Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#697) uszilard


uszilard
tag

Sziasztok

Egy másik topicba leírtam a bajomat de sajnos nem tudtak érdemben segíteni.
A jelnlegi konfigom egy asus p5b alaplap és egy 6400 as proci. 2x512 800 cl5 gskill ram, 2x500gb segate hdd(2évesek már gondolom nem a legújabb sorozat) gigabyte 7950 gx2 vga.
2x asus sata dvd író.

A legnagyobb bajom ezzel hogy raidet csak úgy tudna ha tudnák hozzá szerezni egy external sata kábelt hátra és visszavezetném(ilyet nem találok sehol). A másik bajom hogy a 7950 gx2 nem működik benne hibátlanul, ha benne van lelassul a fileok elérése a merevlemezről és egyes 3d-s játékokban a hang néha torzul, pattog. Jelenleg a proci 800-as fsb vel üzemel a gyári 533 helyett stabilan fesz emelés nélkül.

Szeretnék egy olyan alaplapot aminek a tuninghajlandósága megegyezik vagy jobb mint a jelenleginek van rajta normális raid lehetőség(belső sata csatin) és a vga is probléma mentesen megy benne.

Fontos lenne hogy a raidet chipsetből tudja mert már nagyon elegem van a siliconimage és hasonló vezérlőkből, csak a bajom volt velük.

A dvd írókat is cserélném PIONEER 115 DBK-ra mert nem vagyok elégedett a samsung belsejű asusokkal.

Fontos lenne hogy 2 lemezt két különböző image filebol megírjon egyszerre zökkenés mentesen 8x osan.(dl eseket 2.4 szoktam)

A vicc hogy ezt 4 éve a 865 lapokkal raidbe simán meg tudtam oldani ezzel meg nem.

Jó lenne ha lenne rajta 2 ide csatorna. Sata elég lenne 4db is. Azért szeretnék chipsetből működő raidet mert talán az kevésbé hajlamos összeveszni a megszakításokon, arra tippelnék hogy jeleg is ilyen jellegű a baj.

Nem fontos a 2 lan meg a felesleges szolgáltatások garmadája.

Sajnálom hogy félig offolok de nem nagyon találtam normálisabb helyet erre.

Köszönöm az esetleges segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.