Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) keIdor válasza ^Boss (#250) üzenetére


keIdor
titán

Egyetértek, de azért Én tudnék: Asus Blitz Formula, DFi LanParty UT P35-T2R utobbi volt is... Blitz-et is ki szerettem volna próbálni, csak nagyon ritkák voltak mindigis..

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#252) ^Boss válasza keIdor (#251) üzenetére


^Boss
őstag

persze, de az arahoz kepest messze ez vitte a palmat.. nekem volt Blitz-em, es valoban nagyon jo volt :) de a premium messze huvosebbnek tunt..

mod: volt DFI LP-m is, de ott kisebb memo-problemak voltak egy jo ideig sajnos..

[ Szerkesztve ]

(#253) keIdor válasza ^Boss (#252) üzenetére


keIdor
titán

Ez főleg az újabb tekercseknek köszönhető, én is tapasztaltam. Nekem P5K Deluxe is volt, amin még a régi R48 volt... ez van a Blitz-en is...

mod: én is amiatt adtam el a diefájt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#254) ^Boss válasza keIdor (#253) üzenetére


^Boss
őstag

na legalabb erre a "problemara" ma megkaptam a valaszt! :))
A P5E3 Premiumon is ujabb felek vannak, jo 10-15 fokkal huvosebb mint a Maximus Extreme-em volt! szoval ugy tunik, sokat szamitanak ezek a dolgok nagyon..

(#255) Overlocker válasza keIdor (#247) üzenetére


Overlocker
veterán

Nekem a legjobban az új LCD Poster tetszett, mármint hogy mutatja az aktuális feszeket!
Sajnos mikor nálam volt , nem nagyon akart menni FSB-ben a lap, ezért Achill3uS-nál van mostmár a lap, de állítólag az új bios orvosolta a problémát!

(#256) Hando


Hando
tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni abban hogy vásárolni akarok egy asus striker II extreme alaplapot és én szeretek mindenek utánna járni és pontossan nah most az a probléma hogy leakartam tölteni az extreme users manual-ját a asus honlapjáról és azt vettem észre hogy a az van odairva hogy (Striker II Extreme/Striker II NSE user’s manual) nah most akkor pontositsunk az extreme ugyan az mint az nse ? Vagy hogy van ez, néztem mind a 2-t és szerintem teljessen ugyan az a 2 lap még kinézetre ismeg minden, valaki leirná hogy a 2 lap ugyan az vagy valamibe külömbözik !? köszi :F

[ Szerkesztve ]

(#257) Tody56 válasza Hando (#256) üzenetére


Tody56
aktív tag

Az extrem a ddr3-at jelzi az asusnál.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#258) jugeen válasza Hando (#256) üzenetére


jugeen
addikt

az Extreme-n nForce 790i Ultra SLI az NSE-n meg nForce 790i SLI. ennek ellenére over NSE-jén is nForce 790i Ultra SLI can.

(#259) Hando válasza jugeen (#258) üzenetére


Hando
tag

köszi a választ közbe jobban megnéztemaz asus oldalán a tulajdonságaikat és tényleg ennyi külömbség van csak! köszi

(#260) Tody56


Tody56
aktív tag

Ma este hozzám kerül Over és Achill3us Maximusa.
Majd irok ha kipróbáltam.
Arra vagyok kiváncsi főleg, hogy a mostani x38maximusomhoz képest hátrány lesz e hogy csak 2x8 a pci-e crossfire esetén.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#261) SzlobiG válasza Tody56 (#260) üzenetére


SzlobiG
félisten

"x38maximusomhoz képest hátrány lesz e hogy csak 2x8 a pci-e crossfire esetén."

Nagyfelbontsokba hátrány lesz, de ilyen 1680X1050-be nem venni észre csak full hd-ba...várom a fejleményeket.:)

(#262) ImI87


ImI87
őstag

Halihó !

Mindenki szépen induljon, és vegyen egy lapot magának ! :D
Jó lenne, ha lenne sok tulaj, és frankón tudna áramolni az információ meg a sok tapasztalat :K

Amúgy a lapot majd be lehet tenni a karácsonyfa alá, mert annyi helyen világít, hogy jó lesz karácsonyfadísznek is. :))

(#263) virkir válasza ImI87 (#262) üzenetére


virkir
veterán

Inkább tapasztalatokat kérünk.
Laza tuning, idegesítő bugok esetleg nincsenek-e, melegedéssel hogy áll.
Szeretnék minél több infót a leendő alaplapomról összeszedni. :)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#264) Tody56


Tody56
aktív tag

Magvan a lapom.
Holnap már talán lesz egy kis tapasztalat.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#265) #72042496 válasza SzlobiG (#261) üzenetére


#72042496
törölt tag

Most lehet be fogtok szólni, de ahogy elnézem, 1920-ban egy (újabb) kártáyval is szépen lehet játszani, csak nem kell bekapcsolni az AA-t. Ekkora felbontásban ez amúgy sem jelent túl nagy kompromisszumot - bár csak 1680-ban próbáltam ki. Jövő hó elején remélem sikerül 32"-on 1920-ban megnéznem, de számítok rá, hogy éppúgy maradhat driverből tiltott beállításon az AA. :)

[ Szerkesztve ]

(#266) Nyugdíjas válasza #72042496 (#246) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Megfele nézzed a hűtés furatait. Akarom tudni, hogy sokba-é fog kerülni a lapcsere. Tehát gondolom ebből leszűrtétek, hogy a kérdés eldőlt nálam is;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#267) #72042496 válasza Nyugdíjas (#266) üzenetére


#72042496
törölt tag

Megfele néztem, szerintem éppen az a távolság, mint a többi ASUS lapon. Lemérni csak hétfőn vagy kedden tudom, mert addig falun leszek.

(#268) beteg


beteg
őstag

megvan a lap! :) holnap égetem el

Csak futni kell!

(#269) ^Boss válasza beteg (#268) üzenetére


^Boss
őstag

varjuk az eredmenyeket :C

(#270) Nyugdíjas válasza #72042496 (#267) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Oks, egy mérést azért majd eszközölj kérlek. Főképpen az SB és egész környékét beteritő fémrengeteg furatai érdekelnének...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#271) virkir válasza Nyugdíjas (#270) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz büntetendő cselekmény kategória azt a gyönyörű bordarengeteget valami "tákolt" vizesblokra cserélni. :)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#272) ImI87 válasza virkir (#263) üzenetére


ImI87
őstag

Jójó lesznek, de mondtam, hogy csak jövő hétvégén. Most a napokban csak meló és alvás, a PH-ra is csak 1-2 percre tudok felnézni.

Nyugdíjas: A fet bordák és az NB furatai ránázésre ugyanakkorák, mint a többi ASUS lapon, ahogy Balika is mondta. De én sem értem meg pontosan, csak ránézésre mondom. Az SB blokk alatt nem tudom mi rejtőzik, de mégha lenne időm, akkor sem lenne szívem szétgányolni ezt a gyönyörű bordakompozíciót. :D

Ha addig nem előznek meg, akkor pénteken tudok majd méricskélni neked. :K

Egyébként ahogy írtam, van benne anyag rendesen, nem spóroltak vele az tuti. :C A felületek is nagyok, úgyhogy elméletben illene nagyon hatásosan hűtenie. Annyi érdekesség van, hogy az NB hűtő felső részét, és az I/O oldali fet borda felső részét külön le lehet szerelni, anélkül, hogy a komplett rendszer le kelljen szedni. Bár ennek nem tudom mi értelme van. Ha vizezni akar valaki, akkor úgyis egybe le kell szedni az egészt. Olyat meg gondolom nem sokan csinálnak, hogy szétvágják a részeket, kiveszik a heatpipe-okat, aztán valahova raknak vizesblokkot valahova meg nem.......... :U

[ Szerkesztve ]

(#273) Nyugdíjas válasza virkir (#271) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Majdnem alapelvekbe ütközőt irtam erre:U
Ha mondjuk egy ilyen neked tákolt,akkor fogalomzavarban szenvedsz:)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#274) #72042496 válasza Nyugdíjas (#273) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hát, nem is tudom Tata, a festékszóróval moddolt HK blokkokat én is nyugodt szívvel nevezném tákoltnak, ha idegesíteni akarnálak! ;] :D

Egyébként ahogy hallottam, nagyjából kézmelegek a bordák még kemény tuning alatt is, így csak azért, hogy legyen, nem tennék rá vizesblokkot. Ettől függetlenül ne izgulj, kapsz majd méreteket! :)

(#275) Nyugdíjas válasza #72042496 (#274) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát, nem is tudom Tata, a festékszóróval moddolt HK blokkokat én is nyugodt szívvel nevezném tákoltnak, ha idegesíteni akarnálak!
De a saját jól-felfogott érdekedben nem akarsz.;]

Egyébként ahogy hallottam, nagyjából kézmelegek a bordák még kemény tuning alatt is, így csak azért, hogy legyen, nem tennék rá vizesblokkot. Ettől függetlenül ne izgulj, kapsz majd méreteket! :)

Tudod, hogy én ezt nem tehetem meg. Reprezentáááni kőőő:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#276) #72042496 válasza Nyugdíjas (#275) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jól van, én kiszálltam. :)

Ha hétfőig nem lesznek méretek, akkor majd tőlem megkapod őket. Valószínű SMS-ben, mert a hűtőm nem akar érkezni, a gyárit meg rá nem rakom erre a gyönyörű lapra! :)

ImI87:

Azt írod, a HR-01 Plus kényelmesen elfér a lapon. Ez jó hír, én is ezt szemeltem ki, mert a Scythe Mugennek elég tróger a felfogatása, s ezen a Retention Kit sem segít. A hűtő jó magas, így kérdés, hogy a ventilátor légáramlata hűti-e a memóriákat is?

[ Szerkesztve ]

(#277) virkir válasza Nyugdíjas (#273) üzenetére


virkir
veterán

A gyári akkor is szebb. Bebebeee... :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#278) virkir válasza #72042496 (#276) üzenetére


virkir
veterán

Esetleg ezen nem gondolkodtál.
Elég jókat írnak róla, a teljesítménye sem kevés a felfogatásához meg lehet kapni hátlapi merevítőt.
Test

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#279) #72042496 válasza virkir (#278) üzenetére


#72042496
törölt tag

Dede, őt is nézegettem. A HR-01 mondjuk jobban tetszik, de még a Xigmatek sem esett ki. A Scythe szép nagy, jó a teljesítménye, s több Scythe termék is van/lesz a gépben, márkahűség rúlz. :) A felfogatása, az éles lamellák és a magas ár már kevésbé.

A vak is azt mondta, majd meglátjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#280) reset válasza virkir (#278) üzenetére


reset
senior tag

A bal oldali sávban lévő Igloo 5610 Silent sem rossz...

(#281) Tody56


Tody56
aktív tag

Akkor megkezdjük:

konfig a nevemnél. (4x1Gb rammal tesztelem)

533fsb prime stabil - minden érték csak nagyából van még belőve, tehát még lefelé megy a dolog. Amiből ugye lehet egyáltalán.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#282) virkir válasza Tody56 (#281) üzenetére


virkir
veterán

Nem csúnya :C

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#283) Tody56 válasza Tody56 (#281) üzenetére


Tody56
aktív tag

500fsb: (szinkron)
nb: 1,15V (alap 1,1)
vtt: 1,15-1,16 (alap 1,1)
CPU pélányfüggő, de egyébként minden más fesz a lehető legkisebb értéken. Jó lesz ez :DDD

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#284) virkir válasza Tody56 (#283) üzenetére


virkir
veterán

Tuning beállítási táblázat, hogy a lámák mint én is jobban eligazodjanak.
Kéretik kitölteni.

CPU Level UP-
Ai Overclock Tuner-
FSB Frequency-
FSB Strap to NB-
DRAM Frequency-
DRAM Command Rate-
DRAM CLK Skew on Chanel A1/A2/B1/B2-
DRAM Timing Control-
1st Information-
2nd Information-
3rd Information-
DRAM Static Read Control-
DRAM Read Training-
MEM OC Charger-
Ai Clock Twister-
Ai Transaaction Booster-
PCIE Frequency-
********************************************
CPU Voltage-
CPU PLL Voltage-
FSB Termination Voltage-
DRAM Voltage-
Noth Bridge Voltage-
Noth Bridge 1,5 Voltage-
Noth Bridge 1,1 Voltage-
CPU GTL Reference 0-
CPU GTL Reference 1-
CPU GTL Reference 2-
CPU GTL Reference 3-
DDR2 ChA Reference Voltage-
DDR2 ChB Reference Voltage-
North Bridge DDR reference-
NB GTL Reference-

Ha valahol kihagytam valamit bocsi de a manual alapján csináltam.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#285) Tody56 válasza virkir (#284) üzenetére


Tody56
aktív tag

Csak azt irom amit tudok és érdemes belőni neki!

CPU Level UP- manual
Ai Overclock Tuner-
FSB Frequency- 500 és 8as szórzó (azt a sort nem látom itt vagy már nagoyn fáradt vagyok)
FSB Strap to NB- (333ha 1200on akarod hajtani a ramot. egyébként maradhat autón)
DRAM Frequency- 1000 vagy 1200
DRAM Command Rate-
DRAM CLK Skew on Chanel A1/A2/B1/B2-
DRAM Timing Control-
1st Information-
2nd Information-
3rd Information-
DRAM Static Read Control- disabled
DRAM Read Training- disabled vagy auto
MEM OC Charger-
Ai Clock Twister-
Ai Transaaction Booster-

Common Performance level: Állítható 1től kb 30ig. Durván befolyásolja a ram teljesítményt.
Ezt belőni nem lesz egyszerű, de sokat nyerhet vagy veszíthetünk rajta úgy látom.

PCIE Frequency- 100 (max 115)
********************************************
CPU Voltage- proci függő (nekem elég jó példányom van 1,22v kell neki a 4ghz-hez)
CPU PLL Voltage- 1,5
FSB Termination Voltage- 1,2
DRAM Voltage- (ramfűggő)
Noth Bridge Voltage- 1,2 (lapfűggő, de ilyen körül. Nekem 1,16ig stabil)
Noth Bridge 1,5 Voltage- 1,5
Noth Bridge 1,1 Voltage- 1,1
CPU GTL Reference 0-
CPU GTL Reference 1-
CPU GTL Reference 2-
CPU GTL Reference 3-
DDR2 ChA Reference Voltage-
DDR2 ChB Reference Voltage-
North Bridge DDR reference-
NB GTL Reference-

Amit nem töltöttem ki az maradjon auton.
Tényleg maradt ki egy két sór de a lényeg rajta van.
Ja és nekem az új 7-es bios van fent,
Remélem tudtam segíteni.

Várnék azért más beállítást is. Tudtommal nem csak nekem van ilyen lapom.

mod:

Ami nagyon szinpi még, hogy amit beállítasz fesz értékeket az tényleg annyi is lesz. Max 0,01V. nálam az eltérés.

[ Szerkesztve ]

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#286) virkir válasza Tody56 (#285) üzenetére


virkir
veterán

Köszi valahogy így gondoltam aztán majd kialakul, hogy mi a lényeges amit benne kell hagyni a táblázatba.
Ami nagyon szinpi még, hogy amit beállítasz fesz értékeket az tényleg annyi is lesz. Max 0,01V. nálam az eltérés.

Azaz majdnem 0 a dropp?
Az nagyon szép lenne.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#287) Overlocker válasza Nyugdíjas (#275) üzenetére


Overlocker
veterán

Kár megbontani a gyári hűtést! Inkább add el a blokkat és vedd meg belőle a lapot! :P
De, tényleg..A gyári hűtési rendszer bőven elviszi ezt a P45-ös lapot, passzivan is!

(#288) Tody56 válasza virkir (#286) üzenetére


Tody56
aktív tag

Van a biosban loadline calibration, vagyis drop. Lehet állítani enabled, disabled és auto-ra.
Nekem jelenleg auton van és ő tuti hogy bekapcsolja így mert terhelés hatására inkább 0,005v-t felugrik mint le.

Egyébként én arra gondoltam hogy nem kell számolgatni mint sok lapnál, hogy pl ahoz hogy 2,1voltot adj a lapnak ahoz 2,02re kell tenni, mert annyira felülfeszeli.
Ez nem nagy gáz, csak figyelembe kell venni. Megszokja az ember, de azért ez mégis kényelmesebb. :DD

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#289) Overlocker válasza virkir (#286) üzenetére


Overlocker
veterán

Az új, Asus lapok többségénél - bekapcsolt Loadline Calibration mellett - max 0,01v a drop! ;)

(#290) Tody56 válasza Overlocker (#287) üzenetére


Tody56
aktív tag

Tényleg a legjobb léghűtés amivel én is találkoztam, de passzivan elég necces házban sajnos.
Lehet én lettem nagyon finnyás a vízezet maximus1 után, de az nb átlagosan 60fok körül mozog, igaz majd 30fok van a szobában. Ja és van egy 12es venti ami picit mozgatja a levegőt az nb és a ramok mellett és így ennyi :O (az nb felett a hűtés teteje 36-40fok között ingázik)

Egyébként kb 2x annyi a súlya a lapnak mint egy átlagos akár heatpipes lapnak. :DDD
Eddig egyébként nagoyn bejön. :DD

offÍ: csak nem jöttetek máris haza :F vagy csak nem bírtad net nélküöl kolléga? :DDD

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#291) Tody56 válasza Overlocker (#289) üzenetére


Tody56
aktív tag

Nem próbáltátok hogy itt is van-e az a nagy feszkiugrás a dropnál egy pillanatra?
Ha jól tudom azt csak műszerrel lehet mérni, de ehez kevés vagyok :B

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#292) Nyugdíjas válasza Tody56 (#290) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kell az a viz oda:D Mondom én...;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#293) Tody56 válasza Nyugdíjas (#292) üzenetére


Tody56
aktív tag

Hát igen.
Azt hittem most elösször azt fogom mondani hogy erre nem érdemes mert elég a gyári de nem. Ismét a víz az úr.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#294) Overlocker válasza Tody56 (#290) üzenetére


Overlocker
veterán

60fok? Az igen..

Nem néztük a feszugrást, de normál multiméterrel nem is lehet kimérni rendesen..

Nekem csak 1 napra volt jegyem:( De ígyis megérte :K

(#295) Overlocker válasza Nyugdíjas (#292) üzenetére


Overlocker
veterán

Te se használsz házat már, ha jól emlékszem, szval visszamennyé ;]

(#296) Nyugdíjas válasza Overlocker (#295) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

NEmbaj, de nekem reprezentálni kő:D Hogy adom el,ha én se' használom?:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#297) jugeen válasza Overlocker (#294) üzenetére


jugeen
addikt

60°C az felettébb vicces, mert a Q3 NB-je 1.46vmch felett is csak langyos.... de legalább működik 60-on, nem úgy mint rengeteg p35 55°C felett már hibázott.

[ Szerkesztve ]

(#298) #72042496 válasza Tody56 (#290) üzenetére


#72042496
törölt tag

Érdekes ez a 60 fok, mert a P5K nálam olyan 40 fok körül mozgott. Igaz, hogy tuning nem volt, de légáramlat sem érte.
Erről pedig azt írják, kisebb fogyasztású, ráadásul a bordák is nagyobbak rajta. Szóval nem értem... bár ha működik, akkor úgyis teljesen mindegy az egész. :)

[ Szerkesztve ]

(#299) Tody56


Tody56
aktív tag

Igen sajnos Nb 60körül sb 45-50.
Abszolút stabil a rendsszer egyébként még 65nél is ezzel nincsen semmi gond, csak finnyás vagyok.

Egyébként aki fogta már kézbe a maximus2-t az meglátja hogy ennek már kicsit komolyabban meg van oldva a hűtése.
A chipek nyilván pasztázva, de körülötte is amerre csak borda van végig hőpadok. Nagyon profi megoldás. Le a kalappal asusék elött most.

A másik hatalmas pozitívum hogy nem a hülye műanyag pöckös hűtés rögzítés van hanem a vga-knál is használt rugós csavar mindenüt :C Hűtés cserénél nem hátrány :DDD
Úgy hallottam ezt köszönhetjük az OC Team Hungary-nek is :R

Nyugdíjas: Még én sem mértem le a lapot de csalóka mert amit felülről látsz csavarokat pl a feteknél az csak az alsó heatpipe lemezhez rögzít.
Alul elég baráti méretek vannak.
Nem tartom kizártnak hogy jó rá a szokásos asus borda.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#300) Dj Dekko!


Dj Dekko!
őstag

Sziasztok! Vásároltam a mi nap egy Asus CrossHair II Fomula alaplapot, beszereltem, beüzemeltem, sikerült a Raid Drivertől kezdve mindent felrakni ( a kis tesója volt a lapomnak pár napja, Crosshair és hát anak semmi Raid driverrel cd, usb, meghajtós dolgokkal nem kellett szarakodni,... jóh kibírtam :P ) Viszont, a 4x1g Geil Ultra nem ment benne se a 3x1g (gondoltam még hogy 64bites módban Single módban arathatna 3 g... de semmi, fagyott a Bios be se indult voltak rá példák... 2x1G Geil Ultrával aratott a lap... egyik kérdésem hogy van-e valakinek ilyen tapasztalatai hogy 4x1 G Geillel nem üzemképes ez a lap?!
Másik dolog, folytatom... felraktam a Vistát (x64bit) mondom... utánna nézek valami bios frissítésnek 0401 es volt fent a lapon, és ilyen biost MÉG NEM IS TALÁLTAM az Asus Global weboldalján 05xx kezdödött mondom frissítem leszedtem a 0803 as legújabbat (azt írták rá hogy a memoria támogatásokat szélesítí a lapnak) oksa... usb... rátettem... asus ez flash végig ment semmi fagyás... kiírja 5 másodperc mulva ujraindul a gép automatikusan a flashelés után... kapcsolnám be... elötte egy clr. cmos... megvan minden, indítom.
Minden venti 100% pörög de odáig nem jut el az alaplap hogy a Speaker megszolaljon, SE KÉP SE HANG! semmi, már arra se szol ha egy táp nincs neki bedugva nem vinnyog ...
semmit nem csinál... Gondoljátok hogy ennek finish van... Hardverkerben vásároltam és 3 napig csere szavatos, ha nincs esélye vissza hozni a biost akkor még vissza vihetem (amugy is 5 órát talán ment a lap... :O :O :O :O
kérlek segítsetek :O :O :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.