Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#850) Martin2004


Martin2004
tag

Rover623: Köszi!

Barbaron: még annyit, hogy azt írják az Asus fórumában, hogy az

Enhanced Mode Support On opciót is [PATA + SATA] módra kell állítani, nem pedig SATÁ-ra, amit a kézikönyv defautl-nak mond. Lehet, hogy nem is az a default, amit kézikönyv mond, ill. ha az, akkor meg rossz ötlet defualt-ra állítani.
Mert ugye gondolom,neked is PATA optikai meghajtóid vannak, mint az ott bajba jutotott srácnak, igaz?

Legalább is ÉN így értelmezem az alábbi linken leírtakat:

http://vip.asus.com/forum/bbs.aspx?parent=bbs_view.aspx?board_id=1^model_name=P5WD2*Premium^message_id=20051025075930957^filter=5^elite=0^SLanguage=en-us

Ööö..., ha jól, látom, a link a téma első oldalára visz, és majd manuálisan kell továbbmenni a másodkra, ahol ki van emelve pirossal és vastag feketével az, amiről beszélek.

Nézd légyszi meg Te is, mert lehet, hogy én ételmezem rosszul, de így lap nélkül elég macerás, mert nekem még a menü ezen részének felépítése sem teljesen világos a kézikönyv képe/leírása alapján, :), de mivel ilyen lapom lesz, kénytelen vagyok megpróbálni, hogy előre képbe kerüljek, mert majd a végén én is a hétvégén esek pofára, amikor ugye korlátozottabb a segítségkérés lehetősége. :((


Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem, hogy ki mennyire tudja azt használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.