Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) razorka777


razorka777
veterán

Végre egy elfogadható ajánlat droidos tábla fronton.
Bár az ár ugye nálunk nem ennyi lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#2) Doki42


Doki42
őstag

Tetszetős masina. Tetszene ha nem lenne samum :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ez tetszik. Legalább van egy alternatíva droidos oldalon, a Samsungok mellett. Ha most akarnék tabot venni, megfontolnám.

(#4) juuzer


juuzer
addikt

Ennyiért kellemes ajánlatnak tűnik. :)

Vamos a la playa.

(#5) Luck Dragon

Végre egy értékelhető ár értek arányban elfogadhatónak mondható robotos tab, el sem hiszem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Jónak tűnik, külföldi oldalakon olvastam már róla. :K

Kérdés, hogy a bill+toll mennyibe kerül pluszban?
Illetve érdekelne, hogy mennyire vanilla OS-t kapott?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Itthon sajnos drágább lesz, de végre értelmes ajánlat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ennyi árért teljesen rendben van. Sőt! Csak kár, hogy mire hozzánk ér, jóval többe fog kerülni.

(#9) Schuler888


Schuler888
senior tag

Valami asztalikinezet-funkcionalitas felulet van rajta? Anelkul veszett fejsze nyele

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#10) Tomcat


Tomcat
őstag

De régóta vártam már egy ilyen tudású eszközre. Eddig is Lenovot használtam és ezután is azt szeretnék. Remélem hogy itthon is kapni lehet majd hivatalosan.

Tomcat

(#11) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nekem is valami ilyesmi kéne, de a Snapi 662 nem túl gyenge már 2021-ben? :F Nézegettem valamelyik teló kapcsán és nem tűnt túl acélosnak.

Árára én is kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#12) Noukoum


Noukoum
veterán

Kíváncsian várom a magyar árat.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) Hubzsi


Hubzsi
tag

Nem hangzik rosszul, nekem netflix youtube párosra teljesen jó lenne, vajon mikor lesz itthon elérhető?

(#14) vlevi


vlevi
nagyúr

Lécci, PH, ne írjátok oda az amerikai dollár árat, mert az tudjuk, hogy nettó ár :(
Minimum úgy kell sajnos számolni, $229=€229 (82 000Ft), x 1.27 = 105 ezer, plusz még amennyit akarnak, nagyker, kisker árrés, satöbbi címszóval.

(#15) lacko6


lacko6
senior tag

Oled smafu,vegyel pro t :(

(#16) Somatom válasza Schuler888 (#9) üzenetére


Somatom
veterán

No, igen. A tech2 bemutató szerint a pro -ban van vmi asztali mód. Kérdés, hogy ez különbözik-e a freeform multiwindow módtól, ami bármelyik 6 -os fölötti droidon aktiválható.
Még egy érdekességet találtam. Egy HDMI -s adaptert egy Xiaoxin tabhoz, ami a típuskód alapján a Pad Pro. Ez a kütyü arra hajaz, amit én Samun a DeX -hez használok. Kérdés, hogy valóban tudja-e a képkimenetet és hogy a P11 is megkapja-e ezt a ficsőrt. Samunál a light verziókból ki szokott maradni a DeX képesség. Jó lenne, ha a tesztelők figyelme erre is kiterjedne, mert a specifikációkban nem szokták az ilyesmit feltűntetni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Noukoum válasza vlevi (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

Gondolom ahonnan szedték az infót ott is amerikai nettó volt. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) SkyLine3000 válasza vlevi (#14) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, sajnos mire nálunk forgalomba fog kerülni, közel a duplája lesz az usd árnak. Úgy viszont már nem lesz túl jó vétel ezzel a hardverrel.

(#19) Graphics válasza vlevi (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor mi alapján tájékozódjon az ember??

Ha nem írnak semmit az jobb? :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) zsoltzsolt válasza AxBattler (#6) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

(#21) bollokcs80 válasza zsoltzsolt (#20) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én úgy tudtam, hogy csak a Pro-hoz. Ha ehhez is, akkor úgy jobb az ára.

B.Cs.

(#23) zsoltzsolt válasza bollokcs80 (#21) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Most nézegetek unboxing videókat, simán lehet, hogy a cikk téved, amit linkeltem.

(#24) vlevi válasza Graphics (#19) üzenetére


vlevi
nagyúr

Érdemes lenne odaairni, hogy a nettó USD árnál kb 2x annyiba kerül majd a magyar boltokban.

(#25) bollokcs80 válasza zsoltzsolt (#23) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Esélyes, itt is azt írják, hogy külön kell megvennni: [link]

Kérdés mennyibe kerülnek majd a tartozékok. Ha tab+billentyűzet megállna 100e körül, elgondolkodnék rajta.

B.Cs.

(#26) <Adamsky> válasza Graphics (#19) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Vlevi arra gondolt, hogy vagy ne írják ki forintban (mert ugye most ez szerepel a cikkben: " ... 67 ezer forintnak megfelelő 229 dolláron indul ... " vagy ha mégis megteszik, akkor kalkulálják ki úgy az árat, ahogy ő tette. Kicsi plusz munka, de sokkal tisztábbá tudja tenni a képet.

(#27) zsoltzsolt válasza bollokcs80 (#25) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, akkor jó vétel lenne. Külsőre is szép készülék.

(#28) bollokcs80 válasza <Adamsky> (#26) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Egyébként sokszor mégse olyan nagy az eltérés. Xiaomi telók pl. jöttek már be úgy, hogy a dolláros ár+ÁFA környékén voltak. Épp most néztem a hasonló képességű Samu Tab A7-et, amerikai Amazonon 280$ (84.000 Ft), itthogy Samu Storeban 89.990 Ft.

B.Cs.

(#29) gliskard


gliskard
senior tag

Biztonsági frissítéseket és legalább egy android főverziót meg fog kapni? Lenovo ezen a téren milyen? Van tapasztalatotok?

(#30) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem rossz ajánlat. Ha megállna 80-90 ezer forintnál, az tuti lenne. Oké az SD662 lassan kiszorul ebben az árban, de nem a tableteknél. A tabletek azért mindig drágábbak picit, gondolom a nagyobb kijelző miatt is.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#31) alph4 válasza janeszgol (#30) üzenetére


alph4
tag

Még nettóba sem állt meg itt. Nálunk (IT nagyker) 92e nettó a TB-J606F, szóval 117 bruttó...
A PRO változat (TB-J706F) 177 nettó. Na így mennyire jó vétel? :Y

(#32) bollokcs80 válasza alph4 (#31) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az igen. :Y

Így semennyire, annyiért már majdnem van iPad is.

Nagyon el vannak itt gurulva gyógyszerek...na meg ugye a dübörgő magyar gazdaság. :U

B.Cs.

(#33) Noukoum válasza bollokcs80 (#32) üzenetére


Noukoum
veterán

Majdnem :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#34) gliskard válasza Noukoum (#33) üzenetére


gliskard
senior tag

17k a különbség!

Sima iPad 134k ez persze több mint a 117k ami a #31-ben írt alph4, de a pro 177k árával bőven versenyképes és ha választani kéne (és nincs kizáró ok az android mellett) akkor az iPed-et venném. Az legalább 3-4 évig vidáman használható lesz (egyet én is nyúzok, az előzőt pedig megkapta a gyerek aki vidáman elvan egy 7 éves ipad-del) jönnek rá a frissítések és az új verziók. A kiegészítők viszont k.drágák az ipad-hez :(

és tegyük hozzá, a sima ipad a 17k felárért jobb teljesítményt nyújt és borítékolhatoan fluidabb a használata most és valószínűleg 2 év múlva is.

Ennek ellenére örülök, hogy van gyártó aki android vonalon értékelhető tablet-et készít. Ha lesz hozzá megfelelő támogatás (biztonsági frissítések 2-3 havonta és legalább 1 főverzió) akkor ez egy jó ajánlat. Pláne ha nem hal el és 2-3 év múlva tudok egy másik Lenovo Tab-ra váltani ami méretre hasonló és a kiegészítőkben kompatibilis a mostanival, de hw tekintetében jobb, erősebb. Drukkolok nekik...

[ Szerkesztve ]

(#35) Noukoum válasza gliskard (#34) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze, a 32gb-nál na de a 128gb-osnál? Máris más a leányzó fekvése.
Maradjunk annyiban hogy van mindkettőnek előnye és hátránya, de ha kevés a 32gb akkor sokkal drágább az ipad.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) bollokcs80 válasza gliskard (#34) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Egyetértek, ugyanakkor Noukoum-nak is igaza van valahol, a plusz tárhely, az LTE és a tartozékok pofátlan drágák az Apple-nél.

Kivárom idén lesz-e 64 GB-s alapmodell és teszek vele még egy próbát.

B.Cs.

(#37) gliskard válasza bollokcs80 (#36) üzenetére


gliskard
senior tag

sajnos igen...

anno én a termék támogatás miatt választottam az ipad-et (miután elhalt a google saját tablet szériája)
Android vonalon alig van támogatás - vedd meg aztán el vagy felejtve habitus miatt sem a biztonsági frissítéseket sem az új főveriókat nem hozzák a gyártók, aki pedig foglalkozik a termékkel az elég lassan hozza ki a frissítéseket.

(#38) milkabrams


milkabrams
őstag

[Itt] az ár, fulladjanak bele. Bár ahogy látom a Lenovo hivatalos oldalán sem jelent meg. Érdekes, hogy itt igen.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#39) Luck Dragon válasza milkabrams (#38) üzenetére

Nem mondom jó drága lett , ezen az ár szinten egyértelmű választás a részemről az iPad .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) lck


lck
senior tag

Sziasztok ! Most vennék egy ilyen ketyerét.
Alzán találtam ezt:
[link]
Kicsit furcsállom, hogy mindenhol drágább itthon. Ez 6 Gigás + még Charging Station is jár hozzá. Máshol a 4Gigás kerül ennyibe vagy többe.
Nincs ebben semmi trükk ugye ?
Bár éppenséggel még talán így is drága ez nem ?

(#41) _Szaki_ válasza lck (#40) üzenetére


_Szaki_
csendes tag

Hello!
Én is néztem, ez engem is érdekelne. Ami feltűnt, hogy külföldön jelentősen olcsóbb még EU-ban is. Kínában pedig a Pro kerül annyiba mint itt a sima. Mindenhol low cost tabletként írnak róla, itthon pedig kb az s6 lite szintjén mozog árban stylus nélkül. (amit mondjuk nem tudom honnan lehet szerezni és mennyiért). Szóval ez az árazás elég érdekes. Arról nem is beszélve hogy a lenovo oldala szerint elég sok változatban kapható, itt a boltokban pedig 1 fajta van mindenhol, kivéve az alzanal van még amit linkeltél.
Ha már itt tartunk szerintetek S6 lite vagy a P11 jobb vétel most? Esetleg érdemesebb várni az S7 lite-ra?

(#42) lck válasza _Szaki_ (#41) üzenetére


lck
senior tag

Na tegnap megjött Alzáról. 6/128 as. Minden rendben van. Nem egy gamer cucc, de egyébként hibátlan. Eddig elégedett vagyok vele.

(#43) Valzor válasza lck (#42) üzenetére


Valzor
aktív tag

Szia!

Továbbra is meg vagy elégedve a táblagéppel? Lenne kéz kérdésem hozzád, hátha tudod a választ:
A sima P11 is rendelkezik a "Productivity mode" nevű asztali nézettel?
Illetve ehhez is kapható hivatalos Lenovo billentyűzetes tok vagy csak a Pro verzióhoz?

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#44) lck válasza Valzor (#43) üzenetére


lck
senior tag

Szia !

Összességében elégedett vagyok. A rendszer sima, gördülékeny. Aksi nagyon jól bírja.

Járt hozzá pl. egy töltős dokkoló " Smart Charging Station " - amiben használaton kívül tartom. Normál töltési mód esetén ez mindig 100 % ig töltené, de beállítható hozzá egy un. "Akkumlátor védelmi mód". Igy csak 60 % ig tölti fel - ez pl. nagyon bejött nálam.

Egy dolg van ami kicsit zavar: Netflix lejátszáskor a kép darabosnak tűnik, mintha csak 25 képkocka/sec. lenne. Érdekes módon minden egyéb videolejátszás ( youtube, egyéb videók ) teljesen simán fut rajta. Csak a Netflix appnál ilyen ?!?!

Olyan van benne hogy "Munka mód" , gondolom ez lehet a "Productivity mode". Valami fokozott egér és billentyűzet támogatást ír a beállításánál. Tálca, meg ablakos megjelenítési funkciókat láttam benne. De nem nagyon foglalkoztam vele.

A billentyűzetes tokot nem tudom. De ha van ez a "Munka mód" akkor lehet hozzá. Gondolom valahol rá lehet keresni.

(#45) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Banggoodról olyan 85 ezer körül lehet megvenni.
https://www.banggood.com/Lenovo-Snapdragon-662-Octa-Core-6GB-RAM-128GB-ROM-11-Inch-2000-x-1200-Android-10-OS-Tablet-p-1808476.html?cur_warehouse=HK&rmmds=search
A kommentekben írják, hogy lehet rá OTA frissülő global ROM-ot tenni, innen:
https://mirrors.lolinet.com/firmware/lenovo/Tab_P11/TB-J606F/

Elfogadom a sütiket.

(#46) Valzor válasza lck (#44) üzenetére


Valzor
aktív tag

Köszi a választ, örülök, hogy bevált a tablet. Idő közben megtaláltam a billentyűzetes tokot is hozzá. Nem olcsó, de jókat írnak róla.

@Dr.NX: Én is láttam, erősen gondolkodom a vásárláson.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#47) lck válasza Valzor (#46) üzenetére


lck
senior tag

A Banggood linknél, a felhasználók nagyon jókat írnak róla.
Mikor kérdezted hogy mennyire vagyok elégedett vele, kicsit bajban voltam, mert ez az első tabletem. :) De akkor talán nem lőttem nagyon mellé.
Persze a 85 ezer is jobban hangzik mint az általam kifizetett 116, de egye fene nem bánom. Illetve a hozzá kapott dokkoló is tök jó, biztos ér az is egy tízest.
Annyi előnyöm is van, hogy az enyémen már eleve a Dr.NX által linkelt global ROM van.

[ Szerkesztve ]

(#48) Valzor válasza lck (#47) üzenetére


Valzor
aktív tag

Az a dokkoló tényleg jó cuccnak tűnik. Mondjuk ha lehetne választani, hogy a dokkolót vagy a billentyűzetet kérem hozzá, akkor az utóbbit választanám. A munkámhoz tökéletes lenne.
A ROMmal kapcsolatban vannak aggodalmaim, nem vagyok az a mókolós típus :F

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#49) lck


lck
senior tag

(#50) Valzor válasza lck (#49) üzenetére


Valzor
aktív tag

Láttam, pont jókor jött ki. :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.