Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6616) Tense válasza #48613632 (#6612) üzenetére


Tense
őstag

Én összevesztem vele a facebook csoportba. Nagyjából leírom, ha érdekel valakit. Én 2 hónappal ezelőtt úgy döntöttem támogatom, és ezt nem a pénz miatt, mert az én döntésem volt, és nem felhánytorgatni akarom, csak a lényeg hogy támogatóként, többször néztem, nagyon sokszor bunkó, főleg azokkal akik az ő "rajongói" több alkalommal azt hallgattuk mi nézők hogy milyen szar ez a játék, mennyire utálja, milyen kénszer az egész hogy csinálnia kell, vagyis közvetítenie, néhány nappal ezelőtt írtam neki, mert szintén hányingere volt az egésztől, hogy légy optimista, ügyes vagy, elérted a predator szintet, a világ legjobbjai között vagy stb.. már ez sem tetszett neki, főleg mikor írtam, hogy haver, nem hoz annyi pénzt hogy kénszer legyen, persze ezt általánosságban írtam, hozzád hasonló nézettséggel rendelkezőkre, nem jó ezt hallani a nézőidnek, és a támogatóidnak, hogy hányingered van, depressziós vagy stb.. nem tetszett neki, pedig csak az optimizmus felé akartam terelni, és a csicska moderátora törölte az üzeneteimet, és letiltott 10 percre a chat-ről. Ami azért támogató/nézőként is megalázó, mert elvette azt a lehetőséget hogy kiálljak magamért, vagy amit nem ért a mondandómban, elmondjam, vagy egyáltalán reagáljak, mert persze ő utána is mondta a magáét, de nem volt lehetőség válaszolni, kivettem a követésből és megszüntettem a támogatást. Igazából eszembe jutott hogy mindig mondtad egy igazi bunkó, és a neve egy gyógyszerre hasonlít :D Igazad volt, egy igazi bunkó, van aki csibész mint shiv, de ez más, ne számítson nagy karrierre.
Neki az a jó, ha mindenki azt írja, mennyire király vagy, geci jól nézel ki, és járunk? :D
Már egy sima kritika, ami nem sértő és segítő szándék, az már nem jó...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.