Hirdetés

2020. január 20., hétfő

Gyorskeresés

(#1901) SzlobiG válasza Rover623 (#1900) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Miért nem kérsz egyéni avatart?

(#1902) Rover623 válasza SzlobiG (#1901) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

Minek...:F

primus inter pares

(#1903) SzlobiG válasza Rover623 (#1902) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Nem kell válogatni.:D

(#1904) S.Feri válasza Rover623 (#1902) üzenetére

S.Feri
(őstag)

Ma kb. ez a sokadik fejed. :DDD :DDD :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#1905) DeSanto válasza Rover623 (#1890) üzenetére

DeSanto
(őstag)

Köszönöm még egyszer!
Akkor nem váltok intelre mert Intel alá csak intel chipsett és semmi más!

Úgyhogy marad az AMD.

Így jártam :DDD

(#1906) end73 válasza S.Feri (#1904) üzenetére

end73
(aktív tag)

[kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép] :D :D :D

Intel®

(#1907) SzlobiG válasza end73 (#1906) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Ez jó.:DD

(#1908) end73 válasza Rover623 (#1902) üzenetére

end73
(aktív tag)

[kép] [kép] :DDD

ps: Rover egyszer baseball sapis kockát alakítasz, egyszer meg kopasz angyalkát LOL, a zöld gyík mán nem fekszik?? :DDD

sry az offért, de ezt nem bírtam ki :DDD

[Szerkesztve]

Intel®

(#1909) Rover623 válasza end73 (#1908) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

Ma ilyen a hangulatom...:DDD
Peace...;)

primus inter pares

(#1910) szicsu

szicsu
(őstag)

Hi!

Nekem egy ''sima'' p5wd2-m van.
Eddig megyeget, csak elkezdett rendetlenkedni......
Tehát egyszer csak elfelejti kezelni az usb portokat :F
se egér, se nyomtató, se pendrive....
Mi lehet ez sztetek?
Megoldási javaslatok......

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1911) SzlobiG válasza szicsu (#1910) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Nekem olyan van amikor bekapcsolom a gépet azt érzékeli az USB-t sokszor kb 1 percet kell várni, hogy megtalálja az egeret és ez nagyon irritál.:((

(#1912) szicsu válasza SzlobiG (#1911) üzenetére

szicsu
(őstag)

nekem egyből felismer, csak gépezek-gépezek és egyszercak leragad az egér..., de a gép nem fagyott meg, mert bill-ről minden elérek.....De az egér sem lehet ludas, mert amikor ez van akkor semmilyen usb eszköz nem reagál..... :F

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1913) SzlobiG válasza szicsu (#1912) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Nekem nem.:( Razer Diamondback egerem van másikkal még nem próbáltam.

(#1914) S.Feri válasza szicsu (#1912) üzenetére

S.Feri
(őstag)

Nekem az előző lapom csinált olyat, hogy néha nem indult el a razer diamondbackem, de nem jöttem rá, hogy miért. De ilyet, hogy menet közben minden lefagy. :(

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#1915) Mr Bond 007

Mr Bond 007
(őstag)

Mit vártok egy silány divat egértől? :(
Amúgy nekem is csinálta amíg megvolt. Aztán Logitech G5 lett :D

(#1916) szicsu válasza S.Feri (#1914) üzenetére

szicsu
(őstag)

nem értem én sem, már megkapta az új biost is.....
de így is naponta egyszer előjön...
És ez kicsit idegesítő...
sztem ebből gariztatás lesz.....

(#1917) law007

law007
(aktív tag)

hej mindenki.

tudom volt erről szó itt, de nemtom átnyálazni minden hsz-t.

A wd2 és a wd2 pemium csak a csatolók számában, esetlegesen raid és firewire, max a dual gigabit lanba térek el?

kérlek privátot is küldj!

(#1918) prmcsk válasza law007 (#1917) üzenetére

prmcsk
(addikt)

A # 2. # 3. válaszban szerintem benne van a kérdésed...........

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1919) waverider

waverider
(senior tag)

Bocs, nem böngészem át az egész topikot, a premium Wi-Fi TV-shez való WiFi antenna hány DB-es?
Előre is köszi!

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#1920) waverider

waverider
(senior tag)

Bocs, nem böngészem át az egész topikot, a premium Wi-Fi TV-shez való WiFi antenna hány DB-es?
Előre is köszi!

up

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#1921) Rover623 válasza waverider (#1920) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

Mintha ezt vki már kérdezte volna...tegnap...;]

primus inter pares

(#1922) waverider válasza Rover623 (#1921) üzenetére

waverider
(senior tag)

Akkor jöjjön az a válasz, de sürgében, mert van nálam egy anti kölcsönben ami 8-9 DB-s,
mivel jó árban adják, így lehet lecserélném a laphoz kapottat, de sem a manualban, sem az asus honlapról letöltött WiFi-TV zsuga manuálban nem találtam meg az infót, hogy az hány Db-s. A support még nem válaszolt :(

valaki, plíííííííííííííííííz! :)

(#1923) Rover623 válasza waverider (#1922) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

LOL...szerinted mekkora nyeresége lehet egy akkora fütyinek...?;]
5-5.5dBi...max.
Ha nagyon ügyesen van méretezve és kialakítva, talán 7...de az egy kétsávos pöcök, szal a pontos méretezés kizárva...:C

Ráadásul a vesszőparipám: ott van nálad mindkettő...miért nem nézed meg hogy melyik ad nagyobb jelet...?:P

[Szerkesztve]

primus inter pares

(#1924) waverider válasza Rover623 (#1921) üzenetére

waverider
(senior tag)

segítenél, mivel nézzem meg? :R

(#1925) Rover623 válasza waverider (#1924) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

A szemeddel...;)
Minden WiFi driverben vagy a hozzáadott utility-ben van térerőkijelzés.
De a Winfosban is van alapból...

primus inter pares

(#1926) waverider válasza Rover623 (#1925) üzenetére

waverider
(senior tag)

Ebben nincs!
nekem meg az nem mond semmit rubrika nélkül, hogy x ponton -71, -92
dehogy ez körte, alma vagy bicikli, azt sem a driver sem a windows nem írja.
lehet, hogy LOL, sorry :( , akkor meg éppen rámfér a fejmosás :DDD

(#1927) Rover623 válasza waverider (#1926) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

De van...:D
Direkte levettem a polcról egy belső Asus WiFi slotos kártyát és a Utility-ben a Connection fülnél ott van szépen a Signal Strength és a Link Quality...mint az esetek 99%-ban...;)
Amelyik antennával nagyobb valamelyik/mindkettő, az a jobb...annak van nagyobb nyeresége.

primus inter pares

(#1928) waverider válasza Rover623 (#1927) üzenetére

waverider
(senior tag)

Ismétlem: A P5WD2 Premium WiFi-TV-shez nincs ilyen util!!!!
vagy az én gyári installomról hiányzik! :(

vadásszak az asus honlapról ilyet? melyik lehet ehhez megfelelő? (az alaplapi driverek-utilok közt nincs!)

tenx a fáradozást! :R

(#1929) Rover623 válasza waverider (#1928) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

Ismétlem: de van...:D
Ha rendesen telepítetted fel a cuccost, akkor az asztalon kell lennie egy ASUS WLAN Control Center-nek és/vagy a tálcán egy Control Center ikonnak.
Mindkettőből elérhető a Wireless Settings...abban meg benne van ami kell...
Status-Connection-IP Config a három fül, ebből neked a középső kell...;)
De ott a Site Monitor is (a Programok/Asus Utility/WLAN Card alatt).
Ott még szép zöld oszloppal is jelzi a kapcsolat minőségét...:P
Forrás:[link]

primus inter pares

(#1930) Totyi

Totyi
(őstag)

[link]Ide is berakom,hátha többen nézik mint a p5ld2-es topicot. :B

(#1931) szasza_1

szasza_1
(senior tag)

P5WD2-E Premium lappal lenne pár kérdésem, csak abban a topikban nem jár senki, úgyhogy belinkelem ide: [link]

(#1932) Rover623

Rover623
(nagyúr)

Kedveseim!

Én megértem hogy amikor gondja van vkinek, kétségbeesetten kutatja a megoldást...
De!
Ne csináljunk már ebből rendszert hogy ''tudom hogy nem ide való, de ide többen járnak...''...:(((
Ha forgalmas helyre vágytok, ott a józsefvárosi piac...;)
Azért vannak a topicok, hogy a címükben szereplő témáknak adjanak teret.
Ha így megy tovább, elég lesz egyetlen közös ''bödön'', elvégre minden kérdés kapcsolódik valahogyan a másikhoz...;]

primus inter pares

(#1933) ^Boss

^Boss
(őstag)

hali

sracok, segitseg kene de nagyon..

szereztem vegre egy ilyen lapot 640-es proccal meg 1 giga 667mhz-es rammal, szivtam a kulso ide vezerlovel de most hogfy vegre fentvan a win az a problema, hogy hiaba rakom fel az intel chipset drivert, illetve az osszes drivert, akad az eger, serceg a hang, ha kozbe valamit csinalok (proci igenyes melot). mi a raktol van ez ? pl. elinditom az outlookot, es akad a kurzor mozgas kozben... minden csigalassan indul, a win, szuzen 20-25 csik, utana meg var fel percet fekete kepernyovel, es utana indul be tovabbi fwel perc alatt.

segitsetek pls.

(#1934) ^Boss válasza ^Boss (#1933) üzenetére

^Boss
(őstag)

ugy nez ki bios frissitessel megoldodott a dolog, de van meg vmi.. a 6xx procik lockosak ? mert nem latok semmi allitasi lehetoseget a szorzonal, se lefele, felfele meg foleg nem de az nem is lenne fontos, az sose volt es nem is lesz allithato szerintem p4ben :)

(#1935) S.Feri válasza ^Boss (#1934) üzenetére

S.Feri
(őstag)

Ajaj. :(

(#1936) Vyper

Vyper
(csendes tag)

Sziasztok! Lenne egy kérdésem... Olvastam h az Asus P5WD2 Dual Core procit kezel... Kezeli a ''sima'' 1 magos procikat is???

Thx, Vyper

Greetz, Vypee

(#1937) Fori23 válasza Vyper (#1936) üzenetére

Fori23
(őstag)

Még szép [link]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#1938) S.Feri válasza Vyper (#1936) üzenetére

S.Feri
(őstag)

Hát igen, néhány sort biztosan kihagytál olvasás közben. :)

(#1939) CsikósT

CsikósT
(csendes tag)

Sziasztok!

Bevallom töredelmesen, hogy nem olvastam egészen végig a topikot, de lenne egy igen érdekes kérdésem.

Gondolom alap, hogy van egy ilyen lapom (nyilván ezért írok ide). Az a helyzet, hogy lett itthon egy másik gép, amivel hálóba szeretném kötni. Az enyémen kapcsolódik egy netmodemhez és crosslinken kapcsolódna a másikhoz. Fizikailag minden adott (kártyák mind2 gépben, crosslink), de fura a lapon található marwell port.

Ha a crosslink van benne, akkor hiába pipálom ki a protokollok között a ''MS network ügyfél''-t és a ''Fájl .... megosztás''-t, mert ha leokézom, akkor annyit kérdez: ''A jelenlegi kijelölés a következő összetevőket is tiltja: Fájl- és nyomtató megosztás, MS network ügyfél. Biztosan le akarja tiltani ezeket az összetevőket?'' Szóval nem tudom kipipálni ezt a két szolgáltatást. Így aztán nem is tud ezen keresztül hálózat létrejönni. (rendes tallózható hálózat)

Ellenben ha sima kábelt dugok bele (ami a netmodem felé kell), akkor nem veszi észre, hogy van bele kábel dugva. (nem világít a lámpa, ki is írja a kapcsolat állapotának, hogy nincs bedugva a kábel)

Viszont akkor mire jó a marwell lan port? Hálózatra nem jó, netre nem jó. Akkor mire? Kábelek tesztelni? Azt írja a lap leírása, hogy teljesértékű gigabit csatoló. Sőt, úgy reklámozza, hogy nem lehet semmi gondom, mert dual-lan, mindenre elég. Lenne.... Ha működne.

A dolog legfőbb érdekessége az, hogy ha crosslinket dugok a marwellbe, akkor netosztásra (amire amúgy nem is igazán akartam használni) tökéletesen alkalmas és mind2 gépről pingelhető oda-vissza az össze kártya. Tehát fizikai összekötésre tökéletes. De logikaira nem tudom használni.

Találkozott már valaki evvel a problémával? Van valakinek ötlete?

(#1940) Rover623 válasza CsikósT (#1939) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

Gondolom alap, hogy van egy ilyen lapom (nyilván ezért írok ide).
A szándék dícséretes...:R

De!

Ennek semmi köze sem a P5WD2-höz, sem pedig a Marvell LAN-hoz...:U

Problémádra gyógyírt itt tudnak nyújtani:[link]...;)

primus inter pares

(#1941) CsikósT válasza Rover623 (#1940) üzenetére

CsikósT
(csendes tag)

Lehet, hogy ez normális, hogy ha van két kártya egy gépben, akkor az egyik nem ismeri fel a sima kábelt, a crosslinken pedig nem mehet fájlmegosztás és ms network ügyfél?

Én azt hittem, hogy az ennek a lapnak a szépsége. :F Hát jó, beírom oda is, bár gyanítottam, hogy ilyen jellegű tapasztalata inkább ennek a topiknak a közönségének lehet.

Azért köszi az útbaigazítást

[Szerkesztve]

(#1942) Slave válasza e.vid (#1865) üzenetére

Slave
(csendes tag)

Hali

Én pont most vettem ilyen procit viszont nem sok fogalmam van steppingekről...
Ez van a procin :
INTEL '05
Pentium D
930 SL94R MALAY
3.0GHz/4M/800
L609A669

ez van a sapkán

alul a nyákon pedig ez:
2L600398
A1077

Ez most jó???
Azt tudom hogy jó csak a 930 között :)
Bocs hogy ide írom de az egész forumon ez tünt a legalkalmasabb helynek ahol szó volt rolla...

[Szerkesztve]

Az élet szar... Mi vagyunk a verebek... csipegetjük, Csipegessük

(#1943) lumpi79

lumpi79
(csendes tag)

Kérdés: csak a premium laphoz van wireless+tv vagy a síma p5wd2-höz is lehet ilyent venni?

(#1944) Rover623 válasza Slave (#1942) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

Nekem meg ez tűnt a legalkalmasabbnak:[link]...;)

primus inter pares

(#1945) e.vid válasza Slave (#1942) üzenetére

e.vid
(senior tag)

Miért ne lenne jó. Igaz, hogy a stepping B1 és így nincs speedstep, de ettől jó kis darab. :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1946) Vyper válasza Fori23 (#1937) üzenetére

Vyper
(csendes tag)

Thx srácok!

Greetz, Vypee

(#1947) rii

rii
(nagyúr)

Nme hiszem, hogy P5WD2 -ből preimum-ot veszek, elég nekem a sima P5WS2 is .... talán sok is ... azt szeretném megkérdezni, hogy milyen RAM-ot érdemes bele venni D805 2,66 esetén?

Előre is köszi!

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#1948) Rover623 válasza rii (#1947) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

Mivel 4x133=533-as FSB esetén a memóriaszorzó max. 4x lehet, ha nem akarsz tuningolni akkor 533-as elég.
Ha húzni akarod, általában 4GHz-ig mennek a D805-ök. Ez 4x200FSB, ergo 800MHz-es RAM órajel.
Normális 667-es megteszi. Kingston KHX-et kerüld. Csak a 750-es megy benne rendesen.

primus inter pares

(#1949) rii válasza Rover623 (#1948) üzenetére

rii
(nagyúr)

két gigát (2x1giga) szeretnék bele tenni ... tudnál lécci innen: [link] ajánlani valamit? elég húzós árak vannak DDR2eseknél ...

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#1950) SzlobiG válasza rii (#1949) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

2X1giga samsung 667-est kapsz 40 körül és azok mennek 800-at simán. Sztem nem drága a DDR2.:U

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.