Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) keIdor válasza Rusher (#1500) üzenetére


keIdor
titán

Szép, akkor azért sokat számít egy kis légmozgás is... amúgy hol tudom letölteni ezeket az ablakokat a Windows Vista Oldalsávjához? Ami jelzi a CPU, RAM használtságot az régen megvolt, de ma sehol se találom... az Everest-es meg uTorrent-est viszont most látom elösszőr, az is kéne! :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1502) Rusher válasza keIdor (#1501) üzenetére


Rusher
őstag

Számít persze, de ha leveszem onnan a ventit akkor sem emelkedne sokat.. :K

Figyu az Everest gadget-et magában a programban tudod beállítani, Beállítások--»Vista oldalsáv engedélyezése és ott be tudod állítani, hogy mit mutasson milyen betű, szín....(utána az oldalsávon minialkalmazás hozzáadása és ott lesz az Everest ikonja). A Multimeterből van quad verzió is gondolom az kell neked ITT, a utorrent ITT ennél annyit kell beállítani, hogy a Beállítások---»WebUI---»WebUI Engedélyezése beírsz egy felhasználónevet és jelszót, kapcsold be a másodlagos portot (8080) és a gadget beállításainál írd be az itt megadott felhasználónevet és jelszót és már működik is(lehet amikor először installálod a utorrent.gadget-et akkor furcsán fog megjelenni a sidebaron zárd be és újra add hozzá jó lesz). Lehet vele ilyet is kétszer rákattintasz az u logóra.... ;)

mod.: Lehetne CPU-Z-s gadget is tök jó lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#1503) keIdor válasza Rusher (#1502) üzenetére


keIdor
titán

:R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1504) ImI87


ImI87
őstag

Megint tesztelgettem a lapot, és az egyszerű "emelem a feszeket és nyomom fel az FSB-t" módszerrel 550FSB-ig jutottam. Ehhez 1,206V kell a VTT-nek és 1,312V kell az NB-nek. :U

Innentől elfogy a tudományom, és nem tudok tovább lépni. 560FSB még 1,25V VTT-vel és 1,35V NB-vel sem stabil. Kicsit játszottam a Reference-ekkel is, de nem tudtam stabilizálni. :( Ennyi, tovább nem erőlködöm. Ez sem rossz eredmény, főleg úgy, hogy "csak egy kis feszt kell adni, és mehet" :)

[ Szerkesztve ]

(#1505) ImI87


ImI87
őstag

Közben megfigyeltem, hogyha az NB fesz 1,33V felet van, akkor terhelés alatt elkezd ciripelni a lap. Ez mennyire "egészségtelen" ? :F Vagy ugyanúgy lényegtelen, mint pl néhány VGA esetén?

(#1506) Rusher válasza ImI87 (#1504) üzenetére


Rusher
őstag

Korábban tudtál feljebb menni FSB-ben ezzel a procival? A Clock Skew Control opciók mire vannak állítva? Nem hiszem, hogy gáz lenne a ciripelés én nem hallottam még a lapomtól ilyet, de a vga-tól igen eddig szinte az összestől. :)

(#1507) subaruwrc válasza ImI87 (#1505) üzenetére


subaruwrc
félisten

az attól van hogy a tekercsek nincsenek lelakkozva. hallottad volna a nálam vendégeskedett giga lapot miközbe 4gigán primeoltam a quadot. énekelt nem ciripelt :))

(#1508) keIdor válasza ImI87 (#1504) üzenetére


keIdor
titán

Ott van a vége.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1509) ent


ent
őstag

Cs

Vista alatt használja vki az alaplaphoz adott xfi-t?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1510) #72042496 válasza ent (#1509) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egyszer kipróbáltam, konkrétan mi lenne a kérdés?

Amúgy az nem X-Fi, hanem egy integrált hulladék. Ha minőség kell, vegyél inkább egy normális hangkártyát! :)

(#1511) ImI87 válasza Rusher (#1506) üzenetére


ImI87
őstag

Most néztem először maxFSB-t ezzel a procival. Gondolod, hogy a proci nem tud több FSB-t? :F Mondjuk azt direkt light-osan hajtottam, és csak 7-es szorzóval teszteltem.

cpu skew-t és nb skew-t is próbáltam auto-normal-100-200-300-on, de nem nyertem vele semmit. ráadásul ha az nb skew 200 vagy 300 volt, akkor fagyott is a lap, csak 100-on volt hajlandó menni. a cpu skew meg mintha lényegtelen lett volna, a gép ugyanúgy viselkedett minden értéknél. De ha van még ötleted, akkor szívesen venném..... (akár priviben is)

De az is lehet, hogy egyszerűen a ramok miatt van ez a kálvária. Lehet érdemes lenne megnézni 2*1 gigával is, de ezt azért nem teszem, mert úgyis 4 gigával akarom használni, és nem akarok sok időt pazarolni tesztelésre.

Az a baj, hogy még mindig nem értek teljesen a lapomhoz, mert nem látom az összefüggéseket a spéci beállítások használatában. (skew meg referenc) Mindenki mond v.mit, de nálam nem nagyon működnek. Szal nincs olyan egyértelmű út, hogy x FSB-től mit merre kell állítani. Kevésbé tapasztalt tuningos user-nek (mint amilyen én vagyok) meg addig megy a dolog, amíg az "egyszerű" út járható.....

subaruwrc: el tudom képzelni. :) 1-2 játék alatt nekem is adott koncertet a VGA, de a laptól csak most hallottam ilyet, mert kicsit feljebb merészkedtem a feszekkel..... :U
Látom "benéztél" a GTX topikba. :D nem érdemes ott veszekedni, mert tényleg sok elvakult fan van...... De igaz ami igaz, 1680*1050 vagy 1920*1200 felbontáshoz JELENLEG szerintem a legjobb választás egy GTX......... :K

Keldor Papa: valszeg igazad van, legalábbis 24/7 használatra 540-550 FSB körül van a vége. Szerettem volna találni egy stabil beállítást 570FSB-hez, de sajna nem jön össze. Legalábbis nem éri meg az "áldozatokat". :(

[ Szerkesztve ]

(#1512) ImI87


ImI87
őstag

Amúgy létezik bármilyen érv, ami szerint érdemes 500FSB felett hajtani egy lapot 24/7-ben? :F Tehát profitálhat bármi is abból, hogy nagyobb az FSB? (játék, vagy windows sebesség, VGA kihajtás, stb....)
Persze mindezt hasonló CPU és ram órajelek mellett értem......

(#1513) Rusher válasza ImI87 (#1511) üzenetére


Rusher
őstag

Hát elképzelhető az is, hogy nem tud többet...sztem ha max fsb-t szeretnél nézni vagy mondjuk 550 felett akkor mindenféleképpen 2GB-al próbáld hátha a 4 már nem tetszik neki asszem én nem is próbáltam 4GB-al a 600FSB-t csak 2-vel. Azért kérdeztem a skew beállításokat, mert 550 felett normal beállításokkal sehogy sem ment nálam csak Auto-n (esetleg 100). Nem érdemes szerintem ennyire kihegyezni a max fsb-re a 24/7 beállítást, mert valszeg sosem lesz "igazán" stabil ott és nem is érdemes pl. egy játék abból nem igazán fog sztem többet profitálni bármi más alkalmazásnál valszeg észre lehetne venni, de nem azt amit 550 vagy 600-n adna sztem már annyira nem, ha az alaptól nézzük(333) mondjuk egy kellemes 500*8 vagy 8.5 ramok 1:1 vagy 5:6 1200Mhz-en már bőven kiváló teljesítményt ad és ott viszont fullra be lehet stabilizálni a rendszert. Nálam mondjuk az 550 is beleférne a 24/7-be, de még úgy sem használom.
Ha eszembe jut valami akkor írok nálam 600FSB-vel így indul a lap:
CPU: 1.128v
CPU PLL:1.53v
CPU VTT:1.14v
NB:1.29v
NB GTL Ref.: -40mw
És az összes szokásos opció DRAM static, DRAM Read Training, Spread Spectrum stb...ki van kapcsolva, a Skew beállítások Auto-n vagy 100ps. ;)

(#1514) ent válasza #72042496 (#1510) üzenetére


ent
őstag

Az lenne a problémám, hogy felment driver meg élesítettem is, de amikor az ikonra kattintanék, azt írja hogy nem kompatibilis az eszköz. Csak a Soundmax indul el, de hang meg minden okés. Csak az a pult nem jön be ami az Xfié! Re?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1515) subaruwrc válasza ImI87 (#1511) üzenetére


subaruwrc
félisten

én meg pont játék alatt nem teszteltem mert nem volt a gépen. videókarit még nem hallottam zenélni :))
( szerintem 4870 x2 de nem megyünk bele) ;)

(#1516) ImI87 válasza Rusher (#1513) üzenetére


ImI87
őstag

Hát akkor ennyi, elég lesz nekem is 24/7-re az 500FSB. Ott már ki van tesztelve frankón, proci 4250-en és ramok 1200-on, betonstabil. :C

Nagyon szépek nálad a feszek, nem is értem hogy sikerül 1,14VTT-vel........
Nálam az 500FSB-hez is már 1,18V kell, 550-hez meg 1,24V. De lehet, hogy ez a 4 modul miatt van, nem tudom......... :U
Az általános dolog, hogy "nagy" FSB-nél az NB GTL Referenc-et minuszba kell vinni? Vagy ezt csak úgy kitapasztaltad?

Köszönöm az infókat! :R

subaruwrc: akkor meg inkább GTX295 :P :))
de tényleg hagyjuk, majd kiderül........ :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1517) #72042496 válasza ent (#1514) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezt sajnos nem tudom. Feltettem a külön programot, hogy előjöjjenek az X-Fi effektek, de már akkor is húztam a szám, mikor láttam, hogy ez a "szokásos" Creative telepítő. Aztán amikor kódot kért, akkor betelt a pohár, inkább letöröltem az egészet. :(

[ Szerkesztve ]

(#1518) ImI87 válasza Rusher (#1513) üzenetére


ImI87
őstag

Még 1-2 kérdés:

Neked a NB GTL változtatásának milyen hatása volt?
Ami addig instabil volt az stabil lett, vagy u.a. a beállítás kevesebb fesszel is stabil lett?
Nálad v.mi nagyon faszán van beállítva, mert ezekkel az 550 stabil feszekkel nekem épphogy 500-on működik........ :(

[ Szerkesztve ]

(#1519) subaruwrc válasza ImI87 (#1516) üzenetére


subaruwrc
félisten

akkor meg inkább GTX295
látsz olyat a piacon?

(#1520) #72042496


#72042496
törölt tag

Na most vagy a szoba hűl, vagy nem tudom mi van, ma 56 fokig ment fel az NB hőmérséklet, pedig újból elkezdtem nyomatni a 3ds max-ot, s vagy két órát szórakoztam vele.
A végére visszahűlt 55 fokra, most pedig 53-mon van. Kezdek megnyugodni, hogy bár melegebb a lap, mint Nektek, de aggódnom nem kell miatta, megfőni nem fog. Ha továbbra is minden jól működik, megcélzom a 4,2 GHz-t a jó kis E8600-zal! :D Tovább nem mennék, ez is bőven elég mindenre, amit csinálok, sőt! :)

(#1521) viktor82 válasza #72042496 (#1520) üzenetére


viktor82
őstag

Érdekes nekem a lap 38 fokos 4050 mhz-en megy a proci! :F

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1522) #72042496 válasza viktor82 (#1521) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha gyárilag annyi, akkor szerencséd van. Nekem valamiért magasabb a hőmérséklet. Valószínű a Scythe pasztám minősége miatt, de lehet a sok RAM is közrejátszik, lehet, a szenzor is félremér egy kicsit, nem tudom. Idáig úgy néz ki, hogy remekül működik, s ez a lényeg. :)

Amúgy a lapra 43 fokot ír az Everest, az NB az, ami egy jó 10 fokkal magasabb hőmérsékletű.

(#1523) viktor82 válasza #72042496 (#1522) üzenetére


viktor82
őstag

Az everest az csal ,de néha a bios is!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1524) Rusher válasza ImI87 (#1516) üzenetére


Rusher
őstag

Igen elérhető pl. az vele, hogy stabil legyen kevesebb feszekkel...én is próbálkoztam vele sok féle képpen a kiinduló pontot innen néztem [link], de nem minden esetben sikerült megvalósítani úgyhogy én úgy próbálkoztam vele, hogy figyelembe vettem az alap VTT fesszel (pl. VTTx0.635=0.6985) és ehhez viszonyítottam...vagy mondjuk 0.7 és 0.75 közé. A 0-2 és 1-3 GTL-ek (0.635/0.667) közötti különbség nem nagyobb mint kb.5% tehát ezen értékeken belül kell maradni, de pl. ha a kettő majdnem egyezik az sem jó...itt úgy néztem kb., hogy 0.015 lehet a két érték közötti különbség. Szóval volt nekem is egy elméletem nem tudom ez így mennyire érthető, de sikerült elérnem vele ilyeneket ([link]alacsony feszekkel. :K
A -40mw-re stabilabb lett meg pl. 600FSB-vel úgy indul a gépem kb. mint ha 400FSB lenne. :) Ezt úgy ötlöttem ki, hogy alap VTT 1.1v*0.64=0.704, itt 1.16v*0.64=0.7424-0.040mw=0.7024 és voilá. Remélem sikerül valamit kihámozni belőle ;)

(#1525) ImI87 válasza Rusher (#1524) üzenetére


ImI87
őstag

Köszi, nagyjóból érthető volt! :R
Ezek nagyon jó eredmények :C , nekem nagyságrendekkel több fesz kell........ :(

(#1526) #72042496 válasza viktor82 (#1523) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az Everest és a BIOS által mutatott érték ahogy elnéztem, megegyezik, de ha van is különbség, az max. pár fok lehet.

Lényeg, hogy most úgy néz ki, tökéletesen használható a gép, a magasabb hőfokokon pedig csak túlteszem magam. :)

(#1527) viktor82 válasza #72042496 (#1526) üzenetére


viktor82
őstag

Muszáj lesz beletörődni a magas hőmérsékletbe az nem számit gyári hibának csak akkor ,ha fipurcan a lap!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1528) #72042496 válasza viktor82 (#1527) üzenetére


#72042496
törölt tag

Átpasztázhatnám valami komolyabb cuccal, de annyira nem zavar. Majd akkor, ha úgyis szétszedem valamiért a gépet.

Amúgy az E8600-zal rendszeresen felment 90 fokra, s leoldott, szóval cseréltethettem volna, de így az egyszerűbb. Lehet, a cserelapot is át kellett volna pasztáznom. Nyomoronc ASUS! :(( :)

(#1529) viktor82 válasza #72042496 (#1528) üzenetére


viktor82
őstag

Szerintem az 50 fok nem túl magas és ,ha átpasztáznád nem segitene sokat úgy hogy hagyd úgy ahogy van!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1530) #72042496 válasza viktor82 (#1529) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem is bántom már, inkább élvezem végre a teljesítményt. :)

(#1531) ImI87 válasza #72042496 (#1530) üzenetére


ImI87
őstag

Feel the power! :C :DDD

(#1532) ent


ent
őstag

cs!

Ugyan vki próbálja már ki vista alatt SupremeFX X-Fi kártyáját :O .
Nem is hardverileg, hanem szoftverileg nálam nem kóser, azt írja nem kompatibilis a rendszerrel. Maga a creative progi írja ki, a soundmax felmegy, meg ez is, hang kafa (ahhoz képest), de az "x-fi" konzolt megnyitva hibát ír.

Thx vkinek. :R

edit: egyébként lehet, hogy azért csinálja, mert a vista telepítés így zajlott: vista, sp1, sp2béta, driverek. Ledúrom ha vkinek műxik rendesen az xfi konzolja.

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1533) Joachim21 válasza ent (#1532) üzenetére


Joachim21
senior tag

ENT: neked ez nem a dobozban lévő hangkártyád? Vagy külön drivert telepítettél a hangkártyához? Én az alaplap telepítőCDjéről telepítettem windows újratelepítés után a drivereket, az autómatikus üzemmódba állítva!

Nálam a 32, és a 64 bites vistán is tökéletesen ment/megy minden!

Nem vagyok egy nagy IT mágus, ezért ne kérdezd, hogy miért, de megy!

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#1534) ImI87 válasza ent (#1532) üzenetére


ImI87
őstag

sorry, én nem használom...... :(
ki sem bontottam,mai napif szűzen van a dobozban :)

de a Creative progikkal alpból sok baj van, egy ideig nekem sem volt jó, aztán meg magától megjavult :U mondjuk ez egy rendes X-Fi karival volt.

(#1535) virkir


virkir
veterán

Na kezd tele lenni a faxom ezzel a lappal.
A hétvégén rávettem magam, hogy rendesen összerakjam a gépem + portalanítás mert 3 hónapja levett oldallal üzemelt és hamár akkormár miért ne pasztázzam át a hűtést a lapot is kivettem a gépből.
Proci ramok maradtak a helyükön csak a videókártyát vettem ki, hogy a hátára tudjam fordítani.
Na ezután kezdődtek a bajok.
Gép összerak indít a winbe orbitálisan belefagy, majd a harmadik indulásra végre megy.
Prime indít a blend azonnal hibát jelez.
Restart biosba be minden beállítás az addigi betonstabil :F
Némi + fesz a ramoknak és végre megy a gép de a proci fesz jobban droppol mint eddig.
Azóta kétszer megcsinálta azt is, hogy reggeli hidegindításra elfelejti a biosbeállításokat és default biossal indul.
Azt már észre vettem, hogy elrontott tuningpróbálkozásaim után kell néhány nap mire megint beáll a megszokott működésre.
Valakinek hasonló gondja volt-e már?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1536) viktor82


viktor82
őstag

Új bios 1802
Tökéletesen működik kijavitva a cpu szorzó állitás! :C

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1537) Rusher válasza viktor82 (#1536) üzenetére


Rusher
őstag

Na látod megmondtam, hogy 1802 hamarosan....;) :R

mod.: Na várjál, mert már nincs is fent :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1538) viktor82 válasza Rusher (#1537) üzenetére


viktor82
őstag

De fent van!ajánlom mindenkinek 1306-os bios óta ez az ami működik tökéletessen! :C

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1539) Rusher válasza viktor82 (#1538) üzenetére


Rusher
őstag

Pedig tegnap amikor ezt írtam akkor tényleg nem volt fent...mondjuk érdekes, hogy arról nem tesznek említést, hogy a szorzóállítás nem működött a korábbi verziónál, de végül is mind1. Itt egy direkt link hozzá 1802 :)

[ Szerkesztve ]

(#1540) Kukk3r


Kukk3r
csendes tag

Sziasztok!

A közeljövőben tervezek gépet venni egy ien lappal.
De még mielött megvenném leírom, hogy én mire is gondoltam hát ha nem kompatibilis valami valamivel. (Már jártam így)

Alaplap:
ASUS Maximus 2 Formula

Processzor:
INTEL Core2 Quad Q6600 2.40GHz

Memória:
CORSAIR Dominator 2048Mb DDR2 1066Mhz

Videokártya:
Egyenlőre maradna egy Inno 8600 Gt.

Véleményeiteket, válaszaitokat előre is köszönöm

(#1541) viktor82 válasza Kukk3r (#1540) üzenetére


viktor82
őstag

Attól függ mire akarod használni!game-ra akkor vegyél gyengébb lapot jobb vga-val + 8400-8500 core 2-t,ha másra akkor meg 45 nano-s procit akár quadot is vehetsz!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1542) Joachim21


Joachim21
senior tag

Üdv. Szeretnék egy procihűtőt venni, hogy kicsit felhúzhassam az E8400asomat!

Olyan tapasztalatok érdekelnek, hogy lehetséges-e hogy az alaplap hűtőbordáitól ne férjen el procihűtő?

És milyen hűtő az amit érdemes megvenni?

Asus Triton 77-essel kapcsolatban van vkinek tapasztalata???

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#1543) viktor82 válasza Joachim21 (#1542) üzenetére


viktor82
őstag

Az asus-t konkrétan nem ismerem,de a lapra bármilyen hűtőt rászerelhetsz! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1544) #72042496 válasza Joachim21 (#1542) üzenetére


#72042496
törölt tag

Előfordulhat, de nem kell tartani tőle - nekem a Scythe Mugen is felfért, igaz, a ventilátort tartó kampó leér az alaplapi bordák közé. :)

Ha jó hűtőt akarsz, akkor a Scythe, Thermalright és Xigmatek háza táján nézegess! :K

(#1545) ImI87 válasza Joachim21 (#1542) üzenetére


ImI87
őstag

A lapon semelyelyik borda sem extra méretű, úgyhogy simán ráfér bármilyren batár hűtő. Nálam TRUE van, és kényelmesen elfér. A FET bordák felett is van min. 8 mm, úgyhogy semmi prara. ;)
Konkrétan azt a hűtőt nem ismerem, de kizárt, hogy bármi gond legyen vele. :N

(#1546) krivy


krivy
tag

Nekem AC Freezer Extreme van a lapon,simán elfér. :C

[ Szerkesztve ]

(#1547) menalcas


menalcas
őstag

Csővi mindenki.
Kéne 1 kis segitség hogy hogyan is kell ezekkel a referencia értékekkel játszani, mert magamtól sose fogom ki malmozni,Q6600 om van és 3,3 ig böven elég neki az alapfesz, 3,6 nál viszont hiába adok a nb nek meg a procinak is feszt 1 szerüen terhelés alat nem stabil, kaphatnék esetleg 1 kis instrukciót hogy a refeket hoggy kell adagolni :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1548) kokoato


kokoato
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Van egy egy Asus Maximus II Formula deszkám,és nem tudom,hogy ha beleteszek két vga-t crossfire-be,akkor a PCIe slotok 16x-k maradnak,vagy leváltanak 8-ra?Több helyen néztem már,egyik azt irja,hogy tudja crossfire-be a 16-ot,a másik helyen meg azt,hogy nem tudja!Viszont az látszik,hogy a két PCIe slot kék szinü,nem különböző szinüek,pl,egyik kék,másik narancs,mint azon deszkáknál,ami nem tudja crossfire-ben a 2x16-ot!
Valaki segitene!!!!!!
Előre is köszi,üdv mindenkinek!

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#1549) Rusher válasza kokoato (#1548) üzenetére


Rusher
őstag

2x16x-et csak az X48 és X58-as lapok tudnak tehát a m2f nem.

menalcas Próbálj meg ez aalpján elindulni[link] :K

(#1550) nixx-21 válasza kokoato (#1548) üzenetére


nixx-21
senior tag

leváltanak x8-ra de mivel a PCI-e slotok 2.0-ásak ezért duplázódott a sávszélesség:
így a PCI-E 2.0x8 képes azt a sávszélességet nyújtani mint egy PCI-E 1.0-ás x16-os

azaz nem fogsz semmilyen különbséget érezni..... :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.