Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24851) TTomax válasza raziel01 (#24849) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD
Támassza alá amit mond....

(#24850) fredx

Van neked fenn codec pakkod?Speciel nem tudom mit jelent a hibaüzenet de ilyeneket akkor látok amikor "össze-vissza" telepitett windows-al találkozom.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24852) fredx válasza TTomax (#24851) üzenetére


fredx
csendes tag

szia, nincs fent codec pack, nem is használom őket, helyettük kmplayer. tehát ez az egyik hiba, a másik pedig az hogy indulásnál kikapcsol a monitor, reset majd minden rendben. Próbáltam 100mhz-re emelni a pcie frekit, megemeltem 0,1 V-al a feszt, letiltottam pár irq-t, kiszedtem az x-fi hangkártyát, még bent van 1 skystar2 tv tuner, szerintem nem az kavar. Ez Vista alatt ilyen drasztikus, az indulás mindkettő alatt :W
Tanácstalan vagyok, szerintem visszamegy a kártya oda ahonnan jött, addig meg no gém.

x

(#24853) TTomax válasza fredx (#24852) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én tanácstalanul állok,nem akarok hülyeségeket irni.Talán egy másik konfigban kellene kiprobálni.Vagy hát a gari igen...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24854) SlaveDealer


SlaveDealer
tag

Nah visszavitem egy hibás Msi 3870x2 OC-t gariba a boltnak, azt mondták ha nem tudják megcsinálni akkor levásárolhatom. Amikor vettem kereken 100eft volt, szerintetek érdemes lecserélni +22eft ráfizetéssel gx2-re vagy EAH3870x2 TOP 99eft-ért. Nem találok normális tesztet erröl a 3870x2 TOP kariról. Ha tud vki valamit erröl a típusról pls irjon.
THX!! :R

[ Szerkesztve ]

(#24855) fredx


fredx
csendes tag

Lehet h. hülyeség 2pcie van az alaplapomba, a 2. ba lehet a lártya alapból? Vagy meg se próbáljam?

x

(#24856) TomBoy1986 válasza katt777 (#24825) üzenetére


TomBoy1986
veterán

A magok kihasználtságának monitorozásával jön össze.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#24857) tacsk0 válasza TomBoy1986 (#24856) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Hello

2db 3870 et érdemes venni v egy 3870x2???

Üdv tacsk0

(#24858) Calibos válasza tacsk0 (#24857) üzenetére


Calibos
addikt

egyiket sem.

(#24859) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Barátnömmel filmet akartam nézni, és tegnap volt ujrarakva a gépem.. Ma raktam fel a 8.4 es drivert.. Kinyomtam a TVre és akár mit csinálok fekete - fehér a kép.. A driver a rossz vagy mi lehet a gond? Még sose csinált iylet ati driver.. Annak ideén Nvidia driver csinált de Ati még soha..

(#24860) Bali27


Bali27
addikt

Ok.. Alapbol a telitettség le volt huzva.. :ááááá-D Ezt a kibaszást:D

(#24861) katt777 válasza raziel01 (#24849) üzenetére


katt777
félisten

Ez is olyan, mint a "szakértő" tesztek. Ha bizonyítani akarunk egy koncepciót, bizonyosan találunk hozzá megfelelő hardvert és szoftvert. Engem is így sz.pattak be a CF-rel. Aztán lehet, hogy a Maximus Formula lapokban jobban működik, mint az én mezei csúcs K9AP-omban ment, csak az a lap egy másik lap és egy proci ára.
De ne offoljuk szét a topicot, találtam már én is "hülyék topicját", egyszerűen ott is hagytam a francba a kínlódás helyett. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24862) katt777 válasza Calibos (#24858) üzenetére


katt777
félisten

:K :C

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24863) katt777 válasza fredx (#24855) üzenetére


katt777
félisten

adatlap... adatlap... adatlap... :U :U :U Legalább a cuccokat töltsd ki, neked lesz jobb.
Lehet, csak szar lesz, főleg, ha a második slot nem 16XPCI-E. Ha kicsit visszaolvastál volna, már tudnád. :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24864) katt777 válasza SlaveDealer (#24854) üzenetére


katt777
félisten

Jogod van az árát visszakérni, vagy ha olcsóbb karit veszel, akkor a különbözet JÁR. A levásárlás csak egy másik opció, az előbbit nem szeretik közölni a vásárlóval.
Ne vegyél 2 magos VGA-t. Vegyél egy 2 tápcsatis, dupla hűtős Galaxy 8800GT-t (érdeklődj utána G92 topicban), csak annyit mondok: 3DMarkban 6000 fölött van mindkét 3D pontszáma. Gyakorlatilag játékokban közel akkora a teljesítménye, mint a 3870CF-nek (X2-nek), és nem csak néhány támogatott játékban, hanem MINDENBEN. Ez azt jelenti, hogy a tuningolt 3870-esemnél SM2-ben 30, SM3/HDR-ben 20%-kal gyorsabb. CF a legtöbb game-ben +0%, azon kívül 15-60% között mozog.
Így még marad is több mint 60.000 Ft-od, amiből akár lapot és procit is fejleszthetsz.
adatlap... adatlap... adatlap... :U :U :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24865) Kelvin válasza katt777 (#24864) üzenetére


Kelvin
őstag

Minek ajánlgatod másoknak azt a galaxy-t???? Vedd meg Te ha olyan jó!!!!!!
És olyanokat irogatsz amikről fingod sincs...volt már 8800gt-d? Akkor meg? :W
Egy agyontuningoltb 70-es is kap 6000 körül sm3-ban! Mert a 8800gt is max úgy.
Nézzél már meg overall teszteket, max 10% a 8800gt előnye egy darab 70-es sel szemben!!!!!!
Volt már 8800gt-d? NEM Akkor meg mit okoskodsz!

Cserélj már kártyát és végre az nv-topikban osszad az eszed!
(A végén én fogom megvenni neked, h abbahagyd a hülyeséged)
(Látom szépen folytatod a hsz gyüjtögetést....)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#24866) foreveryoung


foreveryoung
tag

Sziasztok!
Esetleg tudtok magyarítást a Catalyst 8-4-hez?
A CF elég kipipálni, hogy engedélyezem, vagy van még más beállítási ohaja is??? :(( :U :W

foreveryoung

(#24867) katt777 válasza Kelvin (#24865) üzenetére


katt777
félisten

Látom, megint elgurult a bogyód. :))
Az életben nem csinál 6000 pontot 3870, tuningolva 4600/5100, ha csak nem vízhűtést rax rá, de a 88GT-re nem kell. És igen, azt akarok venni, mert ismerősnek is van, többek között az ő tesztjét is láttam meg másokét is. Én tapasztalatból írok, nem itt-ott kiolvasott, ellenőrizetlen részadatokból, és külön megjegyzem, ha mások infójából indulok ki, vagy valamiről csak úgy szedtem össze ezt-azt (ahogy a hozzám érkező pü-ket is elirányítom a megfelelő topicba).
Kb. utolérted Bundit ennek a "overall 10%"-nak a hajtogatásával, látod, ez a hülyeség. De linkelj be egy ilyen tesztet, amit persze nem fogsz megtenni, ahogy az elmúlt hónapokban sem, amikor igen okosnak hitted magad. És ha átnéznél az általad pedzett topicba (persze nehéz lenne, ha nem is tudod, melyik az), akkor elkerekedhetne a szemed a teszteredményektől, persze csak akkor, ha legalább a 3870 képességeivel tisztában lennél.
Továbbra sem érdekel a hsz-ok száma, nem fogok hosszabb hsz-okat egybefolyatni, akár tetszik ez neked, akár nem.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24868) katt777 válasza foreveryoung (#24866) üzenetére


katt777
félisten

Magyarítást? Minek? Töltsd le a magyar nyelvű verziót. A legtöbb gyártónak a saját drivere is "multilanguage".
Pipáld ki a CF-t, és kapcsold ki a Catalyst AI-t. Megy avval is, de némelyik programban nem a legjobb, ill. az ATI is ezt ajánlja.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24869) foreveryoung


foreveryoung
tag

LÁÁÁÁÁÁÁMAAAAAAA vagyooooook!!!!!!!!!!!!!!! Most töltöttem ke az új CCC-t és nem magyar. Visszamegyek keresgélek!!!!! Köszi!!!
:W :W :W

foreveryoung

(#24870) katt777 válasza katt777 (#24867) üzenetére


katt777
félisten

Még ki is javítom magam, mert az X2-es eredmények voltak bennem: tuningolt C2D-vel 5000 és 5400 volt (VGA 860/1200), de még 3,8GHz-en is csak annyi. De ebből is csak a HDR éri el a 6000-10%-ot (de nem az efelettieket). Megj.: 3D06 lefut 890-en is, a játékok egy része viszont nem megy így. Hátha egyszer megrakad benned valami információ az "overall 10%"-on kívük.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24871) katt777 válasza foreveryoung (#24869) üzenetére


katt777
félisten

Individual drivers-t válaszd, ott meg English helyett Hungarian-t. Úgy még az avivo is meglesz.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24872) tacsk0 válasza Calibos (#24858) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Hello

Miérnem érdemes venni??? nekem egy darab 3870hd m van és egész jó...

Üdv tacsk0

(#24873) foreveryoung


foreveryoung
tag

Köszi, megvan!!!!!!!!!!!

foreveryoung

(#24874) TomBoy1986 válasza katt777 (#24867) üzenetére


TomBoy1986
veterán

"Az életben nem csinál 6000 pontot 3870, tuningolva 4600/5100..."

1. Az oldaladon 3.8GHz mellett SM2=5024; SM3=5485 :U (látom már észrevetted)

[link]

Az összesítés összeítése:
3870 : 8800GT = 100 : 107.875

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#24875) Kelvin válasza katt777 (#24867) üzenetére


Kelvin
őstag

[link]
Tessék egy link a sok közül:)
Te nagy mestere vagy annak, h olyan dolgokról dumálsz amik nem úgy vannak!
Mikor okoskodtam én ide és mikor nem bizonyítottam valamit? Nem is kellett sose mert nem beszéltem kétes dolgokról!

Amúgy meg nem hallok sok embert, h oda lenne mert lecserélte a hetvenesét egy gt-re.....szerinted fogsz te valami különbséget látni játékokba???? Mert nem :DDD
Ja... márkba lehet ráizgulsz a többlet pontra max annyi :W
Szvsz

TomBoy1986 : Megelőztél :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#24876) Csacsa válasza PNagy (#24843) üzenetére


Csacsa
csendes tag

Szia!

Nem tudom mi lehet, de mintha a teljesítménye sem lenne az igazi.
Főként EVE-online-al játszom, de a premium grafikát 1680x1050 ezzel a kártyával sem bírom 4x símitás mellett 50 fps főlé vinni. Ezt meg tudta egy 8800GTX-el is, persze a régi magos kártyával. Szóval most vagy processzorlimites a sztori (6570 @ 3.5GHz) vagy nem tudom mi van...
Az alaplapom egyébként egy Gigabyte P35-DS4.

Csacsa

(#24877) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok! A jövöhéten cserélem el a 7600gt-m +kp egy Sapphire HD 3850 - re arra lennék kivánsci hogy a Pro Street 1280*1024 ben hogy fút? ha bármilyen HW-m ra kiváncsiak vagytok Nézétek meg a profilom !! Válaszotokat ksözönöm! :C

[ Szerkesztve ]

(#24878) lsc válasza Kelvin (#24875) üzenetére


lsc
nagyúr

Szerintem nem kell vele foglalkozni , eddig 1000 hsz-en keresztül bizonygatta , hogy az amd - 3870 páros nem rossz , most azt fogjuk látni /ettől félek / hogy a 8200- 8800 gt mennyivel jobb , pedig akit érdekel az elolvas egy-két tesztet és ennyi . Azt meg főleg nem értem , hogy miért egy ATI topicban kell ezt bizonygatni , egy atist sem láttam még a zöldek topicjában , aki azt bizonygatta volna , hogy a 70-es 10%-kal olcsóbban ár-értékben ugyanaz mint a gt /pedig a tesztek ezt bizonyítják / . Ettől jobb már csak az x2-es volt , a tesztekből világosan látszott , hogy nem mindenhol működik , de azért beleugrott , aztán szidta a tényeket , amik már előtte is láthatóak voltak .
Katt 77 nem kötözködés , csak unalmas , és szerintem ha sokáig folytatod csak magadat járatod le . Azt még hozzáteszem , hogy nagyon sok embernek segítettél , ezzel nem kellene lerombolni az eddigieket .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#24879) Andrew_31 válasza Xirtam (#24877) üzenetére


Andrew_31
Modder

Max grafikával fút.

(#24880) bakosgabor57 válasza lsc (#24878) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Ez az a "100-as",amit mondtál.

(#24881) lsc válasza bakosgabor57 (#24880) üzenetére


lsc
nagyúr

:F
Mod :Értem .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#24882) bakosgabor57 válasza lsc (#24881) üzenetére


bakosgabor57
őstag

=Így igaz

(#24883) katt777 válasza Kelvin (#24875) üzenetére


katt777
félisten

Meglepődnél, hányan vannak G92 topicban. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24884) bakosgabor57 válasza katt777 (#24883) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Én megköszönöm,hogy segítettél,de így-itt csak leépíted magad.

(#24885) katt777 válasza lsc (#24878) üzenetére


katt777
félisten

Felfogásbeli problémákat látok, ezért nem érted. :R Soha, egyetlen szóval nem állítottam, hogy rossz lenne a 3870 (ezután sem fogom), az AMD-t nem dicsértem, csak elfogadhatónak ítéltem, a 8800GT meg nem csupán 10%-kal jobb, ez a tapasztalat. Persze én is tudnék olyan tesztet csinálni, de ezt már rég megírtam, hogy csak tesztprogramok és beállítások megválogatásának függvénye, viszont az általam használt beállításokkal (no meg programokkal) a 8800GT előnye inkább 15%. Ugyanannyi, vagy kevesebb pénzért.
Az elolvasott 1-2 teszttel az ember kitörölheti a seggét, vagy persze még azt sem, mert a monitorral körülményes lenne. :DDD Vannak ex-3870 tulajok G92 topicban, és azért nem bizonygatják a 3870 ár/érték előnyét, mert 8800GT-t már a 3870 ára alatt lehet kapni. Attól meg, hogy valakinek ezt ajánlom, ha teljesítményt akar (nyilván ezért gondolkodik CF-ben v. X2-ben), nem bizonygatok semmit, csak segíteni akarok neki is. Nem kötelező megfogadni a tanácsomat. :R Én tapasztalatból mondom, hogy inkább legyen egy mindenben jól teljesítő VGA-m, mint egy csak néhány játékban gyors, amely ráadásul még ott sem éri meg a dupla árat, mert nem annyival nagyobb a teljesítménye.
X2-esbe sem ugrottam be, mert CF-öm volt, épp azért, mert tucatnyi tesztben kihozták, milyen király, amit viszont a gyakorlat egyszer sem igazolt. Ez "worldwide" átb.szás, aminek bedőltem, de ezt már beismertem. Aztán a CF tulajok bagóért igyekeznek megszabadulni a 2. karijuktól (vagy mindkettőtől), azért olyan olcsók a használt 38xx-ek.
Nem én rombolom magam azzal, hogy, mondjuk úgy, nem egészen pontosan emléxel mindarra, amit többször is leírtam.
Kelvint nem kell megtámogatnod, mert elég boonkaw nagy feje van anélkül is. Kiválaszt egy grafikont, aztán hozsannázza, amiről pedig már Bundi is leszokott. Soha nem küldött még be egyetlen saját tesztet sem. ;] A stílus maga az ... - majdnem rosszat írtam. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24886) katt777 válasza bakosgabor57 (#24884) üzenetére


katt777
félisten

Akkor olvasd el az előzőeket, aztán gondolkodj el rajta, érdemes-e félreértett/magyarázott gondolatokkal foglalkozni. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24887) katt777 válasza TomBoy1986 (#24874) üzenetére


katt777
félisten

Sosem szégyelltem kijavítani magam, ha tévedtem. :) :R Ha meg nem, akkor eddig is tojtam a bírálatokra. :DDD Az engem érdeklő játékokban és beállításokban meg megnéztem a teszteket, mivel egyetlen játék sem 3DMark. Na, ezt a két rövidet egyben akartam, mindegy, Kelvin majd jót bogyózhat ezen is.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24888) lsc válasza katt777 (#24885) üzenetére


lsc
nagyúr

Akkor tegyél egy próbát , 8800 topicban javasold a 70-est . Szerintem nem illik , főleg úgy ahogy Te írtad egyszer kétszer a napokban . Aki ide jár és meg is érti amit néz és olvas , akkor tudja mi van , csak a topic a kártya tulajok tapasztalat cseréje miatt van , nem "fikázásért " Remélem érted , nem csak az a gond , hogy gt-ét ajánlasz , hanem nem egyszer ahogy ajánlod . Szerintem egyszerűbb ha kártyát váltasz elköszönsz , ennyi . Én sem járok vissza az 1950 topicba fikázni , max segíteni , ha még emlékszem a dolgokra /tényleg , bevettem a cavintonom :) / .
Az X2 -őt tényleg kevertem a CF-el .
Ja , a jővő hónapban lehet megjelenik a 4-es széria , nehogy elkapkodj valamit ;] .

Az élet kegyetlen .

(#24889) bakosgabor57 válasza katt777 (#24887) üzenetére


bakosgabor57
őstag

:R :R
Bocs:Isc-nek 1-el több sikerült

A smiley nem sordíszítésre való.

[ Módosította: Atlantis ]

(#24890) katt777 válasza lsc (#24888) üzenetére


katt777
félisten

Hát, ha G92 topicban ilyesmivel állna elő valaki, körberöhögnék. :C
Sokan újoncok, nem tudják, mi van, hallják valakitől, hogy "vegyél ilyet", aztán ide-oda keverednek a hallottak alapján. Esetleg éppen az összespórolt zsebpénzüket költik el valamire, ami aztán nem biztos, hogy megfelel az igényeiknek. Na, ezt nem illendő elősegíteni (bár akinek haszna van rajta, az nem foglalkozik ilyesmivel). Nem árt az ő nézőpontjukból sem megvizsgálni a dolgokat. Van pár diák ismerősöm, akik így, apróra takarékoskodva fejlesztgetnek, nem úgy, hogy na, van 100k-m, mire költhetném el. Remélem, ezt azért te is el tudod fogadni ebben a megvilágításban.
Szimpla tény a 8800GT képessége. A "fikázás" méltánytalan leszólás, míg a tények említése pusztán információközlés, nem több. Ma is azt mondom, hogy az 19x0XTx az ATI legjobb cucca volt, korábban talán még a 8x0-k (akkoriban nV-m volt, és mindig 850XT-re vágytam). Most meg a 3870 a legjobb (értelemszerűen 2 magosat nem veszek figyelembe). De csak az ATI-nál.
Azért az előzetes adatok alapján nem várom, hogy nagy durranás legyen a 4xxx-es széria, de magam is örülnék, ha valami hiper-szuper, gyors VGA lenne. Ha addig jó cserével átváltanék 8800GT-re, aztán kiderülne, hogy a 48xx-ek 10-15%-kal gyorsabbak, G92 topicban is megírnám, mert ott sem érdekelne, ha valakinek nem tetszenek a tények. A láma kérdéseikre privátban aprólékosan kiokítottak eltelt arca meg inkább csak megmosolyogtat, mert akad pár ilyen fórumtárs is.
Na, én befejeztem, és remélem, megértetted a szempontjaimat. :R Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24891) lsc válasza katt777 (#24890) üzenetére


lsc
nagyúr

Hagyjuk , felnőtt ember vagy , azt csinálsz amit akarsz .

Mod : A hülyeséget akárhogy magyarázod az akkor is hülyeség , én csak adtam egy tanácsot , nem kell megfogadni , a többi a Te dolgod , ennyi . Feleslegesen ne fárasszuk egymást , hülye vitába meg ne akarj belerángatni .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#24892) katt777 válasza lsc (#24891) üzenetére


katt777
félisten

Ja, tipikus "nem értem, ráhagyom" álláspont. Így is lehet elgondolkodás helyett (tudom, szted gondolkodjak én is). :R Tudod: "Az élet kegyetlen!" ;)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24893) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Atlantis-nak
Miért kerülhetnek ilyen személyes viták a topikba?Vagy miért nem oldjátok meg pü.-ben?

[ Szerkesztve ]

(#24894) Kelvin válasza katt777 (#24892) üzenetére


Kelvin
őstag

Eddig 20% volt a 8800gt javára most már csak 15%??? :DDD
Mi lesz így pár nap múlva katt777? :DD

Tényleg hagyd már abba......kezd sok lenni belőled de nagyon!

(#24893) bakosgabor57: Mert katt777 kollégának nem volt elég pár óra ban múltkor :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#24895) bakosgabor57 válasza Kelvin (#24894) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Szokás,hogy adatokat tényekkel támasztunk alá,pl. egy link.(ez mindekire vonatkozik,(Katt ezt betartotta)).

[ Szerkesztve ]

(#24896) VaniliásRönk válasza Kelvin (#24894) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

G92 topikban is terjeszti az igét, a "Milyen gépet vegyek?" topikban meg név nélküli ex ATi-fanokra hivatkozva beszélnek le mindenkit a HD3800-asokról. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#24897) katt777 válasza bakosgabor57 (#24893) üzenetére


katt777
félisten

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24898) katt777 válasza Kelvin (#24894) üzenetére


katt777
félisten

Ami szintén a te szarkeverésed indította vita miatt történt két fórumtársaddal, igaz? ;] Azóta inkább az összes ilyen alattomos beszólásodat postolom a topicgazdának, így szórakozz másokkal. Vegyél inkább valami játékot, mondjuk egy 3DSexVillát. :DDD :R
A 15%-ot a saját magam használta programokra és beállításokra írtam (míg más beállításokon és programokkal 10-20% diff. előfordul), de azon nem is csodálkozom, hogy ezt képtelen voltál kiolvasni a szavakból.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24899) katt777 válasza VaniliásRönk (#24896) üzenetére


katt777
félisten

Ha ezt most rám érted (mert k nekem válaszolt), akkor visszautasítom (G92 topicban is csak a 3870 teljesítményét hasonlítottam össze értelemszerűen a G92-esekével, ami JOGOM), "Milyen gépet vegyek" topicot meg nagyon rég nem látogattam. És én mindig adom a nevemet a véleményemhez, ahogy a tesztjeim eredményeit az információimhoz. A "névtelen" információra csak a bolondok adnak, ez azokat minősíti, akik ilyesmire hivatkoznak. G92-ben is megmondta, aki 38xx-ről váltott, azt is, hogy miért, nem titok, visszaolvashatsz benne, megtalálhatod, egyetlen hsz sem anonim. A 8800GT teszteredményeket szintén. A jelen idő használata amúgy indokolatlan, mert napok óta nem jártam arra. :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24900) Kelvin válasza bakosgabor57 (#24895) üzenetére


Kelvin
őstag

[link]
Kicsit kéne csak visszaolvasnod:)

Katt777: Ami szintén a te szarkeverésed indította vita miatt történt két fórumtársaddal, igaz? ;] Azóta inkább az összes ilyen alattomos beszólásodat postolom a topicgazdának, így szórakozz másokkal. Vegyél inkább valami játékot, mondjuk egy 3DSexVillát. :DDD :R

Köszönöm, kedves vagy csak nem tudom milyen alattomos szarkeverésemről beszélsz!
De köszönöm, jelentgess csak...... :C

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.