Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) SzlobiG válasza Fori23 (#2000) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sztem nem fog menni mer más áramkörök, kondik kellenek conroenak.:U

(#2002) Fori23 válasza SzlobiG (#1999) üzenetére


Fori23
őstag

Nem hiszem, mert nagyon jó az a lap. :C
Én még várok egy kicsit, nem sietem el.
Nézegetem a teszteket, mert csak egy lapot akarok venni, de az olyan is legyen. Semmi kedvem próbálgatni, hogy igazak-e a marketing dumák, hogy ilyen tuning, meg olyan.
Eddig a tied a nyerő nálam is. A DFI-ben, ATI+NF chipset-tes lapokban, nem nagyon bízom.


Szerk.: igen, Én is úgy tudom, hogy nem csak a kis fesz miatt kell másik rev.

[Szerkesztve]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#2003) SzlobiG válasza Fori23 (#2002) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát ja lehet, hogy jó, de ha ment volna a p5wd2-be a conroe akkor nem váltottam volna le, most meg itt van a nyakamon a p5wd2 kutyának se kell.:( Én is csak Intel chippesbe bízok.:)

(#2004) kotibor


kotibor
tag

p5wd2 premiumom van pontosan, senki sem tud biztosat mondanio a prociról és a lapról?

[Szerkesztve]

2004-óta csere-berélek, az ezt megelőző értékelési rendszer alapján: kotibor felhasználónak 227 pozitív és 0 negatív értékelésem volt---> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kotibor

(#2005) Rover623 válasza kotibor (#2004) üzenetére


Rover623
félisten

De...többen is mondtuk:

NEM FOG MENNI BENNE...:P

primus inter pares

(#2006) Fori23


Fori23
őstag

802 BIOS [link]

Szerk.: van új a P5WD2-E-hez is /604/

[Szerkesztve]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#2007) Carlo007


Carlo007
tag

Üdv kérdés p5nd2 sli - be 630 (3ghz) 40- 45 fok alapon ugy ez p5wd2- be 50- 55 namármost melyik mér roszul ?

(#2008) Rover623 válasza Carlo007 (#2007) üzenetére


Rover623
félisten

Mérd meg egy hőmérővel...:DDD
Simán elképzelhető hogy a P5WD2-ben jobban melegszik...;)

primus inter pares

(#2009) Ati007 válasza Carlo007 (#2007) üzenetére


Ati007
őstag

a p5wd2 mindenkinél többet mutat

(#2010) Carlo007


Carlo007
tag

Üdv másik kérdés p5nd2 slibe megcibáltam procit kellemes 4 ghz és winbe még állitotam után természetesen kék halál ujra indul stb.. és onantol kezdve lasabb volt gép egy részét betudtam nvidia 9xxx drivernek része meg is oldodott csináltam reinstalt ugy ez a problem játékokba akad ami ez elött sosevolt és mintha lassab lenne maga az egész gép.
Procinak Prime 95 lefutott hiba mentesen memtest is Enermax 460 nem lehet gond lapal se mivel ( 2) probáltam.
video kari se hiszem várom 5 letteket minek tudhato be ez mind ?
thx..
630 (3ghz) 775 64 bit
2 X 512 667 A-Data
6800 gt innovision
Enermax 460


[Szerkesztve]

(#2011) éN79 válasza Carlo007 (#2010) üzenetére


éN79
addikt

Benchmark eredmények esetleg összehasonlíthatók egy korábbi futtatás emlékeivel?
Szerintem indíts egy PC Markot, 3DMarkot , és nézd meg, hogy reálisak-e az eredményeid.
Ha nem akkor a lassulás ''szubjektív'' is lehet.

(#2012) Carlo007 válasza éN79 (#2011) üzenetére


Carlo007
tag

5 lettnek nem rossz de mivel nincs mihez mérjem ....
Sztem mindeki érzi mit tud a gépbe és mire képes.
én biztos vagyok hogy ez hardver hiba de mi????????

(#2013) éN79 válasza Carlo007 (#2012) üzenetére


éN79
addikt

Ha nincs mihez hasonlítanod, akkor a 3Dmarkos topikokban szerintem fogsz találni a gépedhez hasonló konfigokat, amiknek az eredménye azért irányadó lehet.

(#2014) ploteus


ploteus
aktív tag

Felraktam az új bios-t, pontosítok, felraktam a 0501 bios-t.
Na most érdemes-e felrakni a talán 801,802-est? mintha olvastam volna, hogy van ilyen. :R
Mennyire stabil, megbízható? Ki milyen konfiggal használta már?
°°Esetleg melyik BIOS verziót ajánljátok



[Szerkesztve]

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2015) ploteus válasza ploteus (#2014) üzenetére


ploteus
aktív tag

Na ezt most jól benéztem, az mind Premiumhoz van, nekem meg sima WD2-öm van. :))

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2016) Slave


Slave
csendes tag

Hello

Van egy idegesitő apró gondom az alaplappal..
A mikrofon bemenetet nem tudom aktiválni... a vezérlőpultban az input rész szabályzói szürkék nem tudok mit kiválasztani... A saját szoftverével se tudom beállítani ott csak zajszűrés van...

Hangok és audióeszközöknél ki van választva mind a felvevőknél mind a mikrofonnál a high definiation input (nem is lehet mást)

nemcsak a front panelnél próbálkoztam hanem hátul is, mindkettő lehetséges bios beállítással...

Ötlet? mert én kifogytam

egyedül a windowst nem telepítettem újra a driverét igen...

Ma már idiótának se könnyű lenni...hatalmas a konkurencia :D

(#2017) ploteus válasza Slave (#2016) üzenetére


ploteus
aktív tag

Akkor próbáld meg a Windwos-t is újrarakni...:)
De amúgy a többi csatorna szépen működik?

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2018) Slave válasza ploteus (#2017) üzenetére


Slave
csendes tag

Igen a többi minden jól működik (mármint a kimentek) de a bemenet nem...

Windows ujra rakni felére 1 harakirivel :)
Akkor inkább veszek 1 notit a skypenak és a msnnek :D

[Szerkesztve]

Ma már idiótának se könnyű lenni...hatalmas a konkurencia :D

(#2019) AGE-T


AGE-T
senior tag

mennyiért lehet egy ilyenhez hozzájutni?

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#2020) Ati007 válasza AGE-T (#2019) üzenetére


Ati007
őstag

itt egy lehetöség:[link] és ez nem a sima premium ehhez van wifi és tv tuner is. ;)

(#2021) ploteus


ploteus
aktív tag

Ez a HyperPath3, mire szolgálna? Tudja valaki e nemes társaságban? :R

°°Ati007: Megoldódot a kártya probléma/6800gt/, kicserélte a szerviz neki némi plusszért egy 7900gt-re :R

°°Slave: Hát ha nállad ez ilyen egyszerűen megoldható, nállam se megy akkor :DDD
Amúgy halvány elképzelésem sincs mi lehet a baja, habár ezek az alaplap mókák nállam sose voltak annyira egetrengetőek. Inkább beruháztam egy SB4-re. De annak is megvannak a már közismert hibái.. :)

[Szerkesztve]

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2022) ploteus válasza ploteus (#2021) üzenetére


ploteus
aktív tag

De pörög a topik :DDD

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2024) robyeger


robyeger
addikt

Sziasztok! „R0” steppinges Intel Pentium4 - 630 vagy 640 vagy 650 vagy... 660, 662 ,670 ,672 proci tulajdonost keresek(CPU-Z, Sandra vagy Everest progikban megnézhető a proci stepping-jének a tipusa), ezért kérném akinek ilyen procija van privben jelentkezzen be nálam. Csak a BIOSban kellene megnézni a választható opciókat szorzózár feloldás ügyében, pár perc az egész. A segítségeteket előre is köszönöm. :R

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2025) ploteus válasza robyeger (#2024) üzenetére


ploteus
aktív tag

Nekem az van :DDD

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2026) robyeger válasza ploteus (#2025) üzenetére


robyeger
addikt

Király! :DD Pontosan erről lenne szó: [link]. Mit látsz a BIOSban? Biztos hogy ''R0'' steppinges a procid, tehát a Sspec numberje SL8Q7??

[Szerkesztve]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2027) ploteus válasza robyeger (#2026) üzenetére


ploteus
aktív tag

Csak N0-ás :)

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2028) robyeger válasza ploteus (#2027) üzenetére


robyeger
addikt

Kár, legalább is nekem ;) Javaslom vedd vissza a szorzót 14-re, így ugyan azon proci fesz mellett 3000/14-200=+15Mhz-el nyugodtan emelheted a proci FSB-jét, tudom nem olyan egetverően sok, de sok kicsi sokra megy :U


[Szerkesztve]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2029) Menkdog


Menkdog
csendes tag

Hi.Nem tudja valaki,ASUS P5WD2-ben mennek a conroe-k??Elöre is kösza választ,üdv

(#2030) ploteus válasza Menkdog (#2029) üzenetére


ploteus
aktív tag

A sima P5wd2 és premium változatában nem, hanem az új p5wdh-ban.

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#2031) Zull válasza robyeger (#2028) üzenetére


Zull
senior tag

Nekem is N0-as... Amugy megint elkeseredett probalkozast tettem a tuningra, de OMG!!! 3,9Ghz, 260-as FSB, most a proci kap 1,45V-ot, es bazz, a prime 1 percet nem futott le...

:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

DE MOST IENKOR MIT LEHET CSINALNI??? HOGY LEHET ENNYIRE ANTITUNING LAPOT + PROCIT KIFOGNI??? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

[Szerkesztve]

(#2032) Zull


Zull
senior tag

BESZARÁS!!!!! Fogtam, es mivel vmit most baszakodas kozben elcsesztem a biosban, toltam egy bios resetet, es eddig azert nem tudtam megnezni az ESIT-et at lehet-e rakni mas mode-ba mert nem volt mas mod, de most bios restet utan volt oan opcio hogy minimum speed, es most 2,8GHz-en megy a proci!!!
:C :DD :Y :)) :R :DDD :B ;) ;]

THX Roby :R :R :R

Es ezzel egyutt nekiallok izzasztani a gepet, es megnezem igy meddig tok elmenni :DD

[Szerkesztve]

(#2033) Hack3er


Hack3er
őstag

Mennyiért vesztegetnek ilyen lapot?
:F

(#2034) Hack3er


Hack3er
őstag

Tudja kezelni a intel core 2 duo procikat?

(#2035) e.vid válasza Hack3er (#2034) üzenetére


e.vid
senior tag

nem. :(

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2036) Hack3er válasza e.vid (#2035) üzenetére


Hack3er
őstag

Az kár! :O

(#2037) Zull válasza Hack3er (#2036) üzenetére


Zull
senior tag

Fizikailag belem1, de hat nincs meg az aramellatasa... Viszont 975X-es lapok elviszik (nem mind) de az MSI pl elviszi, es a kentsfield-et is el fogja, szal ruhazz be egy 975-os lapra.

[Szerkesztve]

(#2038) robyeger válasza Zull (#2032) üzenetére


robyeger
addikt

Jaj, már kezdtem megilyedni, hogy teljesen kiszáradsz attól a sok sírástól ;) #2028: Szóval így +15Mhz FSB többletet nyersz a procinál. Szerintem a 266Mhz FSB-t célozd meg, mivel ez szabványnak számít, így sokkal könnyebb a megfelelő memória időzítést és az FSB : DRAM arányt hozzá lőni a procihoz. Csak azt kell jóformán kikisérletezni, hogy mennyi magfeszültség kell a CPU-nak, hogy ezt stabilan vigye. Ha netán valami gigszer lenne írj, +majd én is ide-ide kuksizok.

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2039) Zull válasza robyeger (#2038) üzenetére


Zull
senior tag

Oks, thx elore is ;)

(#2040) Zull válasza robyeger (#2038) üzenetére


Zull
senior tag

Bar a memo oan max 700-710-et visz stabilan, es 260FSB-nel van 693-on, es en szeretem maxon jaratni ma memot, mert 266.on nagyon vissza lenne oszva szal valoszinu higy vagy kevesebb vagy oan 280 koruli fsb lex, majd meglatjuk, en meg szertnem nezni igy mennyit bir a lap, ugy hogy visszaosztom a memot, aztan leeht utana matekozni.

(#2041) Zull


Zull
senior tag

Nah elkezdtem jaccadozni a geppel, es meggyozodesem hogy a proci a rendszer gyenge pontja... Feltoltam 280-ra az FSB-t, mindennek attam feszkot, mem 700-on ketyeg most (4-3-4-4-2-es timingal!!! (sztem laza xD)) es a proci meg 3920mhz-en... Most futtatom a prime-ot, eddig meg megy (kb. 5p megy, meglassuk mennyi lesz belole) Mindenesetre az eddigi eredmenyek biztatoak :)

(#2042) Zull


Zull
senior tag

Meg tolni fogom az fsb-t felfele, persze hat kerdeses hogy kibirja-e a kovetkezo fokozatot, mert a memet szeretem kihajtani, es maskepp meg nincs ertelme (ienkor sajnalom hogy nem P5ND2-SLI-m van, ahol nem kell a leosztassal szivni) Erdekel igy mennyi a vege, mindenesetre hogy a szorzo 14-en van ez jo hatassal volt a rendszerre :) Titkon meg remenykedem a 300-as alomhatar attoreseben is :) (ennyi balszerencse utan muszaj lesz xD)

[Szerkesztve]

(#2043) Zull


Zull
senior tag

AAA, prime elhalalozott 15p utan, bar meg cask 1,45V-ot kapott a proci (ennek ennyi kell sajna) :O

(#2044) robyeger válasza Zull (#2041) üzenetére


robyeger
addikt

Miért erőlteted azt a 700Mhz memória sebességet :F , nem AM2-es rendszer ez :) Ha 266Mhz FSB mellett 533Mhz memória sebességnél bírja a 3CL késleltetést, már sokkal jobban jártál, ennél már csak az jobb, ha 667Mhz-en is menne 3CL-val.
Lehet, hogy bírja a proci a 300Mhz FSBt is 1.6-1.7Vcore-n, de kérdés mivel fogod lehűteni, ha húzamosabb terhelést kap?

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2045) Zull válasza robyeger (#2044) üzenetére


Zull
senior tag

Hat lehet ez hogy a sajat hulyesegem is, de nem emlexem hogy megneztem-e hogy alap feszem mekkora timing-ot bir :S de en vmiert ugy emlexem hogy nem birja alapfeszen se a kisebbeket, akkor meg ha a timing ugyanannyi, akkor a nagyobb orajel jobb lesz sztem. Most adtam neki 1,55V-ot, FSB = 285, es futtatom a primeot ezerrel. Huteni tovabbrais Hyper6+-al hutom, bar nem gyari kúler (sajna nem is oan hatasos) de legalabb nem kezd el onallo eletre kelni a gepem mikor felporog (mert sztem) Meglassuk, vegulis ugyis jon az osz, nem lex annyira meleg :DDD

(#2046) Zull


Zull
senior tag

Nah prime 0p utan kihalt, lehet ebben mar a mem is benne van, bar nem kiserletezem, visszavettem 279 FSB-re, igy 3,9Ghz-en elvan, kapott meg feszt az elozohoz kepest, mem 698-on korical, tovabbrais 4-3-4-4-2 es timig-al, ha a prime igy elfut par oracskat akkor en mar boldpg leszek ezzel.

(#2047) S.Feri válasza Zull (#2046) üzenetére


S.Feri
őstag

Ezzel bőven boldog is lehetsz. Bár a proci mellett a ramokat is gyenge pontként említeném.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#2048) Zull válasza S.Feri (#2047) üzenetére


Zull
senior tag

Hat figy, annyira nem eppen, szereztem 800mhz-es GEIL tuningramokat, es ien 50mb al olvasott tobbet mint a nyamvadt kingstone-om xD szal laza... De mien szempontbol erted oket gyenge pontnak? Visszafogja a rendszert vagy mi? Amugy a jelenlegi 279FSB-vel mar megy a prime lassan 3/4 oraja, es sztem meg el lesz egy darabig, szamomra ez megnyugtato... Prime utan nezek majd egy everest memtestet is, megnezem mennyit szamitott az a plus 20 FSB

[Szerkesztve]

(#2049) Zull


Zull
senior tag

Szegeny everest, jol at lett b*szva xD Prime kozben lefuttattam egy par everest testet is, es szegeny 4,2Ghz-nek latja a procit ;]

(#2050) Zull


Zull
senior tag

Lefuttattam az everest testeket, es a kovetkezo eredmenyek szulettek:

Mem olvasas: 8591mb
Mem iras: 5912mb
Mem masolas: 5350mb
Kesleltetes: 75.9ns

Ezek mennyire szamitanak jo eredmenynek?

(beallitasok: 3.9ghz, 279FSB, memek 698mhz, 4-3-4-4-2-es timing)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.