Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) markknight válasza Maxxy10 (#4200) üzenetére


markknight
veterán

Check yourself or wreck yourself!

Grat, nagyon menõ!

(#4202) Gebriel válasza Maxxy10 (#4200) üzenetére


Gebriel
veterán

Széép! :D

(#4203) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nekem sikerült a 14 pakkból egy legót nyitni ami egy banner. De nem sírok mert ingyé volt.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4204) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Nekem 14 pack-ből ami említésre méltó az 2x600 crafting metal (2 lega), de nem bántam mert egyből craftoltam belőle egy lega Wraith skin-t :DD
Most pedig várom hogy a store-ba berakják újra az Airship Assassin skin-t hogy átalakíthassam. :U

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4205) markknight válasza ridiculous (#4204) üzenetére


markknight
veterán

Én nyitottam egy halom charmot aminek örültem, de általában már csak kék kristályt kapok különböző egységekben.

(#4206) sixpak válasza markknight (#4205) üzenetére


sixpak
nagyúr

1 charm, 2x150 crafting metal, egy legendary skin Prowler-re....de legalább ingyen volt.
Erről a boltról hallott mar valaki?
Ajándékba rendelném a Wraith hoodie-t, de gyanús, hogy az official apex storeban nincs is ilyen, vajon jó lehet?
Amugy free shipping worldwide, 2 hét a szállítás.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4207) ridiculous válasza markknight (#4205) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Na én viszont 1 darab charmot sem kaptam, amit nem bánok, jópofák meg minden de engem sose vonzottak R6S-ben sem és PUBG-ban sem amikor bejöttek.
Nagyon érdekesen adja amúgy a játék ezekből a nyitásokból az itemeket, tényleg szerencse kell hozzá hogy értelmes cuccot adjon.. nekem például amióta játszom (LVL138 voltam a patch előtt) alig adott epic itemet, legát meg fejből tudom hogy egy bannert kaptam Wattson-ra meg egy skin-t Caustic-ra és ennyi.. nem tudom hogy aki full komoly cuccokba van az mennyit költhet a játékra vagy oltári nagy szerencséje van-e.. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4208) markknight válasza sixpak (#4206) üzenetére


markknight
veterán

Asszem ugyanilyen pólók vannak wish-en is, nézz szét ott is. Azok sem a hivatalos store-ból vannak, de a Respawnt nem zavarja, még a dev diaryben is szerepeltetnek ilyen custom cuccokat :D Update: Itt a póló [link] (még olcsóbb is)

(#4207) ridiculous: Kell bizony, de a Battle Passos ajándék materiallal viszonylag könnyen megszerezhető az amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#4209) ridiculous válasza markknight (#4208) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Jó de a Battle Pass sem ad olyan sokat.. :D
Én is megvettem a BP-t de csak azért hogy majd a begyűjtött coinból megvegyem a következőt mert felhozatalban amúgy nagyon gyenge ez a Pass.. :(((

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4210) sixpak válasza markknight (#4208) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ok, köszi.
Ár most nem fontos, inkább az, hogy ideérjen karácsonyig.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4211) markknight


markknight
veterán

PS4-en Diamond 2-ben senyvedek egy ideje, aki ugyanilyen helyzetben van, az dobjon privit nyugodtan. 200+ season 3 win, 14000 kill.

(#4212) PAtr0n válasza markknight (#4211) üzenetére


PAtr0n
addikt

Te jó ég, gyémánt 2, én meg most kezdem érezni a játékot (mondjuk PC-n), a Gold 1 is elég szenvedős volt idáig , oszt' még hol a gyémánt.... :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4213) Dr. Romano válasza PAtr0n (#4212) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Akkor mit mondjak én. Egy ranked meccset nyomtam eddig pedig season 1-et is játszottam anno. :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4214) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

nektek nem fura az új szintezős peccs óta a játék?
Úgy ledarálnak, mint a szél, nem lőnek mellé és elég csítgyanús emberkék vannak.
nem érte el a 40-es szintet de már megvan a 20 killes acsívment meg a 4000 damages...

Valami nem stimmel... két hete még simán jó voltam :D

(#4215) markknight válasza PunkZoli (#4214) üzenetére


markknight
veterán

De. Benyomták az SBMM-et a season 3tól, viszont a duó mód kiszedése óta sokkal nehezebb lett a játék. Nézi a kdrt ami nekem most 2.8 így a casual matchek 90%-ában kb azonnal fekszünk. Háborognak is redditen mert ez nagyon félrement, sokan smurf accountokat hoznak inkább létre. Szal lényegében a casual nehezebb mint a ranked. Ennek én örülök, mert sima meccseken edzem magam rankedre :DDD

(#4212) PAtr0n: Platinumban lesznek a legtrógerebb randomok, de diamondon eddig csak jó csapattal találkoztam, szal kitartást.

[ Szerkesztve ]

(#4216) ooooobi


ooooobi
senior tag

Én is érzem, hogy nehezebb lett, de hát istenem csak akkor fejlödik az ember, ha minimum ugyan olyanok, vagy jobbak ellen játszik. Aki meg emiatt új accot csinál az mit ér el, magát csapja be, max a saját kis egóját fényezi a sok killel, pedig csak több hónapos apex tudással játszik az tök kezdök ellen. Lehet nem tökéletes a rendszer, de az új játékosok miatt muszáj valami ilyesminek lenni, hogy legyen nekik is sikerélményük.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#4217) markknight válasza ooooobi (#4216) üzenetére


markknight
veterán

Ezek képesek a 20 killes badge miatt új accot csinálni. Pont az a bajuk ja, hogy a kezdõket nem tudják halom számra ölni.

(#4218) gyuribácsi88

Most tényleg nem akarnak soha solo módot tenni a játékba?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4219) PAtr0n válasza Dr. Romano (#4213) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem tom, nekem bejön ez a ranked dolog, valljuk be kellett, ritkán érzem azt, hogy na ide rohadt kevés lennék, nagyjából tényleg a szintemen kapok ellenfelet.
Persze volt 1-2 csítgyanús egyén, de messze nem annyi, mint amikor még season-ok se voltak, csak a vanilla játék.

markknight:

Ezt öröm olvasni, már csak fel kéne lőnöm magam odáig. Ahogy magamot ismerem, előbb visszazuhanok Gold 2-be, aztán talán feltörök mint a talajvíz.
Amúgy meg mostanában sokkal jobb meccseket megyek full randomokkal, mint a "szerzett" barátokkal, valahogy nem alakult még ki, hogy ki legyen a leader, randomoknál hamarabb ráérzek általában.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4220) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok játszik valaki esetleg Nacon Revolution Pro 3 vagy régebbi kontrollerrel? Elvileg a hátsó gombokra a középső ujjaknak lehetne rakni a gránát/bombákat? Nagyon érdekelne ez a kontroller de elég drága hiába nagyon kényelmes már akinek kedvezőbb az Xboxos kialakítás.

[ Szerkesztve ]

(#4221) markknight válasza PAtr0n (#4219) üzenetére


markknight
veterán

Barátokkal nekem sem megy, csak ha pingelek, pingelnek, sajna sok energiát elvesz ha beszélek és nem oda figyelek. Ha valahogy jelezni lehetne, hogy ki mennyi damaget kapott, kinek tört a shieldje, ne lõjj, várj, akkor egyáltalán nem is kéne beszénem.

[ Szerkesztve ]

(#4222) markknight válasza Szilágyi84 (#4220) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem ilyet biztos nem lehet vele. Azt hiszem PC-n is kötelezõ használni az ordnance menüt ha váltani akarsz.

(#4223) markknight


markknight
veterán

Az IGN az Apex Legendst választotta az idei legjobb shooternek. Nem vitás, megérdemli, még ha a Respawn sokat balf@szkodik is. [link]

[ Szerkesztve ]

(#4224) Dr. Romano válasza markknight (#4223) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja én is ezt nyomtam be évjátéka szavazásba. Nem azért mert hű de nagy sztori van itt meg stb... egyszerűen ezzel toltam a legtöbbet idén :)
Korábban a Planetside 2 volt, azt is jó lenne már visszatenni.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4225) Szilágyi84 válasza markknight (#4223) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Szerintem is megérdemli! Nem gondoltam volna az elején hogy ennyire megfog ez a játék már fél éve vagy mikor is indult de még mindig nyomom szinte minden nap ha nem vagyok benne valami nagyobb címben pl SW. Nekem még idén ami nagyon emlékezetesre sikerült mert volt szenvedés bőven mire a végére értem pedig nem az én műfajom mégis teljesen betalált és elvarázsolt örök élményt nyújtva a Sekiro az összes rohadt mini és főbosssal. Fúj volt olyan boss akivel több órát kínlódtam videó nélkül mire rájöttem másodszorra sikerült levernem. Bocsi kicsit hosszú lett de tényleg nagy élmény volt és valószínűleg nem csak nekem.

(#4226) ooooobi


ooooobi
senior tag

Mostanában csinálja azt a játék, hogy meccs induláskor kifagy, hang van de nem reagál semmit meg a kép is áll. Van hogy karakterválasztáskor, de inkább akkor mikor már tölti a meccset, vagy bejön a jumpolás. Driver legfrissebb, apexet is javitottam, nem talált semmit.
Más játék nem csinálja, ez is csak összevissza. Valakinek volt hasonló?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#4227) shotika válasza ooooobi (#4226) üzenetére


shotika
őstag

Én már nem nagyon játszom vele, de kissé szánalmas, hogy a megjelenés óta ugyanazekkel szenved a játék. Néha elgondolkodom, hogy visszatérek, aztán mindig ugyanazok a problémák.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#4228) Dr. Romano válasza shotika (#4227) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én legutóbb S1 idejében toltam vele, akkor nem sok sikerélménnyel. Az S2 nálam totál kimaradt. Nemrég tettem fel újra az kell mondjam ez a szezon nekem jobban bejön. Itt már némi killt is össze tudtam szedni bár lehet véletlen volt :D
Bár tény hogy a legutóbbi patch hazavágta nálam a textúra sztrímelést és az dobható tárgyak irányzékát.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4229) Gebriel


Gebriel
veterán

(#4230) markknight válasza shotika (#4227) üzenetére


markknight
veterán

Azért rengeteget javítanak, meg sok dolgot átemelnek a reddites javaslatokból, csak kár, hogy minden javításra jut másik 2 újabb hiba :D

Dr. Romano: Én a season 1 óta le nem tudok szakadni róla, szerintem nem is volt olyan játék játék amit ennyire függtem.

[ Szerkesztve ]

(#4231) markknight


markknight
veterán

A Game Awards közben bejelentkezett Mirage és megérkezett a Holo-Day Bash event. Nem tudom ki a célközönség (nyilván a streamerek), de nagyon sok kéthavonta 50 ezret elpufogtatni a Heirloomért, ami jelen esetben Pathfinderé és így néz ki.

Másrészt a legjobb multinak választották a játékot, Ninja konferálta fel :D

(#4232) Zimmi91 válasza markknight (#4231) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ez az event a legjobb most Battlepass pont farmolásra, ötöt nyertem zsinórba 60-70k pont / win ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#4233) PAtr0n válasza Zimmi91 (#4232) üzenetére


PAtr0n
addikt

Adom a dolgot (PC), haladok a BP-ben, sokszor van nyerés közeli állapot, eddig 3x nyertünk a kb. 15 körből. Átlag 800DMG 3-4 kill megvan, jó kis bemelegítő a casual, vagy ranked módhoz.
Itt jön ki igazán ki jó játékos, azonos armor van mindenkin, tölteni csak kis sryge-el, és battery chargeal lehet, limitált gránátokkal.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4234) Zimmi91 válasza PAtr0n (#4233) üzenetére


Zimmi91
addikt

En is pcn tolom, összedobott 2 elég jó sráccal, aztán behivtak harmadiknak és 7et nyertünk zsinórban utána egy második hely és a végére még 1 win, nagyon jó volt így 😁 asszem ki is húzom minimum 100ig, kell az a pk skin ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#4235) markknight válasza Zimmi91 (#4232) üzenetére


markknight
veterán

Kicsit durván lehet szintezni, én arra gyúrok. Amúgy ebben a módban nincs sbmm, ezért könnyebb.

(#4236) Gebriel válasza markknight (#4231) üzenetére


Gebriel
veterán

"de nagyon sok kéthavonta 50 ezret elpufogtatni a Heirloomért, "

Neked nem mindegy? :D Úgy is öntöd bele a pénzt! :D

Egyébként mettől meddig tart ez az event?

(#4237) markknight válasza Gebriel (#4236) üzenetére


markknight
veterán

Jan 7

(#4238) PAtr0n válasza markknight (#4237) üzenetére


PAtr0n
addikt

Biztos nem véletlen, hogy pont a szülinapomon van vége :DDD

Zimmi91:
Akkor szerencséd van, hogy jó srácokkal futottál össze, vagy te játszol túl jól, igencsak nem rossz az a 7 win zsinórban! :C
Én azt hittem, hogy majd nagy fos event lesz, meg elkennek a predátorok mint a büdösszart, de kellemesen csalódtam eddig. És tényleg, grindolni is tökéletes.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4239) PAtr0n válasza PAtr0n (#4238) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nahh a grindolás nem úgy megy mint gondoltam. Hiába voltam 3x champion, a BP level nem megy följebb, hiába csattog csata végén akár 3x egymás után. Ott 72-es BP levelt-t ír jelenleg, de simán statban csak 69.
Meg úgy néztem a statban a K/D ratiom se változik, meg az AVG DMG se.

Mingyá tesztelem, pontosabb infókért...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4240) PAtr0n válasza PAtr0n (#4239) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szóval...

A train-es móka semmilyen statot nem módosít, nem számít bele semmi challenge-be, csak és kizárólag az alap szintedet növeli. A menet végén, csak látszat amit kapsz, ennyit kapnál normál esetben ha mondjuk ezt ranked vagy casual-ban produkálod.
Elszomorító, de ez van, mert így a vonatozás tényleg csak bemelegítésre, illetve a hozzá tartozó kihívások teljesítésére jó. :(

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4241) markknight válasza PAtr0n (#4240) üzenetére


markknight
veterán

Az, hogy nem az BP levelt, az elég hülye húzás, viszont azért nem mér semmit az event, mert sokan sírtak a shadowfall kapcsán, hogy megadja az embereknek a 20 kill badget, szóval inkább mindet kinyomták. Az persze rendben van, hogy teaming megy, aztán sok ember úgy szerzi meg a damage badget, de ez más sztori.

(#4242) PAtr0n válasza markknight (#4241) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze érthető valahol, mert rohadt hamar ki lenne farmolva minden, túl instant az akció, meg eleve a lehetőség komolyabb teljesítményre, mivel gear-ben indul a csapat. Csak rohadt hülyén néz ki csata végén a 3x 4x felcsattanó BP level up. Szemfényvesztés :U

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4243) chungee


chungee
addikt

Hellotok.

Ezt miért kapom :F Minden OFF kivéve "Texture streaming budget - very low (2gb)"

ASRock Z77 Pro4 || i7-3770 || GIGABYTE RX580 8GB || DDR3 16GB RAM
W10 64bit - Radeon driver 19.12.2

Gyanakszom az új driverre de hát ha okosabbat tudtok mondani.

(#4244) markknight


markknight
veterán

Ha minden igaz kivették az SBMM-et egy időre, még hivatalos megerősítésre várunk, de a casual meccsek sokkal könnyebbek lettek mint az elmúlt 2 hétben voltak, mondhatni ismét a ranked a nehezebb.

(#4242) PAtr0n: Mondjuk ki, átverés. Mert akkor ne mutassa sehol semmi, hogy hol járnál "ha"

[ Szerkesztve ]

(#4245) Szilágyi84 válasza markknight (#4244) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

SBMM? Azt én is tapasztalom hogy tényleg könnyebb lett főleg ha nem Mirage új hajóján van kezdés akkor általában sikerül nyerni vagyis esélyesebb. Neked sikerült Rankedben tovább jutnod?

(#4246) markknight válasza Szilágyi84 (#4245) üzenetére


markknight
veterán

Skill-based matchmaking, az SBMM. Nem jutottam feljebb, sőt lebuktam Diamond 3-ra. Sajnos az ünnepek miatt már nem jut időm játszogatni, így majd következő szedonban csak rankedet játszom, mert kb 80%-ba casual meccseket toltam.

(#4247) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Hivatalosan január végétől indul a globális bajnokság 60 ország jelenkezőivel. Remélhetőleg mi nem maradunk le a listáról. Mit szóltok hozzá? Aztán a következő lépés beveszik az esport versenyekre.

(#4248) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Imádom ezt a MM rendszert...

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4249) markknight válasza Shkiz0 (#4248) üzenetére


markknight
veterán

Jó, hát fedeztek..

(#4250) zsoika válasza markknight (#4249) üzenetére


zsoika
addikt

igen...a bénák is hozzájárulnak (a maguk módján) a győzelemhez .... magukra vonják az enemy figyelmét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.