Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) markknight válasza callmeakos (#4598) üzenetére


markknight
veterán

Max a gyengéknek. Azok amúgy sem sebeznek, a jobbak meg csak erõsebbek lesznek. Szóval ez így király, a szerencse faktor vissza van szorítva picit.

(#4602) MaYDaN


MaYDaN
tag

Ez az Evo Shield csak ebben az eventben lesz benne? Avagy át akarjak majd ültetni a rendes játékba is vajon?
A pathfinder skin bejön. :D

[ Szerkesztve ]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#4603) markknight válasza MaYDaN (#4602) üzenetére


markknight
veterán

Jön majd a rendesbe, még tesztelik.

(#4604) MaYDaN válasza markknight (#4603) üzenetére


MaYDaN
tag

Köszi, szoval akkor majd ilyen lesz a shield rendszer és nem kell gyűjtögetni. Érdekes. Vajon, ha mondjuk levadászol egy piros shieldest akkor pirosat lootolsz ki vagy az alapot és majd megint Neked kell felfejleszteni? :)

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#4605) markknight válasza MaYDaN (#4604) üzenetére


markknight
veterán

Biztos vagyok benne, hogy 1-1 szezon erejéig bekerül a metába ez is, bár hivatalosan ezt így nem írták sehol. A lootolás meg úgy lenne jó, hogy ha elszeded mástól akkor azt kapod meg, ameddig az áldozat feltolta. Így lenne megint egy kis csavar a játékmenetben, nekem tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#4606) Bennyboy


Bennyboy
őstag

annak örülnék a legjobban ha végre megcsinálnák, h ne akadjon a server kb 10p-ig amikor kezdődik a meccs

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4607) MaYDaN válasza markknight (#4605) üzenetére


MaYDaN
tag

Na majd akkor kiderül hogy lesz, de valóban jó volna, ha így egy kicsit megbolondítanák a játék menetet. S tényleg úgy több értelme lenne, hogy ameddig az áldozat fel pumpálta a cuccot azt szedhesse el tőle az ember.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#4608) Vigilante


Vigilante
őstag

Ez a skin mennyire baszó lesz már!? :Y

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#4609) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sajnálom, hogy pc-n nem lehet pü-t küldeni... Néhány embernek szívesen leírnám mivel játszon ha már ezzel nem tud :W :W

(#4610) gyuribácsi88 válasza Maxxy10 (#4609) üzenetére

Én leírom nekik chatbe meg elmagyarázom ingame mikrofonba, kapom is reportot miatta. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4611) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Láttam ma egy pillanatra új Octanet fehér lilás pajzsban virított de a storban nem vásárolható. Akkor viszont honnan? Tuti új soha nem láttam még. Megtaláltam ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#4612) Maxxy10 válasza Szilágyi84 (#4611) üzenetére


Maxxy10
addikt

octane editon [link]

(#4613) Bennyboy


Bennyboy
őstag

origin halott :O

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4614) PAtr0n válasza Bennyboy (#4613) üzenetére


PAtr0n
addikt

Pont lett volna egy jó köröm a 99 szar után.... Murphy :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4615) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Ti se tudtok belépni a játékba? PS4-en code 100-as hibát ír belépésnél... :(

(#4616) Szilágyi84 válasza pulyka jocó (#4615) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Nekem 2 napja volt ez de 1 óra múlva már indult.

(#4617) Gebriel válasza pulyka jocó (#4615) üzenetére


Gebriel
veterán

Lehet tudni mikortól lesz játszható?

(#4618) Szilágyi84 válasza pulyka jocó (#4615) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ma megint ugyanez most is.

(#4619) pulyka jocó válasza Gebriel (#4617) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

2-től nagy nehezen beengedett, nemtudom addig mi volt.
De eléggé laggolt az egész. Gondolom csináltak valamit a szerverekkel

(#4620) sixpak


sixpak
nagyúr

16,5 giga, PC-n, szép...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4621) pohár válasza sixpak (#4620) üzenetére


pohár
félisten

nekem valami baj lehet... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4622) gyuribácsi88 válasza sixpak (#4620) üzenetére

Ebből 15 giga az hogy visszavettek a torkolattűzből :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4623) Vismajor01 válasza gyuribácsi88 (#4622) üzenetére


Vismajor01
addikt

Wraith meg Pathfinder blackoutolt, meg a fél pálya, craterek

Ugye ez nem direkt?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4624) sixpak válasza gyuribácsi88 (#4622) üzenetére


sixpak
nagyúr

Csak nem... :D

pohár: restart origin.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4625) Maxxy10


Maxxy10
addikt

peackeeper nerf... bloodhound buff...

változott a hátizsák méret is.

(#4626) pohár válasza Vismajor01 (#4623) üzenetére


pohár
félisten

yep, a pálya nekem is szarakszik, "floor is lava" után szabadon "floor is oil" van :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4627) sixpak válasza Maxxy10 (#4625) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, csak kevesebb cucc fér egy slotba...kicsit fura még.
Eddig ránézésre csekkoltam az ammo-t, 4 slot az 240....most csak 160.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4628) Maxxy10 válasza sixpak (#4627) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#4629) markknight


markknight
veterán

Bangalorenál van visual bug, remélem javítják nagyon gyorsan, mert zavaróak ezek a piros foltok

[ Szerkesztve ]

(#4630) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Annyira jó, h minden update után oda a loss forgivess, egyedül indulok és kész, akkor -36

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4631) markknight


markknight
veterán

Ez az Evo shield nagyon adja, fõleg ha van egy charge rifle mellé :C

(#4632) Vismajor01 válasza markknight (#4631) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mi a korreláció?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4633) Polllen válasza Vismajor01 (#4632) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az, hogy dmg kell a pajzs fejlesztéséhez. Charge rifle-lel meg szépen messziről fel lehet buffolni pirosra.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4634) Vismajor01 válasza Polllen (#4633) üzenetére


Vismajor01
addikt

Valóban. En ugy értelmeztem, hogy elszenvedni kell a sebzest, nem okozni. Érdekes.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4635) markknight válasza Vismajor01 (#4634) üzenetére


markknight
veterán

Annak sok értelme nem lenne. Mindenki dobálná magára a gránátot.

(#4636) Shkiz0 válasza Polllen (#4633) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem látom értelmét ennek a pajzsnak megmondom az őszintét.
Egy esetben talán oké, hogy ha a meccs elején rögtön fel sikerül venni, és ha esnek melléd vagy relatív hamar van fight és a többi ellenfélen nincs már kék vagy lila.
De úgy vettem észre mióta berakták, azóta én személy szerint sokkal több hagyományos kék és lila armorral talákozok mint eddig.
Pl tegnap sortingba 4db kék, 2 lila, 2 PK, wingman + lila tár, digital 1x stb volt. Máskor egy komplett mapon nem találni ennyit :D
Nagy öröm azt látni, hogy a random csapattársak is már mid meg endgame alatt ledobják a lila armort az 1 kockás EVO-ért, aztán persze hogy 2 másodpercen belül halnak is.
Az elképzelés maga amúgy jó lenne, de gyakorlatban azon kívűl, hogy kiosztott DMG hatására upgradelődik sok előnye nagyon nincs, kivéve ha már full piros mert akkor az arany, és lila társához képest +1 kockányi hp-val rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4637) markknight válasza Shkiz0 (#4636) üzenetére


markknight
veterán

Inkább az a baj, hogy a playerek hülyék. Ilyen emberek akik eldobják az endgamebe a shiledet, azok nem normálisak. Ha a játék közepéig nem kék, akkor el kell dobni. Mondjuk szerencsére hamar fel lehet húzni lilára meg pirosra, csak hosszú feltölteni battery nélkül. Az lenne jó ha csak ilyen shield lenne, mert a bénábbak hamar kidõlnének, kemp meg nem is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4638) Lomha 8V válasza markknight (#4637) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Lehet, hogy ez a terv és most a teszt zajlik.

(#4639) markknight válasza Lomha 8V (#4638) üzenetére


markknight
veterán

Rá is férne a közösségre, mert sokan még mindig nem tudják, hogyan kell harc közben elvonulni healeni, csak a batteryt meg a medkitet ismerik és azt is a harc után jóval, mert a loot az ugye fontosabb. Legalább rávezetne, hogy taktikusan lövöldözz, ésszel. Diamondban olyan alakok vannak ebben a szezonban is, hogy fuhh.

[ Szerkesztve ]

(#4640) Shkiz0 válasza markknight (#4639) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én ebben a szezonban meg sem próbáltam a rankedet, pedig előzőben is Platban végeztem, nem is kellett volna sok a Predatorhoz sem.
Vicc, hogy milyen emberek vannak.
Napi 2-3 meccs az ami értékelhető a társak szempontjából, a többiben meg csak carry megy.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4641) Polllen válasza Shkiz0 (#4636) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én se nagyon használom.

markknight
A közösség egyszer azért rí, mert sok a béna, egyszer meg azért, mert nem ranked meccsen is skill based matching van... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4642) Shkiz0 válasza Polllen (#4641) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Amúgy igen.
Anno wingman miatt sírtak, hogy túl erős. Jelenleg már azért megy a sírás, hogy szarrá nerfelték. PK ugyan ez a szitu.
Energy fegyók szintén, charge rifle szintén...és a distruptorról ne is beszéljünk.
Csóri gibbi is haszontalan volt az elején, kapott buffot, most azért ment a sírás, hogy túl OP lett.
Komolyan mondom semmi sem jó az embereknek. :D

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4643) markknight válasza Shkiz0 (#4642) üzenetére


markknight
veterán

Gibbi armshieldje tényleg piszok op volt ha jól használtad, szóval ezt kicsit lenyomták, így tökéletes. Én ezt a backpack és stackkek változtatását nem értem most. Teljesen felesleges variaté, főleg ranked szezon közben.

[ Szerkesztve ]

(#4644) Shkiz0 válasza markknight (#4643) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én is úgy gondolom, hogy a nagyobb változtatásokat, buffokat, nerfeket a szezonok között kéne megejteni, nem menet közben.
Ami miatt ez még annyira nem jött ki, hogy relatív kevés rendezvény van esport szinten Apex esetén.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4645) Polllen válasza markknight (#4643) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem a backpack változást kevesen értik. Én sem, bár lehet ez is a camp korlátozása lenne. Mint az Evo shield.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4646) markknight válasza Polllen (#4645) üzenetére


markknight
veterán

Devstreamben azt mondták, hogy túl sok gránátot meg shieldet & medkitet hurcolunk magunkkal az endgame-be. Valszeg ez a kompetitív részt célozza, akik felülnek egy házba szürke shieldel, aztán felhalmozzák az összes ilyen cuccot maguknak.

(#4647) Bennyboy


Bennyboy
őstag

A mostani event-es skineket csak megvenni lehet, nyitni nem?
szerk: thx, pedig most nagyon jókat csináltak de nekem ennyit nem ér

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4648) Shkiz0 válasza Bennyboy (#4647) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Pontosan

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4649) markknight válasza Bennyboy (#4647) üzenetére


markknight
veterán

Viszont ne feledd, hogy 2400 craftingból is tudsz szerválni legendary skint, nem csak pénzből.

(#4650) gyuribácsi88 válasza markknight (#4637) üzenetére

Hát nem tudom, azzal hogy kevesebb ammot vihetsz magaddal, meg kevesebb healt és gránátot, nekem pont az jött le hogy ezzel azt akarják elérni hogy mindenki taktikusabban játsszon, ami a valóságban úgy fog kinézni hogy többen fognak kempelni. Simán elfogy az ammo egy r99-ből egy könnyebb csatában, és ha nincs idő kikotorni a dobozokat meg jön a következő csapat rátok, akkor cumi van. Úgyhogy most dupla wingman vagy wingman + PK kb az egyetlen jó választás. Bár ez a PK nerf nevetséges, choke nélkül ha nem tolod az arcába szinte semmit nem sebez, eva8 lehet most jobb választás.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.