Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#63) maajsz válasza l.skywalker (#61) üzenetére


maajsz
senior tag

Én is az ME3 megjelenése után kezdtem az ME szériába, nézegettem is gameplayeket és az rögtön lejött, hogy az első rész kicsit "butább" grafikailag ill. nem is kifejezetten shooter de nagyon örülök, a megjelnése után 6-7 évvel mégis azt toltam ki először. Értem, hogy manapság a látvány a minden, de ez sajnálatos, mert egy jó RPG-t a sztorival adsz el nem a vizuális megjelenéssel. Ha az MEA egy gyengébb látvánnyal jön de sokkal mélyebb sztorival és RPG elemekkel, minden fan az egekig magasztalta volna, hogy ez igen ez egy igaz ME game lett. Ehelyett ráfeküdtek a frostbitera, ami egyébként egy jó látványvilágot és combat systemet szült, de az írás mint tudjuk nem jött össze. És nagyon valószínűleg tudták odafent is, hogy nem a sztori vonal erős, de mégsem ügyeltek jobban a bugokra meg az elcseszett animációra, ha már az a húzó téma.. Eddig úgy látom, hogy inkább a vizuális vonalat akarják tovább erősíteni az Anthemmel, ezért is engedik el a korábbi RPG vonalat és állítják be aRPG-nek, így senki nem verheti az asztalt ha nem egy sok kimeneteles dolog alakul ki, hanem egy látványos hentelés.

Személy szerint engem az akármilyen über vizuális orgia sem vesz rá sok végigjátszásra ha detto ugyanaz a végkimenetel (és ez nem jelenti azt, hogy mögötte nem egy nagyon összerakott jó történet áll).

Szóval szerintem ha a látvány csak oké de a tartalom nagyszerű, hosszabb távon nagyobb sikerhez vezet (egy RPG-nél természetesen). A Fortnite és társait most nem sok értelme van felhozni, az teljesen más világ, népszerűségét a ma felkapott BR-nek meg úgy általában a multinak köszönheti ( a Fortnite btw egy tower defensenek indult.. és cartoon kinézet ide vagy oda most népszerűbb mint a PUBG). Nem beszélve, hogy alacsony befektetéssel is fejleszthető, míg egy erős single a írók, rendezők, voice acting stb miatt alapból hatalmas gázsi. De mivel ma már körülmények egyre jobban adottak összetettebb multik megfelelő levezénylésére valszeg ebbe az irányba mozdul el az ipar. No meg ilyenkor a skinek, kötelező dlc stb ínyencségekből lehet beszedegetni a pénzt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.