Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:50:55

LOGOUT.hu

                                  ASUS routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19105) ravensky13


ravensky13
tag

Sziasztok, nálam hasonló anomália van csak fordítottan...qbittorrentet szetettem volna port forwardolni, mindent be is állítottam, a qbt webui-ra bejelentkezve meg is volt alul a kis jelzés miszerint aktív módban van a kliens tehát működik a forward...gondoltam én egyet biztos ami biztos megnézem hogy az aktív/passzív módot mutató jelzés változik-e ha szándékosan elrontom a port fw-t...majd azt észleltem hogy továbbra is aktív vagyok...ekkor eszembe jutott a retek upnp, azt is kikapcsoltam, meg már mindent kikapcsoltam, még a port fw funkció is alapból tiltva van és továbbra is aktív módban van a qbt kliens, amit rohadtul nem értek hogy mégis hogy lehet, ha szándékosan el van rontva a beállítás...ez azért bizonytalansággal tölti el kicsiny lelkem, mert azt merem még gondolni hogy drága kis routerem biztonsága egy lyukas halászhálóval a baktériumok ellen szintű biztonságot ad... Valakinek van ötlete mit szúrok el? Vagy rosszul mutat a qbt indikátot? Vagy mi a lótúró? Másik dolog az, hogy a hálón lóg egy kínai ip kamera, amin tiltom az internetet, de a network tools/portforward-ban ennek ellenére mégis ott van 2 bejegyzés arról az IP-ről amin a kamera van, hogy "vupnp" van nyitva 2 porton. Még1x mondom upnp és portfw opció tiltva van...ez mi a halál???

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.