kelvin (#24900) üzenetére


katt777
félisten

Szívesen. :) (Talán így egyszer észreveszed magad, és változtatsz a stílusodon, bár igazából nem hiszek benne.) Arról beszélek, hogy mindig találsz pár embert, aki ráugrik egy-egy beszólásodra, aztán, ha összevitatkoznak, őket tiltják ki, te meg ettől vagy boldog. (Mondjuk nem velem toltál ki, de a segítségre szorulók érdekében inkább nem tiltatom ki magam, hátha még tudok valakinek segíteni.) Tudod, van, aki észreveszi az ilyen öntelt kis alakok manipulációit, amelyektől a saját környezetükben nagyon királynak érzik magukat (ismerek jó pár ilyent), de intelligensebb közegben csak szánalmat váltanak ki. :R És ezzel végleg befejeztem veled az offolást.
A linkelt teszted még mindig csak egy egyénileg kiválogatott programcsomagon nyugszik, míg én megnéztem sok tesztet, és csak az általam használt programokban nyújtott teljesítményt, abból átlagoltam. Ha más progikat használnék, lehet, hogy csak 5% diffi lenne (a sajátjaimat illetően), másokkal meg kihozhatnék 20 felettit, édesmindegy. Csak egy válogatott teszt eleve nem lehet objektív. Nem tudom ennél szájbarágósabban elmagyarázni. Mert a szakmai észrevételedre azért csak reagálok.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24904) Kelvin válasza bakosgabor57 (#24902) üzenetére


Kelvin
őstag

Miről beszélsz?
Tényleg nem látod amit linkeltem?
Szerinted ha te lecseréled a 70-es kártyádat egy 8800gt-re fogsz bármi különbséget látni?
Amelyik játék megy 70 fps-el ott fog 70-100fps között és ott a crysis ami mindenen szarul megy és van pár fps különbség......

(#24903) katt777 : Szerintem most te magadról írtál......
Ezt a személyeskedő hsz.-odat is beküldhetnéd a házigazdának spionfióka.....

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#24905) Bundás22 válasza katt777 (#24903) üzenetére


Bundás22
őstag

nyugi van, mert jön a Bundi és mindenkit elfenekel!

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#24906) katt777 válasza Bundás22 (#24905) üzenetére


katt777
félisten

"Hol jártál, hogy hál' istennek nem láttalak?" ;] ;) :R Hagyd rá, ha minősítteti magát (és még rácsodálkozik, amikor szinte kérte), minket egyszer már megszívatott, legyünk okosabbak.
Kelvin: előre szóltam neki, és nem én támadok meg személyeskedve másokat, a válaszon meg csak nem csodálkozol? :F (Na bumm, tévedtem ;) , de most már tényleg elég.)

Nagy PEACE mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24907) Kelvin válasza katt777 (#24906) üzenetére


Kelvin
őstag

Tényleg szörnyű vagy....mivel minősítem magam?
Ki szivatta meg bundást?
Én itt lezártam, összevissza beszélő kis sunyi alak vagy!

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#24908) Bundás22 válasza katt777 (#24906) üzenetére


Bundás22
őstag

pont az ilyen ostoba viták miatt hanyagoltam a topicot, a flood és a flame elrontja a hangulatot, ;) nem gondolok senkire úgy általánosságban :U
egyébként már ki van csontozva ez a kari ;) az assassins creedet DX10-ben szépen viszi, és gyönyörű :R

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#24909) bakosgabor57 válasza Kelvin (#24904) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Nem fogok látni különbséget,de nem is erről volt szó

(#24910) katt777 válasza Bundás22 (#24908) üzenetére


katt777
félisten

Nekem is ígérték, de nem hozták, pedig tartozom egy teszttel, no meg kíváncsi vagyok, olyan rossz-e, mint előzetesen láttam, vagy a gyakorlatban tényleg jó. Viszont, akik próbálták, azok szerint kötött a játékmenete, semmi szabadsága a játékosnak.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24911) Kelvin válasza bakosgabor57 (#24909) üzenetére


Kelvin
őstag

Akkor miről?
Ide-ide böksz egy-egy mondatot...Miről volt szó?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#24912) bakosgabor57 válasza Kelvin (#24911) üzenetére


bakosgabor57
őstag

A "bizonyító" erejű link-jeidről beszélek

[ Szerkesztve ]

(#24913) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

max dx9ben de inkább dx7ben játszom(q3, cod2), mivel monitort veszek SAMSUNG 223BW
kéne vmi vga is ami bírja az 1600os felbontást is?

XpertVision AMD HD 3850 D3 HDMI 256MB 256bit DDR3
PCI-E, Radeon HD 3850, 256MB, DDR3, 256bit, Aktív, DirectX10, HDMI, TV-out
26.194,- Ft

mennyire érdemes ezt megvennem?
vagy vegyek x1950xt?

össz-vissz 85k van a moncsi vga kombóra
mit szóltok melyik karit vegyem?
monitort is mondhattok :D
thx előre is

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#24914) Xirtam válasza Andrew_31 (#24879) üzenetére


Xirtam
veterán

Válaszodat köszönöm!!! :C :C :R :R

(#24915) katt777 válasza L!NK->Q3 (#24913) üzenetére


katt777
félisten

Hát, amíg nem töltöd ki az adatlapodat, és meg sem írod, milyen hardver lenne a VGA alatt, nehéz segíteni.
Nagy felbontásban a 256MB-os karik felejtősek, szóval mindenképpen 512MB-osat vegyél, különben hiába a nagy monitor, elvész a teljesítmény. Nekem a 20"-os LG (lásd: adatlap) 54k-ért 1680x1050-es felbontásban tökéletesen bevált (22-esek is ezen mennek még ha jól rémlik, de monitorcsere óta nem követem), 3GHz felett, magas összetettséggel ki volt hajtva alatta a 3870. Egy 3850 alá egy 2,5 GHz körüli C2D, vagy 2,7 GHz-es X2 proci megfelelő.
Szóval vagy vegyél egy moncsit (mindenképpen dinamikus kontraszttal, és wide esetén 4:3 üzemmóddal), és a jelenlegi VGA-ddal (milyen az?) bírd ki még egy darabig, vagy vegyél egy 512MB-os VGA-t, és a monitorcserével várj, ha annyira szűk a keret. Maradj a 3850-nél, ha mozizni is szeretnél, 1950XT jó kari (Q3-hoz, CoD2-höz jó, de mi van, ha kijön egy új játék, ami érdekel?), de már nem korszerű, és persze messze nem olyan gyors, mint egy 3850.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24916) kobak112


kobak112
tag

Remélem egy kis idővel mégjobban le esik a HD38xx szériás kariknak az ára, még várok egy pár hetet a vásárlással, hátha nem kell annyira a zsebem mélyére nyulni.... :))

(#24917) katt777 válasza kobak112 (#24916) üzenetére


katt777
félisten

Vagy vársz még egy kicsit, amíg leesik a 48xx karik ára. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24918) L!NK->Q3 válasza katt777 (#24915) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

AMD X2 4400+@2800mhz 2*512kb( de lesz ez feljebb mert alapfeszen megy ennyit)
Gigabyte GA-MA770-DS3
2*1GB kit Super Talent T800UX2GC 800mhz
Samsung 6600 128BIT/256MB ( nah ez itt a bibi )
320as WD SATA2, 300as Samsung PATA
Enermax EG375AX-VE
19"es MAG CRT-m van de folyik a szemem
vmi lcd/tft-t szeretnék amivel nem folynak a játékok és tom h ehhez kari is kell
mit ajánlasz?

[ Szerkesztve ]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#24919) kobak112 válasza katt777 (#24917) üzenetére


kobak112
tag

Azért ennyire nem érek rá :D

(#24920) TTomax


TTomax
nagyúr

Ez tényleg az ATI HD 3XXXX Fanok baráti informáciocserélö topicja?Mert már alig látszik a sárkupacoktol...Mégha ujoncoktol látnám ezt...ennyire nem szabad leadni a nivot... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24921) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

No, alakul, alakul: 11659 pont

Phenom @ 2.7GHz, bár még mindig nincs ebben a programban a kártya csúcsra járatva :(

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#24922) bakosgabor57 válasza TomBoy1986 (#24921) üzenetére


bakosgabor57
őstag

És csak 1.272V-al?(CPU)

(#24923) foreveryoung


foreveryoung
tag

Sziasztok, jó reggelt!
Tudom, van saját topicja, de mégis szívesebben kérdezek itt.
Felraktam a 3Dmark06-ot. Elindítom a parancsikonról, kijön egy lap, hogy betölt, de 15 perc után sem történik semmi. Újra letölt, újra telepít, újra ugyan ez.
Mi lehet a baj? :( :( :(

foreveryoung

(#24924) fuzik válasza foreveryoung (#24923) üzenetére


fuzik
aktív tag

Tedd fel ezt a hotfixet, illetve a legújabb patch -et.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#24925) foreveryoung


foreveryoung
tag

Na még egy kis kaland!
Tegnap felraktam a CCC8-4 magyart. CF, minden oké. Ma reggelre eltünt a CF a CCC-ből. Az Overdrive-ben látja a dupla memoriát. Az eszközkezelő látja a kártyákat, az Everest látja, méri.
Mitől tünt el a CF beállítási lehetőség?

foreveryoung

(#24926) TTomax válasza foreveryoung (#24923) üzenetére


TTomax
nagyúr

3D Mark 03/05/06 hotfix

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24927) foreveryoung


foreveryoung
tag

Köszi, töltöm a hotfix-et. A pach1.1-et is?

foreveryoung

(#24928) VaniliásRönk válasza TomBoy1986 (#24921) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Lassúcska a RAM, ha azt is húzod az még hozhat a konyhára. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#24929) foreveryoung


foreveryoung
tag

Felraktam a 3dmark-ot, a Hotfixet, a Pach-et, és semmi. Ezt írja ha meg akarom nyitni: INVALID BITMAP FILE FORMAT

foreveryoung

(#24930) katt777 válasza TomBoy1986 (#24921) üzenetére


katt777
félisten

:C 3D-ben közelítesz a kihajtásos tesztértékekhez (már default VGA-val és X2 procival). Nézted amúgy, mennyire stabil a rendszer? Magtalanítást próbáltad már?

L!NK->Q3: 521MB-os 3850-et. Vásárlás előtt nézd meg TechPowerUp-on, melyiknek milyen a bios-támogatása, mert vsz. elsőre GPU-lockos lesz. De 3850-kollégák majd segítenek.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24931) katt777 válasza foreveryoung (#24929) üzenetére


katt777
félisten

A full 3DMark06 v1.1, és a 08. márciusi hotfix kell csak. Ha nem műxik, valamit nem jól csináltál, vagy rendszerhibád van. A CF beállítási lehetőség nálam akkor tűnt el, ha driver-maradvány volt a gépen, vagy mondjuk kivettem az egyik karit, és később visszatettem. Ilyenkor ATI Catalyst Uninstall ALL + pucolás, aztán szépen, megfelelő sorrendben fel kell tenni mindent újra.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24932) Gaboman válasza katt777 (#24906) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Te öcsém kezdesz a bundihoz hasonlítani,abból elég volt 1db-is de most már 2 db van belőle szerettem ebbe a topickba olvasgatni,de valahogy elment a kedvem tőle mióta terjeszted te is az igét.
Erre van a privát topick vagy a milyen videókártyát milyen árban nem itt kellen megosztani a jó ötleteidet,mocskos módon fárasztó már az irogatásod.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#24933) katt777 válasza Gaboman (#24932) üzenetére


katt777
félisten

Bagoly a verébnek. :DDD Ha nem vetted volna észre, már rég le van zárva a téma, te meg most felhozod, gratula! :C Esetleg te magad is küldhetted volna ezt priviben (ahogy k-nel megbeszélted), ugyebár, mert így "mocskos módon" mondvacsinált és árulkodó a beszólásod... :U Amúgy itt kérdezték, miért nem irányítottad el az illetőt abba a topicba? Mennyivel rövidebb is lett volna akkor... Én inkább segítek, ha valaki kérdez.
Mindenki kedvéért: a sértegetéseket küldjétek pü (ahogy pl. a segítségkéréseket), ne offoljatok! Igyexem ehhez tartani magam én is.
Amúgy öcséd a k... ;)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24934) bakosgabor57 válasza katt777 (#24930) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Heréld ki magad,s megtudodod milyen lesz magtalanul.

(#24935) katt777 válasza bakosgabor57 (#24934) üzenetére


katt777
félisten

Ez megint egy topictéma? :F :DDD Tudod egyáltalán, miről volt szó Tomboy-jal? Vagy lemaradt a smiley? Éppen az imént kértem a sértéseket pü, ahogy a segítségkéréseket...

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24936) Gaboman válasza katt777 (#24933) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Amúgy öcséd a k...
Ha ez az amire gondolok jó lenne ha visszavennél mert hátha ..............!!! :((

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#24937) TomBoy1986 válasza bakosgabor57 (#24922) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Igen. De azt is csak úgy rátoltam, lehet hogy 1.24V-vel is menne.

Stabilitásról annyit, hogy Cinebench lefut, 3DMark lefut, s az Orthos csak az első két magot használja, így nem tudom mivel nézni :(

Fagyni nem fagyott, de tartok tőle, hogy az NB még nem stabil (kapott +0.05V-ot).

VanilliásRönk:
Tudom, hogy jobb lenne, de az 1:2-höz beállítást már nem bírni a RAM-om, csak magas feszültségszint mellett, s nem akarom még annyi ideig sem kínozni vele.

katt777:
Keresgéltem az Overdriveban, de nem találtam hozzá megfelelő funkciót. :( Maradna az eszközkezelő, de azt még nem néztem.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#24938) katt777 válasza Gaboman (#24936) üzenetére


katt777
félisten

K, mint kelvin (azt hittem, 1értelmű), bármire is gondolsz minek kéne lennie. Ha meg sértegetsz másokat, vállald a következményeit. Ha észrevetted, én soha nem kötök bele másokba, mert akkor azoknak is joguk lenne a megtorláshoz, ahogy nekem van, ha így szólítanak meg. És persze ez is pü, volt részedről, mert annyira érzékeny vagy a topic minőségére, igaz? :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24939) katt777 válasza TomBoy1986 (#24937) üzenetére


katt777
félisten

Kerestem neked azt a tesztet, de Guru3D csak azt írja ki, hogy sajnálja, átalakítás miatt máshová helyezték a dokumentumot, el meg nem érhető. Itt a PH-s teszt. Itt CPU-Z-vel tiltották le a teszthez fölös magot.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24940) Oxi válasza bakosgabor57 (#24934) üzenetére


Oxi
aktív tag

Mi a fenének b@szogatjátok katt777-t? Tőled pl. tized annyi értelmes hsz-t sem látni, bezzeg beszólást, azt bőven... :(((

Mínusz egy ok a kötekedésre.

(#24941) katt777 válasza Oxi (#24940) üzenetére


katt777
félisten

Kösz, de hagyd rájuk. :R Tényleg ne offoljunk. OK, én is nehezen állom meg, de igyekszem, csak akkor megint jön egy csakazértis nyilvános sértés, amit az utcán nem mernének megengedni maguknak. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24942) VaniliásRönk válasza Oxi (#24940) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Mondjuk azért, mert Radeon topikban GeForce-ot ajánl, Athlon 64 X2 topikban meg C2D-t, ez finoman fogalmazva is taplóság. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#24943) Foglalt név válasza Oxi (#24940) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én nem szóltam be eddig senkinek, de azért maradjunk annyiban, hogy azért nem jövök, kb. 1,5 hónapja a topic közelébe sem, mert sikerült 3-4 embernek a teljes káoszba taszítani. Az utolsó 4000 hsz nem off tartalma kb. 3-ba beleférne. Nem tudom mi értelme egy szakmai topicot chat-nek használni, teljesen off hszekkel, személyeskedéssel elárasztani és fals infokat ismételgetni unalomig...

Nem magam miatt mondom, mert általában megoldom egyedül a problémáim vagy megkérdem olyantól, aki jobban ért hozzá nálam, ellenben aki véletlenül idetéved egy kérdéssel biztosan elveszik ebben az átláthatatlan zavaros maszlagban :U Pedig ennek arról kéne talán szólnia, hogy miután mindenki elmondta egyszer a véleményét, az esetlegesen felmerülő új kérdéseket igyekszünk közösen megválaszolni. :U

(#24944) katt777 válasza VaniliásRönk (#24942) üzenetére


katt777
félisten

Szerintem meg taplóság megpróbálni meggyőzni valakit arról, hogy ugyanazért a pénzért ez a gyorsabb VGA a játékokban. Ahogy mozizóknak meg eddig is 38xx-et ajánlottam.

Foglalt név: pont az idetévedt embernek próbáltam segíteni, ami nem tetszik páraknak. Ha meg segítséget kér valaki, én eddig is válaszoltam, ezúttal sem én kezdtem a sértegetést. Én örültem, amikor ismeretlenül segítséget kértem anno újoncként nem a megfelelő topicban, és nem anyámba küldtek, hanem ott segítettek, vagy legalább belinkelték a másik topicot, amit itt még soha, egyetlen bírálóm sem tett meg. Szóval először is segíteni akarok az ide tévedőnek, az ezt kifogásolók véleménye meg csak ezután nem érdekel. ;] Az infóim meg a tesztjeimen nyugszanak, vagy több teszten, nem egyetlen kiragadott példán.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24945) athomi válasza katt777 (#24944) üzenetére


athomi
veterán

Ajánlgatni a "Milyen videókártyát ilyen árban?" című topikban kell!
A viták nagyrésze pedig miattad alakulnak ki.ű

megj.: A fórum nem kifestő, a smiley-kal vissza lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#24946) VaniliásRönk válasza katt777 (#24944) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha a topikban nincs jelen a korrektség, akkor sem érdemes flame-et gerjeszteni állandóan, meg lehet ezt oldani csendben is. És azzal sem teszel feltétlenül jót, hogy GeForce-ra térítesz mindenkit, az nVidiának GeForce 4 óta szinte mindegyik generációja a Radeonok mögé lassult idővel, azt meg nem tudhatod meddig fog szolgálni a kártya.
Egyébként Intel topikokban sem szoktak netes/filmezős konfigokba AMD-t ajánlani, pedig azokon legalább a Kyodai/Balance/stb. nem ránt be, meg nem fűti be a szobát ha HD filmet akarnak ézni.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#24947) katt777 válasza athomi (#24945) üzenetére


katt777
félisten

Akkor linkeld be, amikor kérdezi valaki! :R Egyetlen vitát nem indítottam el (hanem olyanok, akik segítségnyújtás helyett ált. csak beszólogatnak, még csak nem is kulturált módon), sem a sértegetést nem én kezdtem, ha visszaolvasol. Miért is nem privátban küldted ezt te is? Hogy a topicban kelljen válaszolnom? Láttam a szándékot, ezért előre szóltam a házigazdának.
De hogy közérdekű legyen:
Ennyi az egész, legalábbis kulturáltan: pü (mert a vélemény off): "Nekem nem tetszik, hogy ebben a topicban nV VGA-t ajánlasz másoknak, légy szíves, vedd figyelembe." Persze mindezt azután, hogy legalább belinkelte a megfelelő topicot, ahogy most te, erősen megkésve.
Akkor sokadszorra is: véleményt és sértést küldjetek pü!

VaniliásRönk: Én csak ajánlottam egy gyors VGA-t, az offot nem én gerjesztettem.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24948) Gaboman válasza athomi (#24945) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ott a pont de nem érti meg.:(
Mindig úgy gondolja hogy neki van igaza,mert nála úgy működött már másnál nem is lehet jobb,meg stb........
Mát unalmas a srác nem is kicsikét.

Én itt befejeztem hogy inkább a 3870/3850-ről szoljon a topick.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#24949) katt777 válasza Gaboman (#24948) üzenetére


katt777
félisten

Én tesztekre alapozok (vagy a sajátomra, vagy ha nincs, akkor többre). Direkt ezért csináltam egy (független) tesztoldalt is (éppen azért, mert elegem lett a többségében manipulált, és/vagy hétköznapi vásárló által megfizethetetlen hardvereken végzett tesztekből), ahová, ha küldesz anyagot, forrásmegjelöléssel szívesen felteszem a tiédet is, ha a hozzájárulásodat adod, vagy bárkiét. A te tesztjeid hol vannak, hogy témáról szóljon a topic? Szóval nem gondolom, hogy nekem van igazam.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24950) Asmodeus01


Asmodeus01
tag

Nálatok hiányzik a "Privát" felirat??
Mert ha nem akkor probáljátok már megtalálni!!

[ Szerkesztve ]

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.